Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Har_melin válasza Nordic (#3448) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, szerencsére standardban esett. Remélem nem dobáltam ki az összes offering gemet a legutóbbi stash-pucoláskor :)

A mapról jut eszembe, hogy a múltkor kérdeztem, mekkora IIR számít már érzékelhetőnek? most 36% van a cuccokból és gyakorlatilag minden nap (3-4 óra játék) esik valamilyen unique. Nem figyeltem a régebbi karijaimnál, ezzel merci Act2-Act3-ban (Piety-ig) esett legalább nyolc unique, pedig szerintem ez nem egy magas IIR. Lehet, hogy változtattak valamit a drop rate-en?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3452) San398 válasza Har_melin (#3445) üzenetére


San398
őstag

Köszi. Accuracy lett, de nem sokat segített ahogy jósoltad.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3453) Nordic válasza San398 (#3452) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Későn néztem meg...de ezen kb egy %-os phys roll segíthetett volna, nem accuracy. Ha azon a szinten nincs elég accuracyd már régen rossz(persze ha nem RT-s vagy).

(#3454) tocsek18 válasza Amonthor (#3450) üzenetére


tocsek18
senior tag

ez segíthet
[link]

(#3455) Amonthor válasza tocsek18 (#3454) üzenetére


Amonthor
tag

Még mindig nem vágom, hogy én miért döglöttem meg. :D

Már megint kések a könyvekkel.

(#3456) Amonthor


Amonthor
tag

Amúgy Herald of Ice + Herald of Ash együtt mennyire lenne jó? Ugye, egyik tűz, másik jég.

Már megint kések a könyvekkel.

(#3457) Nordic válasza Amonthor (#3455) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az a skill egészen egyedi, mivel a rengeteg spell dmg buff-ért cserébe rendkívül gyorsan elégeti a hp-dat. Rengeteg life regen(11%+) és legalább 89-es fire resit kell hogy használhasd. Cserébe ad egy elég jelentős spell dmg buffot. Csak bizonyos buildeknek megfelelő. Amíg ezeket a buildeket nem érted, nem látod át, nem érdemes vele foglalkoznod.

(#3458) Har_melin válasza Amonthor (#3456) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem igazán. A HoI flat ice dmg, önmagában skálázódik. A hoA a Phys dmg-től függ, annak egy részét konvertálja. A "nem minden rovar bogár, de minden bogár rovar" esete. A HoI gyakorlatilag mindenhol működik, de igazán akkor jó, ha az elemental dmg önmagában kap buffot. A HoA-hoz fizikai sebzés kell, anélkül semmit sem érsz vele. A kettő együtt ritkán működik jól együtt, vannak hatékonyabb kombinációk. Ha egy pDMG alapú karaktered van, akkor célszerűbb azt tápolni, plusz legfeljebb a leghatékonyabb elemental opciót, ami jellemzően a tűzsebzés, nem a jég, bár egy Glacial Hammer buildnél jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3459) Amonthor válasza Nordic (#3457) üzenetére


Amonthor
tag

Ahh, pedig jó lett volna.. Egy HoThunder is van melléjük. Így már azért lassan érzem, hogy van értelme játszani. Akkor már csak át kéne látnom, hogy melyik hogyan, mikor és mire, mennyire jó.
Akkor life regenre a 20-as már jó lenne ezek szerint. Viszont a fire res. még csak 40%-os. :O

Már megint kések a könyvekkel.

(#3460) Amonthor válasza Har_melin (#3458) üzenetére


Amonthor
tag

Tényleg phys dmg-re van írva, ezt most nem néztem, csak örültem, hogy bővült a Herald család. :) De hát így cseszhetem együtt, mert phys dmg-t nem igazán használok, csak spellt.

Már megint kések a könyvekkel.

(#3461) San398 válasza Nordic (#3453) üzenetére


San398
őstag

Sajnos ilyen opciót nem engedett: physical. Köszi azért.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3462) Amonthor


Amonthor
tag

Gyöttem.. Mivel visszalapozva jó pár oldalnyit sem találtam ilyesmit, ezért ezt a kérdést is felteszem: hogyan kell kereskedni? :U Konkrétan eladni, de a vételezős része is érdekel. :)
Van egy pár unique cuccom, amiket én nem használok, és nyilván jobb üzlet lenne, ha playernek adnám el. :)

Már megint kések a könyvekkel.

(#3463) tocsek18 válasza Amonthor (#3462) üzenetére


tocsek18
senior tag

beírod játék közbe
/trade 1
és spamolod itemeket :D (ctrl+alt+bal click itemre)

(#3464) Amonthor válasza tocsek18 (#3463) üzenetére


Amonthor
tag

Na jó, de árat meg ilyeneket azt hogy állítok be? Vagy majd akit érdekel egy item, az rám ír és akkor én megmondom? Vagy mevan? :F Meg én hogy fogom neki "odaadni"? Meg ő hogyan fizet? :D

Már megint kések a könyvekkel.

(#3465) tocsek18 válasza Amonthor (#3464) üzenetére


tocsek18
senior tag

http://poe.trade/
itt rákeresel mi mennyit ér
rádírnak gameba inveled partyba majd utána tudsz tradelni ha egyterületen vagytok

kész.. kiégtem

(#3466) Nordic válasza tocsek18 (#3465) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Erre én se tudtam mit mondani... :U

(#3467) Plazmacucci válasza Nordic (#3466) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És hogy lehet fejlődni vele? XD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3468) Amonthor válasza tocsek18 (#3465) üzenetére


Amonthor
tag

:R

Már megint kések a könyvekkel.

(#3469) Amonthor válasza Nordic (#3466) üzenetére


Amonthor
tag

:(((

Már megint kések a könyvekkel.

(#3470) Amonthor


Amonthor
tag

Najóvan, én meg arra nem tudok mit mondani, hogy mi a fasznak kell hülyének nézni az embert..

Már megint kések a könyvekkel.

(#3471) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Neked most őszintén mi bajod van? Már egy videóra sem reagálhatok? Vagy külön engedélyt kérjek?

Amint nem érkezik válasz azonnal a bajodra(amúgy most is kaptál rá választ, csak nem tőlem), már morogsz, hogy hülyének néznek, meg nem segítenek, meg hogy jajj milyen szarok is vagyunk. Komolyan kicsit pihenőre tehetnéd magad, mert kezd kicsit idegesítővé vélni a dolog, és szerintem nem csak nekem. :U

[ Szerkesztve ]

(#3472) Amonthor válasza Nordic (#3471) üzenetére


Amonthor
tag

Hmm.. Láttam, hogy reagáltak (reagáltam rá én is --> :R), eddig sem amiatt morogtam.
Legközelebb esetleg konkretizáld, hogy mire reagálsz.. Volt reakciója az én kérdésemre is, meg lejjebb volt egy videó is..
Ha meg nem tetszik, hogy kérdezek, mert többet szeretnék tudni, akkor ne olvasd.

Már megint kések a könyvekkel.

(#3473) Har_melin válasza tocsek18 (#3465) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"This build has limited hardcore viabilty"

The understatement of the century :DD

Azt én sem értem, hogy lehet vele fejlődni?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3474) Nordic válasza Amonthor (#3472) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Oké...részemről feladtam...

(#3475) Koppanyvezer válasza Amonthor (#3464) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Használd az általam korábban említett Procurement nevű progit, amivel az inventorydból pár kattintással tudsz csinálni egy trade topic-ot a poe fórumba. Ezután a poe.trade oldalon bárki megtalálhatja a portékáidat.

[ Szerkesztve ]

Steamen: xxxpaulxxx

(#3476) nyic19 válasza Koppanyvezer (#3475) üzenetére


nyic19
tag

Nekem nem nyílik meg teljes méretben.Az alja nem látható. Belehet azt állítani valahol?

(#3477) Amonthor válasza Koppanyvezer (#3475) üzenetére


Amonthor
tag

Leszedtem, köszi, majd átnézem, ha több időm lesz. :K

Már megint kések a könyvekkel.

(#3478) Koppanyvezer válasza nyic19 (#3476) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Megnéztem, de nem láttam erre beállítási lehetőséget. :(

Steamen: xxxpaulxxx

(#3479) Amonthor


Amonthor
tag

Hát, nagyszerű, hogy végre tudok eladni/vásárolni, erre sehol, senki nem válaszol a nyomorék üzenetre. :W
Komolyan, aki tojik az egészre, az minek hirdet akkor egyáltalán bármit is? :F

Már megint kések a könyvekkel.

(#3480) Nordic válasza Amonthor (#3479) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pár dolgot nem árt szem előtt tartani:

- sokan ha nem válaszolnak azok afk-k. Érdemes akkor rájuk írni, ha mások vannak. Ezt egyszerűen kideritheted a /whois + ign paranccsal, ami megadja a kari tartózkodási helyét is.
- azt is nézni kell, hogy a liga mióta fut. A rampage/beyond ligákból már nem sok van hátra, sokan már nem is játszanak.
-az is fontos, hogy nemrég indult az új race season, akik azt tolják, nem fognak átlogolni és trade miatt, max utána, de sokszor nem is válaszolnak, hisz ott az esetek nagy százalékában fontos az idő is.
- vásárlás esetén lehetőleg olyan eladót keress, aki online is, bár néha a poe.xyz is téved, mivel az állapotokat az is csak bizonyos időközönként frissíti.

(#3481) Amonthor válasza Nordic (#3480) üzenetére


Amonthor
tag

Úgy még nem is próbáltam, de ezután majd nézem játékban is. Igazából én azt néztem a fórumon, hogy mikor lettek felrakva a cuccok, mikor volt mondjuk legutóbb frissítve a post. Gondoltam én barom, hogy ha aznapi, akkor azért több esély van rá, hogy lesz válasz is. De hát ezek szerint nem. :(
:K Azt is szoktam nézni fórumon, hogy ki online. De így sem jön semmi. :W
Asszem jobban járok, ha én rakom ki, hogy mit szeretnék. Így már lett is egy bootsom, felvett a tag játékban, aztán meg is történt az adásvétel. Talán így jobban fog működni.
Az nagyon gané lenne, ha itt kérdezősködnék, hogy kinek van ez meg az, ugye? :U
Amúgy :R

Már megint kések a könyvekkel.

(#3482) Amonthor


Amonthor
tag

Amúgy melyik az a cucc, amivel marha gyorsan lehet haladni? Olyan, mintha ide-oda ugrálna a karakter.

Már megint kések a könyvekkel.

(#3483) kristof123 válasza Amonthor (#3482) üzenetére


kristof123
őstag

(#3484) Amonthor válasza kristof123 (#3483) üzenetére


Amonthor
tag

:K :DD
És én ezt miért nem tudom használni? :(((

Már megint kések a könyvekkel.

(#3485) Amonthor


Amonthor
tag

Semmi, Melee wpn.. -.-

Már megint kések a könyvekkel.

(#3486) Har_melin válasza kristof123 (#3483) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Basszus, kínvallatásra is jó lenne, +95% chance of epileptic grand mal.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3487) Amonthor


Amonthor
tag

Grrrrr.. Dominus - életerő az "átváltozás" után már 1/3-a sem.. Runtime.. tényleg nem tud erre senki valami hasznosat? :F

Már megint kések a könyvekkel.

(#3488) kristof123 válasza Har_melin (#3486) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem második igazi buildem volt, imádtam.

(#3489) Amonthor


Amonthor
tag

Az hogy lehet, hogy 3 resistem is mínuszban van? :O

Már megint kések a könyvekkel.

(#3490) Plazmacucci válasza Amonthor (#3489) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nehézségi szintet léptél.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3491) Amonthor válasza Plazmacucci (#3490) üzenetére


Amonthor
tag

Ettől nem lettem sokkal okosabb, de köszi! :)

Már megint kések a könyvekkel.

(#3492) Nordic válasza Amonthor (#3491) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Cruel -20 allresist / Merciless még -40 all resist az előző 20-hoz, azaz összesen -60%. Nem csak a mobok erősebbek, de resist büntetés is jár.

(#3493) Har_melin válasza Amonthor (#3489) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tényleges mínuszban vagy csak a 75 alatt? Mert ha tényleges mínusz, akkor ott nagy gond van a cuccoddal.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3494) Amonthor


Amonthor
tag

Fogalmam sincs. o.O

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3495) Amonthor


Amonthor
tag

Cold: -54% (-54%)
Lightning: -14% (-14%)
Chaos: -60% (-60%)

Képet akartam felrakni, de valahogy nem akar sikerülni. :) Ezek vannak írva a Defence-ben.

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3496) Nordic válasza Amonthor (#3495) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez bizony, mínusz. A zárójeles értékek ne zavarjanak meg, azok arra szolgálnak, hogy ha 75 feletti a resisted, tudd mennyivel vagy a 75 felett.

(#3497) Har_melin válasza Amonthor (#3495) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ez gáz. A -60 Chaos a kevésbé meglepő, az előfordul (bár nagy szívás lehet belőle), de a -54-es Cold azt jelenti, hogy pillanatonként fognak lefagyasztani. Vagy a ládát kell feltúrni vagy irány bevásárolni, legalább +100, de inkább 150 Cold és 100 lightning resistnyi cuccot. Merci elején még el lehet lavírozni, ha az egyik resisted csak +40-50 körül van, de mínuszban mindenhol szívni fogsz. (Mondjuk már azt sem értem, hogy tudtad -14-es cold-dal a cruelt végigvinni.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3498) Amonthor


Amonthor
tag

Most éppen Merveil fingat, egyet passzol rám és helló. :)
A Chaos az tuti nem volt ennyi Cruelban, a másik kettőt meg már nem tudom pontosan, de ott már voltak mínuszok.

Már megint kések a könyvekkel.

(#3499) Amonthor


Amonthor
tag

Hát, nem tudom, hogy így egyszerűbb-e, vagy vásárolni, de mivel pár cuccomat egyelőre biztos nem tenném félre, ezért craftingoltattam Vagannal, így már minden pluszban van. Most +16, +40 és +12.

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3500) Har_melin válasza Amonthor (#3498) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A Chaos is újabb -40 mercin, nyilván cruelen csak -20 volt. A coldot is innen tudom, ha mercin -54 volt, akkor cruelen 40-nel több, -14.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.