Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Har_melin válasza Amonthor (#3700) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Elég pontosan szoktam fogalmazni. Azt írtam, az "Infractem-mel", nem azt, hogy az Infractem.

Ha azt használod, akkor tök mindegy milyen gemed, cuccod, vagy passzívod van, az íjász skillel okozott sebzés 0 leechet generál.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3702) Amonthor válasza Har_melin (#3701) üzenetére


Amonthor
tag

Jól van na. :U

Amúgy Ledge farmot mikor érdemes csinálni? Mondjuk, a szintlépés sosem árt, az biztos. De pl. Normalban még nem kell annyira, gondolom.

Már megint kések a könyvekkel.

(#3703) Nordic válasza Har_melin (#3696) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A repu pont meg az xp, egymástól független. Ha kirúgsz pl egy mastert, akkor bukod az addig megszerzett xp-t, de a repu megmarad. Attól hogy te berendezed a HO-ot attól még nem fog kevesebb xp-t kapni. Ami változni fog 1.3-al, az az, hogy végre magasabb szinteken, normális mennyiségű xp-t fog kapni a master, hogy tényleg ne kelljen napi 16 óra quest farm, hogy 1 hónap alatt meglegyen a lvl8. Igaz ami igaz, nevetséges volt az xp, amit kaptak 1-1 questért lvl6 felett a masterek.

(#3704) Har_melin válasza Nordic (#3703) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Kösz, mivel a vásárolgatásban eddig nem merültem el, azt hittem, hogy a sáv, ami a master szintje alatt látszik, az egyben a repu is. A normál questes XP tényleg röhejes volt, különösen úgy, hogy azért volt néhány olyan (főleg Haku-é), amelyiknél vígan meg is lehetett pusztulni. Emiatt pl. mercin fel sem vettem a véletlenszerű küldetéseit.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3705) San398 válasza Har_melin (#3696) üzenetére


San398
őstag

Akkor ez mi lehet? Master level - area level

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3706) Har_melin válasza San398 (#3705) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az, hogy hány repu/favour pontot kapsz, attól függően, hogy hányas szintű submapra tesz a napi küldinél vagy hányas szintű pályán találkozol vele. ez más, mint a játékos által az adott pályán a monsztákból megszerezhető xp.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3707) Amonthor


Amonthor
tag

Ezek így jó kötések?
Puncture-Pierce-Inc.Crit.Dmg.
Split Arrow-Inc.Crit.Dmg.-Faster Attacks
Tornado Shot-Greater Mult.Proj.-Phys.Proj.Att.Dmg.-Faster Attacks

Nem valószínű, hogy lesznek ugyanolyan kötéseim, mint amik a buildben vannak, ezért próbálkozom összehozni valamit. :U

Már megint kések a könyvekkel.

(#3708) Har_melin válasza Amonthor (#3707) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én ezt nem értem: mi gátol meg abban, hogy azt rakd bele, ami a buildben van? Megint három különböző attackot írsz, pedig ezt már nálam tapasztaltabbak is megmondták, hogy értelmetlen.

Ha a kérdés arra vonatkozott, hogy ezek a gemek működnek-e együtt, akkor a válasz igen.

Az első kettőnek viszont jó eséllyel semmi értelme, mert amíg nincs érdemi crit esélyed, addig hülyeség a crit sebzését növelni - teljesen mindegy, hogy az esetek öt százalékában 150 vagy 200%-kal nagyobb sebzést viszel be.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3709) Amonthor válasza Har_melin (#3708) üzenetére


Amonthor
tag

Mert nem valószínű, hogy egyrészt mindent össze tudok gyűjteni, másrészt az sem biztos, hogy a foglalatok is dettó ugyanolyanok lesznek a későbbiekben. Igen, tudom, lehet variálni, meg olyan cuccot vegyek, ha veszek, ami a megfelelő foglalatokkal van ellátva.
Én meg azt nem értem, hogy miért ne lehetne 3 attackem. :Y Tornado tökéletes pl. az erősebb tömegre, Split a kevésbé erősekre, Puncture meg singlere. Egyelőre amúgy sincs más olyanom, amit érdemes lenne használni. Van még egy HoI, aztán ennyi.
Ezt meg eddig sem értettem.. mi az, hogy érdemi crit?

Már megint kések a könyvekkel.

(#3710) Har_melin válasza Amonthor (#3709) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A kritikus sebzés esélye a fegyvertől függ, a Death Harp-é pl. 5%. Vagyis minden huszadik (!) lövésed lesz crit. (nem sorrendben, átlagban.) Innen kezdve tök mindegy, hogy húsz lövésből egynél a normál dupláját sebzed. A "+X% critical chance" azt jelenti, hogy az 5% ennyi százalékával(!) lesz nagyobb esélyed kritikus találatra. +100% -> 10% kritikus. Érezhető hatása +300-400% crit chance-nek van és akkor is lehetőleg kell hozzá egy magas alap fegyver crit. Addig véletlen ajándék.

Tőlem annyi attack skillt használsz amennyit akarsz, szerintem elég értelmesen elmondtuk, hogy miért fölösleges ennyi. Nem világos, hogy miért kell külön skill a "gyenge tömegre", félsz, hogy elkopik a Tornado? de ha neked jó, hogy egy plusz gyorsbillentyűt leköt, felőlem.

"nem valószínű, hogy egyrészt mindent össze tudok gyűjteni, másrészt az sem biztos, hogy a foglalatok is dettó ugyanolyanok lesznek a későbbiekben." - akkor viszont minek panaszkodsz? Egy jó build attól jó, hogy igyekszik maximálisan kihasználni a játékban meglévő szinergiákat.

Nyilván ha csak 4L-ed van, akkor nem tudod kiaknázni mindazt az előnyt, amit egy 5L vagy 6L jelent, de ettől még annak a 4L-nek legalább olyannak kell lennie, mint a buildben. Te most a tökfőzeléket kevered a vaníliafagylalttal, mondván, hogy ezt találtad a frigóban. Szíved joga, csak utána ne légy meglepve, ha ehetetlen lesz az eredmény.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3711) Har_melin válasza Amonthor (#3709) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Még annyit: az, hogy nem lesz meg minden cucc, az elpfordulhat, ezért kell felmérni, mi az, ami elérhető.

Az viszont, hogy nem olyan foglalatok lesznek - bocs, de ez a játék teljes félreértése.

4L-t bármikor össze lehet rakni, íj esetében 5 cuccon is (íj, páncél, sisak, kesztyű, csizma).

Ha viszont a buildhez kell legalább egy 5L, akkor semmivel nem vagy beljebb, ha az ötödik support helyett lesz egy másik, félbéna attackod. A mesterekkel ráadásul már egyszerűen értelmetlen arről beszélni, hogy "nem lesz" - 5L-t a hideoutban meg tudsz csinálni, mire oda jutsz, hogy szükséges legyen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3712) Amonthor válasza Har_melin (#3710) üzenetére


Amonthor
tag

Sejtettem, hogy jön ez az "ami erősre jó, az logikus, hogy jó gyengére is". :) Mivel a mana regen most nem a legerősebb, így azért nem mindegy, hogy mennyit vonnak le belőle a skillek.
Nem panaszkodtam, csak leírtam, hogy nem biztos. Ez nem panasz, ez megállapítás.. és nem is írtam 100%-ra. De nyilván addig is kell valami, amíg esetleg össze nem szedem azokat a dolgokat, amik a buildben vannak. Nekem egyelőre még nem is kell közülük minden, mert közel sem vagyok még azon a szinten, mint amin a build alapszik; de igyekszem apránként összehozni.

Amúgy ezt írtam én is, hogy amíg esetleg össze nem szedem a dolgokat, addig.. Másrészt meg abból a szempontból sem baj, hogy bent van a gem, hogy legalább fejlődik. :) De már írtam, hogy mást nem tudok még használni, szal bőven elférnek.

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3713) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Törlöm a topikot a mentettek közül :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3714) Koppanyvezer válasza Amonthor (#3712) üzenetére


Koppanyvezer
tag

"pro tip":
Másodlagosan rakj be valami trash-t, amiben legyen minél több socket és pakold tele gemekkel, amit majd használni fogsz... akkor ezek is ugyan úgy fejlődnek, ha a primary-t setet használod.
A Build egyértelműen nem fog ugyan olyanra sikerülni, mint ahogy azt tervezték... de nagyjából meg tudod oldani... viszont konkrétan nem rakhatsz be 3. támadó skill-t. Ok, szintezésnél "tök mindegy", de az eddigi dumáidból tudhatjuk, hogy nem tudsz megállapodni egy variáció mellett.
Tornado (5-6 link)
Puncture (4-5 link)
Aurák (4 link)
Triggerek (4 link)
+ valahova belöksz egy assassin's markot.
És mivel az övedbe nem férnek likak, ezért nincs más variáció ennél a buildnél. :DD

Steamen: xxxpaulxxx

(#3715) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A héten szó volt a Drillneck-ről. Pénteken végül is vettem egyet (elég olcsón, mert corrupt volt és a 10% pierce helyett egy lvl15 projectile weakness volt rajta) és mit mondjak, brutális az IceShot-Pierce (+WEP+LMP+PhysProjectilDmg) combóval.

Igaz, szerencsém is volt, mert még régebben esett egy elég durva Decimation Bow 7.3-as crit-tel, amit sikerült felcraftolni 176-387-es pdmg-re. Most léptem meg a lvl60-at, Hatred/HoA/HoI aurákkal, +51% ele dmg a cuccokról van 5.3k körüli sebzése, 24% crit chance-szel. (Apropó: a tooltip dmg kiírásnál számításba veszi gép a crit chance/crit multiplier hatását is vagy ez csak a normál sebzés, amire azok majd még rájönnek?). Ami a szép, hogy a HoA overkill funkciója miatt gyakorlatilag egész mob csoportokat egy lövéssel lesöpör.

Ilyen most a build. Ha jól számolom a pontokat, akkor lvl 66-ig még lesz 10 passzív pontom, abból meglesz a True Strike-ig és az Assassination plusz még a fölötte lévő node is, összesen még +170%, 36% fölötti crit. A nagy pDMG-nek köszönhetően az 5% mana leech elég a használathoz, de ha használom az Assassin Mark-ot, akkor az a moboknál eleve túltölt (most 21 mana/kill)

Reflectes mapra persze valószínűleg nem fogok menni, de ez legyen a legnagyobb bajom.

Kérdés: A karakterlapon 92%-os pierce-et ír az IS-nál, ami korrekt, ennyi jön össze a gemből és a passzívokból. A tooltip viszont csak 52%-ot. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3716) Nordic válasza Har_melin (#3715) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A tooltip figyeli a crit értékeket is, növekszik is aszerint, de az csak átlagsebzés, a tényleges sebzésed úgysem annyi.Én a True Strike+Assasination mellé még felkapnám a Hearthseeker-t is, úgyis mellette sétálsz el, meg esetleg a Hearth of Oak-ot a Primal Spirit helyett. A manaleech-ed úgyis elég, így ha nincs szükséged arra az str+int kombóra, szerintem jobban jársz egy kis life regennel, meg a 30% stun immun eséllyel. Meg ha már ondar, akkor elgondolkodnék a dodge node-ok kirakásán is. Ez olyan lvl75:[link]

A pierc-re nem tudok mit mondani. passzív 40%+pierce gem a fontos, a tooltip lehet hibás, vagy az nem nézi a gemet, vagy csak azt nézi. A karakterlapon írt pierce chance a lényeges szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3717) Har_melin válasza Nordic (#3716) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi az infókat!

Ugyan arra a srófra jár az agyunk, kb. én is ezt terveztem 66 után. A Heartseeker az én hülyeségem, hogy nem említettem, de persze tervben volt - egyszerűen nem találtam meg a fán, amikor legutóbb kerestem :U . Igyekszem olyan sorrendben felvenni őket, hogy először a crit chance-eket (ott is a nagyobb értékűeket előbb) és csak utána a multipliert. Az Int-re szükségem lesz később, mert akár Incr Crit Chance-et, akár PCoC-t akarok használni, azokhoz kelleni fog, szóval a Primal Spirit egyelőre marad, majd legfeljebb 75 körül megnézem, ki tudom-e váltani. A Mind Drinker viszont megy, találtam egy 4% mana leeches amuletet a neten a mostani 2%-os helyett, az kiváltja.

A Hearth of Oak mindenképpen kelleni fog, mert egyelőre a HP regen elég gagyi és leech-em sincs sok. A sok fagyasztás miatt ez nem akkora probléma, el tudok szaladgálni, még Brutus-t is levertem halál nélkül, de azért jobb szeretem, ha van backup. Majd lvl68-tól bejön egy cold-os Doryani Invitation, az a cold sebzésből ad 1% life leechet, jól fog esni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3718) Nordic válasza Har_melin (#3717) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az Int-et tudod itemből pótolni, elvégre erre jók a masterek. Vagy felvehetsz egy 30-as int node-ot, azzal is spórolhatsz egy pontot. Úgyis muszáj lesz itemből megoldani, mert azért ezeknek a gemeknek elég nagy int követelménye van magasabb szinten, így az a +20 nagyon nem számít.

(#3719) Har_melin válasza Nordic (#3718) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az a gond, hogy STR is kell a Molten Shell-hez, RedMan-hoz, akkor pedig ugyan úgy két node megy el.

Egyelőre ami cuccom van (az íj és a Drillneck adott), azokon pont nincs szabad craft opció, vagy nem megfelelő, kettőhöz pedig eleve két cucc kellene. Hosszabb távon persze olyat keresek majd, ami kiváltja a csak a skill miatt felvett passzívokat, de egyelőre ez a járható út.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3720) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ma is tanultam valamit, hátha más sem tudta:

Elég gagyinak tartottam az Assassin Mark-on a néhány százalékos (nekem most 8%) plusz crit chance-et, mondván, hogy ez elég snassz, alig számít valamit.

Tévedtem, mert bár ezt is critical chance-nek nevezik, de ez a végső, számított értékhez adódik hozzá, nem az alapérték szorzójához. Vagyis egy 5% alap +200% passzívból/cuccból + 8% Assassin Mark az nem 5x(2+0,08) = 10,1, hanem 5x2+8 = 18.

Így azért sokkal szimpatikusabb. :C

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3721) Nordic válasza Har_melin (#3720) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ha kérdezted volna, akkor ezzel is mondom neked :P

(#3722) Har_melin válasza Nordic (#3721) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Igazából mindegy volt, a Power Charge és a leech miatt eddig is használtam, csak kicsit furcsálltam, hogy mi értelme van egy ilyen alacsony értéknek? Jó, persze éppen ezért hamarabb is leeshetett volna ... :DDD

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3723) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Jajj...
Eset ismét egy Tabula Rasa... rányomtam egy Vaal gemet... nos hát én azt nem tudtam, hogy ennek a gemnek van egy olyan veszélye is, hogy konkrétan lejjebb húzza az item rarity-t és szétdobja a linkeket is. :W :DDD

Steamen: xxxpaulxxx

(#3724) Amonthor


Amonthor
tag

Nya.. Megfogadván (végre) a tanácsokat, 2 skillem van, egy Puncture és egy Tornado. :) Bekerült végre a HoA is, a HoI meg már bent volt. Végre túlléptem az átkozott 54-es szintet is.. Nem mellesleg, így most már kaszálok rendesen. :U Kösz mindenkinek a tanácsokat! :C

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3725) Plazmacucci válasza Amonthor (#3724) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nagy öröm lesz hatvanas szintig :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3726) Nimda


Nimda
addikt

Nemrég lecseréltem az SB Audigy kártyámat, mert folyton lefagyott a játék hibaüzenettel.Használtam a "--nosound" parancsot, de ez ugye nem mehet a végtelenségig.Mivel szerettem volna hanggal játszani, ezért lecseréltem egy Asus Xonar hangkarira, de a hibajelenség ugyanaz maradt.Friss win7, legfrissebb Nvidia driver, nem tudom elképzelni, mi lehet még a probléma:

(#3727) Amonthor válasza Plazmacucci (#3725) üzenetére


Amonthor
tag

60-as után már nem? :D Miért nem? :(((

Már megint kések a könyvekkel.

(#3728) Plazmacucci válasza Amonthor (#3727) üzenetére


Plazmacucci
félisten

mert szerintem el fognak kenni a mobok mikor megpróbálsz dominushoz feljutni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3729) Amonthor válasza Plazmacucci (#3728) üzenetére


Amonthor
tag

És ezt te azért mondod, mert..? :U

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3730) Plazmacucci válasza Amonthor (#3729) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert ez így van. Majd meglátod. Egyfelől a játék pofátlanul köcsög lesz a legnehezebb fokozaton dominus szintjein, másfelől ahogy olvasom ez az első karaktered ami idáig eljut, harmadrészt meg az első karaktert úgy is mindenki elkúrja.
Ezt meg csak úgy mondom, nem bántásból, de még ma is, tegnap is simán alap dolgokon értetlenkedtél. Ez előre vetíti, hogy még 3-4 karakter biztos lesz amit kukázol mielőtt magadtól eljutsz a mapozásig :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3731) Koppanyvezer válasza Plazmacucci (#3730) üzenetére


Koppanyvezer
tag

True story!
Nekem is benne volt a játékba vagy 40 órám, mire elkezdtem az első olyan karit, ami eljutott endgame-ig. :K

Steamen: xxxpaulxxx

(#3732) Har_melin válasza Koppanyvezer (#3723) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Akkor most lett egy nulla stattal rendelkező, megváltoztathatatlan 6S páncélod? Szívás :(

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3733) Amonthor válasza Plazmacucci (#3730) üzenetére


Amonthor
tag

Igen, mert amúgy mindenki úgy áll neki bármelyik játéknak, hogy full profi. Mint ahogy gondolom, te is. :K Itt valószínűleg mindenki tolt már ehhez hasonló játékot, én pl. még nem, nyilván azért nem vágom az alap dolgokat sem. Lehet, hogy kicsit többet kell magyarázni, meg nem egyszer kell elmondani valamit (ami biztosan unalmas), de azért egy idő után én is rájövök, hogy igen, azt tényleg úgy kellene. :K

Amúgy nyilván meg fog szívatni, igazából Mercilessen nem jutottam még tovább Merveilen, szal gondolom, hogy nem lesz egyszerű. :(

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3734) Plazmacucci válasza Amonthor (#3733) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát én is csak pont ezt mondom 😊

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3735) Koppanyvezer válasza Har_melin (#3732) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Bezony... másképp: 1 divine helyett (vendor ár) 7 jewellers:D

Steamen: xxxpaulxxx

(#3736) Weeman1 válasza Amonthor (#3733) üzenetére


Weeman1
veterán

Én meg úgy játszom hogy nem olvasok utána mit hogyan csináljak,
sokkal nagyobb öröm magam rájönni a dolgokra. :B
Torchlight-ot már párszor végignyomtam,és a Diablo 3-at is 1-szer.
Így sokkal tovább tart,de élvezetesebb. :D

Xiaomi 11T Pro

(#3737) Nordic válasza Weeman1 (#3736) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

+1

(#3738) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Azért az alap mechanikát és a gemeket csak ismeritek... pláne Nordic:D

Steamen: xxxpaulxxx

(#3739) Weeman1 válasza Koppanyvezer (#3738) üzenetére


Weeman1
veterán

Én sajnos tényleg nem. :N
Jó,nem is régen kezdtem,20-as szint körül vagyok,de egyre jobban tetszik.
Na meg az a skillfa,már most elterveztem hogy merre mit hogyan próbálok fejlődni rajta. :D
Persze nem biztos hogy úgy is lesz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#3740) Nordic válasza Koppanyvezer (#3738) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az alapmechanika(mármint ha a játékmenetet érted ez alatt) minden h'nS játékban ugyanaz, a gemekről pedig majdnem mindent meg lehet tudni a poewiki-ről. Ahol inkább bukhat a dolog, azok pont azok a mellékesnek tűnő dolgok, amikkel általában nem foglalkoznak az emberek(pl flaskok). Egészen hihetelen pl., hogy csak a megfelelő flaskok kiválasztásával, mennyivel életképesebbé válik a karakter. Ehhez persze kell a megfelelő idő, míg kitapasztalja az ember, vagy megszerzi a tudást másoktól.

[ Szerkesztve ]

(#3741) Amonthor


Amonthor
tag

Hát, asszem ugrik az 56-os karim is. :U (Plazma elátkozott! :DDD )
Íjnál nem figyeltem arra, hogy NE legyen corrupted, csak arra, hogy olcsó legyen.. igaz, hogy van rajta 6 socket, de cseszhetem, ha 1. nincs is full linkelve, 2. a színűk sem olyan, mint kellene. Ezt bebuktam, ügyes voltam.
Másik, hogy a nyamvadt resistekre sem figyeltem má megin (cold kivételével mindegyik mínuszban van megint, bár a cold is csak +2%. :DDD )
Normális cuccokat se tudok venni, se exam, chaosom jelenleg csak 1, a dropok meg mind gagyik.
Jelzem, hogy ez szintén nem panaszkodás, csak hátha olvassa majd olyan, aki most kezdi, aztán legalább tud okulni ebből is. :)

Amúgy én sem szoktam előre megnézni semmit egy géjmnél, de ilyen még egyiknél sem volt, hogy állandóan elakadok.. bár, azok nem is ilyen típusú játékok voltak, de na. :)

[ Szerkesztve ]

Már megint kések a könyvekkel.

(#3742) Plazmacucci válasza Amonthor (#3741) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne aggódj amióta játszok nekem is csak egy épkézláb karaktert sikerült összehoznom. Mindig kezdesz egy újat, és gyűjtöd velük a sok orbot, hogy a főkarakterednek legyen elég :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3743) Amonthor válasza Plazmacucci (#3742) üzenetére


Amonthor
tag

Már eddig is átküldtem egy rakat cuccot, gemektől elkezdve mindent. :D De hát, ezek szerint csak így tovább, és talán jövő karácsonyra lesz egy használható karim. :DDD

Már megint kések a könyvekkel.

(#3744) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Nah jó most untam meg a desyncet (még csak:D), fel kell pakolni egy ahk scriptet mindenképp...

Steamen: xxxpaulxxx

(#3745) Koppanyvezer válasza Koppanyvezer (#3744) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Hmmm... azt hittem ez nehezebb lesz... kb 2 percig tartott... mostantól F1 -> /oos parancs... így már mindjárt más ez a játék :3

Steamen: xxxpaulxxx

(#3746) San398 válasza Koppanyvezer (#3745) üzenetére


San398
őstag

Nagy csodát azért ne várj ettől a scripttől se. Lesz azért még bőven desync! :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3747) Koppanyvezer válasza San398 (#3746) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Jó, hát nyilván... de legalább 2 pakk monsta között tudok nyomni egy atomgyors oos-t:)

Steamen: xxxpaulxxx

(#3748) Nordic válasza San398 (#3746) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Senki nem mondta, hogy ettől nem lesz desync, de durván életmentő lehet, hc- játékhoz meg egyenesen kötelező, akármennyire is csalásnak tekintik sokan.

(#3749) Amonthor


Amonthor
tag

Egy újabb kérdés, csak azért, hogy legyen min kiakadni.. :U
Ha valamihez pl. 1.5ex van írva árnak, akkor az most mennyi?

Már megint kések a könyvekkel.

(#3750) Har_melin válasza Amonthor (#3749) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

1,5 exalted orb. Az illető fórum posztjában általában szerepelni szokott, hogy milyen árfolyamon számít be más orbokat. Ma jellemzően 34-36 chaos vagy 42-43 fuse egy exa a standard ligában.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.