Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Plazmacucci válasza San398 (#3150) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Úgy érzem veled még problémák lesznek :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3152) Har_melin válasza San398 (#3150) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A válasz lényege az volt, hogy ez egy endgame build. Vagyis addig, amíg el nem jutsz legalább 85-87-es szintre és nincs meg hozzá a cuccod, addig használhatatlan. Következmény: egészen addig egy másik build-del kell játszani, aztán ha minden összeállt, akkor a felgyűlt 12 respec ponttal és sok Orb of Regret-tel átalakítani az egészet.

Én se az EB, se a Shadow felé nem indulnék, hanem balra mennék az Elemental Dominion-tól, aztán le és végig a bal oldali szálon egészen a tetejéig, a Sovereignity-ig, felszedve az összes élet node-ot és a witch alatti ES ív három passzívját. E nélkül ha az EB manává konvertálja az ES-t a cuccodról, akkor egyszerűbb, ha a kardodba dőlsz, az első tüsszentés megöl. Valószínűleg még így is kelleni fog plusz HP node, amit majd a végén lehet leadni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3153) San398 válasza Har_melin (#3152) üzenetére


San398
őstag

Köszönöm a válaszod! :R

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3154) Nordic válasza Har_melin (#3152) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez hülyeség...simán lehet használható arc-buildet építeni, anélkül hogy 85 környékén respecelni kellene. az arc előtte is használható, csak nem 25-30k dps-ed lesz, hanem csak 10k. Úristen micsoda érvágás. :W Ennyi dps-el azért még a 72-73as mapok is lazán solozhatók.

[ Szerkesztve ]

(#3155) Har_melin válasza Nordic (#3154) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem általában írtam, hanem erre a konkrét buildre, amit kristof felrakott. És nem az én véleményem, hanem az övé, csak lefordítottam a hozzá nem értő kezdőnek.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3156) kristof123 válasza San398 (#3150) üzenetére


kristof123
őstag

~Lvl 15
~Lvl 25
~ Lvl 40
~Lvl 55
~Lvl 70
Lvl 70+
Körülbelül így néz ki a fejlődési pontozás. EB-re csak akkor kell pontot rakni amikor megkapod a Discipline gem-et. Itt nincs, nem fut a RF, így elég könnyen el lehet fejlődni 84-90-ig. Ami kell még hozzá az elején +1 vagy +2 lightning gem-es mace vagy wand (ízlés kérdése hogy dualban vagy shieldel) később LC vagy CoD és Geofri's Crest (ebbe megy majd az arc...).

Bandits: Oak (+40 hp), Alira (Cast speed), Kill all (passive pont)

Gem lista: 2l: Arc - Faster cast, 3l: +Added lighting később, ha lesz Lightning Pen-re cserélni.
4l: Ezt akkor éri meg ha lesz geofri crest helm: Arc + Spell echo + Empower + Lightning Pen

Aurákat úgy használtam ami éppen kellett, de fixen mindig ment a clarity és a discipline ezek mellé raktam ami éppen kellett. AA miatt eléggé fontos ez a kettő.

(#3152) Har_melin:
Igen, és nem teljesen. Tényleg "eng-game" változat, de ugyan az a build csak RF nélkül. Vagyis érted, ugyan úgy Arc build. : D

"Én se az EB, se a Shadow felé nem indulnék, hanem balra mennék az Elemental Dominion-tól, aztán le és végig a bal oldali szálon egészen a tetejéig..."
Biztos halál szaga van + nem tudsz itemeket hordani. Nagyon fontos az elején a +str és +dex, ráadásul AA-hoz nagyon kell a +mana, mana regen. Nélküle állandó elhasalás lenne.

(#3154) Nordic:
Haver a "sima" változatot tolja és több a dps-e, mint nekem. 18k : D
Viszont Én sokkal tankosabb vagyok. Most megint meg fogom változtatni a tree-t, kipróbálok megint vmit (Alchemist).

[ Szerkesztve ]

(#3157) Har_melin válasza kristof123 (#3156) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A mostani 70+-os és a videó alatti passzív fa elég gyökeresen eltér egymástól ahhoz képest, hogy az csak 6 ponttal használ többet.

Nem elemeztem azt végig, de azon a fán nekem célszerűbbnek tűnt a némi életre szert tenni a witch blokk induló pontjai után (ott nem mentél fel az első elemental körbe és a fölötte lévő life-mana ipszilonba). Az jogos, hogy a nagy STR és DEX node-ok hiányoznának az elején (bár gyűrűből/amulettből szerencsével kiválthatók). Ez már nekem volt természetes, hogy ha valamelyik tulajdonságnál erős hiány jelentkezik, akkor annál nincs mese, rá kell áldozni a pontot.

A jobb oldali szálon szerintem nincs manát/mana regen-t befolyásoló node egyik passzív változatodon sem (az AA-nak), ezeket éppen az általam írt bal oldali pálya biztosítja (bármelyik változat szerint).

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3158) kemotox


kemotox
addikt

Aloha!
Ha a "fegyver + Rustic Slash + Wheatstone" kombóval csináltatok egy + x% phys DMG-es fegyvert, akkor azon megmaradnak a slotok és linkek?

(#3159) tocsek18


tocsek18
senior tag

[link]

nah itt az enyém
ahogy nézem elég fos lett a minősége
4.8Mbps HD720-24p elég gány lett
legközelebb megpróbálom 8Mbps 1080-30p be vagy esetleg 6Mbps 720-30pbe
akinek nem tettszik a szöveg mutolja :P

[ Szerkesztve ]

(#3160) kemotox válasza tocsek18 (#3159) üzenetére


kemotox
addikt

Ez beteg O_o
Mint valami gettóvezér, vagy nem tudom :D Mindenkit bucira ver, aztán azok inkább melléállnak és úgy bandáznak.

(#3161) kristof123 válasza Har_melin (#3157) üzenetére


kristof123
őstag

Mivel amit linkeltem neki az a fejlődéshez van. Írtam is, hogy úgy elég könnyen el lehet fejlődni LvL80+ ra.

(#3159) tocsek18:
Wini a kiejtésed olyan, mintha a szirének énekelnének! : DDDDD
FACEBRÉKEEEEEEEERRRRRR

[ Szerkesztve ]

(#3162) tocsek18 válasza kristof123 (#3161) üzenetére


tocsek18
senior tag

jó az fun akart lenni :D
+ angolt tanárral soha nem találkoztam :O

(#3163) kristof123


kristof123
őstag

A mai termés:
;]

btw, elsőnek 0 linket toltam rá : D

Szerk.: ilvl 78

[ Szerkesztve ]

(#3164) San398 válasza kristof123 (#3156) üzenetére


San398
őstag

Köszönöm a kimerítő válaszod, ezen már el tudok indulni. :R

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3165) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Komolyan rég láttam ennyi parasztot, mint most ebben a hc ligában. Azt még elviselem, ha valaki afk, vagy eleve úgy akar velem kereskedni, hogy mennyit engedek a feléből. De amikor megkérdezem a tagot, hogy ez meg az mennyibe kerül, válaszol, hogy mennyi, majd írom neki, hogy ok, boltoljunk és kb utána ignorál, na az le tudja dobni az ékszíjat. Látom hogy nem afk, mert percenként más instában van, de hogy valamit visszaböffentene, arra már lusta. Komolyan ezeket összefújja a szél...2 napja nem tudom az új karimat felöltöztetni(és így továbbhaladni, a2merc-ről), mert minden jó cucc, ilyen gyökereknél van, akik nem képesek semmilyen válaszra. :W

(#3166) Plazmacucci válasza Nordic (#3165) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Engem sokkal jobban zavar, hogy csak az elején a kezdő noobokkal lehet partiban játszani, mert 70 felett senki nem nyomul csak úgy csapatban. Én legalábbis nem látok senkit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3167) Nordic válasza Plazmacucci (#3166) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na, 2,5nap kellett hogy felgeareljem magam lighling coil-hoz .Ilyen szar időt még nem futottam, hogy végre legyenek cuccaim a progresshez. :(((

(#3168) 1m1s


1m1s
tag

helló!
tudtok nekem javasolni egy witch buildet?kezdő vagyok, ezt nézegettem, de ha van jobb ötletetek szívesen veszem. :)

(#3169) kemotox válasza 1m1s (#3168) üzenetére


kemotox
addikt

Ez egész jó, fireballos witch. Van videó is hozzá, ahol elmagyarázza a csávó, hogy milyen sorrendbe mit kell kirakni. Arra figyelj, hogy manaregened mindig legyen fasza, hogy tudjon menni az Arctic Armour mert anélkül kifingós a dolog.

(#3170) 1m1s válasza kemotox (#3169) üzenetére


1m1s
tag

ó, fene egye meg.én az elején jobbra mentem el mana reg felé, aztán egy kis summon, mondjuk innen át tudok menni még a fire damage felé, bár ahhoz meg kellene a spell damage. :D
azt tudom hogy vissza lehet szedni a skill pontokat, azt viszont nem hogy hogyan. :)

(#3171) dave118


dave118
senior tag

Helló a POE guruknak!

1 gyors kérdés: low lvl (azt hiszem ~50körüli) 5L es (RRRRR) páncélnak kb. miylen ára van standard-en (képet este tudok linkelni)? A minap esett, nagyon meg is örültem neki, de mostanában DEX/INT karakterekkel mennék/megyek. Shadow-nak lehet rávarázsolni értelmes socket-et esetleg?

más: indítottam próba gyanánt egy reaver shadow-t (eddig split es rangerrel poroszkáltam) és valami eszméletlen haladási sebessége van. nagyon bejön egyelőre, tudnátok ajánlani valami self-found buildet ami mondjuk 70 fölött sem hal be? nem vagyok hc játékos, endgame nemhiszem h össze fog jönni, de néhány map-re azért rámerészkednék.

Előre is kösz!

... Ami ami, az az.

(#3172) tocsek18


tocsek18
senior tag

1. ne játsz standardon
senki nem játszik ott és űberdrága
2. 5l armorod nem ér sajnos semmit, használd
3. selffound karit bármiből bírsz csinálni, talán summoner a legolcsóbb de ott a fórum kasztonként van sok build ami olcsó is

(#3173) nyic19


nyic19
tag

Másnak is szarakodik a mail-os visszaigazoló kód? Megint nem kapom meg. Freemail.

[ Szerkesztve ]

(#3174) tocsek18 válasza nyic19 (#3173) üzenetére


tocsek18
senior tag

játsz steamen ;)

(#3175) kemotox válasza tocsek18 (#3174) üzenetére


kemotox
addikt

Ezt én is szívből ajánlom, össze lehet fűzni a POE accot a Steamessel, és utána sokkal egyszerűbb a bejelentkezés. Ettől a kódos dologtól agyfaszt kaptam régebben.

(#3176) Nordic


Nordic
Közösségépítő

2014-ben freemail-t használni... :U

(#3177) 0Li


0Li
aktív tag

Kezdődhet a móka?
[link]

(#3178) nyic19 válasza tocsek18 (#3174) üzenetére


nyic19
tag

Tudna nekem segíteni valaki, ebben a steames dologban? Beállítás, egyebek (hogyan kell).
Előre is köszi.

(#3179) Nordic válasza nyic19 (#3178) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Semmit nem kell beállítani. Leszedet a steamet, feltelepíted, aztán a steam kliensen keresztül feltelepíted a játékot, és játszol.

(#3180) Har_melin válasza dave118 (#3171) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azért a "semmi" az túlzás, olyan 5 Chaos környékén kínálnak fehér 5L (5R) páncélokat lvl50 környékén a PoE Goods-on.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3181) dave118 válasza Har_melin (#3180) üzenetére


dave118
senior tag

+ (#3172) tocsek18

Köszkösz. Mint mondtam alkalmi játékos vagyok, úgyhogy marad akkor, tradelni még nem volt szerencsém. 1-2 itemet tudok mondjuk boltolni mert összeesett már vagy 20c.

... Ami ami, az az.

(#3182) scar07 válasza 0Li (#3177) üzenetére


scar07
tag

Miért nem a tutira mész és masterrel csinálod?
Inkább bízol a szerencsében? :P Aztán ha nem sikerül kitéped a hajad :D Bár ha valójában is annyi van mint ami az avatarodon akk nem kell sokat tépkedni :D

(#3183) Har_melin válasza Nordic (#3179) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha már fent van a gépen, akkor mi a menet? Mert az OK, hogy a Steam acc-hoz hozzá tudom rendelni nem steames játékként, de ettől még kéri a jelszót. Nem szeretném másodjára is felrakni, az SSD-m nem akkora. (Én is agybajt kapok néha, főleg, hogy átlag minden 3.-4. ilyennél az első mail hibásan jön meg (az első sor vége előtt abba marad), a második meg két nappal később.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3184) 0Li válasza scar07 (#3182) üzenetére


0Li
aktív tag

Ha jól megnézed a képen az 1500 fusing. Ebből következik hogy a tutira megyek(mentem) :)

[ Szerkesztve ]

(#3185) kemotox válasza Har_melin (#3183) üzenetére


kemotox
addikt

Őőő nem értelek, miért kéne, hogy kétszer legyen feltéve? Letörlöd a mostanit, majd felrakod a Steameset.

(#3186) Nordic válasza Har_melin (#3183) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ezért játszom steamen keresztül, én minden nap új ip-t kapok, így mindennap kellett az a rohadt kód.

Mellesleg, ha steamen keresztül telepíted fel ,és azon keresztül indítod, nem fog kelleni csak belépési kód. A régit letörlöd, az újat felteszed és ennyi, továbbra is egy játék lesz a gépeden.

(#3187) Har_melin válasza kemotox (#3185) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az IT hülyeségem elismerése, de mivel a mostani változat és a stream-es acc. mailcíme nem azonos (gazdag ember vagyok, több is van...), hogyan fogja megtalálni a legyalult helyére telepített streames változat a meglévő PoE accountomat a karaktereimmel és cuccaimmal? Más mailcím, más jelszó van a kettőhöz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3188) kemotox válasza Har_melin (#3187) üzenetére


kemotox
addikt

Nem kell, hogy ugyanazzal az emaillel legyen a kettő. Ha jól emlékszem az volt a menete, hogy mikor Steamből indítottad a játékot, akkor felajánlotta az összefűzést. Akkor elvitt a hivatalos poe oldalra, ahol bejelentkeztél poe meg steam accal is, és meg is volt. Vagy valami ilyesmi.

(#3189) kemotox válasza kemotox (#3188) üzenetére


kemotox
addikt

Így is lehet: (amíg tölti le a steam a cuccot addig megcsinálhatod)
Bejelentkezel a pathofexile.com oldalon az accoddal. Jobb oldali menüből kiválasztod a 'Manage Account' -ot, azon belül meg rányomsz a 'Steam'-re. Ott majd kijön a szokásos zöld "Sign in through STEAM" gombocska. Rányomsz, átvisz egy Steames oldalra, ott is bejelentkezel (A steam accoddal) és ha minden igaz meg is vagy.

(#3190) Har_melin válasza kemotox (#3189) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Kösz, kipróbálom!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3191) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Működik, köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3192) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#3193) Nordic válasza tocsek18 (#3192) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"#4: is tetszik, csak sajnálom, hogy kevés új tartalom van hozzá. Amint az utolsó pályát befejeztem, mentem a következőre és láttam, hogy a leges legelsőre rakott vissza, elszomorodtam :(" - ezen meghaltam... :W :DDD

Tipikusan azok a kommentelők, akik játszottak vele 3-5órát. 20 óra játék után elrontotta a karakterét...Én meg 20 óra alatt 80 vagyok...no comment.

Más...Hihetetlen ,hogy ezt is meg kellett érnem...nincs fusing Beyond ligában...Akkora készlethiány van, ami valami eszméletlen, nem beszélve a holnapi patch-ről ,ami miatt mindent ex-ben mérnek, a chaosnak meg nincs értéke. Ha ez így marad, olyan embertelen infláció lesz, ami kb SC-n van. Ezt az Eleron-craftot nagyon elbaszták, ha marad 2ex a multiple craft ára. :W

Valaki feldobta redditen, hogy lehetne annyi chaos, amennyi az itemlevel-je az craftolandó itemnek. Na annak több értelme lenne, mint a 2ex-nek, mert egyrészt rendeződne a helyzet, másrészt leveling itemeket is lehetne észszerű keretek között craftolni. :U

(#3194) Har_melin válasza tocsek18 (#3192) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Jézusom, és még csodálkoznak, hogy a játékipar 0,2 IQ szintű játékosokra épít. 10 percet kellett gondolkoznia azon, hogy merre fejlődjön, tehát túl bonyolult a képességfa. :W

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3195) kemotox válasza Har_melin (#3194) üzenetére


kemotox
addikt

Ezzel nincs baj. Valszeg te is 10 percig nézegetted mikor elkezdtél játszani. Én még mindig órákig nézem :DD
Az a baj, hogy ezért szarozzák le a játékot! Szart mert nehéz (=van benne kihívás), szar, mert túl nagy a fa (=sok lehetőség). Igazad van, 0,2 a max IQ amire a játékfejlesztők számítanak, lásd Blizzard játékok. Azért hozom fel a blizzt, mert nagyon meg vagyok rájuk sértődve. Meg akartam venni WoWot és/vagy Dio3-at. Szerencsére vannak starter editionok, így ki tudtam próbálni. Hát szörnyű. Dio3-ban rendesen megkapod a skilleket magadtól, arról pedig ne is álmodjatok, hogy statokat osztogattok. Erre van igény sajna.

(#3196) San398


San398
őstag

Sok eladó cuccot látok a trade chat és a Poe goods-ban amik corrupted-ek.Ezeknél ugye nem lehet már megváltoztatni semmi tulajdonságot? Jól gondolom hogy a foglalatok szinét se?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3197) scar07 válasza San398 (#3196) üzenetére


scar07
tag

Igen jól tudod, semmit nem lehet rajta változtatni.

(#3198) Nordic válasza scar07 (#3197) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Masterekkel lehet, még a corrupted itemeket is.

(#3199) San398 válasza Nordic (#3198) üzenetére


San398
őstag

Ez jól hangzik! És hányas szinten kell lennie a mesternek, ja és melyiknél lehet módosítani?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3200) kemotox válasza San398 (#3199) üzenetére


kemotox
addikt

1 db módosítót tudsz rárakatni mesterrel, olyat amilyen még nincs rajta. Egy nagyon elszabott corruptedet szerintem nem nagyon tudsz mesterrel kijavítani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.