Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3039) kristof123 válasza Har_melin (#3037) üzenetére


kristof123
őstag

Ajánlom figyelmedben ezt az olvasmányt, amit az xyz-n keresztűl lehet előhívni: katt
"ahhoz, hogy felkerüljön valaki a poe goods-ra, legalább az adott liga első 15000 játékosában benne kell lennie"
A link bizonyítja, hogy ez nem így van. Csak online státuszod nem lesz amit szintén meg lehet oldani..

Trade chatelésem eddig annyi volt, hogy hirdettem valamit amit venni akartam vagy eladni és kb 5-15 perc alatt mindig lezajlott a folyamat, így nem tudok részletesebben nyilatkozni az ottani kereskedelemről. Nagyon ritkán használom.

Nálunk se állnak hegyekben. De nem is ez a lényeg. Többen teljesen elutasítják ezt a currency szerzési módot ami szvsz a legjobb.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy el kell jutni a mapozásig, ahhoz hogy olyan itemeket tudj ütni aminek értéke van (sokx még addig se kell az első értékes drophoz). De a játék ezen részén lehet a legnagyobb "vagyont" összeszedni, ezzel is elősegítve a karakterük fejlődését. Így nem éri meg bajlódni az állandó kis szintű karik gyártásával. A lvl ~60 elérése meg nem egy nagy durranás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.