Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) tibee77 válasza brunnehilde (#19049) üzenetére


tibee77
őstag

Plussz a liga mar ugymond halott, azert se valaszolnak sokan.nezd majd meg a race alatt milyen gyorsan fogsz mapokat venni, ott ujra aktiv lesz a community.illetve majd uj liga elejen.az a baj, hogy az emberek hamar kiegnek, 1 honap utan sokan abbahagyjak.a 2. honapra mar alig van jatekos, max azok akik lassabban haladnak es nehezebben erik el az endgamet.persze ez liga contenttöl is függ.emlekszem anno a legacy ligaban meg rengetegen jatszottak 2 honap utan is.ez van, a synthesis sokak tetszeset nem nyerte el.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19052) brunnehilde válasza tibee77 (#19051) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Pedig alapból nem lenne rossz, de gondolom az elején a sok bug elvette a kedvét rengeteg játékosnak. Meg ez, hogy hányszor szinte azonnal rádzárul a map. Vagy nem is tudom, hogyan lehet közlekedni, ha nincs olyan movement skilled, mint a flame dash, vagy leap slam.

Sith, nem is, hogy rosszul, hanem nem a legeffektivebben. :) Legelőször mindenre rácsodálkoztam, rengeteg dolgot nem értettem, szóval lassabban haladtam. Ha van tapasztalat, akkor azért már tudod, hogy mit, hogyan csinálj, hogy a lehető leggyorsabban haladj. Játssz és élvezd a játékot. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19053) rumkola válasza tibee77 (#19051) üzenetére


rumkola
veterán

mikor indul a race?

(#19054) BoneDragon válasza rumkola (#19053) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most pénteken, ha jól rémlik. Ha tévedek valaki javítson ki.

Én majd csak jövőhéten csatlakozok be, úgyis csak lvl85 a cél az meg 2-3 este alatt megvan.
Utána inkább húzom tovább a az überWO buildet, amivel ki lehet tolni azt a 20-30milla dps-t. :D Már csak valami jó fegyót kéne craftolni meg venni egy Eternity shroudot. Nem birtam ki és folytattam a karit, azóta 6x lezúztam uber eldert de semmi nem esett, még értelmes jewel se. :W
Tényleg mindenki az eventre vár, egyáltalán nem pörög a trade. Kb 100exnyi cuccom van traden tegnap óta, de semmi... Pedig most jó lenne az a currency a buildhez. :B

[ Szerkesztve ]

(#19055) TrollBalint válasza rumkola (#19053) üzenetére


TrollBalint
addikt

" Flashback Event from 9am Saturday May 11th (NZT) until 10am Tuesday June 4th (NZT). "

Ez, ha jól számolom, nálunk Május 10. 23:00 óra.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19056) rumkola válasza TrollBalint (#19055) üzenetére


rumkola
veterán

faszaaa
hétvégén kockulás
:) :R

(#19057) sith7 válasza brunnehilde (#19052) üzenetére


sith7
nagyúr

Játssz és élvezd a játékot.

Azt csinálom :))

Ez ami hétvégén lesz , ez az az "érj el lvl 35 - ig és kapsz valamit" cucc ? :D

(#19058) Har_melin válasza brunnehilde (#19049) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

" ligában rengeteg időt tölthetsz a nexusban vagy a mapon az álomtöredékekben, amik időre mennek, és nem tudsz a tradere figyelni."

a játéknak az elmúlt időszakban egy csomó olyan eleme lett, ami nem kedvez a tradenek, mert nem lehet kilépni belőle. Ilyen most a ligában a fragmentek, de ilyen a bánya is, ilyenek Alva küldetései is (bár azok nagyon rövidek), ilyenek Zana egyportálos mapjai. Ezen kívül bizonyos szinteken már irgalmatlanul nagy mob sűrűség lehet, ami mellett egyszerűen nem tudsz másra koncentrálni, főleg nem válaszolgatni.

A felhasználók viszont nem igazán figyelnek erre, vagy alkalmazkodtak hozzá fejben.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19059) forguet válasza TrollBalint (#19044) üzenetére


forguet
senior tag

Asszem ugy van, h ha map tierje x, akkor rajta a feher mobok max x, sargak kekek max x+1, a map boss pedig max x+2 tier-u mapot tud dobni.
Ehhez a maximumhoz az atlas bonus nem ad hozza.
Az annyit csinal, h amikor map dropnal kiporgeti h hanyas tier legyen, utana porget meg egyet a bonus szazalekkal h hozzaadjon-e +1 szintet. 100% bonus felett 1 szintet nyilvan minden esetben hozzaad, iletve akar 2-t is a 100% feletti resszel porgetve.
De ahogy irtam is ez a maximumhoz nem ad hozza tehat egy t10es mapen egy feher mob csak t10es mapet tud dobni.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#19060) sith7


sith7
nagyúr

Segítséget szeretnék kérni

Eljutottam a skill fán odaáig, ami a build leírásában van [link]

Innen hogyan tovább ?
Vagy az a pár pont amit ki tudok majd még osztani az nem számít már annyira ?

Kútfőből tettem egy pontot az Arcanist"s Dominion - ra , az jó lehet , nem ? :F

(#19061) saelin válasza sith7 (#19060) üzenetére


saelin
veterán

Nem vagyok szaki, de én survivability-re tennék. Hp, eShield, resi vagy flat statok (str, dex, int), esetleg socketek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19062) sith7 válasza saelin (#19061) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, megnézem mik vannak a kifejlesztett ágak környéken :K

[ Szerkesztve ]

(#19063) sirdond


sirdond
őstag

én a race-t kihagyom, de az új liga annál jobban érdekel. pünkösd hétvége + plusz utána egész héten szabi, szóval már rákészültem :DDD

(#19064) la_cc válasza sirdond (#19063) üzenetére


la_cc
addikt

35-ig érdemes elvinni a ládáért azért... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19065) Rizseslescó válasza sith7 (#19050) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, csak este vagy fent, még mindig Standard? Szívesen adok mapokat, ha összebeszélünk,de nekem az este sajna nem jó. Általában ligát tolom, de annyira nem érdekel a standard, hogy néha ha nincs helyem kezdéskor fullos karikat törlök ki. Amúgy ha megcsinálod a napi küldijeit, akkor elvileg cserélgeti a mapokat.
No meg ha szépen kéred, biztos lesz valaki aki ad neked egy rakattal rajtam kívül is. Ne tartogasd a pénzed és ne sajnáld, bele kell invesztálni és fel kell turbózni a mapokat (piros alatt ne!!), előbb-utóbb megtérül. Sajna ez egy ilyen játék, ha nem fektetsz be, lehet nem is esik normális loot. 6+ mapokra toljad az alchemyt. Pirosat vaalozd is, ha car lesz max eladod.
Trade-n nyugodtan írj rá 5-6 emberre, fogadd el az első invet és kereskedj. Nem kell lelkizni, max írsz egy "sry-t".

(#19066) sirdond válasza la_cc (#19064) üzenetére


sirdond
őstag

mármint annak, aki rajong az mtx-ekért :)

(#19067) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19055) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Jó lesz ez gyerekek, szombaton reggel felviszem 35re a ládiért, aztán jövő7n délelőtt tovább, ha akar valaki és jó az időpont fejlődhetünk együtt?

Dragon? Nem akarsz csinálni egy vidit, vagy leírást " Így fejlődj a winter orrbal" címmel?
Az előző ligában könnyű volt, mert az első karival kifarmoltam neki a pénzmagot és csak be kellett öltöztetni.
Most meg vagyok lőve...

[ Szerkesztve ]

(#19068) Rizseslescó válasza sith7 (#19060) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

A kezdődnél a Hired killer nem lehet rossz szvsz.

(#19069) TrollBalint válasza forguet (#19059) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ezt a +1 / +2 dolgot ismertem, azt nem tudtam viszont, hogy így sem mehet a maximum fölé.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19070) San398 válasza sith7 (#19060) üzenetére


San398
őstag

- Ha csak nagyon ritkán van halál akkor olyan pontokat rakj ki ami a sebzést növeli.
- Ha sűrűn halsz akkor több hp-t
- plusz jewel socket amibe szintén mehet hp és plusz sebzés
saelin írta: "resi vagy flat statok (str, dex, int)" ezeket csak akkor ha hiányzik a cuccokról(nincs 75% resist vagy kell a gemek fejlődéséhez str, dex, int)

Én hanyagolnám a Arcanist"s Dominion-t, nem profitál belőle a minion build szerintem, inkább ebbe az irányba mennék [link]

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19071) TrollBalint válasza Rizseslescó (#19067) üzenetére


TrollBalint
addikt

nem úgy volt, hogy te nem ligázol? :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19072) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19071) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

A Syn nagyon nem jött be, de most végre megint kihívás lesz. Mondjuk fogalmam sincs mi is lesz benne, de majd utánanézek.

(#19073) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat mindenkinek :R

Rizseslecsó

Azért , hogy adj pár mapot elvileg előbb is be tudok lépni, pl. 19:00 körül, csak játszani nem tudok akkor még :N

Nem tartogatom , azért szoktam venni, csak felturbózni nem nagyon szoktam :B

San398
Arcanist"s Dominion - ra azért gondoltam, mert spell dmg - et ad, mint a staff, ami a build - hez kell :F

este megnézem , amit linkeltél, melóba nem jön be :(

Race event

Ez azt jelenti, hogy a race eventet lehet standard verzióban is csinálni ?
Akkor az új karakter tudja használni a stash tartalmát,ugye ? Akkor nem 0 - ról indulna ... :B

Event Variations
We will be running Standard, Hardcore, Standard SSF and Hardcore SSF versions of the Flashback event on PC, Xbox One and PlayStation 4!

(#19074) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Újabb Question and Answer a honlapon, egy kis összefoglaló belőle:
- Mind a sulphite, mind a Betrayal content ligánként lesz kezelve (és nem karakterenként), de még nem tudni, hogy a 3.7.0-ban vagy a 3.8.0-ban fog-e ez megtörténni.
- Mivel az Incursion és a Betrayal nagyon megakasztja a játékmenetet, ezért ez is átdolgozásra kerül, néhány héten belül várható az infó.
- A map dropról is hamarosan lesznek hírek, szeretnék megnövelni map-sustainability-t
- Arra a kérdésre, hogy lesz-e a jövőben olyan változás, hogy NPC-knél tudunk mapokat cserélni ugyanolyan tier-üre, az a válasz jött, hogy jelenleg azt tervezik, hogy az Orbs of Horizons a main drop része lesz.
- Az item droppon is szeretnének változtatni, de erre lehet csak a 4.0.0-ban kerül majd sor (Abban lesz egy csomó komoly változás is)
- Arra a kérdésre, hogy tervezik-e olyan SSF létrehozását, ahol nagyobb a drop, de nem lehet migrálni a karaktert a trade ligában, a válasz, hogy hiba lenne.
- Mind a honlapot, mind a trade-t felhasználóbarátabbá szeretnék tenni a konzolosok részére, bár ez utóbbiról még nem jutottak végső konklúzióra, de folynak róla tárgyalások.
- Azt írják, hogy nagy a szakadék nehézségben a T15-T16 mapok és a Shaper Guardianok között, de nem tervezik, hogy ezt árnyaltabbá tennék.
- A 4.0.0-ban terveznek behozni néhány új fegyvert (flail, javelin, )
- Valamint nem lesz sem Nintendo Switch, sem Mac verzió

sith7: nem, ez egy külön stash-el indul, nulláról :) Mindenki egyenlő eséllyel.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19075) sith7 válasza TrollBalint (#19074) üzenetére


sith7
nagyúr

ne már ... :O

(#19076) la_cc válasza sirdond (#19066) üzenetére


la_cc
addikt

Naja... :D Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy "ingyen jó a szar is". Az első ilyen ingyenes ládámból pl. az a rettenet béna tüzes oroszlán lett kinyitva... :))Még arra sem érdemes nálam, hogy a HO-ban álldogáljon.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19077) Rizseslescó válasza la_cc (#19076) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nekem sok car után mákom volt. Sin portál ;] :P :R
de azóta annyi rabszolgám van, hogy lassan menekültstátuszt kell nekik adjak és be kell regisztráljam őket Eldernél ,.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19078) brunnehilde válasza TrollBalint (#19074) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Hogy értve, hogy megakasztja a játékmenetet? Pont az a lényeg, hogy ne legyen az egész map olyan monoton, és legyenek benne ilyen "minijátékok", nem? :U Syndicate-el csak egy baj van, hogy aránytalanul nehéz. Ott van a legtöbb halálom, de gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19079) TrollBalint válasza brunnehilde (#19078) üzenetére


TrollBalint
addikt

A "nagyon megakasztja" lehet némileg költői túlzás volt a részemről, de a lényege az lehet (mert hogy nem pontosít), hogy mész, és az incursion-be be kell menni, ha ott van Alva, 3x is egy mapon akár. A betrayalnál, meg nem tudsz haladni, mert vagy rád rontanak, vagy lemész a research labba, vagy némi kitérőt teszel, stb.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19080) BoneDragon válasza TrollBalint (#19079) üzenetére


BoneDragon
veterán

Alvat en szemely szerint mindig kihagyom, gyűlölöm az egesz piramist. :D

(#19081) brunnehilde válasza TrollBalint (#19079) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Értem, értem, hogy mire gondolsz, vagy ők mire gondolhatnak, csak azt nem értem, hogy ez mitől rossz. :D Mármint ennél vannak a játékban százszor nagyobb gondok is, nem hiszem, hogy pont erre jött a legtöbb panasz. :P

BoneDragon, dobtam egy privát üzit WO ügyben. :P Vannak, akiknek van ilyen karijuk? Érdekelne milyen irányba vittétek el, mert ahogy körbenéztem, rengeteg lehetőség van, igazán "mandatory" gear nincs is ennél a buildnél. Fegyónak két Shade Of Solarist használok (1exa volt a kettő), lvl45-höz mérten nagyon jó, red eldert már levertem velük. Jók lesznek addig, amig valami komolyabbat nem tudok craftolni. Mark of the Shaper, Warlords Markos elder gyűrű, többi "sima" rare cucc.

Aspect Of The Spider: hát, nem dobtam hátast tőle. Kipróbáltam nélküle is a játékot, olyan, mintha nem is létezne. Van valami értelme? Sokkal inkább kezdek egy Aspect Of The Crab felé hajlani, az elég jól működött már nálam más buildnél.

Hypothermia: Rengeteg buildnél feltűnik, de gőzöm nincs miért "szerelmesek" ennyire belé. MInek a chill, ha fagyasztani is lehet? :D Ice Bite + Elemental Prolif, tökéletesen működik mapozásnál. Bossok ellen meg inkább érdemes egy Pandemonius amuletbe befektetni, nem?

Body armourra is irnak sokfélét, Inpulsat, Carcass Jacket stb. Rareben gondolkodom, sok élettel, dodge spell dmg-el, resist, meg additional curse sem volna rossz. Mondjuk Frostbite-ot a Warlords Mark mellé. Egyéb ötlet?

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19082) TrollBalint válasza brunnehilde (#19081) üzenetére


TrollBalint
addikt

hypothermia emlékeim szerint azért kell, mert azok a buildek kapnak pluszt a chilled enemy ellen. (Valamelyik passive node, vagy support kövek adják) Legalábbis én ezt figyeltem meg, de látni nem láttam működés közben. :)
Megmondom öszintén, ezt úgy igazán én se érzem, nagy megakasztásnak, a Nexust már annál inkább. Ebben a ligában nem voltam még T15-s mapon. (Ettől függetlenül nekem tetszik a Nexus, de tényleg sok időt visz el úgy, hogy közben nem haladsz a mappal).
Tovább érdekes, hogy a Betrayal és Alva sok időt visz el, de a Delve nem... .Lehet úgy értik, hogy addig tart sok időbe, mire odajutsz, hogy eljuss a piramisba, vagy a safehouse-ba.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19083) San398 válasza sith7 (#19073) üzenetére


San398
őstag

Nem láttam még a karaktered milyen. A skill fából gondolom, hogy minionos. Linkeld be a karakter lapod és azt a buildet amit követsz, valamint hogy te milyen minionokat használsz.Én az elmúlt 4-5 ligában mindig indítottam egy ilyen minionos buildet és sehol nem kellett nekem a spell, csak a minion damage meg az attack és cast speed.

brunnehilde nézd meg az én WO karim hátha abból is tudsz ötletet meríteni [link] San_Winter a kari neve.

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19084) sith7 válasza San398 (#19083) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, csak a staff - ból gondoltam, azon is + spell van karakter build

(#19085) brunnehilde válasza TrollBalint (#19082) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ha csak a mapokat nézzük, ott ugye a delve nem vesz el időt. Egy kattintás. Gondolom úgy értették.

Konkrétan a Pandemonius chillez, meg az elementalist ascendancynál is van chill, aztán a hypothermia ad extra dmgt a chilled enemies ellen. Bossok ellen okés lehet, azokat nem lehet fagyasztani. :O De nekem mapozásnál jobban bejön a freeze. Látványosabb is. :P

San rálestem. Ezzel a gem kombinációval inditottam én is (cold to fire), de végül váltottam. Érdekes ez a body armour, egy próbát talán megérne, nem olyan drága, de egyébként nincs túl sok átfedés a buildjeink között. :) Mennyire hatékony a védelme ennek a tricksternek? Komolyabb bossok ellen.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19086) San398 válasza sith7 (#19084) üzenetére


San398
őstag

Belépsz a poe oldalra majd jobb oldalt a Privacy settings-nél vegyél ki minden pipát utána látni fogjuk a karaktered

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19087) San398 válasza brunnehilde (#19085) üzenetére


San398
őstag

A guardianoknál haltam a legtöbbet (még nincs rutinom) meg ha nem figyeltem a bleedingre

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19088) sith7 válasza San398 (#19086) üzenetére


sith7
nagyúr

csak a hide characters tab volt bepipálva, de kivettem

(#19089) tibee77 válasza brunnehilde (#19085) üzenetére


tibee77
őstag

Az eternity shroud-dal minden op kb., persze csak ha köre epited a buildet.fasza ele as chaos damage-es sceptre-k, sok shaper cucc, ele konverzio (cold to fire) es egyeb aprosagok.na ilyesmi cuccokkal a dpsed eleg op lesz, viszont 5k körüli (jo esetben) life-od lesz csak.van 1-2 haver akinek ilyen glasscannon buildje van es nem mindenki elegedett.annak ellenere hogy raköltöttek a buildre vagy 100 exet sokat halnak.igaz biztos lehetne kompromisszumokat kötni dmg-def elosztasan.en is csinaltam egy trickstert a ligaban csak en fasza eva-es hybrid chesttel.volt majdnem 10k energy shieldem, a divine ire meg par mp alatt elintezte a guardianokat.a trickster op as fuck kategoria, kb. legjobb ascendancy lett a patch ota.gondoltam hogy flashbacken csinalok egy wo trickstert de lehet megint inkabb divine ire lesz mert nagyon op levelingre az is es bossozni is lehet vele szepen.amint lesz egy kis penzem, akkor viszont egyböl huzok meg egy iceshot/barrage voidshot deadeye-t.ez a kari lett a kedvencem, letaszitotta a wandert a tronrol. :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19090) San398 válasza sith7 (#19088) üzenetére


San398
őstag

Közbe nézegettem a build leírást és ott ezt írja
"- Pledge of Hands is mandatory here because it grants "Socketed Gems are supported by level 30 Spell Echo". With this staff you have an extra link for your mage skeletons, because it already grants Spell Echo." Csak a Spell echo ami kell ami plusz egy link!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19091) sith7 válasza San398 (#19090) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, visszavontam a pontot a Arcanist - ról; követem azt amit a 19070 - ben linkeltél

[ Szerkesztve ]

(#19092) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Ki kezdi nyitaskor a flashback ligat?
Jo lenne nem egyedul kezdeni, es gyorsan vegigfutni az Actokon.
Bane Trickster a terv, ami a vegere remelhetoleg CI lesz. :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19093) tibee77 válasza SQX_Barto (#19092) üzenetére


tibee77
őstag

En ott leszek induläsnäl, elvileg..Viszont nem szeretek az elejen partyba menni, olyankor minden loot szämit, hogy haladni tudjon az ember es hat az necces ha epp nem nekem esik az ex vagy valami jo leveling unique hanem a mäsik embernek a partyban. ;] Sith-nek igertem, hogy ha jönni akar akkor csatlakozhat hozzäm lvl35ig, bär nem tudom hogy hajnalig nyomja-e majd vagy ejfel körül lemorzsolodik. :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19094) SQX_Barto válasza tibee77 (#19093) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen, mert Act 10-ig csak ugy zaporoznak az exek ;]
Ezt a lootos temat valahol nagyon elcsesztek, ez kb elegge megoli a parti kedvet.
Diablo meg pont az ellentet, ott meg a solo "kuka" xp meg GR level szempontjabol.

Szerk.: Szivesen beugrok Sith helyere :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19095) sith7 válasza tibee77 (#19093) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a lehetőséget, de nem megyek, velem ne számolj :N

(#19096) la_cc válasza tibee77 (#19093) üzenetére


la_cc
addikt

Na ja, egy mákos levelling uniq akár keresztül húzhatja a terveket és új kari is indulhat miatta... :D :D

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19097) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Pont költésért most ingyen ládát adnak.

(#19098) Rizseslescó válasza brunnehilde (#19081) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Itt az én karim is, sajna melóból nem tudok normálisan linkelni és 2 karin vannak a cuccok is, mert összedobtam anno egy próbára a COC assasint, de irányvonalnak jó lehet.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Brandon81/characters
Snowlijt kari, de ArmaaBrandonon van a cuccok másik fele. Remélem tudtam segíteni.. szép napot

[ Szerkesztve ]

(#19099) TrollBalint válasza BoneDragon (#19097) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én meg pont pár napja vettem egy divination tabot.... :(((

Sebaj, majd level 35-ért olyat ládát zsákmányolok, hogy ihajj :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19100) BoneDragon válasza TrollBalint (#19099) üzenetére


BoneDragon
veterán

5 pontert van pet, azt akciosan 1 pontert vettem anno, azert is jart a láda.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.