Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Egy hét szabi és mennyi újdonság :)

Megnéztem a Master-es videókat és kíváncsi leszek, hogy változtatnak-e a vendor-ok kínálatán is? (Akár a Mastereknél, akár normál kereskedőknél.) Mert most pl. 1 fusing-ért lehet 1 chance-et venni, de ha el akarok adni egy chance-et, akkor csak scroll-t kapok érte. Vagyis hiába van most kb. 100 chance-em, az nem egyenlő 100 fusing-gal, pedig szívesen becserélném, ha tényleg 150 fuse lesz egy 5L opció.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2602) Nordic válasza Har_melin (#2601) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem tudom mi lesz, de tuti, hogy egy két gyökeres változás lesz a piacon, főleg, ha lesz fusing vendor recept, ami már aktuális lenne. De azért 150fuse kicsit sok 5L-ért. Gondolj bele ,hogy ha van 150 fuse-od, kb 80-90% az esély rá, hogy kapsz 5L-et, ha te használod el, nem beszélve arról, hogy akár 6L is lehet. Szóval nem tudom megéri-e elbaszni 150-et. :U

Ha mondjuk fele annyi lenne, akkor oké, de ez szerintem sok.

[ Szerkesztve ]

(#2603) Har_melin válasza Nordic (#2602) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A fene tudja. Statisztikailag lehet, hogy igaz a 80-90% és én sem emlékszem, hány fuse-t lőttem el eddig 5L próbálkozásra, de szerintem már sokkal többet és mégsem sikerült. 6 foglalatosra meg szerintem eleve nem érdemes 5L-t megcélozni, mert a +1 foglalat növeli a "rossz" variációk esélyét. Nyilván hozzáállás (pesszimizmus) kérdése, én inkább beáldozok egy fix mennyiséget (már persze, ha össze tudom szedni). A 6L 1500 fuse-a már valóban az "inkább próbálkozom" kategória. :O

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2604) kristof123 válasza Har_melin (#2603) üzenetére


kristof123
őstag

Pedig 6s-en könnyebb az 5l. Ugyebár kétféleképpen is kijöhet 5l...

(#2602) Nordic:
Szvsz nem sok a 150. Nekem a mostani ligában 200+ fuseból adta be az 5l-t. Guildtársamnak meg 400-500 körül...
Természetesen volt olyan is, akinek 6l-t adott be vagy 20-ból, de mennyire sűrű ez a jelenség?!

[ Szerkesztve ]

(#2605) Nordic válasza kristof123 (#2604) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kb ugyanannyira sűrűn adja be kevésből az 5L-et mint sokból. Részemről sokallom a 150-et, és nem vagyok ezzel egyedül, több streamer is hasonlóan vélekedett, főleg, hogy bejöhet a 6L is.

(#2606) kristof123 válasza Nordic (#2605) üzenetére


kristof123
őstag

Szerintem pont azt akarják elérni, hogy mérlegelj. Bevállalod-e azt, hogy elkezded rányomkodni a fusingokat az itemre, vagy kiváltod az 5l-t 150-ért.

Szerk.: Szvsz mivel ez egy játék jobban megéri rányomkodni, mivel ha bead egy 6l-t "örülsz majd, mint majom a farkának"! : D

[ Szerkesztve ]

(#2607) Har_melin válasza kristof123 (#2604) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem könnyebb, mert hiába van benne két nyerő lehetőség, a rossz kombinációk száma sokkal nagyobb lesz, így kisebb esély van rá, hogy a teljes pool-ból pont az jöjjön ki.

Más: Eternal supporter hírlevél

ST nerf, mana cost változás, íjász buff, stb. az 1.2-ben. Ha jól sejtem, akkor most a Crown of Eyes használók fognak úgy sírni, mint legutóbb a BoR-osok.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2608) kristof123 válasza Har_melin (#2607) üzenetére


kristof123
őstag

Lehet, hogy igazad van, de Én már pazaroltam fusingot 5s-re és soha többet nem fogok. Ambushban is jobban adta az 5l-t 6s-en ráadásul van esély 6l-re is. Eladásnál szívesebben megvették a 6s5l armorokat, mint a sima 5l-t.

(#2609) Har_melin válasza kristof123 (#2608) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az természetes, hogy a 6s-re nagyobb a kereslet, hiszen ott egy véletlen faktor már megszűnt. Én igyekszem olyan buildeket keresni és játszani, amelyekben nem létfontosságú a 6L.
(Apropó, javítom magam: 6s-5L esetén nem kettő, hanem 4 nyerő lehetőség van. Még így is rosszabb az esély az 5L-re, mint egy 5s esetén.)

#Nordic: ez így nem teljesen igaz. Az stimmel, hogy minden egyes roll-nál azonos az esély egy 6L-re, tehát lehet akár az első próbálkozásra is. Viszont nyilván nagyobb az esélyed a sikerre, ha százszor próbálkozhatsz, mint ha csak egyszer.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2610) Zyrius


Zyrius
aktív tag

szerintem korrekt a 150 fus az 5 linkre, gondolj bele, hogy ha 5Lre mész, akkor mi az első? 6 socket, mindenki ezt mondja.
Én legutóbbi ligában attól kaptam agyfaszt, hogy ~400 jewelert használtam el a marohi erqi-re, hogy meg legyen a 6 socket a linkelés előtt, de nem sikerült bele tenni a 6-ot.... 5 socket kijött legalább 6x.
Ha nem 6 link a cél, akkor rengetek jewelert meg lehet spórolni amit ha a fix 150 fusra költesz az 5 link miatt, akkor összességében jól jössz ki.

Ami nekem ebben a leginkább tetszik az az, hogy tiéd a választás. eldönthetem, hogy bevállalom a kockázatot aztán lesz ami lesz, vagy kifizetem a fix magas összeget, cserébe megkímélem magam az esetleges kudarctól.
A playerek top 5%-a akik 5 perc alatt tolnak egy domi runt 500 IIR-rel sokalják, mert nekik "szinte" korlátlan forrásaik vannak és megéri 1-2 alkalommal megszívni, h cserébe hosszú távon mégis kevesebbet költsenek a random faktorral, szemben az olyanokkal, mint én, aki az egy szezon alatt elért 6-7 exnyi vagyonát cseszi el 1 itemre, amit aztán nem is tud befejezni.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2611) Ramos_


Ramos_
tag

érdekes kérdés ez a 150fusing sok-e vagy kevés
összességében igazából nem panaszkodhatok mert 2 év alatt 2 itemet is 6linkeltem, egyet 7 fusingból másikat 90-ből

de most az 1 hónapos ligában más volt a szitu, nem voltak nagy célkitűzéseiben, csak egy 5Link Cloak of Def az incinerate templaromnak hogy kiprobáljam ezt a buildet is
de meg kell mondjam most először nagyon elment a kedvem a játéktól a bad rng miatt, és ezért lesz nagyon jó ez a változás, sokkal kevesebb ragequit lesz

gyakorlatilag az 1 honapos arról szólt nekem hogy minden értékemet minden nap jewellerre és fusingra váltottam és minden nap végén rátoltam a chestemre, 1 hét után már elég demoralizáló volt
kb 350 jew-bol jött a 6sock, azzal még nem is volt semmi bajom
de 320 fusingnál befejeztem, értelmetlennek tűnt
végül eladtam a chestet 6socketesen és majdnem ugyanannyiér vettem 5linkest :)

rengetegen fogják használni a 150fusingos 5linket akinek van hasonló tapasztalata

(#2612) Ramos_


Ramos_
tag

egyébként meg utso diamond supp email

bow skill buffs, bow base buffs
lightning skill buffs --- shock változások, innentől nem stackelődik a shock
spectral throw és crown of eyes nerf
mana cost csökkentés minden skillen

kevésbé használt skilleknek buff: cleave, sweep stb

hype :C

[ Szerkesztve ]

(#2613) SmOg


SmOg
csendes tag

Maradok szerintem az 1 fuse-os 6L-nél. :)

(#2614) Nordic válasza SmOg (#2613) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Takaroggyááá :(((
:DDD

(#2615) xcap


xcap
csendes tag

Sziasztok, új vagyok POE témában, de teljesen lenyűgözött a játék már első kipróbálás után, így szeretnék egy komolyabb karit összehozni. Szerencsére D2-t agyon játszottam, így remélhetőleg az ott felhalmozott tudás segíteni fog valamelyest. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy érdemes-e most indítani egy új karit, vagy jobb lenne megvárni a 20-át, amíg jön az új kieg.? Kilenc nap sok idő, és nem szeretnék 20-án egy újat indítani, viszont ha nem lesznek akkora változások, akkor elkezdeném. Mit gondoltok? Köszi!

(#2616) kristof123 válasza xcap (#2615) üzenetére


kristof123
őstag

Szia!

Szvsz 9 napig elkezdesz egy karaktert és megismered a játékot (nagyjából). Aztán az új ligában, ha van kedved indíts egy újat. Jó móka! (:

(#2617) xcap válasza kristof123 (#2616) üzenetére


xcap
csendes tag

Köszi a gyors választ!

A liga rendszer úgy működik, hogy vannak kül. ligák, kül. előnyökkel, és ha vége a ligának, akkor átdobja a karit egy "alap" ligába, ami kb. megfelel a single végigjátszásnak? Vagy nagyon hülyén látom a szitut? :D

(#2618) kristof123 válasza xcap (#2617) üzenetére


kristof123
őstag

Jól látod. Standard és Hardcore az alap liga. 21-én 4 hónapos liga fog indulni, ha vége az ott szerzett cuccok és karik mennek standard és hardcore-ra (attól függ milyen ligában indultál).

(#2619) Ramos_ válasza kristof123 (#2618) üzenetére


Ramos_
tag

így van
mindenképp érdemes az új ligában játszani mert olyan változások lesznek ami más dimenzióba helyezi a játékot

annyi hogy nem 4 hónapos liga lesz hanem 3 és kis szünet után lesz egy újabb 3 hónapos liga
majd ezután jön a brutal nagy patch act4-el

(#2620) kristof123 válasza Ramos_ (#2619) üzenetére


kristof123
őstag

Ezt nem is tudtam. Köszi! : D

[ Szerkesztve ]

(#2621) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Forsaken Masters trailer - Na az az improved Brutus fight(sacper 1:00 után) nagy fun lesz mercilessen ;] :DDD

I see soooooo many RIPs ;] :DDD

Jah fura, hogy aug. 20 van start dátumnak adva. :U

[ Szerkesztve ]

(#2622) Har_melin válasza Nordic (#2621) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Eeeegen, azt a jelenetet én is többször megnéztem. A klasszikus "remélem komoly, mert viccnek nagyon rossz vicc lenne" dolog.

Kíváncsi leszek, a még hátra lévő Masterek milyen craftolási opciókat kínálnak majd. Az upgrade-ek árai elég érdekesek, ha jól láttam 5 chaos egy 1-2% mana leech mod - ez a számomra durvább, mint a 150 fuse egy 5L-ért, bár majd kiderül, hogyan változnak az árak a piacon.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2623) tocsek18


tocsek18
senior tag

csütörtökön skillfa :C :D

(#2624) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Engem kicsit befordított, hogy csapatban nem tudok játszani. Próbáltam, ha össze is jött midig volt egy kretén aki után csak futni kellett és megölt mindenkit. Nem találtam olyan játékot ahol mindenki hetven körül lett volna és nem op köcsög.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2625) Nordic válasza tocsek18 (#2623) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Most csütörtök, vagy jövőhét? Egyáltalán honnan az infó?

(#2626) tocsek18 válasza Nordic (#2625) üzenetére


tocsek18
senior tag

most csüt. reddit

We're expecting to publish the JSON data (tools authors can import this) on Thursday, NZ time. This coincides with the full Garena Taiwan launch that includes the 1.2.0 tree. That way you guys won't need to translate from Chinese to see the changes.

chris_wilsonLead Developer 94 points 5 hours ago

boss nem hazudik :DD

[ Szerkesztve ]

(#2627) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sziasztok az mitől lehet hogy nem tudom most elindítani Steamen? ha ikonra kattontok a Store lapra visz, ott van hogy you own the game de playre nem indul libraryn meg Purchase gomb van Play helyett...ami szintén a Store lapra visz ahol ugye írja, hogy megvan már...

mod: semmi, kiléptem Steamből majd vissza és már jó.

[ Szerkesztve ]

(#2628) Nordic válasza whitezo88 (#2627) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ott steam kliens bibi lehet. Most megnéztem, és nálam nincs ilyen gond. Esetleg egy Check Integrity-t nézhetnél, nem-e megsérült 1-2 fájl, vagy újrahúzni a steamet.

(#2629) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Megjött az ötödik Master, Vagan, a fegyvermester. +Phys dmg, %incr. phys. dmg. - juhé!

Plusz must először irtak arról, mit is jelent az, hogy számtalan változata lesz a küldetéseknek, érdekesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2630) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat de most kérdeznék is.
A mostani karakterem Marauder de nem igazán vagyok elégedett vele. Tudom ez az én hibám mert nem igazán mélyedtem bele a leírásokba lévén angolul nem sokat tudok. Diabló múltam meg nincs! (bár kicsit hasonló a dungeon siege sorozat amit szerettem)
Kérdéseim a következők lennének:
- Marauder-nek a 30-as szinten mennyi HP-nak illene már lennie? (nekem olyan 900 van, két kezes fegyver max amour-ra törekedve) Act2-t most fejeztem be vele (olyan 30 óra, de minden zeg-zugba benéztem)
- Ha most akarok uj karaktert kipróbálni akkor mit ajánlotok?
- Milyen hősöknek milyen skill gem ajánlott?
Köszi.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2631) Plazmacucci válasza San398 (#2630) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Annyi life node-ot kell kirakni amennyit csak lehet. Az a legfontosabb szerintem. Utánajön a többi. 30-as szint az még az eleje, könnyűnek kén elennie. Bár az első karaktert mindenki elbassza ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2632) Nordic válasza San398 (#2630) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Lvl 30 körül én olyan 1200-1400 hp-val rohangálok, de sokminden függ a cuccoktól, illetve a fejlődés irányától.

(#2633) San398 válasza Nordic (#2632) üzenetére


San398
őstag

Köszi neked is meg Plazmacucci-nak is a választ.
- Egy skill fát tudnál nekem linkelni ami alapján elindulhatok? Valamit amihez nem kell extra item, skill gem.
Ilyesmi használható lenne? [link]
- Az armour vagy az evasion fontosabb Marauder-nek? Ha esetleg mindkettő akkor milyen arányban?
- Esetleg másik kezdőnek való karaktert tudsz ajánlani?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2634) Nordic válasza San398 (#2633) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Per-pill nem, mert dolgozom, így csak mobilról írok, de keress rá a fórumban a hszeimre, van egy két buildem amit megosztottam.

(#2635) xcap


xcap
csendes tag

Azt lehet tudni, hogy mi történik a karikkal miután új skill tree lesz? Mert így egész buildek mennek a levesbe, nem? Vagy visszakapja mindenki a szintjének megfelelő pontokat és újra eloszthatja? De ez se igazán jó, mert nyilván van összefüggés a gear és a kiosztott pontok között. Mit csinál az a kari, aki lvl100-ra gyúr? Én megőrülnék... :W

(#2636) Ramos_ válasza xcap (#2635) üzenetére


Ramos_
tag

a playerek 80-90%-át nem érdekli a standard/hardcore liga

két aktuális liga közötti időt sokan ott töltik, tesztelnek, tervezgetnek hogy mit kezdjenek az új challange ligákban és epekedve várják hogy elkezdődjön

aki pedig valamilyen számomra érthetetlen okból aug 20.-a után is standarden tervez játszani az szépen újra tervezi a passive tree-jét (ami mellesleg sztem jó móka) és újra elosztja a pontokat, ugyanis minden kari kap egy egyszeri passive skill resetet
és természetesen hozzáigazítja a kariját az új patch notes-hoz amiben rengeteg változás lesz

(#2637) tocsek18


tocsek18
senior tag

kínai garena FONTOSABB 1.2.0 patch fordítása

Game feature

Added spectator mode for duels. You can enter "/spectate name" or right click someone in your friends list and choose to spectate. The character you wish to spectate must be on your friends list and in a dueling area. You also need to have the level and quest requirements of that area. You can leave by entering "/town" to return to your town. During spectator mode, you can use arrow keys to move your screen.

Continue to improve sound, art, special effects, and scenery design.

General Balance

Strongboxes will randomly appear in Wraeclast. These strongboxes are guarded by powerful monsters. When they are touched, these monsters will swarm the player. You can only open the box when you have slain all the monsters guarding the strongbox. Like items, strongboxes can be normal (white), magic (blue), rare (yellow), and unique. Players can also use currencies to change a strongbox's mods and rarity. Prefixes on strongboxes affect the strengths of the monsters, such as additional monsters, traps, or other hindrance to your character. Suffixes affect the rewards.

Quivers are redesigned. Their properties are changed according to the arrow tips they have.

Bows can now deal more damage. Additionally, some bows now have higher base critical chance.

The base attack speed of early level weapons have been increased.

Higher level health potions now recover much more health than lower level ones. Additionally, we have added two higher level health potions, at lvl 65 and lvl 70.

Added two new mana potions, at level 65 and lvl 70.

Shocked status effect has been improved to 50% increased damage, but no longer stacks.

Skill gems and support gems balance

Duelist's starting gem changed to Double Strike (could also be Dual Strike, not clear from translation).

Shadow's starting gem changed to Viper Strike.

Early rewards are changed.

Many skills' mana costs are reduced.

Many support gems' mana multipliers are reduced.

Curse on hit now has 100% chance to curse when you hit an enemy. At level 1, it reduces the effect of the supported curse by 10%, at level 20, it increases the effect of supported curse by 9%. Quality bonus stays the same

Clarity is nerfed.

Arc is nerfed.

Flameblast is nerfed.

Ball Lightning is buffed.

Ice Spear is buffed.

Anger is nerfed at higher levels.

Wrath is nerfed at higher levels.

Spectral throw is nerfed.

Block Chance Reduction support gem is nerfed by 10% block chance across all levels.

All curses have been nerfed. New nodes in the passive tree have been added to increase the effectiveness of curses.

Passive Tree

Witch's starting area is drastically changed.

Shadow's starting area is partially changed. Now it roughly separates into physical and elemental areas.

The area near Witch, Shadow, and Ranger have been changed. Notables and Keystones have been moved outwards

We have added notables to all small clusters outside of the starting areas.

Bug Fix

fixed a bug when the UI becomes abnormal when accepting and declining multiple trade requests simultaneously

[ Szerkesztve ]

(#2638) Nordic válasza tocsek18 (#2637) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A skilltree-t jobban vártam... :U

(#2639) Zyrius válasza tocsek18 (#2637) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Izgalmas változások, sajnálom a spectral throw nerfet, ez volt a fő kiszemeltem az új ligában, nem tudom, hogy mihez kezdjek most :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2640) Plazmacucci válasza Zyrius (#2639) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A flame blast már megint nerfelődik...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2641) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ebből a listából szerintem a Clarity nerf lehet a legkellemetlenebb (függ persze a módjától és mértékétől), mert az egy csomó buildet érint, mindegyik kasztnál. Igaz, ha csökkentik a skill-ek mana felhasználását és a support szorzókat is, akkor összességében lehet, hogy nem lesz akkora érvágás.

Az Arc nerf-fel megszívtam, a Shock változásával együtt megvárom az okosok véleményét, hogy az arc/crit witch-em mennyire lesz életképes a mostani merci A2 szint fölött.

A ST is érint, bár az a build amihez most kell, az a craftolásból szerintem ellensúlyozni tudja majd a veszteséget.

Az íjak felturbózásának örülök, az Ice Spear-nek szintén, a többit majd meglátom.

Azt még én sem tudom, milyen karaktert indítok az új ligában. Eddig a legkönnyebben a dual claw shadow-val haladtam, de ott volt már begyűjtött felszerelés.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2642) Nordic válasza Har_melin (#2641) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az Arc így is OP marad ,nem kell f*sni. Magas cast speed-el, ugyanúgy tarolni fog ,csak nem leszel tőle isten.

(#2643) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nézem az új skill fát (állítólag ez már a végleges), mit mondjak, nem vagyok teljesen hepi.
- Első látásra mind a shadow, mind a witch induló zónából eltűntek a +life/+%life node-ok vagy rosszabb kihozatalra variálták őket.
- A MOM maradt ahol volt, 24 lépés kell hozzá a witchnek.

Ami jónak tűnik:
- A Scion-tól balra le lévő nagy life kör szóló node-ját durván megbuffolták (+10%max helyett +20base +14%max), a többit viszont 6%-ról 5%-ra csökkentették - az első legalább jó hír.

Amit még végig kell számolnom:
- A shadow-nál a Mental Acuity-ból Trickery lett, kikerült a mana regen, lett helyette +20% eledmg
- A (most már) Trickery utányi három elemental ágon a fő node +16%-ról +12%-ra csökkent.
- Spell Power helyett Cold Hearted Calculation: +12% spelldmg, +12%physdmg, +20% mana regen, +10 INT
- Assassination: 40/20 helyett 30/35 a crit chance/multiplier, viszont kapott egy negyedik +20%critchance node-ot is

Ennyi elsőre, hosszú este lesz... :F

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2644) nyic19 válasza Har_melin (#2643) üzenetére


nyic19
tag

Hol nézed? Megkérdezhetem? ;)

(#2645) SmOg


SmOg
csendes tag

Hmmm a DOT skilleket nem latom sem legalul, sem a boszi körül.
Viszont Nordic ahogy nézem több shield blockos rész lett ami tudod mit jelent? :)))))

(#2646) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A Charisma blokk már csak 12%-kal csökkenti a lekötött manát, nem 15-tel, a Sovereignity 16 helyett csak 14%-kal - ez szerintem egy csomó több aurás buildet megszívat majd, hacsak nem nyúltak bele az aurák mana igényébe is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2647) Har_melin válasza nyic19 (#2644) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Itt van egy letölthető, offline kalkulátor, egyelőre még ikonok nélkül - ezért is írtam, hogy állítólag ez a végleges. a PoE oldalsávjában futó egyik livestream-re kommentelte ki valaki.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2648) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Basszus, a Thick Skin blokkot 34%-ról 20%-ra nerfelték vissza. A Claws of the Pride-ból kiveték a +25Life-ot. :O

Eddig azt látom, hogy lehet, hogy a sebzések esetleg növekedni fognak, de a túlélési lehetőségek jelentősen romlanak, legalább is a fa jobb oldalán. Eltűnt egy csomó +life opció, a +%life-ok pedig ha meg is maradtak, akkor is csökkent az értékük.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#2649) Ramos_


Ramos_
tag

semmi ok nincs pánikolni

azért lett kevesebb a life node mert 8-ról 12-re nőtt a flat life per level ami iszonyat nagy buff a life-nak

ha valakinek eddig lvl 85-ön kb 200% inc life-al volt 4K life-ja
akkor annak ugyanennyi life eléréséhez elég lesz kb 130-140%

tehát buffolták a life-ot, innentől nem kell minden pontot life node-okra tenni
picivel csökken az értéke a flat life-nak rare cuccokon
és eléggé fel fog menni pár unik cucc ára amint % life van, pls meginords, belly of the beast, rathpith

(#2650) Har_melin válasza Ramos_ (#2649) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Na, ezeket az infókat meg én nem láttam. Mindegy, majd ha már végre egy helyen elérhető lesz az összes, egymásra ható infó, akkor lesz érdemes sakkozni. Túl sok minden hat egymásra, meglátjuk mi sül ki a végén.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.