Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) Pszicho válasza Har_melin (#19200) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm. Akkor ezzel hiába is próbálkoznék. :D

viszont 4 aura összejött.
grace a gyűrűben
warlord's mark a másik gyűrűben
vitality
clarity

(#19202) Har_melin válasza Pszicho (#19199) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az essence worm egyébként tipikusan az a cucc, amit csak kevés aurával szoktak használni, mert szinte reménytelen ellensúlyozni több aura megnövekedett mana igényét.

Max. azt szokták csinálni, hogy mellé használnak egy unique cuccot, ami egy adott aurára 100% csökkentést ad (Impresence amulettek, Perfect form) és egy normál, mana lekötős aurát. Ha ennél több kell, akkor már jobban megéri inkább általános csökkentőkben utazni, mint az Alpha's Howl vagy aurabotnak a Victario's Influence.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19203) Pszicho válasza Har_melin (#19202) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm.
Ebből mind új nekem, még egyik itemmel sem találkoztam.

Megnéztem az összes itemet, amiket leírtál.
A 2 armort azért zártam ki magam számára, mert most van egy 6l -es caracass armorom és nem akarok másikat. Jó evasion értéket ad, ad resistet és sebzést, sebzés kiterjedését is növeli +life+ energy shield.

Az Alpha's Howl Sinner Tricorne sapi 8%- os mana csökkentését hogy kell érteni?
Mindegyik általam aktívan használt aura manahasználatából 8%-ot levon. Tehát 50%- os manahasználatból lenne 42%? Minden aurára vagy csak a sisakban lévő aurákra vonatkozik a 8%?

Az amulett megtetszett és nem tudtam ellenállni.
Volt 20c -ért egy olyan ami 2 aurát is ad.
Az alap aurája a frostbite és egy grants level 23 purity of ice skill
Amúgy currupted. Számít ez valamit azon kívül, hogy nem lehet majd új tulajdonságokat adni neki?

Remélem nem rontottam el, de a frostbite- osat választottam. Volt vagy 5 féle, de a coc ice nova assasinom miatt ezt láttam a legjobbnak.

[ Szerkesztve ]

(#19204) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egyre többször szar a szerver, most is lehalt. Az elmúlt napokban mindig volt valami DC és a nyitott portáloknak oda... Szerencsére most Shaper ölés közben halt le az összes szerver ahogy nézem. Rengeteg DC, folyamatos microlagok...alig van játékos, mit szenvednek ezek?

(#19205) SQX_Barto válasza Rizseslescó (#19164) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szia, az Anul nagy lutri, bármit levehet,

Eladtam az elobb a Taste of hate-et, beraktam a helyere egy Quicksilvert, es a penzbol vettem egy annult.
Es szerencsere a jo maradt meg :)
Tehat 3 annulbol megusztam most a mokat. :)
Meg liga zarasig ki kene farmolnom a level 3-as spell damage and non-chaos as extra chaos a syndicatustol...
Meg a Trigger a spell when you use a skill-t is....
Double Damage megvan,

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19206) Pszicho válasza Har_melin (#19202) üzenetére


Pszicho
tag

2 dolgot néztem be. :D
A frostbite nem aura skill és purity of ice skill-t nem automata süti el.
Van ez így. :D
Tanulópénz.

(#19207) brunnehilde válasza Pszicho (#19196) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Többféle lehetőséged van. Használhatod az Essence wormöt, de az ugye megnöveli 40%-al a többi aurád mana felhasználását. Használhatsz Auls uprising amulettet. Nincs extra mana a többi aurára, viszont drága. 10 exa alatt nem nagyon veszel egy 50%-os aurára sem. Találsz a skill fán olyan pontokat, amik pár százalékkal csökkenti a lefoglalt manát, Sovereignty, Charisma, ott van az enlighten support, illetve van minden aurára sisak enchant is + a gearek között is találsz ilyen modokat.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19208) Rizseslescó válasza SQX_Barto (#19205) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Hát akkor hajrá.. :C Ránéztél a karikra? Nekem ezzel az összeállítással, übereken kívűl minden lement..
Gratulálok a sikerhez... Liga zárásig még sok van, lassan kezdem bánni, hogy nem WO buildet csináltam.
Nem panaszkodok, csak néha az 5-6s mapokon is meghalok és lassúnak is érzem. Még egy próbát megér a soulrenddel... :F

(#19209) TrollBalint válasza la_cc (#19134) üzenetére


TrollBalint
addikt

Sikerült megoldani? Ha nem, akkor itt a megoldás :)
...POE-TradeMacro\resources\ahk\TradeMacroInit.ahk

Ebben a fileban megkeresed a 143. sorban lévő TradeFunc_CheckIfCloudFlareBypassNeeded() -t (ha rákeresel figyelj, hogy az első az, mert kettő van belőle)
És ezt átrakod a 138. sorba. Ezek után több lehetőség lesz választani a makróban, hogy hol keressen (többek között az XBOX-os trade-n is kereshetsz :D )

Szerkesztés után így kell kinéznie az adott résznek:

TradeFunc_CheckIfCloudFlareBypassNeeded()

TradeGlobals.Set("Leagues", TradeFunc_GetLeagues())
Sleep, 200
ReadTradeConfig("", "config_trade.ini", _updateConfigWrite)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19210) la_cc válasza TrollBalint (#19209) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi! Közben abba hagytam ezt az event-et, nem jött be a kari, amit kezdtem újat meg nincs kedvem indítani.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19211) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok, lehet nagy hülyeséget kérdezek, de egy életem.... :Y
Eventen elkezdtem egy Trickstert és van egy elképzelésem,de nem tudom, hogy működne e? :F
Jelenleg a Tabula 6linkjében van a Bane mint fő gyilkos skill. Mellette egy allelo kesztyű a blight miatt, a bossokra/single targetre. Nem tudom milyen ez a soulrend, de arra gondoltam, hogy 6L-be berakom és a bane-t butítom 4L-re, a blight meg mehetne spelltotem mellé. Mivel iszonyú mobsűrűség van, ezért beraknék szintén 3-4L-be egy contagiont és döglene minden. Aktiválja a contagiont a Soulrend? Vagy teljesen felesleges, mert maga SR 6L-be egyedül eltakarítja a trasht? Tudnátok javasolni opciókat? :R :C
Igazából az a gondom, hogy a Bane lassú kicsit nekem és mivel a blightot én castolom , bossok okoznak némi meglepit néha.

(#19212) Pszicho válasza brunnehilde (#19207) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm. :)

Jó kis nyaklánc, de ahogy írtad tényleg nem olcsó.
Jelen állás szerint az összes mindenem rámenne, annyit pedig nem akarok kiadni.
Talán később veszek egyet.
Az, hogy corrupted a Aul's Uprising Onyx Amulet az mit befolyásol?
Gondolom csak az, hogy nem lehet rá tulajdonságokat rakni pluszba.
Egyébként egy unique itemet hogyan tudnék enchantolni, már ha lehet?

[ Szerkesztve ]

(#19213) Rizseslescó válasza Pszicho (#19212) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ott van még a perfect form vért is, az Pl. az arctic armort hasznélja ingyen, mondjuk mindennek ára van ;]
Ha corrupted az item, azt vaal orbbal érik el. Általában nem csinál semmit, de sárgát is csinálhat belőle, de ha nagyon mákos vagy, sok jó + is adhat.(curse, stb...) Uniq itemet nem lehet, kivéve, ha veiled modos asszem.

(#19214) TrollBalint válasza Pszicho (#19212) üzenetére


TrollBalint
addikt

unique itemre csak lab enchant mehet (ha kezes, lábas vagy fejes), meg ha veiled modos,akkor választhatsz neki egyet a 3-ból amit felajánl azonosításkor, de utána már nem tudod azt megváltoztatni, csak leszedni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19215) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Complete maps with 8 mods... ez mikor teljesül? Mert a 3.-at csináltam meg zsinórban, és semmi. Megvan a mapon a 8 mod, red map, bosst kivégzem és igy sem. Mi kell még neki? :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19216) San398 válasza brunnehilde (#19215) üzenetére


San398
őstag

Az a két fő buktató van, hogy
- Vaal orb-al corrupteddé kell tenni a red mapot
- attól hogy nyolc tulajdonság van a mapon az még nem nyolc mod ,sok olyan van amely tulajdonság egy modnak számít pl. attack speed, cast speed, movement speed , ez a három egy mod!!! [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19217) brunnehilde válasza San398 (#19216) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Jó tudni. Kösz. :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19218) TrollBalint válasza brunnehilde (#19217) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az options-ben be lehet állítani, hogy ha lenyomod az ALT-ot akkor lásd milyen modok vannak rajta (nem tudom milyen néven van :( )
Úgy emlékszem nem kell corrupted-é tenni, de anélkül elég nehéz a 8 modot összehozni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19219) SQX_Barto válasza TrollBalint (#19218) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem meg ugy remlik csak corrupteddel lehet 8 mod.

Hirtelen ezt talaltam:

Eight mods doesn't mean eight lines. Some mods have 2 or 3 lines. Only vaaled maps or maps with sextant activated can have 8 mods, a regular map can't have more than 6 mods.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19220) TrollBalint válasza SQX_Barto (#19219) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen,viszont nekem úgy rémlik, hogy egyszer sikerült sima sárga mappal (T10+-os) is elérni. (A kb. 100-ból)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19221) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Ha minden igaz holnap jelentik be az új liga contentet és supporter packokat. A hülye időzónák miatt teljesen megzavarodtam :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19222) sith7 válasza TrollBalint (#19221) üzenetére


sith7
nagyúr

Lesz új liga ? :D

(#19223) sirdond válasza sith7 (#19222) üzenetére


sirdond
őstag

a helyes kérdés inkább:
mikor lesz már új liga? :D

(#19224) TrollBalint válasza sith7 (#19222) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én, most kivételesen, annyira nem várom. Inkább szeretném, ha már meglenne a 24 challenge (23 van már jó ideje, de valahogy a 24. nem akar beesni :) ) aztán mennék picit poe-mentes időket tölteni, hogy mire kezdődik a liga, újra teljes erőbedobással vethessem bele magam :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19225) sith7


sith7
nagyúr

Én most tolom az első ligámat, :) a következő mennyiben lesz más ?

(#19226) TrollBalint válasza sith7 (#19225) üzenetére


TrollBalint
addikt

ezt igazából holnap tudjuk meg. De minden ligában megpróbálnak valamit kitalálni, most volt a Synthesis, amikor is memória darabokat kellett keresni meg - elméletben - az ott hulló remek lootból tudtál craftolni még remekebb cuccokat. Előtte volt a Betrayal, amikor is minden pályán volt egy Jun féle találkozás. Ő végül beépült a normál játékmenetbe. A mostaniról annyi infó van, hogy a melee képességeket (meg gondolom a cuccokat is) újragondolják, hasonlóan, mint a spellek esetében is tették.
És mikor elindul a liga, ismét mindenki kezdheti nulláról és van 3 hónapja játszani :) (vagy 2 + 1, ha úgy nem lesz olyan sikeres a liga és rendeznek megint egy flashback eventet :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19227) sith7 válasza TrollBalint (#19226) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ :R

(#19228) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jött egy 2.5 gigás patch az új supporter packnak...Végülis nincs is kismillió bug a játékban, ez fontosabb. :W

(#19229) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Legion. Egész jónak tűnik.

(#19230) SQX_Barto válasza BoneDragon (#19229) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem is tetszik, supporter packok nem rosszak de most szerintem nem veszek. A második karim lesz a ligában és megkapja a pitfighter cucokat (melee karakterhez pont jó is lesz). Első karim egy winter orb, az meg full fehérben van stillszerűen :)

Tetszik, az a fagyott csatajelenet elég látványos, látok az egészben potenciált.
Melee karakterek pont jók lesznek ehhez :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19231) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#19232) Har_melin válasza sith7 (#19225) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hú, hát ez nagyon más lesz. Amennyit eddig láttam, abból biztos, hogy a meléet szinte újra kell majd tanulni, minden változni fog benne.

Amennyire első belenézésre értem, az animációk megszakíthatóságával és a targeting módosításával sokkal hatékonyabbá válik az eva, dodge, a mozgás skillek késleltetés nélkülivé tételével pedig a telegrafált támadások elől is könnyebb lesz kitérni. De ez az általános rész, ez nemliga specifikus lesz, csak biztosan elviszi majd a ligát a melée karik felé. (Ahogy a mostani a self castereké volt)

A ligában ez a sereges dolog még nem látom, hogy fog működni, de az endgame része, a "Négy sereg csatájával" elég gyilkosnak tűnik.

Ami persze azt is jelenti, hogy hacsak nem nerfelik nagyon a mostani kedvenc spell skilleket (WO, stb.), akkor a mostani liga már kipróbált buildjeivel el lehet majd kezdeni a következőt is. Ez majd a végleges patch notesból derül ki, pár nappal a liga kezdete előtt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19233) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

- Berserkernél megszűnik a default life veszteség a rage-dzsel, hurrá.
- A Cyclone channeling skill lesz - lehet, hogy érdemes lesz egy CWC változatot használni map clearingre.
- Minden (!) melée skillnek lesz valamekkora AoE hatása, nem kell egy bossfightnál az idegesítő accokat külön egyesével lecsapkodni.
- Az attack gomb nyomva tartásával ha megöltük a monsztát és van közvetlen közelében másik, akkor automatikusan átvált rá, nem kell clickfestet csinálni. (Ez főleg a játék elején érdekes, amikor még se movement speedünk, se komolyabb AoE-nk nincs.)
- A játék elejének a bossfightjait átdolgozták, trükkösebbek lesznek. (a videókban főleg A1 bossok voltak)
- A Monolithoknál megjelenő seregeknél mi tudjuk megválasztani, mennyi katonát aktiválunk. Ha keveset, könnyebb lesz leverni őket, ha sokat, nagyobb lehet a loot. Breach egy kicsit a játékos képességeihez igazítva, tetszik.
- ezeket a hatókörükben az összes passzívot módosító új Legion jeweleket még nem értem, majd gondolom később kapunk részleteket.
- Incubation orb: ad egy "kill countert" a cucchoz és ha elérjük vele, akkor valamilyen garantált dropot kapunk. Az ötlet érdekes, még nem egészen tiszta nekem, hogy ez hogyan fog működni. A videón úgy néz ki, hogy ez egy extra mod (egy vonallal el van választva a rollolhatóktól). Az még nem egyértelmű, hogy csak a ligában lesz az új currency, vagy standardon is.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19234) sirdond


sirdond
őstag

Oh wow, én már most teljesen fel vagyok hypeolva :Y
chaining attacks, animation cancel, attack dodging, aztarohadt, ez tényleg nagy rework :Y

[ Szerkesztve ]

(#19235) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A Rathpit Globe új változatát nézte már valaki? Life based crit casternek, ahol a hatodik supportnak már nincs ideális opció ez egy elég durva buff egy life leech gemmel. 6K life esetén 120% incr crit chance, 120% incr spell dmg - majd a PoB megmutatja, mennyi lenne ez ténylegesen, de érdekesen hangzik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19236) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Az instant mozgás skillekhez:
- nem lesz késleltetés az első használatnál, vagyis vagyis azonnal el lehet ugrani/rohanni egy támadás elől, akár megszakítva a saját támadásunkat is. (Kíváncsi leszek, hogy ez mondjuk a Multistrikenál is működni fog-e?)
- két használat között viszont lesz egy cooldown, ahogy eddig is volt.

A Monolithos részhez:
- az, hogy a seregek először "lefagyasztva" jelennek meg talán segít a korábbi lag problémákon, amikor breachnél, templenél egyszerre kellett a mobokat és az effektjeiket is számolnia a gépnek. Persze lehet, hogy ez programozásilag máshogy működik, és hülyeség a gondolatmenetem.
- Tarkenak már megint volt egy valid felvetése: ha a lefagyott állapotban célzottan akarom kiválogatni a bónusz dropot kínáló, jelzett ellenfeleket, akkor hogy fog ez működni az RF, Contagion és hasonló skillekkel? Vagy akár egy Detonate Dead-del?

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19237) sith7 válasza Har_melin (#19232) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon köszönöm :R

ha esetleg elkezdem ezt a ligát is :B , akkor lehet elindítok egy Tectonic Slam build - es karaktert ... ha már úgyis melee lesz :))

(#19238) tibee77


tibee77
őstag

Annyira megtetszett ez a deadeye kari hogy megegyszer megcsinaltam race-en.azt hittem a kövi ligat is ezzel fogom kezdeni de ilyen valtoztatasokkal tuti nem.regi nagy kedvencem a berserker es ez a rage valtoztatas nagyon op lesz...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19239) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Én nem szeretem a melee-t, nem nagyon tudok vele játszani, és annyira bejött a contagion+ED trickster, hogy ezzel akartam indulni a következő ligában (esetleg CI-osra átvariálni), de látva az új skilleket.... hát lehet ebből mégis csak melee lesz, pedig nagyon nem kéne.... :DD

Az nagyon tetszik, hogy most nem lesz külön karakter a liga contenthez (mint anno, Alva, Jun, Cavas....) Így, később könnyebb lesz beépíteni a core gamebe. (legalábbis, ha azt vesszük, hogy a GGG szereti ezeket a karaktereket megtartani nem csak a liga idejére).
Az még nem teljese világos, hogy ezek a monolith-ok ott lesznek a mapon, vagy egy külön átjárón jutod oda, mint Cavas vagy Alvánál?

Valaki tud valami a kiszivárgott infóról?

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19240) Har_melin válasza TrollBalint (#19239) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ott lesznek a mapon, ahogy a breach is volt. Ez persze felvet olyan kérdéseket, hogy mondjuk egy sewers vagy bármelyik prison szerű layoutban ez hogyan fog működni? A breachnél elég gyakran előfordult, hogy a mobok fele a szomszéd helyiségben spawnolt, ahová viszont körbe kellett volna menni a fél pályán.

A szivárgásról lemaradtam, de úgy vagyok vele, hogy ha már külön megköszönték mindenkinek, hogy nem kezdte el szórni az infót, itt sem szeretném látni. Ha ez a fejlesztők kifejezett kérése, akkor tartsuk magunkat ehhez.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19241) sirdond válasza Har_melin (#19236) üzenetére


sirdond
őstag

Igen, ez a Tarke féle felvetés valóban érdekes, amit én elsőre észrevettem, hogy nagyon közel kell lenni (melee távolságban, hehe) és viszonylag jól távolságban vannak egymástól a fagyott szörnyek, de az úgy is programozott távolság és könnyű növelni, ha mégsem lenne jó. A másik, hogy szerintem minimum egyszer rá kell kattintani arra, amelyiket aktiválni szeretnéd, mint az essence trapped mob-oknál.

(#19242) TrollBalint válasza Har_melin (#19240) üzenetére


TrollBalint
addikt

ez jogos kérés.
csak hát az a fránya kíváncsiság hajtott :) de 2 hét múlva úgy is mindent tudni fogunk :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19243) TrollBalint válasza sirdond (#19241) üzenetére


TrollBalint
addikt

A videóból nekem úgy tűnik, hogy elég megütni és akkor már aktiválódik.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19244) Har_melin válasza TrollBalint (#19243) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem, van egy időzítő, az alatt kell kattintgatni rajtuk, utána egyszerre támad fel az egész bagázs. Ha azonnal aktiválódna az, amire éppen rákattintasz, akkor nem lenne challenge, egyesével legyakni őket.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19245) TrollBalint válasza Har_melin (#19244) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mármint úgy értettem, hogy megsebzed, és ha lejár a timer, akkor fog aktíválódni, nem azonnal.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19246) la_cc válasza Har_melin (#19236) üzenetére


la_cc
addikt

"- Tarkenak már megint volt egy valid felvetése: ha a lefagyott állapotban célzottan akarom kiválogatni a bónusz dropot kínáló, jelzett ellenfeleket, akkor hogy fog ez működni az RF, Contagion és hasonló skillekkel? Vagy akár egy Detonate Dead-del?"

Feltételezem rá kell kattolni a karival egyesével a kifagyasztandó mobok-ra, nem? Más megoldást nem igen látok... :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19247) dante3


dante3
addikt

[uhh, nyami]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#19248) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Viszont lassan ideje lenne egy fossil/resonator tabnak is. Vagy stackelhetővé kellene tegyék ezeket, mert most a liga végével megint lesz vele pár fülem, amit nem tudok kiüríteni. Ezeknek nincsenek egyedi tulajdonságaik, nyugodtan lehetnének stackelhetők.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19249) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Rühellem. Kétszáz kilométeres körzetben kinyirok minden monstát, hogy nyugodtan tudjak a mapon beszélni Junnal vagy valamelyik NPC-vel. De abban a pillanatban, hogy megnyitom a párbeszédpanelt, a semmiből megjelenik egy, és kinyir. F*ck it...

Valahogy elment a kedvem a ligától, de még két karaktert fel kéne húznom 95-re, ha már eddig eljöttem velük. Mapot nem dob, ilyen hülyeségek miatt meg viszlát 10%.... Erőltetett menet lesz ez. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19250) tibee77


tibee77
őstag

Ezert szeretem a mirage archert.azzal megallhatok tökölni az ilyenekkel, egy ideig vedi a seggem. 😎

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.