Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) TrollBalint válasza tibee77 (#19149) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, elvileg mapon is lehet vele beszélni. Sőt, ha jól emlékszem, addig nem jelenik meg a hideoutban, amíg nem látogatod meg a Nexust.

A liga elején még volt egy ilyen jellegű hiba, de azt nagyon hamar kijavították, első-második patchben, mivel sokan beleszaladtak (más mastereknél is).

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19152) brunnehilde válasza tibee77 (#19149) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ez érdekes. Én sem foglalkoztam vele, de ugyanúgy ott van az öreg a hideoutomban, mint a synthesis ligában, és ha ott beszélek vele, akkor választható, hogy a nexusba utazzak.

la_cc, Storm Branddel végigvittem az actokat 3linkkel. :D Ha jól emlékszem a 10.nél volt egy 4L body armour jutalom, akkor váltottam.

Amúgy nagyon tömény ez a liga, szó szerint hullahegyeket gyártok. ;] De a komolyabb orbokat nem fogom beváltani itt. Annulment, ancient, harbinger, divine... kb semmit sem érnek. Innen a stasht ugyanúgy át lehet majd vinni standardra, ahogy a synthesis ligában, ugye? Ja, és azt mondja el nekem valaki, hogyan lehet elérni 2 nap játékkal lvl100-at. Milyen beteg taktikáva. :F

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19153) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Na elértem a 70t, faca ez a Bane. Most az Ascendancynál kicsit meg vagyok illetődve, sajnos sosem volt ES karim :F Ki kellene raknom a Ghost Dance és Escape Artist kombót, de jól gondolom, ha nincs ES akkor felesleges? Valaki segítene nekem akinek van már ilyesmivel tapasztalata?

(#19154) TrollBalint válasza brunnehilde (#19152) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, mindent viszel át standardra.

Rizseslescó: Én is ED Trickstert indítottam (ha jól láttam te is). És igen, ha nincsen ES, akkor nem annyira hasznos a Ghost Dance. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19155) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19154) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

ÖÖÖ... Ez nem ED, hanem Bane+Blight+MoM Trickster. Közben kicsit utána néztem és elég lehet, ha a fejesen és a vérten van ES. Persze az én tanyasi angolommal amit ki tudtam bogarászni..
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2464273
Sosem játszottam még Hybridet sem, szóval fogalmam sincs hogy is csináljam, de majd csak lesz valahogy...
:DDD :DD :)) Úgy néztem a srácnak van 5K Hp + 1.1K ES.
Végre tetszik ez a vérfrissítés és élvezettel játszom.
Amúgy nekem a ládiban Mad Cap fejes volt, asszem jól jártam :Y :R :DDD

(#19156) SQX_Barto válasza Rizseslescó (#19155) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azert nem hinnem, annyi eleg lenne, a srac,akinek a buildjet neztem szinte minden cuccan van ES.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19157) tibee77


tibee77
őstag

Köszönöm a segitsegeket, vegül megoldodott bär nem tudom hogyan.Egyszerre csak ott termedt a ho-ban az öreg, vegre tudok memory-zni :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19158) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Használta már valaki ezt a gyűrűt: Malachai Artifice? Elemental Equilibriumot ad a socketed gemre. Az egyik Storm Brand build ez köré van épitve. Látom, hogy flame golemet használ, vagy irták a Heraldokat is. Ugye az EE azon az elven működik, hogy előbb el kell találni a monstákat olyan elemmel, amit nem használsz. Mennyire effektiv ilyen szempontból a Flame Golem vagy a Herald? A golemek általában mögöttem kullognak, nem birják tartani a tempót. Igaz flamet még az életben nem használtam. A Herald (Ice) meg őszintén szólva fogalmam sincs mikor találja el az ellent. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19159) TrollBalint válasza Rizseslescó (#19155) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát az majdnem az, mint az enyém :)
Amúgy, ha a leírást nézzük, akkor úgy van, hogy minden Maximum Energy Shield a fejesen után kapsz 5 evasiont, és minden 6 evasion után, ami a body armour-on van, kapsz 1 maximum ES-t. Ilyen szemszögből elég, ha a fejesen van ES. (A leírás nekem nem teljesen egyértelmű, mert úgy veszem, hogy csak a +maximum ES után ad bonuszt, ami rajta van alapból ES, azután nem. Míg, ami a páncélt illeti, minden evasion után kapsz ES-t.

Tibee: Örülük :) És egy tipp. Ha van perandus memory void, oda feltétlen nézz be. Én kétszer voltam, fejlődés közben, egyszer talán 40+, egyszer meg 50-es szint körüli node-t raktam hozzá, és összesen 1400 coin-t gyűjtöttem be :) Meg is vettem a tabulát 88 coinért, amit adott a csávó. Aztán sárgává vaal orboztam, de az már egy másik történet :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19160) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19159) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Pont most csináltam meg cruel labot és mercyvel kezdem holnap. Nem tudom merre is tovább.. :F :(((
Vagy kirakom a swift killert és a weave the arcane-t, vagy az említett 2 nodot. Most kellene felgearelnem ezért kérdezem, hogy mit is csináljak? :F :R
Még sehogy sem áll a karim, csak átrohantam mindenen, ez meg is látszik rajta. :O :DDD :DDD
Nem ér röhögni!! :( :O :(((

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Brandon81/characters

(#19161) TrollBalint válasza Rizseslescó (#19160) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem röhögök, együtt érzek :)
Én tegnap fejeztem be act 10-et, de elég nagy rohanás volt. Egy chaos receptet se tudtam összerakni (valahogy most nem annyira estek sárga gyűrűk, amulettek). És rögtön az első mapon megölt a boss egyszer, plusz a lab trial-ba haltam 4x :) A harmadik labirintus vissza van még, de tegnap nem volt hozzá idegzetem.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19162) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19161) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Ma már letoltam egy 8s mapot fehéren, utólag is köszönöm annak aki betette GS-be :C :R még akkor is, ha mirrored volt. Elég simán lement a merci lab is. Most vagyok 76. Igaz néha-néha meghalok, de annyi effekt szokott bejönni, hogy a lag után, már általában HO-ból kezdek. 2 Trial már megvan a 6ból, de néha izzadok rendesen. Igaz, hogy a linkelés még sehogy sem áll, ahogy a cuccok és a flaskák is hagynak némi kívánnivalót maguk után :DDD (3QS) Nagyon tetszik és tleg brutál ez a Bane, de semmi védelemmel (tabula), nem kéne beleállni a lecsóba Blightolni.. Olvad minden, de ha jön egy nagyobb pofon azt nem bírja... :O :K
Csiklandozza a fantáziám a soulrend is , de nem tudom, hogy hogyan is kellene összerakni :F
Akkor már nem állnék a lecsóba..

(#19163) Pszicho


Pszicho
tag

Sziasztok!

Kis kihagyás után újra itt.
Köszönöm mindenkinek, aki segített tippeket adni a coc assasin karakteremmel kapcsolatban.
Megfogadtam és elég jól boldogul a mapokon azóta a karim.
Tier 6 sárga mapoknál akadtam el és azóta a tier 7-esek is könnyen mennek.
Vettem starkonja macifej sisakot és 6 linkes caracass jack armort is, továbbá új kesztyűt és star of wraecast ruby amulet -et. A gemeket is az előírás szerint használom.

Most a craftolás érdekelne.
Esett Tier 7-en egy elég jó gyűrű. Shaper.
6 tulajdonság van amit ad. Azt írták rá, hogy már nem lehet rá kraftolni többet.
Orb of annulment- el kell belőle valamelyik értéket kitörölni és rákraftolni.
Még nem csináltam ilyet.

A craft benc-ben kell dolgoznom?
Ha annulment- el kitörlöm valamely értékét, meg tudom határozni hogy melyiket töröljem?
Hogy és hol tudom kiválasztani, hogy mit kraftoljak rá? Randomba kraftol, vagy én adom meg mit akarok rá kraftolni?

Köszönöm.

(#19164) Rizseslescó válasza Pszicho (#19163) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, az Anul nagy lutri, bármit levehet, az hogy mit kraftolhatsz rá, az meg attól függ mit vesz le. Alapból 3 preffix és 3 suffix lehet rajta. Poe affix-n rá tudsz keresni, hogy mi lehet preffix és mi szuffix.
Általában az Ilvl- t szokták nézni, minél nagyobb annál jobb. Sok fajta kraftolási lehetőség van, innen átengedem a pályát a nagyoknak, sajna ez nem az én asztalom..

(#19165) SQX_Barto válasza Pszicho (#19163) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Video
Itt beszelnek a multikraftrol, az annulment orb is emlitve van benne.
Craftolni tobbfelekeppen lehet:
Crafting Bench, Fossil Crafting es Essence Crafting (lehet van mas is, meg en sem vagyok regi motoros)

Annul total lutri, nekem van egy fegyverem, amin 3 statbol kettot kene eltutetni, elsore azonnal kiszedte a harmadikat, masodiknal az egyik feleslegest szedte ki. (meg nem volt currencym, idom tobb annulmentet eltolni)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19166) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Mi van veled Sith tán nem enged az asszony játszani?!! :O ;] :C
Rég nem olvastuk már soraid, lassan kezdünk hiányolni, te hányatott sorsú "Férfiembőőr" :DDD :DD :D :))
Érdemes felmenned 35ig a ládáért, nekem egy fasza fejes volt benne :K :C

(#19167) Pszicho válasza SQX_Barto (#19165) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.
Elég költségesnek tűnik a kraftolás, főleg a multi kraft.
Egyenlőre csak ismerkedem a témával.
Jó a videó, amit linkeltél. 12 perc utáni részt nem igazán értem. Az elején orb of alterrel adott neki pár jó optot, aztán regal orbbal rare -ré tette, utána pedig elment és meg volt vágva a videó. Mikor visszaért már csak azt lehetett látni, hogy 1 helyett 2 annulment orbja van és az item nem rare.

Rákerestem a fossil kraftolásra is.
Path of Exile Delve: Fossil Crafting Guide - Beginner's Basics to Advanced PoEDB Crafting
https://www.youtube.com/watch?v=Dk3iCZ9p1lE

(#19168) la_cc


la_cc
addikt

Kövi nagy liga mikor indul majd kb?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19169) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Csak nekem nyirja ki a játékot az új ligában a lag? :U Rengeteg monstat egyszerűen nem birja a gépem, pedig nem nevezném gyengének. Vagy ezek szerint mégis. Vagy nincs jól optimalizálva a játék ezen része. :O

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19170) SQX_Barto válasza la_cc (#19168) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Flashback Liga egy honapos, gondolom par nap szunet, es utana.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19171) Mirman válasza brunnehilde (#19169) üzenetére


Mirman
őstag

Nálam is laggol , de azért bőven játszható.

(#19172) Pszicho


Pszicho
tag

Esetleg valaki látott már olyan Watcher's Eye Prismatic Jewel -t, aminek az értékei megegyeznek ezzel?

?% increase maximum energy shield
?% increase maximum life
?% increase maximum mana
+ ??? to armour while affected by determination
+ ??% of damage taken from mana before life while affected by clarity
+ ?? life gained for each enemy hit by affected by vitality

az első 3 érték az szinte mindnél megvan, de a többit még így együtt nem láttam.
A path of exilés videóban 1 ex körülre teszik az értékét.
Látott már valaki hasonlót?

(#19173) SQX_Barto válasza Pszicho (#19172) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem lehet, hogy Corrupted volt?
Vagy esetleg valami regi valtozat.

Ahogy nezem elegge valtozo, milyen statok vannak a vegen.

Most ilyen nem latok traden, bar megnezem standardon is.
Standardon sincs most.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19174) la_cc válasza SQX_Barto (#19170) üzenetére


la_cc
addikt

:R ty

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19175) brunnehilde válasza Mirman (#19171) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Harbinger, shrine, breach... Ha ezek közül 2-nél több egy helyre kerül, ott már nem vidám az élet. Pedig levettem a texture qualityt és a resolutiont is erre a ligára. :U

Pszicho: There are 2,485 (71 Choose 2) combinations of possible modifiers it can roll for the two-aura variant and 57,155 (71 Choose 3) combinations for the three-aura variant.

Szóval. Nem olyan meglepő, ha pont nem találsz egy konkrét hármas kombinációt. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19176) sith7 válasza Rizseslescó (#19166) üzenetére


sith7
nagyúr

tegnap óta rajta vagyok :B

(#19177) Pszicho válasza SQX_Barto (#19173) üzenetére


Pszicho
tag

Csak egy olyat szeretnék, ami ebben a videóban is van 4:23- nál. Nem, nem corrupted.
Path of Exile 3.6 - Frost Nova Cast on Critical Build - Assassin Shadow - Synthesis
https://www.youtube.com/watch?v=nBNHkMgcuZs&t=226s

"There are 2,485 (71 Choose 2) combinations of possible modifiers it can roll for the two-aura variant and 57,155 (71 Choose 3) combinations for the three-aura variant."

brunnehilde ez nagyszerű, de mi ez a monológ?
A 10 parancsolatból a 7.? :D
Értem, hogy valami lehetséges 2-3 aura módosítókról van benne szó.

Most értelmeztem amúgy saját magam számára is, hogy mi ez a jewel pontosan.
A 3 érték csak úgy támogatna, ha rendelkeznék mindhárom skillel és használnám is őket aktívan.
Nyilván amelyiket használnám ahhoz adódna a bónusz.

+ 652 to armour while affected by determination
+ 10% of damage taken from mana before life while affected by clarity
+ 27 life gained for each enemy hit by affected by vitality

https://pathofexile.gamepedia.com/Vitality
https://pathofexile.gamepedia.com/Clarity
https://pathofexile.gamepedia.com/Determination

[ Szerkesztve ]

(#19178) brunnehilde válasza Pszicho (#19177) üzenetére


brunnehilde
senior tag

57.155 kombináció van ha három aura módositó van a jewelen (vannak alacsonyabb szintű jewelek is, ahol csak kettő van). :)) Szóval, ha konkrét hármat akarsz, annak 1:57155-höz az esélye, hogy esni fog. :P

Jól értelmezed. Ez a jewel aurákhoz ad módositókat. Ennek, amit beraktál, konkrétan akkor lenne a legnagyobb haszna, ha mindhárom aurával rendelkeznél. Ha csak a Clarity aktiv, akkor csak annak a módositójából profitálsz.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19179) Pszicho válasza brunnehilde (#19178) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm a segítséget. :)

Akkor az nem túl sok esély.
Ez olyan, mint mikor DR Strange lejátszotta a csaták esetleges végkimenetelét a Bosszúállók: Végtelen Háború -ban. Ő is hasonlóra jutott számügyileg. :D

Most gondolkodom, hogy melyik 2 módosítóval járnék a legjobban.
A coc ice nova assasin -hoz evasion kell, hogy az armorokon legyen.
Az armour érték minimális. Nálam most 238.
evasion értékem: grace- vel 8587

2 megoldás van.
Vagy ez, vagy átpakolom picit az itemjeimet és kihozok egy 1000 körüli értéket az armourra.
Nézek armourt adó glovest, helmetet. Ehhez rájön a determination, ami mondjuk 50%, így már 1500 armourom lesz. Erre a jewel-ből rájön még olyan 600-800.
Így már 2100-2300 körül lesz az érték.
Ez nyilván nem sok, de több mint a mostani.
Ez előnyösebb lehet mapozásra, de talán a bossok ellen pedig a magasabb evasion érték a jobb.
Egyébként megfigyeltem, hogy még most nagyon jó vagyok a bossok ellen, az elhalálozások nagy része mapon belül történik.

Jó elgondolás lehet az armour -ra való átállás, vagy maradjak az evasion+grace kombó-nál?

Ezen 2 értéket választanám:
652 to armour while affected by determination
27 life gained for each enemy hit by affected by vitality

a clarity -t ezektől függetlenül is használhatom, ha marad rá manám.
Még ilyet sem lesz egyszerű találnom, hogy ez a 2 érték együtt legyen a jewelen.

[ Szerkesztve ]

(#19180) SQX_Barto válasza Rizseslescó (#19166) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem valami Hideout semmiseget adott, meg volt regrol meg egy ladam, abbol meg valami kesztyu esett.
hat egyiktol sem voltam elajulva.
Viszont eldontottem, hogy nem csinalom tovabb a flashback-et, ugyanugy ment a kari a levesbe, mint a liga karim, csak a standard WO karim van, most

Amiben kellene nemi segitseg. Mar fogalmam sincs, hogy a gemeket milyen buildbol neztem, de ugy erzem kene rajta varialnom.
Valaki ranezne a karimra es adna nemi sgitseget?
Gondolom a Shield Charge nem sokak kedvence, de nekem szimpatikus plusz movement skillnek :)
A Portal gem is kenyelmesebb.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19181) BoneDragon válasza SQX_Barto (#19180) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezeregy build van jelenleg normális leirással, nézegesd a hivatalos fórumot. Amúgy azt a shield charget gyorsan dobd ki.

(#19182) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tegnap megcsináltam az eternity shroud WO buildet, igazi csak chaos spames craftolt cuccaim vannak, de igy is elég beteg. PoB 700k dps-t mutat. Viszont az a baj vele, hogy ha nem én 1 hitelem a mobokat, akkor ők engem. :D
Nézegetem ezeket a 24 milla dps buildeket, fogalmam sincs, mivel csinálják... :F

Kiváncsi leszek kövi patchben hogy mit nerfelnek, WO-t vagy eternity-t. Kár értük...

[ Szerkesztve ]

(#19183) TrollBalint válasza la_cc (#19168) üzenetére


TrollBalint
addikt

Új zélandi idő szerint Május 22-én reggel 9-kor jelentik be a 3.7.0 részleteit. (úgy írják full details, kíváncsi leszek mik lesznek benne). És azt írják, hogy "early june"-ban akarják indítani. Nekem egy 14-ei dátum rémlik.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19184) sirdond válasza TrollBalint (#19183) üzenetére


sirdond
őstag

nekem jún 7 rémlik

(#19185) TrollBalint válasza sirdond (#19184) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, az első dátum az volt, de mikor csúszott a flashback liga, nekem úgy rémlik, a 3.7.0 is egy hetet csúszott.

szerk: közben megnéztem, a flasback event postban azt írják, hogy június 4-ig tart, gondolom akkor a liga is, és akkor 7-én kezdődik valóban.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19186) sirdond válasza TrollBalint (#19185) üzenetére


sirdond
őstag

igen? az nálam kimaradt akkor, de jövőhéten úgy is megtudjuk biztosra.

(#19187) Rizseslescó válasza SQX_Barto (#19180) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

A héten csak délelőtt leszek, de ha fel tudsz jönni segítek, ha tudok, de vannak itt nálam sokkal okosabbak.
Majd nemsokára ránézek és majd próbálok okos lenni :DD :F
Én mióta bejött a phase run, szinte csak azzal megyek, IMÁDOM!! :DD :)) Igaz, hogy nem lehet vele átugrálni mindenen, de jó kis védelmet ad, no meg egy adrenalin QS flaskával átszáguld mindenen.
Opció lehet még a flame dash és a teleportálós skill is. Én faster castinggal és less durationnal kötöttem általában.

(#19188) Pszicho


Pszicho
tag

poe.trade- el kapcsolatban lenne kérdésem.
Régóta figyelem, hogy nálam nem jelenít meg több oldalt, csak egyet egy keresési találatkor.
Hogy lehet oldalakat váltani vele, vagy mindig csak egy oldal jelenik meg?
Lehet én vagyok a vaksi, vagy a böngésző nem jeleníti meg, gondoltam rákérdezek. :)
Lehet keresni az offline emberkék itemjei között is, de lehet e az offline- ok -at időrendbe rakni a be nem lépésük szerint kezdve a legaktívabbakkal?

Arra is rájöttem, hogy lehet a dps és egyéb dolgok szerint nagyságrendileg keresni, de csak a legnagyobbtól a kisebbig állítja sorrendbe és megtaláltam az értesítés szerinti keresőt is, ami csipog ha az általam beállított itemet fölrakják a trade- re.

(#19189) Rizseslescó válasza SQX_Barto (#19180) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Amit az én avatatlan szemem lát a következőek:
Taste of hate minek?
Kellene egy jobb fegyó
A kesztyűdön nincs templomos craft - %inc.dmg. against chilled enemies..
Nézd meg a Snowlijt karim, de sok cucca át van rakva ArmaaBrandon tesójára..

(#19190) Har_melin válasza Pszicho (#19188) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ne a poe tradet használd, hanem a játék saját trade oldalát.

Felül be tudod állítani, hogy melyik ligában keressen, legalul pedig a "listed" mellett, hogy mikor felrakott cuccok között, ha csak az újabbak érdekelnek.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19191) Mirman válasza Har_melin (#19190) üzenetére


Mirman
őstag

És milyen előnyökkel jár ?
Tudtommal az API nyílt a poe.trade-nek késleltetése sincs a többiekhez képest tehát minden funkció elérhető ami az eredeti oldalon .

(#19192) Rizseslescó válasza Mirman (#19191) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Én is a saját oldalukon kereskedek. Szvsz sokkal részletesebb, gyorsabb és nem utolsósorban frissebbek is az itemek.. ez itt nem a reklám helye!! :DDD Mondjuk kinek a pap, kinek a papné
Amúgy elég reális képet ad a Ninja is, azt is szívesen használom. Trade makróm sincs, pedig biztos egyszerűbb lenne

(#19193) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Valaki tudna nekem segíteni pls..? :O
Kinéztem egy itemet traden, de dolgozom és nem tudom megvenni :R
Aki segítene írjom pm-t kérem, nem akarok posztkirály lenni..
Bocs a dupláért :((( :B :U

(#19194) la_cc válasza Mirman (#19191) üzenetére


la_cc
addikt

Annó nekem a hivatalosra mondtátok itt, hogy ott nincs késleltetés, pont ezért váltottam rá. Szerintem szebb és, ha megszokod, kezelhetőbb is a hivatalos trade oldal.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19195) Har_melin válasza Mirman (#19191) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nekem két lényeges pozitívuma van.

Az egyik, hogy nincs teleszemetelve reklámokkal. Volt, hogy két-három percbe is beletelt, mire a poetrade-en egyáltalán eljutottam a keresésig, mert töltögette a hirdetéseket.

A másik, hogy lehet szabad prefixre-suffixra keresni. Beállítod, hogy legyen rajta egy szabad hely, ne legyen craftolt és felhoz egy csomó olyan találatot, amit a trade kiszűr.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19196) Pszicho


Pszicho
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Néztem az oldalukon is a tradet, hogy így írtátok és jobban tetszik. RÉszletesebben mutatja a prefix, sufix értékeket.

Vettem a coc assasinomnak egy olyan ringet, ami a warlord's markot használja. +mana gain on kill+life regen
a másik gyűrűnek betettem az essence worm unset ringet.

így lett az egyik gyűrűbe a warlord's mark, az unset ringbe a grace és még beraktam a determinationt, ami így az 50% helyett, 70%-ot használ az essence worm gyűrű miatt. Van e olyan 1 foglalatos gyűrű, ami nem növeli meg a többi skill, gem manafelhasználását?
Minél több aurát szeretnék használni. Hogy tudnám ezt kivitelezni?

[ Szerkesztve ]

(#19197) Har_melin válasza Pszicho (#19196) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nincs, hiszen éppen az a lényege, hogy legyen valami ellensúly az "ingyenes" aurával szemben.

Vannak kifejezettem aurára specializált buildek (aurabot), de ott is áll a valamit valamiért elve. Ezek jellemzően support buildek partyhoz, a saját támadó képességük, néha még a túlélő képességük is harmatos.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19198) TrollBalint válasza Pszicho (#19196) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát a többi aura reservation értékét tudod csökkenteni passzív fából illetve, hogy egy enlighten support gemet kötsz hozzájuk.
De ahogy Har_melin is írta, valamit valamiért. Ha sok olyan pontot szedsz fel, ami csökkenti a reservation értéket, akkor a nem tudsz tenni túlélő ill. támadó skillekre. Az enlighten meg elfoglal egy helyet...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19199) Pszicho válasza TrollBalint (#19198) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm mindkettőtöknek.
Nézem és ezt a Enlighten Support- ot kell összekötni a Reduced Mana Support- al és azzal a skillel, aminek csökkenteni akarom a felhasználását?

(#19200) Har_melin válasza Pszicho (#19199) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a reduced mana nem hat az aurákra, csak az aktív skillekre.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.