Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25751) rbalint88 válasza Real_Necro (#25748) üzenetére


rbalint88
addikt

az a probléma, hogy a "legyen kicsi, könnyen manőverezhető" stb autó irányába mutató tulajdonságok és a "legyen erős" kitételnek nem nagyon van közös metszete. amiről tudok, az a Panda 100HP, de az nem egy kimondott kölcsönzős autó. a mai eurosok normával megfojtott motorokat igenis pörgetni kell ahhoz, hogy menjenek (szívó benzinest), de ez nem bug, hanem feature, nem róttam fel hibaként. sőt, pont azt írtam, hogy általában nem véletlenül nem raknak nyomatékos, "erős" dízelmotort kisautókba, mert oda egy egyliteres benzines is elég, legfeljebb forgatni kell. -> ha dízelhez vagy szokva, ez elsőre megszokást igényelhet.

erős autó nem csak dízel lehet. eddig autóimnál dízelek: 110ló/235Nm, 110ló/250Nm, 175ló/350Nm. benzines 60ló/110Nm, 180ló/260Nm, 190ló/260Nm, 211ló/305Nm.

(#25752) Real_Necro válasza spanyoll (#25749) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bódottágot meg egy aspirint! ;) :D

rbalint88:

Nem akarok mélyebben bele menni, mert szerintem elbeszélünk egymás mellett... kinek mi és mihez képest az erős. Benzinesnél egy ezres motorhoz képest az 1,4 erősebb, 1,6 még erősebb... feljebb meg felesleges is menni szerintem bérautónál nyaraláson... megpakolva gondolom úgy sem lesz, önsúly + 2 embert meg vígan elvisz...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25753) Studi válasza Real_Necro (#25752) üzenetére


Studi
addikt

Azért az se mindegy, hogy milyen technológia az a motor. Az enyém 2002-es 1.3-as, akkor a Suzuki ebből 85 lóerőt tudott. Asszonyé 2008-as 1.4-es VW, sovány 80 lóval. :F Ráadásul a bódé sem ugyanakkora, az enyém bő 800 kiló, a Golf 3 mázsával több...

(#25754) aleister válasza Studi (#25753) üzenetére


aleister
veterán

Én mindig is mondtam, hogy csakaszuzuki! :)

(#25749) spanyoll
No, csak nem külföldözöl te is?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25755) Real_Necro válasza Studi (#25753) üzenetére


Real_Necro
veterán

Oké, persze, figyelembe kell venni. De pl ott vannak régi meg új Astra-k, ott meg a LE felfelé indult el ugyanakkora ccm mellett, lásd új J Astra-kat. 99-es G Astra-m 1,4-es 90LE-s.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25756) Mercutio_ válasza spanyoll (#25749) üzenetére


Mercutio_
félisten

Boldogot, hukk! :D

aleister: az új kis vitara egész pofás lesz [link] és ha lőnek neki egy jó árat + szokásos kedvezmény talán lesz egy megfizetheto duster konkurencia jobb anyaghasznalat és felszereltség mellett.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25757) aleister válasza Mercutio_ (#25756) üzenetére


aleister
veterán

Hát igen, ez a Duster elég jól sikerült ezt el kell ismerni. Valaki vezetett már ilyet? Kíváncsi vagyok, hogy a valóságban is olyan szimpatikus, mint papíron.
Azért szép dolog egy 1.2-es mociból 126 LE-t kihozni.

Ha erre versenyképes árat hoz a Suzi, akkor valóban tuti megoldás lesz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25758) Real_Necro válasza aleister (#25757) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem értem miért van mindenki annyira oda a Dusterért... Külsőleg még megtervezték, de nekem a belseje nagyon fapadosnak tűnik. Motorikusan nem ismerem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25759) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#25756) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

99%, hogy jelentősen drágább lesz a Vitara.

(#25758) Real_Necro
Mert jó az ár/érték aránya.
Persze ezért le kell nyelni, hogy fapados.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25760) Studi válasza Real_Necro (#25758) üzenetére


Studi
addikt

Nem is ígérnek mást, minthogy fapadot kapsz a kategóriájához képest olcsón.

(#25761) TayRol válasza fi:zi'k (#25759) üzenetére


TayRol
veterán

nem is kevéssel lesz drágább.

(#25762) aleister válasza Real_Necro (#25758) üzenetére


aleister
veterán

Ahogy a többiek írják. Nekem egyébként elég egy szervó, egy elektronyos ablak meg egy mp3-as cucc. Azok benne vannak. Esetleg klíma, navi meg a tempomat belekerülne még, de bőven megvagyok nélkülük is.

Szóval az én igényeimnek, ezen az áron jelenleg nemigen van a Dusternél jobb választás. A baj, hogy a használt piaci árai elég elszállósak.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25763) Studi válasza aleister (#25762) üzenetére


Studi
addikt

Klíma nélkül én ma már nem vennék autót. Nagyon keveset használom, de akkor viszont aranyat ér, és manapság minimális az árkülönbség a klímás és nem klímás kocsik között.

(#25764) aleister válasza Studi (#25763) üzenetére


aleister
veterán

Igen, ebben igazad van. Osztom is a véleményed.
Nekem az alfában és most a szuziból is mindig elszökött valahogy a gáz. Nem akartam már vele szopni. Ezért írtam, hogy meg tudok nélküle lenni. Szervó, zene és normális ablakemelés nélkül nem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25765) rbalint88 válasza Studi (#25763) üzenetére


rbalint88
addikt

minimális az árkülönbség, csak a klímásat megveszik, a klíma nélküli meg ott rohadhat rajtad évekig.

Necro: szerintem is elbeszéltünk egymás mellett, nyaraláshoz bérautónak egy Panda bőven jó. egyetlen saját autónak nyilván nem azt vennék.

(#25766) madgie válasza Studi (#25763) üzenetére


madgie
titán

Van klíma az autómban. Nem megy, de van :)

Aszongya a szaki, kompresszor, rendelheti? Visszakérdeztem, hogy Hofi a keresztapja, hogy százhúsat akar tőlem ezért legombolni, mikor az egész autó tán már félmilliót sem ér? :D

(#25767) TayRol válasza madgie (#25766) üzenetére


TayRol
veterán

dettó. 99-es G Astra, 2 éve meghalt a klímakompresszor, 110e baráti áron, mert a bontott is fos lehet.
de muszáj lesz, mert a gyerekkel hosszú távon máshogy kínszenvedés utazni.

(#25768) aleister válasza TayRol (#25767) üzenetére


aleister
veterán

Nekem a kompresszornál a kuplungszerkezet halt el. Oltári mákom volt, mert span apja harangszereléssel foglalkozik. Van tekercselőgépe, és meg tudta az egész elektromágnest csinálni.

Ettől a gáz még máshol elszökött rá pár évre. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25769) Studi válasza aleister (#25764) üzenetére


Studi
addikt

A Suzuki hat éve van nálam, mielőtt megvettem, előtte 1-2 évvel töltötték elvileg a címke szerint. Én azóta nem nyúltam hozzá, kéne már tölteni, mert közel sem jéghideg, inkább csak hűvös az, amit fúj. De ha elindulok 150-200km-t pályán egy napsütéses szép napon, bizony azt mondom, hogy kell, kár lenne kihagyni.

Városban, kisebb tempónál én is inkább az ablakon át engedem be a friss levegőt.

szerk: persze abban igazatok van, ha meghalna a kompresszor már én se ölnék bele nagyobb pénzeket. De egy töltésen minden tavasszal elgondolkodok. :DDD Mondjuk az én kocsim tán még kevesebbet érhet, mint Mazsié, 2002-es 3 ajtós Swift, jó, ha háromszázat kapnék érte. :)

[ Szerkesztve ]

(#25770) Mercutio_ válasza aleister (#25757) üzenetére


Mercutio_
félisten

S-crosst ha megnézed mennyi minden benne van alapáron (és ha azokra valakinek szüksége van) akkor egy szalonauto 4 milla alatt nem olyan rossz ajánlat. (csak ne lenne olyan béna kinézete szemből :DDD)
Gondolom ebből is lesz szalonauto és elvileg s-krocs alatt jön árban.

madgie:Ha tudod, hogy még 4-5 évig biztos használod, akkor se éri meg magadra költeni ennyit?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25771) Ear001 válasza fi:zi'k (#25738) üzenetére


Ear001
addikt

Ezekből a Panda. C1-107 kényelmetlenebb, a Smart a világ egyik legszarabb kocsija, a Punto meg rosszabb mint a Panda.Az500- as meg egy csecse Panda, de nyúlósabb a robot váltója meg buta.

(#25772) fi:zi'k válasza Ear001 (#25771) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

C3 Picasso dízel vagy hasonló?
Még kb friss jogsival vezettem egyszer rövid távon (2*30 km) egy Smartot, az jó móka volt akkor. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25773) MC Pite


MC Pite
veterán

Bazzeee... [link]

szerk: C3 Pic meglepően igényes belül, hasonló (Jazz, Modus/Note) kategóriában nagyon fincsi. Jól kilátnio belőle, praktikus. Dízellel ilyesmik közül ezt venném, a 92lovas HDi-vel (nincs kettős tömegű, intercooler, nem változó geós a turbó; részecskeszűrőben nem vagyok biztos van-e benne -Xsara Picassoból a gyengébbik mellé nem raktak csak a 110 lovas mellé).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25774) MC Pite válasza MC Pite (#25773) üzenetére


MC Pite
veterán

Jólvan, bérlés, mindegy; vezetni jó volt a kisebbik dízelt belőle :)

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25775) Mercutio_ válasza MC Pite (#25774) üzenetére


Mercutio_
félisten

Magaddal beszélgetsz? :U

Kinek mikor tűnik fel mi a kakukktojás a storyban? [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25776) Ear001 válasza fi:zi'k (#25772) üzenetére


Ear001
addikt

Én meg amikor kihoztam Kárpát utcából a tesztautót, a sarkon vissza akartam fordulni vele, hogy ez rossz, de a fotós kolléga meggyőzött, hogy ez ilyen.

Tök jó lehet egy dízel C3-is, de minek? Ahogy írtad, az erre szánt keret véges. Gondolom nem élvezkedni kell a kocsi, hanem innen eljutni oda. A helyiek alapvetően 15-20 éves olcsó Fiatokat hajtanak, gyakran észvesztő tempóban. Ha azok a szarok felmennek a hegyre, akkor a tiéd is fel fog, bármit választasz, kivéve a Smart ;). A szűk utcákat meg ne úgy képzeld, hogy reggelente a mammák teflonspével fújják a ház oldalát, hogy elférjenek a kocsik köztük. Vannak szűk helyek, de azok jellrmzően középkori műemlékek, ahová amúgy is csak az megy, aki számolatlanul szórja a pénzt a parkolásra, mert ott drága, vagy amúgy is csak engedéllyel lehet. Kábé mint Szentendre vagy a budai vár.
Szóval ez alapján akár a Qashqai is lehet, ami egy remek túrakocsi, de egy Panda sem sokkal nagyobb kompromisszum.

(#25777) MC Pite válasza Mercutio_ (#25775) üzenetére


MC Pite
veterán

72esre. Mert? :U

Szabad a gazda...

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25778) madgie válasza Mercutio_ (#25770) üzenetére


madgie
titán

Nem éri meg, ez az autó rossz választás volt. Van ilyen.

(#25779) *Ropi* válasza MC Pite (#25777) üzenetére


*Ropi*
félisten

Meleg a pite... ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#25780) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Állítólag hasonlítanak egymásra...Szerintem pont annyira, mint két kínai, hátulról, sötétben. ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#25781) MC Pite válasza *Ropi* (#25779) üzenetére


MC Pite
veterán

A sírva ment haza és apjának egyből újságolta alapján? :)

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25782) spanyoll


spanyoll
addikt

Nem diszidálok, nem is értem mire fel írtam azt. Meg úgy általában mindent...
A lényeg, hogy érdekes este volt, rég voltam már ilyen undorítóan részeg (és jelenlegi állapotom fényében sokáig nem is leszek még :D )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#25783) Real_Necro válasza MC Pite (#25781) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább az alapján, hogy férfihoz bújt a steward... :DDD

rbalint88

Alap utakon jó, persze, tavaly mi is azt béreltünk. Idén meg kicsit flancolni akarunk, ezért lesz nyitott Jimny. :))

Sajátnak nekem a benzines jó, nem közlekedem vele nap mint nap, valamint túl hosszú távokra sem gyakran.Új céges dízel Corsaval éppen ezért van szopás, mert kis távokra van használva és a részecske szűrő szenzora folyamatosan reklamál. Akkor meg lehet neki pörgetni.

Nekem a kiszemelt az egy 2.0-es benzines Mondeo (még nem az EcoBoost, az nekem drága). Ferde hátú, mert azt szeretem. :)

Szerk.:

Ja, megvan az 50-esem... :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25784) fi:zi'k válasza Real_Necro (#25783) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már a múltkor sem értettem ezt a ferdehátú Mondeot. Az melyik?
Mert ugye van a sedan 4 és 5 ajtós változatban meg van a kombi. Legalábbis tudtommal nincs más.
Most vagy az 5 ajtósra mondod tévesen, vagy nem jó modellt emlegetsz és a Focusról beszélsz. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25785) MC Pite válasza fi:zi'k (#25784) üzenetére


MC Pite
veterán

Az 5 ajtóst hívja szerintem a ferde/csapott hátúnak. Szedán az 4 ajtós, ha szedánszerű a forma de nyílik az üveg is, akkor 5 ajtós - hogy 5 ajtós szedánnak hívjuk az se jobb, mert olyan nincs, asszem hivatalosan notchback lenne. A Superb/GT féle autóknál ahol meg mindkét verzióban nyithatod sztem nincs külön neve.
Gondolom a 4-es mondeora gondol, mint ez.

aleister: A jobb oldalinak azért jobb/van némi a segge :D

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25786) aleister válasza *Ropi* (#25779) üzenetére


aleister
veterán

Csak amerikai ne legyen! Az plusz adalékanyagot tartalmazhat. :)

A másikra meg: a seggük tényleg hasonló. Elég poszka mindkettő. Sosem értettem, hogy egy alapvetően jó testet, szép bőrt, hogy lehet ezekkel a randa tetovákkal elcsúfítani. :W

(#25782) spanyoll
A legjobbakkal is megesik. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25787) aleister


aleister
veterán

Necro:

Ütött a Strain! Szerinted kik azok a niggák a végén?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#25788) fi:zi'k válasza MC Pite (#25785) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mivel kvázi ugyanúgy néz ki a 4 és 5 ajtós, így az én szememben sedan mindkettő. De legalábbis biztosan nem ferde hátú.

---
The Knick-et nézi vki?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25789) Real_Necro válasza fi:zi'k (#25784) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gyerekek, Ti melyik világban nőttetek fel?

Ford Mondeo Hatchback (magyar módra ferdehátú, mint az Astrám)

Videjó

Aleister:

Még nem néztük, tegnap este ez volt a program: [link] Ezen viszont jókat röhögtem... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25790) fi:zi'k válasza Real_Necro (#25789) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ott, ahol ezt 5 ajtós sedan néven emlegetik. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25791) Real_Necro válasza fi:zi'k (#25790) üzenetére


Real_Necro
veterán

Találtam egy ilyet: [link] :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25792) fi:zi'k válasza Real_Necro (#25791) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én egyszerű vidéki legény vagyok. Nekem továbbra is 5 ajtós sedan marad. A ferdehátú meg a Golf/Focus/Astra megfelelő variánsa.

(#25793) A Zéé
Nem hülye vagyok, csak máshogy hívom. :))
Mondjuk ekkora méretkülönbségről nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25793) A Zéé válasza fi:zi'k (#25784) üzenetére


A Zéé
addikt

5 ajtós (ferdehátú) az, amelyiknek a csomagtérfedéllel együtt nyílik a hátsó szélvédő is. Ennek van hátsó ablaktörlője is, és rövidebb is.
A 4 ajtósnak (sedan) hosszabb a fara (asszem kb 10 centivel), a hátsó üveg nem nyílik a csomagtérajtóval, és hátsó ablaktörlője sincs. Legalábbis a 2006 utániaknál ez így van.

Just a simple Lineman...

(#25794) MC Pite válasza fi:zi'k (#25790) üzenetére


MC Pite
veterán

Az paradoxon ;] , de ez még nem is ál-szedán, azoknál hamarabb 'leér' a szélvédő és több a vízszintes lemez, és jellemzően nem raknak a szedánokra ablaktörlőt sem.

szerk: közben megelőztek...
Ezeket könnyű bekategorizálni :K .
Signum, DS5, VelSatis, 3-as GT, 1007-es, stb :D

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25795) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

De legyen nektek gyerek nap, és legyen a majdnem lépcsős hátú Mondeo mostantól ferde hátú. ;]

(#25796) Real_Necro
Engem pont ezért zavar a ferde hátú kifejezés a Mondeo kapcsán. :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25796) Real_Necro válasza A Zéé (#25793) üzenetére


Real_Necro
veterán

A poén az, ha jól emlékszem a G Astra-nál 68cm-el hosszabb az új Mondeo. Mindkettő ferdehátú/csapottseggű/hecsbekk. :) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25797) A Zéé válasza fi:zi'k (#25795) üzenetére


A Zéé
addikt

Mazda 3 amúgy még hülyébb sztem... Ott ez a ferdehátú. Egyik haverom vett ilyent, és amikor mondtam neki, hogy ez tök úgy néz ki, mint egy kombi, akkor teljesen kikérte magának, hogy ez ferdehátú, és különben is a kombik csúnyák, de ez nem. Ezek után nem volt több kérdésem :D

Just a simple Lineman...

(#25798) MC Pite válasza A Zéé (#25797) üzenetére


MC Pite
veterán

Ez még simán csapotthátú. :)
Tiida,Liana, Fusion, A3 Sportback vagy a Rapid... ... ... Spaceback? Bár reggel ahogy nézegettem előttem egy gyönyörű fekete 159es Sportwagont hogy hogy van pofájuk ezt kombinak hívni :)
Eltekintve attól hogy nem kell mindenáron beskatyulyázni ezeket valahova :).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25799) Ear001


Ear001
addikt

Azért a legagyamentebb karosszéria forma a kétajtós sportkupé- kombi, a shooting brake mondjuk egy Volvo 1800 fomájában.

[ Szerkesztve ]

(#25800) A Zéé válasza MC Pite (#25798) üzenetére


A Zéé
addikt

4 oszlop + kb függőleges hátfal nekem már kombi :)

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.