Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) Rizseslescó válasza dante3 (#19339) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Én a ligakezdéshez nem tudok hozzászólni, mivel nekem csak össze kellett rakni a karit, de ha azt nézzük egész jól takarítja a mapot is, szóval még távolságinak is lehet mondani kis túlzással. Tankosnak tankos, de elképzelhető, hogy liga elején se sebesség se semmi.... :F
Bár az eventen most WO helyett SR-Bane-t kezdtem ismét, lehet én is bepróbálom liga kezdésre.

Ezt a tectonic slam jugg jó??

(#19352) Badlof2k válasza Rizseslescó (#19351) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nekem az volt Synthbe a masodik Wo melett , szerintem kezdonek is rohadt jo , igaz a Kaom's Way valszeg draga lesz kovi ligaba mert amugy finoman szolva is fillerert vettem meg , mas ami kell hozza legalabbis ami en buildet toltam az szinte semmibe volt a pancel es a gyur ami draga meg a jewelek ha full firebe mesz amugy eleg budget izaro es argus kozel pite volt :) rengeteg armorral es phys reduce-al, mappokon ugy T12+nal kezdtem erezni neha hogy a dps keves neha, pl Minotaurt lezuztam vele igaz kicsit lassan de biztosan :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19353) Rizseslescó válasza Badlof2k (#19352) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszi az infót, lehet majd kipróbálom. Nagyon tetszik maga a build és az sem zavar, hogy nem a leggyorsabb, szeretek szöszölni és amúgy sem vagyok egy fél perc/map beállítottságú játékos.
Lehet majd Lab enchantból fogok megélni, ezt sem próbáltam még. :B :K
Valahogy eddig csak szükséges kellnek éreztem.

(#19354) sith7 válasza Rizseslescó (#19349) üzenetére


sith7
nagyúr

fúúú ... neked aztán van pár karaktered :Y :R

(#19355) Rizseslescó válasza sith7 (#19354) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Van egy pár, de szerintem rajtad kívűl mindenkinek ;]
Egyet csinálj meg normálisan és farmold ki a következőnek a cuccost. Aztán majd lesz neked is. Még nem vettelek fel friend-be , de holnap felveszlek. Ezért elnézést kérek. :R
Én csak egy láma vagyok a többi fórumtárshoz képest, de elszántságom az van :K :( mondjuk más sincs.
Ha kérdésed van, hogy milyen karit is válassz, akkor nagyjából írd le az elképzelésed és tudunk neked ajánlani valamit. Most a csapdásod egy elég kezdő barát build, az jó választás volt.

(#19356) sith7 válasza Rizseslescó (#19355) üzenetére


sith7
nagyúr

Van egy pár, de szerintem rajtad kívűl mindenkinek

ez igaz :DD

Még nem vettelek fel friend-be , de holnap felveszlek.

semmi gond :N

Most a csapdásod egy elég kezdő barát build, az jó választás volt.

:R

(#19357) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na ezt is megéltem, nem hittem volna, hogy valaha is eljutok ide a poe-ba. Azt hiszem ebben a ligában mindent elértem amit akartam, halálnélküli uber elder farm és a szárny. :)
Azt a szerencsétlen memory modified-et napokig farmoltam, sikerültelenül. Chaten se hirdették, nem is reagáltak a hirdetésre. Kénytelen voltam megvenni a Cortex II 1,4 challengeket, összesen 6 exbe fájtak. Ezt a Cortexet nem is tudom hogy gondolták, egész liga alatt 1x spawnolt, pedig ma egész délután farmoltam őket...
Most 3 hét pihi, ligát se kezdtem el egyből. Azt hiszem elég volt egy időre. :D

[ Szerkesztve ]

(#19358) tibee77 válasza Rizseslescó (#19349) üzenetére


tibee77
őstag

LOL most nezem, hogy nincs meg neki mindegyik lab.Assassinkent baszki kb. az összes lab kell, föleg hagy cast on crit-es karit jätszik az ember. :D Nemcsoda hogy nem ment neki nagyon.

Lecso:Akkor azt a chestet hasznald csak te, eladni ugyse tudod jo äron, neked viszont jol jön ahogy hallom.Ja es mennyi idö volt kifarmolni az oni-kat?En tuti egyet se tudnek, meghalnek ideggörcsben. xD

Bonedragon:GZ.Nagy dolog az mikor az ember elöször eleri amit akar.Nälam is igy volt meg anno, aztän annyira räpörögtem a jätekra hogy kiegtem ezektöl a challengektöl.Nem is csinälom öket mär jo pär liga ota.Egyszer Särpac kollega rävett a liga utolso napjän, hogy menjek neki a 40 challenge-nek, mert hogy simän össze tudnäm hozni.(36 volt meg)Nem erdekelt a totem a ho-ban igy nem akartam megcsinälni, aztän csak addig mondta a magaet hogy rävettem magamat.Pär oräm volt összehozni az utolso 4 challenget es vegül csak 39 lett meg.Soha több ilyen challenge vadäszatot....Elbasztam kb 15exet liga utolso oräiban hogy meglegyen, trade-en szenvedtem csomo idöt, hogy pl. vaalokat vegyek ilyen 200as packokban, mert volt egy challenge amiben nemtom häny unique jewelt kellett vaalozni sima rare jewelekböl.Hät kivoltam a vegere es meg se lett a 40. :D Azota en messziröl kerülöm ezeket az rng möge bujtatott feladatokat....

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19359) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A leendő CI buildeseknek kis update:

a divine sorrow hatása alatt a life flask tölti az energy shieldet is

Bonedragon: Nagyon nagy gratula, én feladtam azt a challenget.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19360) Har_melin válasza TrollBalint (#19359) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem vagyok biztos benne, mert nem próbáltam, de CI-nál ez szerintem nem működik, csak hibridnél. A life regen része igen, de az szerintem redundáns - valaki vagy már eleve ZO-ra épít és akkor ki van rakva a fán, vagy CI-nál nincs érdemi life regenje, mert más pontokra költi

A második sor, a life flaskra vonatkozó pedig a CI-nál szerintem azt jelenti, hogy mivel 1 a max HP-d, a flaska hatása nulla, hiszen eleve full life-on vagy. Bár ezt lehet, hogy ez csak a bónusz hatására (pl. burn vagy bleed remove) vonatkozik, de az ES-t azért még tölti.

Aki Life+ES karival megy, azoknak valóban hasznos, mert egy life flaska a gyakorlatban dupla töltést eredményez.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19361) TrollBalint válasza Har_melin (#19360) üzenetére


TrollBalint
addikt

a life flaska hatása valóban kuka (bár, ami a bleedinget szedi le, arra pont elég), egy instant töltéssel fel lehet tolni kicsit az ES-t. Vészhelyzetre. (Nekem eddig egy CI-os buildem volt, de nagyon tetszett, a következő ligában is azt szeretnék, és egyáltalán nem hiányzott ez az töltés dolog, de egy plusz pont az elején, amíg nem olyan nagy az ES, hogy tudom tölteni szorult helyzetben)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19362) sirdond válasza TrollBalint (#19359) üzenetére


sirdond
őstag

remélem akkor most is annyi The Sorrow of the Divine flaska fog esni,mint az előző ligákban és akkor full gazdag leszek :D

(#19363) TrollBalint válasza sirdond (#19362) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez az amit Atziri dob? Akkor farmolok én is :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19364) derixon válasza TrollBalint (#19359) üzenetére


derixon
csendes tag

Szerintem ezzel most a LL hybridek nagyot fognak nyerni mert a komplett regenen felül az instant life flaskekkel azonnal tudja az ES poolt tölteni(kb mint egy mini instant leech). Bízzunk benne a droprate marad és hülyére kereshetjük magunkat vele :C

Annyi különleges hópihe emberbe futok bele, hogy lassan vennem kéne egy hólapátot...

(#19365) sirdond válasza TrollBalint (#19363) üzenetére


sirdond
őstag

nem, ez nem az. de nekem kb minden második unique flask ez szokott lenni.

(#19366) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A Legion-ről kijött egy kis kérdezz - felelek, amiben rávilágítanak, hogy a játék elején a monolith kicsit tovább lesz "nyitva", mint a game későbbi részében, több időt adva ezzel a monsterek kiszabadítására. Ahhoz hogy kiszabadítsuk őket, be kell adni nekik egy bizonyos mértékű sebzést.
Azok az incubation cuccok, amik divination cardot adnak, azok random cardot adnak, mindegy melyik mapon megyünk.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19367) tibee77 válasza derixon (#19364) üzenetére


tibee77
őstag

Ketlem hogy maradna a droprate, vagy ha igen akkor meg jo olcso lesz, mert lesz vagy 1 millio db a traden. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19368) Rizseslescó válasza tibee77 (#19358) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

6db karival a 4 Oni kb 8 óra volt :Y :C
Elég függőnek kell lenni, hogy kifarmold. Egyszeri dolog volt, először és utoljára :( :DDD , bár ki tudja, lehet hogy megéri majd farmolni, ha kijön a melee buff, ki tudja? A vérpistikék, majd megint előre bevásárolnak a currencyből... :DD :)) :D és lesz zsöci

(#19369) BoneDragon válasza Rizseslescó (#19368) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most ahogy nézem elég drága, 3extől indul. Viszont mikor behozták a játékba, mindenki ezt farmolta és 50c körül már lehetett kapni. Én inkább megveszem, mint hogy órákat farmoljak. :) Most is hasonló áron fog menni.

(#19370) rumkola válasza Rizseslescó (#19368) üzenetére


rumkola
veterán

én egyszer elkezdtem, aztán kb. a felénél rájöttem hogy így meleggé válok, és abbahagytam :D
játszani akarok, nem szenvedni :D

(#19371) Rizseslescó válasza rumkola (#19370) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ami nem öl meg az erősebbé tesz, kivéve a medve, mert az megöl :DDD :N
Kell hozzá idegzet az biztos, no meg 2 joint :DDD :D

(#19372) Rizseslescó válasza BoneDragon (#19369) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Úgy emlékszem, hogy scionnal egész könnyen ment, mert megkapja a bumerángot már az elején.
Aztán imádkozhatsz hogy adjon egy QS flaskát, bár nem tudom egyáltalán ott dobhatja e? :F
No meg az első pár órában nem is biztos, hogy megéri, mert ha egyx beálltál a sorba és ha kilogolsz, nem biztos hogy egy órán belül bejutsz :Y :W :W

[ Szerkesztve ]

(#19373) Badlof2k válasza sirdond (#19365) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nekem Lions Roar es Rumi, na meg a Chalice :D ezek mindig jonnek :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19374) derixon válasza TrollBalint (#19366) üzenetére


derixon
csendes tag

Azt se felejtsük el hogy az Incubation cuccok partyban is működni fognak. Mindenkinek nőni fog a kill szám a total killek után(minden olyan leölt mob ami xp-t ad növeli a partyban levő összes aktív Incubation item kill számát).

Annyi különleges hópihe emberbe futok bele, hogy lassan vennem kéne egy hólapátot...

(#19375) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Senkise linkelte, pedig már tegnapi. Mi van veletek? :P. Improved Visual Representation for Attack Range
Én ennek kifejezetten örülök, végre eljutunk oda, hogy valami úgy működik ahogy elejétől kellett volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#19376) SQX_Barto válasza BoneDragon (#19375) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Tudod az elejen rosszul kell csinalni, hogy utana legyen mit tovabbfejleszteni (megjavitani) a patchben.
Osi jatekfejlesztoi hitvallas. (aminek a tovabbfejlesztese a DLC...)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19377) sirdond


sirdond
őstag

atyaúristen az új Chieftain Ascendancy :Y

[ Szerkesztve ]

(#19378) Mirman válasza sirdond (#19377) üzenetére


Mirman
őstag

Hát igen , kezdésnek egy Chieftain Tectonic Slam build egyre vonzóbbnak tűnik . :D

(#19379) Har_melin válasza sirdond (#19377) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Majd ki kell vesézni, de a fire buildek a korábbi skill buff után most kaptak egy kemény ascendancy buffot is. Első blikkre olyan RF alap, mint a hétszentség: Tasalio - Tawhoa - Ramako - Hinekora asc és hajrá. A totemes részt nem játszottam, nem tudom, mennyit változott, a melée részhez Poohxnak volt pár ligával ezelőtt egy valamiért félbehagyott buildje a Kitava Feast fejszével, azt majd megnézem újra, mert akkor tetszett, csak éppen mást játszottam.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19380) sirdond válasza Har_melin (#19379) üzenetére


sirdond
őstag

Totem-es build-et már én is marharég játszottam, úgyhogy azt én sem tudom, de azon kívül ez eddig ez a class minden fire based melee skill-nek alap lesz, úgy tünik. Ah, nekem nagyon tetszik, kíváncsian várom a többit is már, hogy milyen buff-okat kapnak!

(#19381) Badlof2k válasza Har_melin (#19379) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jugg vs Chief Tectoniccal melyik lesz erosebb vagy tankosabb?🤔 mondjuk az a 100% fire res , endure charge + , more damage per lost endur charge , leech life regen hegyek :) jol meglesz kavarva az alloviz megint.
Rfem sose volt ott mi a lenyeg? Hogy countereled a burninget es stbt ?

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19382) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Összehasonlitás a mostani állapottal

(#19383) Rizseslescó válasza BoneDragon (#19382) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Na a balefire az egekben lesz az tuti :C :C Nekem volt egy armageddon tricksterem anno, az brutál tank volt, simán össze lehetett hozni 15-20% life/killt, no meg egész jól muzsikált mellettük scorching ray totem.
Most simán el tudok képzelni egy RF-SRtotem buildet, armageddon branddel megerősítve..

(#19384) Rizseslescó válasza Har_melin (#19379) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Anno volt egy I. blow buildem facebreakerrel, akkoriban nagyon brutál volt az is. No meg emlékeztek a S.charge buildre, ami az akkori legjobb map clear-nek számított?

(#19385) tibee77 válasza Rizseslescó (#19384) üzenetére


tibee77
őstag

En mindig ugy levelingeztem kb 50-ig hogy facebreaker meg vemlyik unique shield ami phys dmg-et ad es nyomattam a shieldcharge-ot.nagyon op volt,minden pack amibe belechargeoltam egyböl robbant a herald of ash miatt.na lehet moat valami ilyesmit kezdek. 😎 kell egy fasza berserker kari. 😈

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19386) Rizseslescó válasza tibee77 (#19385) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Volt amikor mixeltem a 2 skillt, I. blow+SC, ha boss jött akkor meg AWC, nagyon szerettem. Mintha Impulsába lettem volna csak kicsiben. Lehet jó lehet még a flameblast totem is felturbózott castspeed-l. De ha így halad tovább a Csíf, lassan selfcast lesz belőle :K :K Majd egy mogyoróvesszővel fog rohangálni a nagy tulok :DD :DDD csak nehogy maga felé fordítsa :F :Y :C :DDD :))

(#19387) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Sziasztok!
Én egy vaal double strike dual wield sword Berserkert fogok indítani a ligában. Mivel nincsen ehhez hasonló build így kénytelen voltam magam kitalálni a skill fát meg a gemeket. Mondjuk még azért várom a gemek bejelentését hátha lesz vmi jó buildhez illő support vagy aura gem. Plusz ráfekszek a weapon rangere és kaszálom a monstákat :D
Remélem berserker is kap vmi jó kis át alakítást azon kívül, hogy nem lesz hátránya a rage-nek.
Én amúgy arra gondoltam hogy a berserker is megkapja az endurance charge-ot talán? Ha már a másik kettő ascandency megkapta :P Így lenne fer.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#19388) derixon válasza BoneDragon (#19382) üzenetére


derixon
csendes tag

A anc totemek eddig se voltak gyengék de most ezzel a buffal... :DDD

Annyi különleges hópihe emberbe futok bele, hogy lassan vennem kéne egy hólapátot...

(#19389) tibee77 válasza Pitymaszter (#19387) üzenetére


tibee77
őstag

Nekem is mar vds buildem csak championnal.nagyon durva sebzest tolt ki magabol es gyors volt mint allat.azzal toltam speed labokat enchantokert.most berserkerrel is op lehet siman.en csak abban remenykedek hogy normalis aoe-t kap majd ez a skill is, mert nekem a mapclear nem jött be.hiaba volt gyors es erös, aoe kb. 0 volt.na majd meglatjuk.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19390) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok!

Na ráhagyom az eventet, megvan a 90, ez volt a cél. Nincs valakinek kedve holnap délelőtt kicsit kockulni standardon? Winter orbbal jönnék és tolhatunk amit akartok. Van még rajta mit fejleszteni, de éppen elmegy...
Überek még eddig SOHA nem voltak meg :((( :O :W igazából nem is mertem bepróbálni :N :(
de egy atyáskodó mentor mellett venném a bátorságot és nekik mennék. :K :U :K
Egy életem, egy halálom , ha segítetek, biz isten én megpróbálom, és valóra váltanám legfőbb álmom. :C :K :DDD :DD ....

(#19391) sirdond válasza Pitymaszter (#19387) üzenetére


sirdond
őstag

szerintem nem valami valószínű, hogy a berserker is fog endurance charge buff-ot kapni.

(#19392) mrkog


mrkog
tag

Ha az elder orbot ráteszem egy mapra ligában, akkor az megmarad standardon?

acc: Von_Schwarz

(#19393) SQX_Barto válasza mrkog (#19392) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Minden patchnel ujrarendezik az Atlast, szoval nem hiszem, maximum arra a par napra, amig a liga bezarult de a patch meg nem jott ki. (de abban sem lennek biztos).

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19394) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A Q&A-ban megemlített delve és betrayal változások (ligára és nem karakterre érvényes szulfit pool és board) most már biztos, hogy csak a szeptemberi, 3.8 patch részei lesznek. Inkább dolgoznak még rajta, mint hogy folyamatosan javítani kelljen.

Legion újdonság: kijött egy kép az egyik, legion jewel által módosított keystone-ról.

Részemről kösz, de nem. Az eva így is a dupla vagy semmi elvre épül, ezt még tovább turbózni, még nagyobb amplitudót adni neki, inkább nem. Ha nem kaptam be sebzést, akkor 40%-kal csökken az eva, majd amikor ennek köszönhetően mégis, akkor kapok +20%-ot az eredetire. Arról nem is beszélve, hogy endbossoknál a -20% bekapott dmg is bőven onehitelhet, ezt nem reszkíroznám egy 60%-ra lecsökkentett evával. Lehet, hogy más módosítások vonzóvá teszik ezt a jewelt, de ez nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19395) Badlof2k válasza Har_melin (#19394) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Steelskin uj skill es Molten Shell, IC changet nezted ?
Ja es uj sextant modositok is jottek , lesz scarabos is (: "possesed monsters drop an additional rusted scarab
Areas contain an additional Tormented Betrayer"

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19396) gdevil válasza SQX_Barto (#19393) üzenetére


gdevil
aktív tag

Ha már Atlas...
Valamit csinálhatnának vele igazán, hogy a paraszt (én :) ) tudjon haladni az atlasszal, legyenek mapok.
Most pl. az írja, hogy "Complete Armory Map". Aha. És honnan vegyem?
Nem esik másik mapon, Zana nem árulja, menjek a Trade-re? A mesterek is olyan mapokon vannak, amik nincsenek meg.
Miért nem lehet azt, hogy meg lehessen venni Zanától a mapokat? Tudom ott a daily questje, csináljam meg.
Tegnap megcsináltam, frissült a kínálata, de akkor sem azokkal a mapokkal, amik kellenének...
Kíváncsi lennék, ki hogyan "szalad" végig az atlaszon, és szerzi meg a mapokat?

De mindegy is majdnem, szerintem akkor sem jó, ez így ahogy van. Kész.

(#19397) BoneDragon válasza gdevil (#19396) üzenetére


BoneDragon
veterán

A mostani ligában gyorsan. A Memoryk öntötték magukból a mapokat és mire oda jutottam, hogy meg akartam csinálni az összeset, vennem se kellett mert nagyjából mindenből volt minimum 3.

(#19398) Rizseslescó válasza gdevil (#19396) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, sajnos a map drop tényleg siralmas, ha nem fektetsz bele. T10 felett muszáj, felchiselesni és jó mob sűrűséget craftolni rá.. Utána már esni is fog, akár több is egyszerre. Ha nem fektetsz be, ne várj hasznot. Sajna ez egy ilyen játék, ne sajnáld a pénzt és jutalmazni fog.... Tudom, durván hangzik, de ez van. Holnap délelőtt fent leszek, ha gondolod adok pár mapot. Standard,Liga,Event?? :F :F
Igen, sokszor tradelni kell, anélkül nincs élet... Ne várj a sültgalambra, mert éhen halsz... :K :O :DD :DDD
Szép estét..

(#19399) gdevil válasza BoneDragon (#19397) üzenetére


gdevil
aktív tag

Én nem memoryzok. Nem tetszik....

(#19400) gdevil válasza Rizseslescó (#19398) üzenetére


gdevil
aktív tag

Szia. Eventezek.
Igen, tudom, hogy be kell fektetni, de akkor sem jó szerintem, hogy állandóan a Trade-re kell menni, mert a játékon belül nem tudom elintézni. Legalább mittomén T10-ig adná a mapokat, ne azzal teljen az idő, hogy ráírkálok emberekre, aztán játék helyett a trade-re várok egy nyamvadt T4-es mapért is.
Na mindegy, köszi azért a felajánlást! :R

ssf-ben hogy van ez egyébként? Ugye ott nincs trade ha jól tudom....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.