Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) Badlof2k válasza BoneDragon (#19600) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Fain lehet epiteni ket es fel napig meg akkor aztan mehet az eles teszt 😁

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19602) Rizseslescó válasza Har_melin (#19593) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Anno nekem is volt egy stunos berserkerem. Haverral toltuk, ö dps, én meg Awc totembe tűztem bele a stunt.
gyakorlatilag mindent stunolt, bossokat is stb.. A gear-re nem emlékszem, de az tuti, hogy craeghead tegez volt az alapja :C :DD

(#19603) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Starter video

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19604) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

A tree alsó része igen beteg lett. Eddig csukott szemmel is kiraktad azt a pár dolgot ami kellett és szaladtál tovább oldalra, most meg kb minden mellett tudnék érvet felhozni. Chargeok, Fortify, Gurad skillek, stb. Minden kapott értelmes nodeokat, ráadásul a Soul of steel miatt, még a játék legelhagyatottabb útvonala is szóba jöhet.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#19605) Pszicho


Pszicho
tag

Venni akartam egy olyan gyűrűt a juggeremnek, amin a legjobb opciók vannak, de eléggé zsebbenyúlós lenne, aztán letettem róla.
Ha vennék neki egy olyan ringet, amin csak 3 érték van, a többi értéket mivel érdemes hozzáadnom, amivel a legolcsóbban kijövök? Ezek a fosszíliák jók lehetnek ilyen célra?
Az elemental damage és intelligence értékek megvannak.
2 féle resistet kéne ráraknom és energy shieldet.

Köszönöm.

(#19606) sirdond válasza Pszicho (#19605) üzenetére


sirdond
őstag

szerintem már ne akarj molten strike buildet csinálni :)

nem azt mondom, hogy rossz lett, de nagyon megváltoztatták és amíg valaki nem próbálja ki élőben, hogy milyen, addig lutri és a build-ek nagy része kuka.

[ Szerkesztve ]

(#19607) Pszicho válasza sirdond (#19606) üzenetére


Pszicho
tag

Én jelenleg is csinálom a buildet :)
Bejön és a bossok ellen nagyon hatásos.
Kitava és a mapozás is gyerekjáték vele.

Megtaláltam mit nerfeltek rajta, csak nem teljesen értem az angol miatt.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2277870

Az immortal call nem garantál teljes fizikai védelmet
Az abyíssal jewelekkel is csináltak valamit
Nem húzható az item quality cipő, kesztyű, sisakon.
az ez utáni részt nem értettem
Molten strike projectile golyók sebzése feleződik és nem körben fog sebezni
......

Hát igen, szépen megnyírbálták tényleg.
Mikortól fog életbe lépni ez a dolog a standardon?
Amikortól elkezdődik a Legion, vagy amint befejeződik?

(#19608) Har_melin válasza Pszicho (#19607) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

amint kezdődik, péntek éjjel.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19609) Pszicho válasza Har_melin (#19608) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm.
Hát ez szomorú. :(
Mindenesetre nem fogom abbahagyni emiatt a moltenemet.
Ha valami túl jó előbb- utóbb várható, hogy gyengítenek rajta és előtérbe raknak egy másik buildet.

Mit jelent a projectile damage csökkentés?
Ha most van 20 k dps- em, akkor 10k lesz?

(#19610) sirdond válasza Pszicho (#19609) üzenetére


sirdond
őstag

nem tudni, hogy mit jelent damage téren. de nem is az a baj, hanem az, hogy teljesen megváltozik, hogy hogyan kell MS-sel játszani, mivel egyrészt most már csak akkor fog ball-t spawn-olni, ha megütsz valakit konkrétan és az ancestral call és multistrike is jócskán változtatva lett.

(#19611) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

157/159 Atlas complete...
Utolso ket map a Doryani es a Perandus. 2 es 3exalted.
Ez marad kesobbre
A Vinktar Squaret az elobb vettem meg 105c-ert, dobott egy rakas Divination cardot, persze semmi ertekeset. :(

#Har_melin: amint kezdődik, péntek éjjel.

Nem este 6-7 korul szokott kezdodni?

Szerk.: Szamlalo alapjan este 10 lesz nalam (UK) tehat 11 Magyar ido szerint.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19612) la_cc válasza SQX_Barto (#19611) üzenetére


la_cc
addikt

A mi időnk szerint elég későn kezdődik mindig, asszem 10-11 felé általában.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19613) SQX_Barto válasza la_cc (#19612) üzenetére


SQX_Barto
addikt

1 nap 23.5 ora van hatra most honlap szerint.
Akkor az este 9 lesz nalam es 10 magyar ido szerint.
Ugyanitt tars kerestetik liga kezdesre.
Hogy mit kezdek meg fogalmam sincs, cyclone tetszene...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19614) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Congratulations! You've won InfernalSkullHelmetSkin as a prize for your achievements in the Synthesis Flashback Event. Check your microtransaction stash in-game to see it!

Erdekes, alig jatszottam az eventet.
Mi lett volna, ha meg komolyan is veszem :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19615) Badlof2k válasza SQX_Barto (#19614) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Viszel mindent is ;] :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19616) BoneDragon válasza SQX_Barto (#19614) üzenetére


BoneDragon
veterán

Grat. Én nem nyertem semmit. :D érdemes volt beleölni pár órát...janem.

(#19617) Rizseslescó válasza SQX_Barto (#19613) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia Barim! :DDD :DD

Én csak szombat hajnalban kezdem a Ligát, de ha fent vagy még 4 körül szívesen tolom veled, ha lealacsonyodsz hozzám? :R Azt hogy mit kezdek, még fogalmam sincs. Azt hiszem Tectonic-l kezdek, de
számításba jöhetnek még a következő változatok is:
- Shield charge + AWC totem
- Cyclon
- ED contagion trickster...
Fogalmam sincs, majd lesz valahogy.. :F :Y :W :(
Aztán még az is lehet, hogy kifarmolok egy Onit, de előtte beveszek egy marék Sanaxot :DDD :DD :))

Grat a fejeshez szellemlovas :C

[ Szerkesztve ]

(#19618) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Hehe, "Legion gem information". gondoltam a nem is olyan kevés új support skillt mutatják meg, erre tessék - vegyél ki egy szabadnapot ;]

Nem vagyok meglepve, hogy még nincs túl sok starter build ötlet kint - annyi minden változott, hogy hacsak nem a már előző ligában is működőképes dolgokhoz nyúl valaki, akkor nagyon könnyű elveszni az új opciókban.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19619) Badlof2k válasza Har_melin (#19618) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Fene telorol keptelenseg megnezni , de a close combat pl nagyon megtolja a phys dmget es neg buffolja is a movement skillt ez melle az uj phys aura eleg nice paros :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19620) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ZiggyD kirakott egy rövid összefoglalót a főbb módosításokról, a legszebb ez benne. A zöldek a teljesen új passzívok, a sárgák a módosítottak :C

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19621) Badlof2k válasza Har_melin (#19620) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Pobba is neztem hogy megvarialtak rendesen az egeszet :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19622) sirdond


sirdond
őstag

húú, van ám választék, annyi jónak tűnő skill van, rég volt ilyen nehéz kezdő build-et választani PoE-ban :)

(#19623) TrollBalint válasza Har_melin (#19618) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én azt hittem csak viccelsz a szabadnappal.... de ide tényleg az kell :D
De ez legyen a legnagyobb gondunk az életben.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19624) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Jól értem, hogy ezek a cuccok már nem eshetnek standard-en? Csak a Legionben?

Kapcsolódó reddit poszt a nagyobb képpel

SQX_Barto: jól tetted, én is fogok kivenni szabadnapot, bár nem a liga miatt, de ilyen szempontból pont jól jön ki. Csak én kb. 1 hét múlva veszek ki 3 napot Azalatt meghódítom Wraeclast-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19625) SQX_Barto válasza TrollBalint (#19623) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én vettem ki két napot hétfő keddre :)
#Rizseslescó: Nem értem, miért írod ezt a lealacsonyodás dolgot. Régebb óta játszol, mint én szerintem :) Talán lesz elég energiaital, hogy ébren legyek még akkor :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19626) Rizseslescó válasza SQX_Barto (#19625) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Könnyű annak, akinek egy Hermelin a főnöke :DDD :DD :))

vegyél ki egy szabadnapot ;] by Harmelin ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#19627) Rizseslescó válasza SQX_Barto (#19625) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

4 óra alatt elég messzire el lehet jutni és kell is az elején. Mivel te már feltehetőleg 30+ leszel mire én belépek, nem biztos, hogy vissza akarsz jönni hozzám az elejére, főleg hulla fáradtan. Hát ezért íródott, ami íródott.. :N :K de nem fogom bánni, ha felkarolsz és végighúzol az actokon ;] ;] :R
Nekem megint ki fog maradni az első 2 hét, semmivel nem fogok sietni...
Max beállok farmolni az Oni-t és legalább 6L-l kezdek...

(#19628) sirdond válasza TrollBalint (#19624) üzenetére


sirdond
őstag

elvileg igen és ligában is csak speciális helyeken. illetve át lettek alakítva és egyelőre nem tudni, hogy melyik item milyen új tulajdonságokat kapott.

(#19629) Har_melin válasza TrollBalint (#19624) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Úgy néz ki, hogy ennek a ligának az ideje alatt nem. (Azt kétlem, hogy ezek a liga végével teljesen kikerüljenek a drop listából, a legtöbbjük szinte alapnak számító leveling cucc a különböző buildekben.) Ez mondjuk egy váratlan és szerintem nem is igazán fair húzás a standardon játszókkal szemben, bár a régi játékosoknak már szinte biztos, hogy megvannak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19630) sith7 válasza Har_melin (#19629) üzenetére


sith7
nagyúr

az újak meg le vannak ... :O

:P

[ Szerkesztve ]

(#19631) la_cc


la_cc
addikt

Egy kicsit sajnálom, hogy ennyire el lett tolva a meta melee irányába, viszont így legalább "kényszerítve" vagyok, hogy kipróbáljak új dolgokat a game-ben. Várom már a season kezdést! :C

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19632) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez azért túlzás hogy túltolták a melee-t. Spellcasterrel még mindig gyorsabb lesz a mapclear, csak mindenki azt a pár spellcaster nerfet tolja túl. Kicsit ilyen bolhából elefántot effektus...

(#19633) BoneDragon válasza Har_melin (#19620) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt az oldalt használja, pár napja már lehet nyomkodni. Szerencsétlen occultistet jól megnyirbálták

(#19635) TrollBalint válasza Nordic (#19632) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is nagyban gondolkodom mivel kezdjek, de talán legesélyesebb az ED + contagion trickster. Flashback-ben kezdtem el vele, és nagyon tetszett, és ezekhez annyira nem is nyúltak hozzá. A bane kapott egy kisebb nerfet, meg a soulrend, ami igazából akkor lehet talán kicsit durvább, ha azt is nézzük, hogy a rare ill. magic monstereknek több HP-jük lett, de ez speciel mindenki mást is érint :)
(még pakliban van egy caustic arrow-s trickster is, de az event alatt nagyon megtetszett az ED :) )

sith7: Azt ne mondd, hogy te nem a ligában fogod nyomni :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19636) Rizseslescó válasza TrollBalint (#19635) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Jó is az a kari, én is nagyon szeretem, kezdésre meg az egyik legjobb szvsz Ennyire még egy ligakezdésnél sem voltam döntésképtelen.
90%, hogy elkezdem az Oni tectonic slam Juggot. Valakinek esetleg van tapasztalata vele?
Vagy rengeteg dps-t buknék vele, jobb lenne egy dual wield?
Esetleg a juggnál most jobb lesz a többi melee kaszt?
:W :W :W Már a hajam tépem, de megvárom a vén iszapszemű ráják véleményét.. :F :R

(#19637) sith7 válasza TrollBalint (#19635) üzenetére


sith7
nagyúr

nem mondtam :N , csak jó lenne már egy karakterrel végigmenni az Atlason, nem megint 0 - ról elkezdeni mindent :)

szerk

ED + contagion trickster
ehhez tudsz egy build linket adni ?

[ Szerkesztve ]

(#19638) TrollBalint válasza sith7 (#19637) üzenetére


TrollBalint
addikt

ha vége a ligának, úgy is változik standarden az Atlas (vagy az már ligakezdéskor megtörténik? )
Amúgy szerintem most a kutya se fog játszani standarden, annyira vártak már egy ilyen volumenű módosítást :)

ED + Contagion Trickster

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19639) sith7 válasza TrollBalint (#19638) üzenetére


sith7
nagyúr

ha játszani nem is tudok minden nap, de a fórumot minden nap olvasom, azt látom, hogy ez egy nagy változás lesz, mert mindenki gondolkodik, hogy merre , hogyan induljon

köszönöm a linket :R :R

(#19640) TrollBalint válasza sith7 (#19639) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igazából a nagyot arra értettem, hogy ezt már régóta várták az emberek. Nagyon sokaknak a melee a kedvenc, és az elmúlt időszakban a rangereknek és a castereknek kedveztek.

Ugyan nincs mit, 3 chaos lesz a link ;]

Ha esetleg ezt kezdesz, lehet fogok is tudni segíteni, csak ne felejtsem el megtartani a régi cuccaim :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19641) Badlof2k válasza Rizseslescó (#19636) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Az biztos hogy lesznek juggnal durvabb dps buildek foleg ha a Tst veszed alapul Onival is, de defesnbe kerdeses , ez amolyan minden classnak megvan a maga erossege es hatranya 🤷🏻‍♂️ es persze fugg attol is milyen skillel tolnad , pl cyclon =slayer , double strike = champ , alapbol de most annyi uj supp es passiv valtozas es ascend lett hogy kicsit tobb variacio es kombinacio johet letre az uj supp gemekkel es skillekel :) szal varnikell kicsit vagy jol bevalt starterrel menni es Ts jugg es champ double strike kozott vacilalok .. nagyon.

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19642) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

egy újnak mindig érdemesebb a ligában kezdeni, ők nem veszítenek vele semmit.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19643) Rizseslescó válasza Badlof2k (#19641) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszönöm a válaszodat, akkor még várok egy keveset és meglátjuk. Úgy is 4db Sciont fogok indítani az Oni farmhoz aztán ha megvan majd látjuk melyik melee lesz a befutó...

(#19644) la_cc válasza Nordic (#19632) üzenetére


la_cc
addikt

Hát így is nézhetjük, de szerintem hónapok óta a MELEE buff-ról szól minden az új ligával kapcsolatban, szóval szerintem, igen is túl lett tolva ez rendesen.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19645) sith7 válasza TrollBalint (#19640) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem , ok

mennyi ??? :Y
akkor nem kattintok rá :N

(#19646) la_cc válasza sirdond (#19634) üzenetére


la_cc
addikt

Lock your wife + kids into the basement. :DDD :DDD :DDD

Más: van valami ötletetek, hogy mért csinálhatja ezt nekem a poe wiki napok óta?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19647) la_cc


la_cc
addikt

Hogy kicsit on is legyek, ki milyen guild-ekben van? Van, ahol akad értelmes közösség? Nem ragaszkodom feltétlenül magyarhoz. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19648) TrollBalint válasza la_cc (#19646) üzenetére


TrollBalint
addikt

A szokásos dolgok megvoltak? (másik böngésző, ctrl + F5 az oldalon) Ha igen, és egyik sem, akkor nem tudom mi lehet a gond. Ha másik böngészőben jó, akkor valami chache ürítés vagy addon törlés/frissítés megoldhatja a gondot.

a klános dolog engem is lehet érdekelne, bár alapvetően egyedül játszom, de játék közben beszélgetni jól esik.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19649) Rizseslescó válasza la_cc (#19644) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem beszólásnak szánom, félreértés ne essék!! :R
Amennyiben megnézzük mióta nem lettek buffolva a közelharci karik és mennyivel többet tolták a castereket, kb egálban vannak.. Összeségében úgy néz ki, hogy felhúzták a melee-t a casterhez.. Igen szembetűnő a változás, de ne a közelmúltat nézzük... Én is winter Orb fan lettem mire össze tudtam hozni egyet és brutál amit művelt, de eddig nekünk volt jó, most meg nekik..

(#19650) sirdond válasza TrollBalint (#19648) üzenetére


sirdond
őstag

klán +1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.