Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) nyic19


nyic19
tag

Kérdés?
Sok buildben a Cast When Damage Take-nél a többi gemet míért nem húzzák 5-ös szint főlé?

(#3252) nyic19 válasza nyic19 (#3251) üzenetére


nyic19
tag

Na, talán az a válasz, hogy nincs elég strength. :)

(#3253) Har_melin válasza nyic19 (#3252) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem biztos, hogy azért. A CWDT csak adott szintnél alacsonyabb gemeket tud aktiválni. Ha valakinek az kell, hogy pl. már 600-as sebzésnél elsüssön egy Enduring Cry-t, akkor nem növelheti a CWDT szintjét (mert az emeli a sebzés limitet is), így viszont kötött az EC szintje is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3254) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van valakinek raging spirit summonere? Endgémre jó az a build, vagy kevés?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3255) Nordic válasza Plazmacucci (#3254) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ismerősnek van...konkrétan hc-ben farmolta vele merci dominust, de mapra is tökéletes, és nem kell hozzá más mint egy +2 fire gemes staff...

(#3256) Plazmacucci válasza Nordic (#3255) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem nem az a fő támadásom, csak 3 gem van hozzákötve egy kesztyűben, de így is nagyon durva. Csinálok 17 darabot és mészárolnak elég serényen. Van melette 9 zombim meg 3 spectre, de ezek is nagyon hatásosak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3257) Nordic válasza Plazmacucci (#3256) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na neki az a fő...valami irtózatos takarítást tud végezni. Dominus átlagba a kisbossokkal együtt nem volt neki 2 perc... :U

(#3258) Redcaster


Redcaster
őstag

Van egy itemem, amiben 3 kék socket van, abból 2 összekötve. Van rá lehetőség, hogy mindhárom össze legyen kötve randomfaktor nélkül? Azt tudom h orb of fuse-vel v mivel összelehet, de az random.

(#3259) Plazmacucci válasza Redcaster (#3258) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mesterrel is össze lehet de az is fuse-be kerül. Mi a gond azzal?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3260) Redcaster válasza Plazmacucci (#3259) üzenetére


Redcaster
őstag

Nem véletlenszerűen köti össze őket? Azt szeretném ha mind3 össze lenne kötve.

(#3261) Plazmacucci válasza Redcaster (#3260) üzenetére


Plazmacucci
félisten

3 lukasat kb 1-2 próbálkozásból össze lehet kötni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3262) Redcaster válasza Plazmacucci (#3261) üzenetére


Redcaster
őstag

Értem, akkor megpróbálkozok vele, köszi :K

(#3263) Har_melin válasza Redcaster (#3258) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Mesterrel (Vorici) 3 fuse a 3L. Szerintem egyszerűbb, mert egyébként 3 rossz variációd lehet.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3264) Redcaster válasza Har_melin (#3263) üzenetére


Redcaster
őstag

2.ra sikerült master nélkül, de azért köszi :K

(#3265) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

valakinek kell standardon eladó screfice map set? Én nem tudok végigmenni rajta :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3266) Har_melin válasza Plazmacucci (#3265) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nekem tegnap ment el egy kicsit a kedvem az egész mapozástól. Az arc witchemmel végre legyaktam Dominust, kaptam egy sárga Dried Lake térképet, fractured módosítóval (többek között). Beléptem, erre az "érkezési zónát" telerakta csontikkal, hogy elindulni sem tudtam, a képernyő szélén túl pedig két hármas csoport feltámasztó bishop-pal.

Egyszerűen annyi csontit generáltak maguk elé, hogy nem jutott el hozzájuk az arc, a legvégén pedig (mármint az utolsó halálom előtt), amikor már minden mindegy alapon berohantam a közelükbe és sikerült kettőt lecsapni, azokból lett újabb négy... Szó szerint kimozdulni sem tudtam az érkező ponttól egy képernyőnél nagyobb távolságra. :O :W

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3267) Plazmacucci válasza Har_melin (#3266) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az ilyenek miatt kéne többen játszani. Az ismerőseim közül senki se játszik, ha public partyt csinálok, akkor meg úgy is jön egy op köcsög akivel már úgy sincs játékélmény. Egyedül a barátnőm játszott velem de ő megrekedt harmincas szinten :DD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3268) Nordic válasza Har_melin (#3266) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mit foglalkoztok egyáltalán merci dominussal? Mapozni kell ész kész...ha nem raritys gear-ben ölöd nincs értelme. Majd mindenki ráér akkor vele foglalkozni, ha jön A4 márciusban. ;]

Fracture-s mapokat meg alapból rerollolni kell, csak fejfájást okoz, mivel a "töltelékek" se dropot se xp-t nem adnak, csak időhúzásra vannak.

[ Szerkesztve ]

(#3269) tocsek18


tocsek18
senior tag

hm

(#3270) Har_melin válasza Nordic (#3268) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hülye kérdés, mert eddig természetesnek vettem, de ezek szerint nem az: a map gép nem csak merci Dominus legyakása után működik?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3271) kemotox válasza Har_melin (#3270) üzenetére


kemotox
addikt

Megy előtte is, nálam sincs még legyakva Domcsika de már mapozok serényen:P

tocsek: Több, mint három és fél éves a dolog amit belinkeltél, nem hiszem, hogy már aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#3272) tocsek18 válasza Har_melin (#3270) üzenetére


tocsek18
senior tag

solaris temple küldi után nyílik ki jobbra az ajtó a labhoz

(#3273) Har_melin válasza tocsek18 (#3272) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azt tudtam, csak a gépet nem próbáltam ki korábban - valamiért azt tűnt logikusnak, hogy előbb végig kell vinni a játékot és csak utána fog működni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3274) San398


San398
őstag

Zana-val mikor és hol lehet találkozni? Hol van a fix helye?Mikor lehet tőle megkapni a saját map device-t?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3275) tocsek18 válasza kemotox (#3271) üzenetére


tocsek18
senior tag

fail fel se tünt omg :D :Y
bár nem ártana valami újradolgozás most sem

(#3276) Plazmacucci válasza San398 (#3274) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mapokon van random. Ha egyszer találkozol vele és küldetést kezdesz, utána mindig a map divájsz mellett lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3277) Nordic válasza tocsek18 (#3275) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem kell ide újradolgozás...sokkal jobb ez a currency-s megoldás, mint a gold, vagy bármi más ami a goldot helyettesíti. Ha bejönne egy közös fizetőeszköz, akkor nem sok idő múlva megjelennének a botok is, ami nagyon nem kell ide. :U

[ Szerkesztve ]

(#3278) tocsek18 válasza Nordic (#3277) üzenetére


tocsek18
senior tag

"sok idő múlva megjelennének a botok is, ami nagyon nem kell ide"

már rég megjelentek :/

(#3279) Plazmacucci válasza tocsek18 (#3278) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Linket pls.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3280) 0Li válasza Nordic (#3277) üzenetére


0Li
aktív tag

Embertelen mennyiségben vannak jelen a botok. Lásd gcpman story.

(#3281) Nordic válasza 0Li (#3280) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

GCP-man???Tudtommal nem botolt, hanem bevásárolt a liga elején. Az mondjuk valószínű, hogy RMT-vel, de ugye azzal nem az én pénzem baszta el. :F

De ha vannak is botterek, lényegesen több lenne a játékban mint most, lásd D3, amikor megjelent az a zseniális aukciós ház. :U

(#3282) Har_melin válasza Nordic (#3281) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Rákerestem a neten a sztorira - mi az az RMT? Mondjuk ez a titokzatos forrás, aki csak neki adott el ilyen mennyiséget - különben nem egy, hanem egy tucat GCPman lett volna -, elég sántikáló magyarázat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3283) Nordic válasza Har_melin (#3282) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

RMT- Real Money Trading

(#3284) Har_melin válasza Nordic (#3283) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi. Akkor viszont végképp hülyeségnek érzem (bár lehet, hogy csak azért, mert a játékon kívül is van életem és nem vagyok szenvedélybeteg), hogy valaki tényleges kápét fizessen olyasmiért, amiért utána legfeljebb játékpénzt kap.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3285) tocsek18


tocsek18
senior tag

szimplán csak hobbijára költ mint mindenki más

(#3286) Har_melin válasza tocsek18 (#3285) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha megvesz tényleges pénzért akármit, ami egy buildhez kell, az lenne ez. Megvenni tizenegynéhány tabnyi GCP-t csak azért, hogy annyi akármilyen currencyje legyen, amiből a teljes unique választékot megveheti ötször - ez nem hobbira költés. Persze sejthető, hogy vannak vérpistikék, akik inkább pénzért vesznek cuccot és velük boltolva visszajön a pénze, de ez még kevésbé a hobbira költés kategória.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3287) tocsek18 válasza Har_melin (#3286) üzenetére


tocsek18
senior tag

miért? elhiszed hogy 11tabnyi gcp megvétele neki uzsonna pénz? költse amire akarja én úgy vagyok vele az más kérdés hogy szabálytalan de mindenki arra költ ami boldoggá teszi :C

(#3288) Har_melin válasza tocsek18 (#3287) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem uzsonnapénz, pénzkereset, üzlet. Nem ő költ a hobbijára, hanem mások ilyen költésein keres.

Egyébként engem sem érdekel, ha talál olyan majmot, akit meg tud vágni, legyen. Annak viszont ezzel együtt örülök, ha a GGG kiszórja azokat, akik lebuknak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3289) tocsek18 válasza Har_melin (#3288) üzenetére


tocsek18
senior tag

nah most ez mi hogy bármilyen streamen videóban cycolne miért nem csinál descy-t? néztem krites cyclon videót hát lestem nagy szemekkel 0descy, engem meg sima cycollan össze vissza dobált
ez miez?....

(#3290) kemotox válasza tocsek18 (#3289) üzenetére


kemotox
addikt

Magyar internyét.... Messze is vagyunk a szerverektől, meg hát a legtöbb itthoni szolgáltató nem épp a minőségéről híres. (hiába jó a sávszél, ha sok a csomagveszteség) Én erre tippelek.

Nekem be van makrózva F3-ra a /oos, nyomogatom mint a güzü, hát néha csak pislogok, hogy mekkorákat dobál, még akkor is mikor max kettőt léptem.

(#3291) 0Li válasza tocsek18 (#3289) üzenetére


0Li
aktív tag

Nem mindegy hogy pörögsz valamin vagy csak átpörögsz. A dmg nagy mértékben csökkenti a desync esélyét :)

(#3292) San398


San398
őstag

Rat's Nest-nél látom ezt:
10% reduced Character Size
Mi ez és miért jó ha egyálltalán jó?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3293) Plazmacucci válasza San398 (#3292) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak kisebb leszel. Fun. Vannak itemek amik kihatnak a méretedre, meg map tuladonságok is lehetnek iylenek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3294) San398 válasza Plazmacucci (#3293) üzenetére


San398
őstag

Köszi, erre gondoltam én is de nem értettem miért jó.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3295) Phyllobates


Phyllobates
csendes tag

Hali!
Valaki mondja el nekem, mi ez, hogy nem vagyok valakivel szövetségben, és emiatt nem tudunk partyban játszani. Avagy: "That character is out of your league, and you know it". :F

..The Aesir rides out to war, with armor shining bright, followed by the Einherjer, see Valkyries ride..

(#3296) San398 válasza Phyllobates (#3295) üzenetére


San398
őstag

Nem ugyanabban a ligában(league) indítottátok a karaktereket ezért nem enged party-t.
Ligák: Standard, Rampage, Beyond, Hardcore.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3297) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Lassan megint csinálnom kell új videót. Ha teljesen összeáll a kari asszem ráveszem magam arra is, hogy a videóban mondjam el mi merre hány méter. Hallgassátok csak a suttyó hangomat :DDD.

Viszont előre bocsájtom, ez nem kezdőknek való build lesz, még én is izzadok rendesen.

(#3298) scar07 válasza Nordic (#3297) üzenetére


scar07
tag

Milyen karit tolsz most?

(#3299) Nordic válasza scar07 (#3298) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A mapos karim EK-s, de amiről majd vidi lesz az egy stunner build, Ground Slam + Heavy Strike selfcast Immortal Call-al, lóf*szjóska armorral. Eredetileg "just for fun" karinak indult, de ahogy fejlődtem egyre jobban megtetszett.

[ Szerkesztve ]

(#3300) Phyllobates válasza San398 (#3296) üzenetére


Phyllobates
csendes tag

Köszi! Ezt nem is figyeltem. :(
Gondolom, utólag ezen már nem lehet változtatni, csinálni kell új karit, hogy engedje. :F

..The Aesir rides out to war, with armor shining bright, followed by the Einherjer, see Valkyries ride..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.