Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Har_melin válasza sirdond (#19800) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ebben biztos vagy, hogy külön számolja a gem 0,4s és az ascendancy 0,3s cooldownját a generáláshoz?

Én úgy értelmeztem, hogy a generálás ideje csökken le és így másodpercenként nem 2,5, hanem 3 stacket generál, 20 helyett 16 másodpercre csökkentve a full stack elérését.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19802) TrollBalint válasza sirdond (#19800) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem eddig ez volt a legrosszabb, hozzáteszem, így is remekül megy a mapzás, ahhoz bőven, csak az eddigiekhez képest gyanúsan kevesebb. 0karmakoma0: én is gyanítok egy általános drop rate csökkenés, akár nem-akaratlagosan is. Múltkor leírták, hogy olyan összetett a kód, hogy ilyenek előfordulhatnak könnyedén.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19803) sirdond válasza Har_melin (#19801) üzenetére


sirdond
őstag

lehet, hogy igazad van, még nem álltam neki kiszámolni/kitesztelni pontosan a gyakorlatban, de az biztos, hogy érzésre sokkal gyorsabb együtt a kettő, mint külön-külön.

[ Szerkesztve ]

(#19804) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok, mapozás közben, ahogy megjelenik a shaper, egy map boss előtt, azonnal kidob a szerver, hogy too many actions. Aztán mikor visszamegyek és megölöm a bosst, és megint jön a shaper szöveg, akkor is kidob. Valaki tapasztalt hasonlót? Köszi!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19805) sirdond válasza Plazmacucci (#19804) üzenetére


sirdond
őstag

igen, ugyanez itt is. cyclone-t használsz?

(#19806) Plazmacucci válasza sirdond (#19805) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen, de mikor kidob ugye épp nem csinálok semmit... Bug vagy feature? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19807) sirdond válasza Plazmacucci (#19806) üzenetére


sirdond
őstag

valami bug lesz, mert amikor másik skill-t használtam ott nem csinálta ezt. reméljük javítják hamarosan.

(#19808) sirdond


sirdond
őstag

másnál is bugzik az alva?
megnyitottam a templomom, azóta ha map-en találkozok vele nem generál új layout-ot és nem tudok semmit csinálni.

(#19809) Plazmacucci válasza sirdond (#19808) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt nem tapasztaltam, viszont olyan fordult elő, hogy kinyitom a monolith-et, lejár a timer, és nem támadnak a mobok csak állnak. Kétszer is megtörtént :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19810) sirdond válasza Plazmacucci (#19809) üzenetére


sirdond
őstag

végül megjavult, hideout-ban nyitva volt a templom portal, rákattintottam, hogy bemenjek, kiírta, hogy "instance too old. failed to connect" vagy ilyesmi, újraindítottam a klienst és következőn map-en már működött az alva.

olyan is volt, hogy nem támadtak, de az csak kampány alatt párszor, azóta nem.

(#19811) sirdond


sirdond
őstag

végigment a geomancer incubator, 6L gladiator plate lett, úgyhogy örülök :D

arra érdemes figyelni, hogy az ilvl annyi lesz, mint a monster, amit utoljára megütsz, szóval ha már vége felé jár az incubator, akkor érdemes a lehető legmagasabb map-re menni,amit bír az aktuális build.

(#19812) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ezt a kevesebb lootot en is eszrevettem most. Szerintem az incubatorok miatt vettek vissza. Viszont ebben a ligaban a kattintas szornyubb mint valaha, foleg ha lerakja a monstakat a torony...

(#19813) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Hát... Nekem a második exát dobja és még csak Act9-ben vagyok, szóval én annyira nem érzem a gyengébb lootot. :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19814) TrollBalint válasza BoneDragon (#19812) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem is feltűnt, hogy az ajtókon nehezebb átmenni, meg egy-két lever-t a labyrinth-be nehezebb meghúzni.

sirdond: kösz a tippem, már akartam is kérdezni, vajon mitől függ. Ez vajon vonatkozhat a scarabokra / currency-kre is? Értem ezalatt, hogy nagyobb scarabot dob, ha magasabb mapon vagyok?

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19815) brunnehilde válasza BoneDragon (#19812) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Tényleg, ezt már én is akartam irni, de azt hittem én vagyok a béna, vagy az egerem öregszik. :U :D Ezek szerint másnak is feltűnt, hogy nehezebb ajtót nyitni.

Legyen szó a buildről is: Consec Path Chieftaint kreáltam. Eddig baromira tetszik. Mondjuk eltartott egy darabig, amig rájöttem, hogy consecrated groundot csak akkor kapok, ha teleportálok vele, de jobb későn, mint soha. :P Most kicsit szoknom kell, hogy ha monsta van a közelben, ne a leap slamet használjam.

Chieftainnél milyen védelmi mechanizmust érdemes fejleszteni?

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19816) Har_melin válasza TrollBalint (#19814) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

megnyugodtam, azt hittem, hogy vagy egeret kell cserélnem, vagy már egyszerűen vén vagyok ahhoz, hogy rá tudjak kattintani valamire...

Egy ideig grimdawnozva most azért vannak dolgok, amit nagyon hiányolok a poe-ból. Pl. hogy a lootfilteren átmenő dropot automatikusan vegye fel, ne kelljen minden egyes orbot külön végig kattintgatni...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19817) sirdond válasza TrollBalint (#19814) üzenetére


sirdond
őstag

nem hinném, mivel ez csak ilvl. az hogy milyen currency/scarab-ot kapsz az még mindig rng :)

más: most olvastam,hátha másnak is új info, hogy flesh and stone-hoz lehet maim support-ot linkelni és az növeli a sebzést.

(#19818) BoneDragon válasza Har_melin (#19816) üzenetére


BoneDragon
veterán

En azt szeretnem hogy lehessen venni a karakternek plusz helyet es ne kelljen allandoan a ladaval szorakozni... tudom soha nem fog megtortenni.

(#19819) Har_melin válasza sirdond (#19817) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

tooltipen nem látszik, csak a lekötött mana nő meg tőle. Ettől persze még lehet hatása, a tooltip sokszor csalóka.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19820) sirdond válasza Har_melin (#19819) üzenetére


sirdond
őstag

nálam látszódik, a flesh and stone tooltip-jét nézd, ne az attack skill-t.

(#19821) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kinek hogy tetszik a liga? Mivel még nem nagyon olvastam bugokon kívül más negatívat, ugy nézem mindenkinek tetszik. :)

(#19822) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Iszonyat lassú a trade oldala. :O 1 exáért 80 chaost adnak? What? :Y

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19823) sirdond válasza BoneDragon (#19821) üzenetére


sirdond
őstag

tegnap óta nem változott a véleményem, nagyon bejön :D
csak ezeket a hülye bug-okat javítanák meg, mindig a legváratlanabb pillanatban fagy le a játék.

(#19824) TrollBalint válasza BoneDragon (#19821) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem is tetszik, mikor megnyitom a monolith-ot mindig ez a vicc jut eszembe, ahol mi vagyunk a csőszök :D (főleg egy erdős pályán)

Ivan Ivanovics szovjet partizán naplója:
Április 20. Ma kikergettük a fasisztákat az erdőből
Április 21. Ma a fasiszták kergettek ki minket az erdőből.
Április 22. Ma megjött az erdőcsősz, és mindenkit kikergetett az erdőből...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19825) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Szerintem nagyon okosan kitalált liga. Nem vállalja túl magát, tökéletesen belesimul a játékmenetbe, de azért raktak rá pár réteget hogy érdekes legyen. Nekem rewardingnak is tűnik, főleg úgy, hogy nem megy el rá 10 perced.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#19826) sirdond


sirdond
őstag

rájöttem, hogy a berserker és az endurance charge-ok marha jó szimbiózisban vannak :D
gyakorlatilag minden olyat ad, ami hiányzik: phys dmg reduction,ele resist, life regen, aoe
az amúgy is fast clearspeed miatt gyerekjáték szinten tartani és a skill tree meg item-ek segítségével simán lehet 7 charge minimális befektetéssel.

(#19827) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sziasztok!

Elkezdtem újra játszogatni a játékkal, lvl 71 vagyok és próbáltam a mapokon végigmenni...a kérdés az, hogy 1 mapot hogyan kell végigcsinálni? Az adott pályán megöltem mindenkit a főboss-t is, de nem történik semmi...rohangálok az üres pályán össze-vissza de semmi :O

(#19828) Har_melin válasza basaharc502 (#19827) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

itt nincs " végigcsinálni". Ha megölted a főbosst, akkor az Atlaszon (G) megjelenik az adott map körül egy kör. Fehér, ha csak megcsináltad, sárga, ha a megfelelő nehézségen (magic, rare, rare corrupted). Ez csak egyszer van így, az első alkalommal, utána már akár a bosst se kell megölnöd rajta. Senki és semmi nem "ellenőrzi" hagytál-e életben valakit.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19829) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Találtam egy jewelt: Martial Artistry. Nincs trade-en, mennyit érhet?

Fail, csak nem máködik a kereső.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19830) tibee77


tibee77
őstag

Na basszus, valakinek meg elder stygiant is dobott valami legion mob.fasza lesz ha idaig hiaba tartogattam az elder stygianokat standardon. 😲 amugy idaig messze ez a kedvenc ligam, egyszerü mechanizmus, jo loot.van nehany legion mob ami rohadt taposra sikeredett, azokat remelem javitjak de amugy bejön a liga.Nektek?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19831) Plazmacucci válasza tibee77 (#19830) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó a loot de a delving még mindig többet hoz. Nem tudom, hogy ez a melee update ilyen jó e vagy csak placebo, de könnyebben összeraktam egy cyclone slayert mint bármikor, ratyi 50c-ből, t10-ig símán elmegy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19832) Rizseslescó válasza tibee77 (#19830) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nekem nagyon nem jön be!! :O :O :W
24 óra Oni farm után most kiégtem picit, lócart se dobott, ne csináljátok!! :((( :o :O
4db Scionnal fél perces körökkel még a közelébe se jártam, hogy meglegyen...
Bekaphatja a GGG, oké, hogy nerfelték, de ennyire? Ennyi idő után már megérdemeltem volna, hogy adjon egyet.
Közben elkezdtem egy Marát, még nem tudom mi lesz belőle.. Kicsit AWC totemhez húz a nosztalgia szele, de tetszik még a T.Slam és a Cyclon is....
Tudtok véleményt mondani az említett buildekről és a megfelelő ascendancykat javasolni hozzájuk?

(#19833) TrollBalint válasza Rizseslescó (#19832) üzenetére


TrollBalint
addikt

Azt néztem tegnap, ki-be lépkedsz, nem is értettem miért. Ez az a kard, amot Hillock dobhat?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19834) Har_melin válasza Rizseslescó (#19832) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a cyclonnal gyakorlatilag nem tudsz mellényúlni, de a Bladestorm is hasonlóan erős.

Phys dmg, AS, weapon range, ezeket kell keresni a fán, a support gemekből meg próbálgatni, melyik jön be jobban. A Bleed és az Impale közül valószínűleg választani kell, hogy passzívokkal melyiket tápolja az ember, de egyébként szerintem bármelyik melée alapból össze lehet hozni nagyon erős buildet.

Azt, hogy melyik változat a min-max OP, még szerintem a streamerek sem tudják.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19835) sirdond válasza Rizseslescó (#19832) üzenetére


sirdond
őstag

ha a TS tetszik esetleg még egy earthquake build-ben is gondolkozhatsz, az is elég jó lett szerintem. következő build-nek erősen gondolkozom valami stun eq armor valamiben (jugg?). úgy néztem elég jó build-et össze lehetne hozni.

amúgy ma hajnali GGG info:
"These are the issues that we intend to fix as soon as possible:

Bug where you can be kicked for performing too many actions while the Shaper has frozen an area.
Common client crash that can occur while changing areas.
Client crash occurring in the Greust, and Drek, Apex Hunter (Fields Map Boss) fights.
Client crash that can happen while using Dancing Dervish.
Client crash that can happen during Legion encounters.
Bug where you can get stuck using a channelling skill.
Bug with highlighting objects after using some skills.
Bug where Alva does not offer new Incursions after opening the Temple of Atzoatl.
Re-enabling the explosions from Asenath's Gentle Touch, after fixing a bug where they unintentionally damage players.
Control+Enter not opening chat to reply to the latest whisper.
Some players unable to activate maps, as they have a Divine Vessel stuck in their map device."

szóval az összes itt is említett már bug terítéken van.

[ Szerkesztve ]

(#19836) Badlof2k válasza sirdond (#19835) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Lel mindig sikerul bogarakat becsempeszni :D egy ket crash nekem is volt de az meg Juggal nem Slayerrel , cyclonenal semmi gond nem volt :)

Lecso.: Ocobb lenne ha a Dc cardokat megveszed es bevaltod mint farmolni aztan vagy bejon vagy nem ugysincs sok idod gamelni ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19837) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19833) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Elment 2 levél sanax, 2L eperpálinka meg egy tálca sör....
Ez rosszabb mint az exfeleségem.... Csak sajnálom a rászánt időt és energiát.. Igen az a kard de úgy látom a GGG csak ezt is a meleg pároknak dobja csak, ha van fészekrakó programjuk és feltétel az az ElsőseggÉJ

(#19838) tibee77 válasza Rizseslescó (#19832) üzenetére


tibee77
őstag

En egyenlöre nem ültem fel a melee hype train-re.bowzerkerem van, elöször scourge arrow-val toltam most mar atalltam iceshot-barrage voidshotra.bow kari cuccok nagyon olcsok most, jol jartam ezzel a melee hype-pal. 😎

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19839) Rizseslescó válasza tibee77 (#19838) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Még az sem kizárt, hogy csinálok egy csapdás buildet pont ezért. Abba mennyire piszkáltak bele?

(#19840) TrollBalint válasza Rizseslescó (#19837) üzenetére


TrollBalint
addikt

És ahhoz miért kellett ki-be lépni? Ha Ctrl-lal nyitod meg azt a helyet a városból, akkor is új instance-t generál, ráadásul ott van a város bejáratnál Hillock és ha jól tudom látszik, ha dobja ezt a kardot. (Úgy rémlik, olyankor látszik a kezében is)

És miért kell annyira ez a kard? Amennyi időt rászántál, régen túl lennél Act 10-en :)
Nekem is sörözés mellett jobban a játék, csak sajna elszámoltam magam és keveset vettem. Elfelejtettem, hogy hétfőn is csak játszani fogok :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19841) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19840) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Látom még nem farmoltad :P :Y El se kezd..
Ha bemész a városba, már nem fogja dobni. Elvileg Lvl 9ig dobhatja. Mindig ki kell logolni és újra letolni strandot. Kb 1.5 perc alatt spannol újra ezért kell több karival letolni. Én 4et csináltam erre, mert ha valami elszámolódik, akkor is 2 perc mire ugyanarra kerül a sor.
Az volt az elképzelés, hogy csinálok ezzel a karddal egy Chieftain tectonic slamet. Ez nekem End Game cucc lett volna és anno 10 óra alatt 4+-t farmoltam ki, most meg semmit... Hát ezért ...
Ahogy te mondod nem tudom lehet e úgy?

[ Szerkesztve ]

(#19842) tibee77 válasza TrollBalint (#19840) üzenetére


tibee77
őstag

Ennel a kard farmolasnal az a lenyeg hogy ne menj be a varosba mert akkor utana mar nem fogja a kardot dobni.am en se farmoltam volna a helyedben lecso, total nem eri meg.max ha szerencsed van.de hat azt tudjuk milyen. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19843) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Azt nem tudtam, hogy van ilyen, hogy ha bemész a városba, akkor már nem dobhatja. Így akkor bukta a dolog valóban.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19844) Rison77 válasza Rizseslescó (#19841) üzenetére


Rison77
senior tag

Így már világos miért kellett 2 embert is törölni a friend list-ről. :D Lövésem se volt miért logolnak ki be percenként, de elég irritáló volt.

(#19845) Rizseslescó válasza tibee77 (#19842) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ennek ellenére még mindig nem adtam fel, amúgy is csak napi 1-2 órám van, azt rászánom hátha.
Tudom, hogy nem sok az esély, de addig nem nyugszom, míg nincs meg legalább 1
Tudom, hogy ennyi idő alatt már 2 Tabulát is kifarmoltam volna, de bassza a csőröm és oni Tectonic Chieftaint indítottam volna. Tudtam hogy nerfelték, de ennyire?

[ Szerkesztve ]

(#19846) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19843) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ha úgy is működne akkor csinálnék 10 karit és azzal farmolnám :C :K ;]
Mondjuk annak nagyobb lenne az esélye hogy beadja, mint így..

(#19847) Mirman válasza Rizseslescó (#19846) üzenetére


Mirman
őstag

Ennyi idő alatt ha simán mapozol is tudtál volna gyűjteni annyit hogy megvedd.

Nekem egyelőre amíg nem túl tapos a karim a következő a taktikám .
Bane Occultistal megyek , de van egy 4 link ED + 2 link contagion csak a legion mobok miatt . Alleyways utáni tier 3 mapot shapeltem es semmilyen más tier 2-3 map nincs megcsinálva csak az Alleyways. Emiatt rengeteg esik belőle , közepesen nyitott nap nagyon jó layoutal és eshet Exa-t adó divat card is. ED + contagion miatt 10bol 9szer minden legion mobot fel tudok oldani és kibaszott jó a loot. Hosszú hétvége alatt olyan 4-5 Exa folyt be összesen .

(#19848) Har_melin válasza Rizseslescó (#19839) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

tarke lightning trappal megy most is, gond nélkül működik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19849) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Mathil felrakott egy 4 sereges csatát - nem vicceltek, amikor azt mondták, hogy az endgame sárga és unique bossok HP-ját megtolják. Ezeket szerintem csak valami bazi erős DoT sebzéssel lehet elég gyorsan letudni, hogy négy fordulót csinálhass meg.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19850) Har_melin válasza Rizseslescó (#19845) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem tudtam, mennyire nerfelték a droprate-et, de ha ilyen mértékig, akkor hülyeség volt. Én anno kb. két napnyi játékkal (ami olyan 13-14 óra lehetett) farmoltam ki, és az a liga elején egy reális befektetés volt.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.