Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) TrollBalint válasza sith7 (#19299) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én leginkább azért nem megyek mással, mert nem egyforma a sebességünk. Egyik előre rohan, már a fele mapnál jár, a másik meg még csak néhány lépést tett. Legtöbbször, mikor játszom, akkor az kikapcsol, kicsit elszakadok a világtól, ezt partyban nem tudom megtenni. Mapok után én néha szeretek még tenni-venni, rendezgetni, de ha a party többi tagja menni akarja a következőt, akkor az engem frusztrál, és nem okoz örömöt.
Viszont szívesen írogatok másoknak közben. Játszom a magam tempójában és néha írogatunk egymásnak, hogy nézd mi esett. Kell-e ez a cucc.... így picit olyan party is, meg nem is :)

saelin: alapvetően nekem jobban tetszik, hogy nem külön-külön esik minden, mert ez így legalább egy kis verseny meg heccelésre ad okot haverok között. Legalábbis a közös loot, nekem mindig a régi szép D2-es LAN partykat juttatja eszembe :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19302) Rizseslescó válasza Rizseslescó (#19300) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

No látod mekkora kedved volt partizni, most meg már magányos farkas leszel.. ;] :DDD

(#19303) sith7 válasza TrollBalint (#19301) üzenetére


sith7
nagyúr

értem/tudom miről beszélsz, D3 - ban volt olyan, éppen csak bezúztam ami nem kellett, a többi ládába, és már futottam a többiek után, mert már elindították a GR -t

de azért nem ez voltl a jellemző

Rizseslescó
eddig is egyedül játszottam :)

(#19304) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Sziasztok!

Nem rég letöltöttem a játékot, viszont folyamatosan olyan érzésem van mintha ping lagg lenne. Hiába nyomom a karaktert, hogy merre menjen nem indul el egyből, néha be is akad de viszont ha lehet így mondani a környezet "mozog", tehát nem fagy be a játék. Elég sokszor tapasztaltam ilyet, így szinte játszhatatlan a játék. Általában harc közben jön elő a probléma, hogy befagy, próbáltam lentebb venni a grafikát de sajnos az sem oldotta meg a problémát.

Internetemnek bírnia kéne, a gépemnek is. (I3, GTX 1060 3GB, 8GB RAM)

[ Szerkesztve ]

(#19305) Argh! válasza Ezekiel. (#19304) üzenetére


Argh!
aktív tag

Hello.

Loginnál próbáld az optionsba UI-nál a networking modot állitani. Lockstep a jó de szokott érdekes dolgokat produkálni, legalábbis nálam. Próbáld ki a másikat is.

(#19306) BoneDragon válasza Ezekiel. (#19304) üzenetére


BoneDragon
veterán

Esetleg szerver váltás? Amugy nekem is van hasonló néha és tényleg bosszantó. Volt hogy emiatt haltam már meg, mert nem állt meg a karakter.

(#19307) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Melyik szerver az ajánlott? Vagy melyiken van a legtöbb magyar? Ha jól emlékszem azt választottam ahol legkevesebbnek mutatta a ping-et, gondolom az európai-t. Próbáltam már a network setting-et, de nem javította meg:S Most felteszem SSD-re a játékot és megnézem úgy hátha.

(#19308) sith7 válasza Ezekiel. (#19307) üzenetére


sith7
nagyúr

Most felteszem SSD-re a játékot és megnézem úgy hátha.

:K

(#19309) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Megjavult így jó lett, köszi a segítséget azért :D

(#19310) tibee77 válasza sirdond (#19294) üzenetére


tibee77
őstag

Huu hat nekem ligakezdes az olyan nagyon foghuzos dolog, nem szeretek partyzni akkor, mert gyorsan haladok es örülök ha esik valami mivel liga elejen ugye csorosäg van de majd meglätjuk, lehet addig megjön a kedvem.Ellenben most race-en mondom jöhet aki akar, vagy akär sima synthesis-ben is, bär ott meg egy ideig nem tervezem nyomni.Ott a nevem az aläiräsomban,aki akar jönni felvehet.Csak lehet majd törölnöm kell a friendliströl egy ket embert mert mindig tele van.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19311) sirdond válasza tibee77 (#19310) üzenetére


sirdond
őstag

én is speedrun szinten akarok végigmenni kb, ligakezdéskor, szóval az nem gond.
az event-ek azok annyira nem vonzanak, de akkor majd kezdés előtt még meglátjuk.

(#19312) saelin válasza sirdond (#19311) üzenetére


saelin
veterán

Nekem kell 2-3 nap mire végigtolom a story-t... :U Vagyis úgy 5-7 óra. Legalábbis ez a tapasztalatom ezzel a pár karakteremmel, pedig rohanok mint az állat előre.

Oh, jut eszembe. Én nem szoktam skippelni questeket, hanem mindet megoldom Act-onként.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19313) Har_melin válasza saelin (#19312) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azokat, amik csak respec pontot vagy cuccot adnak, általában érdemes kihagyni. Részben, mert főleg az elején még lassú a kari, időt rabol, részben mert könnyen overlevel lehet tőlük az ember. A cuccok 99%-ban szinte semmire sem jók (kivéve, ha valaki SSF-ben megy), a respec pontokért meg később is vissza lehet menni, ha szükség van rájuk.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19314) BoneDragon


BoneDragon
veterán

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/bsnzhf/as_a_small_quality_of_life_feature_rage_is_now/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Bocs telorol vagyok. :D

(#19315) saelin


saelin
veterán

A shaper-influenced mappoknak kisebb a droprate-jük mint a többi mapnak? Napok óta futom a körülötte lévő node-okat, de egy darab sem esett. Mindig úgy megyek rajtuk, hogy előtte sárgává teszem őket. Any idea?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19316) Har_melin válasza BoneDragon (#19314) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Akkor láthatóan is: a rage ezentúl a mana fölötti íven látható is lesz, nem kell a képernyő közepén a rage counter.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19317) Rizseslescó válasza sith7 (#19308) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, nekem is van SSD, de sajna nem zon fut a játék, de tuti jobb lesz.
Megnéztem a karid, nem olyan rossz az, de majd adok pár cuccot neked, majd felkéredzkedek a főnökömtől.
Amit nem értek az az, hogy az amudra minek raktál ele dmg to attack craftot? :F
Szvsz neked az semmire sem jó

(#19318) sith7 válasza Rizseslescó (#19317) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor teszek rá mást :B

(#19319) Pszicho


Pszicho
tag

A coc assasinomat eléggé elkezdtem unni.
Legfőképpen amiatt, hogy már tier 8-9-10 -es mapokon vagyok és semmi jó nem esik.

Molten strike juggernautot szeretnék kezdeni.
Láttam pár változatot belőle és az lenne a kérdésem melyiket érdemes és mennyibe kerülne körülbelül.
Max 15 ex, amit rászánnék, de ha olcsóbban is kijönne az sem baj.

Itt 2 változat is van belőle:

[3.6]HoWA CI Molten Strike Juggernaut Path of Exile Build Guide
https://www.youtube.com/watch?v=sx5EEw-L008&t=535s
Ez ahogy láttam energy shieldet használ

[3.6] Molten Strike Build - Berserker Marauder - Path of Exile War For The Atlas - Synthesis
https://www.youtube.com/watch?v=rxzGCQPbGYQ&t=246s

Gondolom a másodikat a sima life alapút érdemesebb csinálni.

Ha esetleg tudtok még nagy dps és magas armour védelmen alapuló buildeket, az jó volna. Most az evasion alapúakat szüneteltetném.

Ja és még egy kérdés.
A The Brass Dome Gladiator Plate -et melyik buildek használják?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#19320) tibee77 válasza Pszicho (#19319) üzenetére


tibee77
őstag

Szemely szerint howa ci molten juggom volt, erös nagyon, talän legtankosabb karim ami eddig volt.Life-os nem volt de az szerintem nem olyan tanki, dps talän megegyezik mindkettönel.Persze attol függ mennyit költesz rä.CI-s verzio sokkal drägäbb ha jot akarsz, minden cuccon kell lennie Int-nek is plusszba a resisteken meg az energy shielden kivül.Gyürükön is jo ha van dmg is meg az int mellett.Szoval na, dräga, viszont jobb is.Nekem viszont mapozäs nagyon nem jött be vele, egyszerüen lassu.
Brassdome egy eleg jo kis armor, viszont sztem senki nem hasznälja, mert itt mär pärszor kiveseztük, hogy az armor lofasz vedelmet ad kb...Hiäba szedsz össze jo sokat, az nem ugy fog müködni ahogy te akarod.Kiveve ha valami mana guardian vagy, azok nagyon tankosak, bazi sok armorjuk meg energy shieldjük is van, viszont azok csak support karik.Egyedül nem mesz vele semmire.

Szerk.:Ha 15exed van csak, akkor inkäbb life-osat csinälj, annyibol szerintem ki kell jönnie egy jonak.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19321) Pszicho válasza tibee77 (#19320) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm.

Ha a mapozás nem igazán jó vele, mert lassú, akkor hol használjam? :)
Gondolom ilyen über, elder ellen kiváló.
Mennyi körül volt a dps- ed? Milyen volt a védelme, úgy energy shielddel?
Nem lenne utolsó szempont ha delvben is jó mélyre le tudna menni, meg a bossokat is könnyen leverné.
Mondjuk, úgy hogy nincs neki hp- csak energy shield mennyi használható a bányában?
A mostani coc assasinom, így hogy segítettetek és átdolgoztam, így egész jó lett.
Már tier 10-es mapokat gyűrök vele. Költöttem is rá rendesen. The Pandemonius
Jade Amulet 2,5 ex -ért, caracass jack armor 3 vagy 4ex, warlord's mark gyűrű 1 ex, Watcher's Eye Prismatic Jewel 1ex, mark of the shaper opal ring, ami néha ellövi a volatile anomaly skillt

Egyébként a mana guardian hány aurát használ egyszerre? Amit videót néztem a srácnak több mint 15000 manája volt és abból 87 volt szabad, hozzá 22 ezer energy shield.

[ Szerkesztve ]

(#19322) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Reggelt! :N
Összejött ligában egy 6L Vaal Regalia, igaz, hogy csak 400s. %ES és Flat van rajta meg két jó rezi. Mit érdemes rá craftolni? Q+ES?

(#19323) reelc


reelc
veterán

Töröljétek, ha nem fér bele.

A Grim Dawnt 2 napig ingyenesen lehet játszani.

(#19324) Har_melin válasza reelc (#19323) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Dehogy, ennyi keresztreklám bőven belefér. A GD fórumon is meg szokták említeni, ha kijön az új liga a PoE-n.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19325) saelin válasza reelc (#19323) üzenetére


saelin
veterán

Ps4-re még mindig nem sikerült elkészíteniük... :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19326) tibee77 válasza Pszicho (#19321) üzenetére


tibee77
őstag

Konkret szämokat nem tudok mondani hogy mennyi volt a dps, mär nem emlekszem de nem volt rossz.Viszont a kari fö erössege a tankossäg volt, szinte bärmit ällva tankoltam.Egyedül über eldernel kellett kiternem a shaper bogyok elöl, azok egymäs utän ha betalälnak akkor halälosak.A mapozäst ugy ertettem hogy nekem volt lassu.Volt mär nem egy nagyon gyors map takarito karim, azok utän ez nekem nagyon lassu volt.Viszont ha ilyen tapasztalataid nincsenek akkor ez is simän jo lesz mapozäsra is.Amugy meg, ugy emlited mindig ezt az energy shieldet, mintha ugymondd gagyibb vedelem lenne, miközbe az ES a lehetö legjobb vedelem, föleg ha CI is vagy mellette, mert akkor a chaos ellen se kell vedelmet kiepitened, mivel immunis vagy rä.Az en karimnak kb 11K ES-e volt, de ugy hogy azert mär eleg sokat räköltöttem a karira.800+os regalia, 300+os fejes molten strike enchanttal stb., stb..15exböl tuti nem fogsz annyit összehozni, viszont szerintem nem is kell, mivel 8-9K-val is jol elvagy.Ami viszont fontos, hogy legyen olyan watchers eye-od amin van egy dräga discipline-es mod, ami "es gain on hit"-et ad.Ezek most nem tudom mennyiert mennek, en 5exert adtam el egyet meg liga eleje-közepe fele, mert azt dobta uber elder.Nezz utäna mennyibe mennek most ezek.

Managuardian-hoz nemtudok hozzaszolni, sose volt meg.Nezz utäna a videoban amit neztel, hogy mi merre häny meter.

Rizseslecso:Azt a regaliat kapäsbol ujrarollolnäm, nem eleg az a 400ES.Hanyas ilvl?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19327) Har_melin válasza tibee77 (#19326) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"viszont szerintem nem is kell, mivel 8-9K-val is jol elvagy"

szerintem első CI karakternek kevés. Egyszerűen hozzá kell szokni egy teljesen más játékstílushoz, ahhoz, hogy ha félig lement az ES, akkor már futás van, mert itt nincs insta heal. Az se mindegy, hogy védett-e pl. a recharge megszakítástól, a jugg emlékeim szerint nem.

Szóval szerintem hiába ad sokkal átfogóbb védelmet az ES/CI, sokkal nagyobb rutin kell a vele való játékhoz. A 8-9k azoknak elég, akiknek a PoE-ban és ES kariban egyaránt rutinjuk van.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19328) reelc válasza saelin (#19325) üzenetére


reelc
veterán

Ami nem is baj, mert sosem volt szó róla, hogy lesz. :) Csak arról, hogy nem lesz.
Egyedül X-Box One verzió lesz valamikor. Csak annyit lehet tudni, hogy készül, ennél többet nem mondanak. Nincs kaszálva, csak hát egy nagyon kicsi indie csapat (kb. 13-14 fő), és a portolást 1 ember készíti, ha jól tudom. PC és X-Box között nincs nagy különbség, megéri elkészíteni. PS már teljesen más, arra nincs kapacitás. Ezt nyilatkozták korábban.
Valóban készül a konzol verzió, mert korábban volt engine update, ill. gamepad támogatást is kapott, mindezt az X-Box konverziónak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

(#19329) tibee77 válasza Har_melin (#19327) üzenetére


tibee77
őstag

Dehogynem, van 30 es gain on hit ami op nagyon a moltenstrike miatt meg leech is.ennel a buildnel nem tamaszkodunk a recharge-ra. Szoval egy jugg 4 endu charge-dzsal meg 8-9k ES-sel eleg tankos higyj nekem.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19330) Har_melin válasza tibee77 (#19329) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én hiszek, leszámítva azt, hogy próbáltam és tudom milyen. Kezdő játékosnak első ES buildnél nem elég. Te is magadból indulsz ki, aki már kívülről ismeri az összes bossfightot, a safe spotokat a zárt harcoknál, stb. Nem arról van szó, hogy nem lehet ennyivel megcsinálni, hanem hogy mire egy kezdő belerázódik, elmegy az életkedve tőle, ha ennyivel próbálkozik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19331) tibee77 válasza Har_melin (#19330) üzenetére


tibee77
őstag

Reszben igazad van, hogy az a fontos igazän, ki mennyire ismeri a bossokat.Viszont itt csak azt jegyeztem meg, hogy könnyebb dolga van egy kezdönek mint mondjuk egy occultistnäl, ahol mondjuk nincs ES gain on hit meg leech se es csak a recharge-ra tämaszkodik az ember.Ott azt mondom, hogy jobban kell vigyäzni, mert nem ällhatsz bele mindenbe, ennek ellenere tankos az is mint ällat, ha az ember megtanul vele jätszani.Itt viszont van mi visszatöltse az ES-t, 2 forräsbol is, ezert mondtam, hogy nem olyan veszes addig, amig valamit gyepälsz ezerrel.Ha mondjuk lelassit valami (chill,stun,temporal chain, bärmi mäs) akkor van tre, mert nem ütsz sokat-keves idö alatt, igy se leech se ES gain on hit nincs eleg, viszont juggnäl ez se problema, mert öt ez nem ällitja meg.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19332) Pszicho válasza tibee77 (#19331) üzenetére


Pszicho
tag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.

Nagyjából értem, amit írtok és köszönöm az ellenérveket Har_melin -nek.
Nem lehet egyszerű 10k -nyi energy shieldet összehozni cuccokból és a fáról.
A fa csak minimálisat adhat.
Találtam egy videót, amiben a srác majd 10k shieldet hozott össze, de brutál felszerelése is volt hozzá.

Path of Exile [3.5] CI HoWA Juggernaut Build Guide (all content viable)(part 1)
https://www.youtube.com/watch?v=JxNEGLoN9jU

Az a problémám az olcsó buildekkel, hogy általában hiányosak, vagy gyengébbek is.
Ami tényleg jó, arra költeni is kell.
Nekem most az az elsődleges, hogy ne csapjanak le a mapokon és bírjam az ütéseket.
A mostani coc assasinommal néha ha olyan bosst kapok ki, szólok valakinek leveretni, mert ha bekapok 1-2 olyan támadást, már fekszek is és ezzel már megérzem a tier 10-es mapokat is.

Remélem a HoWA Jugger ebből a szempontból hatásosabb lesz, még ha lassabb is vele a mapozás.

[ Szerkesztve ]

(#19333) tibee77 válasza Pszicho (#19332) üzenetére


tibee77
őstag

Nincs mit, ezert van a forum.Amugy meg a coc ice nova assasin-ra ha volt 15exed kb., akkor ott valami nem stimmel, mert nekem is liga elejen olyanom volt most, en is annyit költöttem rä kb. es mindent vittem vele szo szerint.az hogy neked t10es mapokon gondod van a bossokkal az vmi nem jot jelent.Nem jo buildet raktäl össze, sok van a forumon de a legtöbb egy fos, mär bocsi a jelzöert. :D legtöbb arra megy rä hogy legyen sok attack speed-ed, mert hogy akkor jobban procolod az icenova-t meg a frostboltot.Hät ez igy nagyon nem igaz, pont ezen verzik el sok build.Az en karim konkretan odament egy t15ös bosshoz es az kb 1-2 mpig elt, nem hogy egy t10es boss.Guardianok kb 3-4 mp-ig eltek, legtöbbet haläl nelkül hoztam.Neha volt olyan hogy mino nagy ütese betalält, mert akkor a dodge meg a blind eppen nem mentett meg de az ritka volt.Amiken lehaltam sürün azok a t16os betrayal bossok (azok is csak akkor ha nem öltem le öket 1-2 mp alatt es epp ellöttek valami ultra brutäl skillt amivel kb minden karit ki lehet nyirni) illetve über elder.Szoval lehet hogy csak ät kellene alakitanod az a coc karit es nem ujat kezdeni de kezdhetsz persze ujat is, a jugg egy ällati jo tankos kari, azt se fogod megbänni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19334) Pszicho válasza tibee77 (#19333) üzenetére


Pszicho
tag

Ebben igazad van.
Szerintem az a baj, hogy a novát ritkán süti el, ritkán proccolja.
TUdom, hogy ezt a fán is lehetne növelni (critical strike chance, multiplier kéne még plusz szint hozzá, hogy növeljem őket), meg talán még ha megcsinálnám végig az ascendency-t, amire most lusta vagyok.

Szerintem az itemjeim rendben vannak, a buildet a pathofexile buildek csatorna videója alapján csináltam, jónak kéne lennie.
https://www.pathofexile.com/account/view-profile/PszichoToxic/characters
Ott az AnotherDimension kari

Nem tudom ki mit használ, nálam a grace meg a vitality aura van aktívan.
lehetne determination és vitality is, de a determinationt amúgy pedig a skill fa egyik tulajdonsága miatt felezi, így feleslegesnek láttam azt erősíteni.

Még a bootsom kéne, hogy evasion alapú legyen, de sajnos a resistek miatt kell ez a boots. :)

[ Szerkesztve ]

(#19335) tibee77


tibee77
őstag

En ezt a buildet csinältam meg 2szer is, 2 különbözö ligäban.Mindketszer bevält.Elötte probältam 2 mäsik coc nova buildet is, azok nem.Szoval van különbseg build es build között. [link]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19336) Pszicho válasza tibee77 (#19335) üzenetére


Pszicho
tag

Elég jónak tűnik, amit linkeltél.
Ha jól látom nem ice novát, hanem ice crashet használ.

(#19337) Mirman válasza Pszicho (#19336) üzenetére


Mirman
őstag

Ugyanúgy Ice Nova ez is . Az ice crash az egy attack nem egy spell.

(#19338) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Új div cardok a következő ligában. A 22 db-os szettet nem tudom, hogy gondolták, hacsak nem fog minden T6 fölötti mapon esni. A helyből corrupted cuccokért sem vagyok oda, had döntsem el én, hogy akarok-e kockáztatni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19339) dante3 válasza tibee77 (#19335) üzenetére


dante3
addikt

Egész tetszetős ez az Assassin build, amiről diskuráltok! Eddig leginkább távolsági harcosokat gyártottam, de ez megtetszett a videókból! Talán annyira nem is veszélyes árban összedobni egyet, az amulett ami kicsit borsosabb ahogy nézem! Lehet 7.-én indítok egyet :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#19340) Har_melin válasza Pszicho (#19336) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

valószínűleg csak rárakott egy fizetős mtx-et a skillre.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19341) tibee77 válasza dante3 (#19339) üzenetére


tibee77
őstag

Ligat ne kezdjel vele, nem ajänlom.A build core itemei a lycosidae meg a cospri malice nem olcsok liga elejen.Kezdjel valami op trickster builddel aztän azt alakitsd ät kesöbb ha van penzed ezekre az itemek-re.Amugy igen mtx van neki rajta, azert nez ki mäshogy.

Harmelin a 22db-os kärtyähoz hozzaszolva:Lattad mar az oni goroshi cardot? :D "csak" 27db kell hozzä. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19342) Har_melin válasza tibee77 (#19341) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Igen, de azt hülye, aki kártyáról akarja farmolni, amikor garantált drop, nagyjából tervezhető idejű farmolással.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19343) dante3 válasza tibee77 (#19341) üzenetére


dante3
addikt

Értem, köszi, akkor marad a WO vagy Bane Soulrend combo elsőnek.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#19344) derixon válasza Har_melin (#19342) üzenetére


derixon
csendes tag

Láttam már olyan elvetemült guild társat aki képes volt kifarmolni inkább úgy :D

Annyi különleges hópihe emberbe futok bele, hogy lassan vennem kéne egy hólapátot...

(#19345) BoneDragon válasza derixon (#19344) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mindig elfelejtem, hogy ebben a játékban van guild, de kb "minek" kategória. Igazán rá feküdhetne GGG a multiplayer részre, nagyon hiányzik.

(#19346) derixon válasza BoneDragon (#19345) üzenetére


derixon
csendes tag

Ha jól emlékszem az idei év során hangzott egy Q&A során hogy valamit kezdeni fognak a guildekkel (talán guild hallról volt szó). Ebben a formában maximum gyors map trade-re jó...

Annyi különleges hópihe emberbe futok bele, hogy lassan vennem kéne egy hólapátot...

(#19347) tibee77 válasza Har_melin (#19342) üzenetére


tibee77
őstag

En mondjuk tuti nem farmolnäm ki magamnak.Inkabb vennem meg ezeket a kartyakat vagy egy összegbe a kardot.Nem egy ismerösöm szivta mär meg ezzel.En mar 70es szint körül voltam liga elejen mikor neki kiesett a kard es 4 karival farmolta.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19348) Rizseslescó válasza tibee77 (#19326) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, szerintem csak 76-s, de nagyon örülök neki.. Sokkal több nem is menne rá. Egyenlőre MOM-s, Life-s a kari. Van 4.3K life, 2,4K mana , meg 1.5K ES. Nagyon kevés időm van játszani, egyenlőre így hagyom. Úgy is nemsokára vége az eventnek, de még így is nagyon mákernek érzem magam ezzel a vérttel, meg a linkeléssel is :K :DDD
Itt a kari, látszik rajta, hogy nincs időm rá, gyakorlatilag azzal játszok ami esik, trade-m még nem volt stb...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Brandon81/characters

(#19349) Rizseslescó válasza Pszicho (#19334) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

ÖÖ nem baszogatás!! de ha jól értem nincs kész az összes labod? Az egyik legnagyobb buff tud lenni !!! :K
Én már meg nem mondom melyik build alapján csináltam, de én is levertem vele a guardianokat, igaz kellett 1perc is, de csak rádobáltam a cuccokat és átalakítottam egy másik karit kíváncsiságból, no nézzük mi lesz...
Nekem teljesen rendben volt és élvezetes a vele való játék. azt hittem majd lassú lesz, de nem!! :Y az meg plusz pont, hogy bossokra is tűrhető volt. Mondjuk nekem is megvoltak rá a uniq cuccok, de ez a karim még szvsz 10 ex sincs.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Brandon81

ArmaaBrandon

(#19350) Rizseslescó válasza tibee77 (#19347) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Én voltam olyan mazochista, hogy 4 karinak is kifarmoltam :Y :C :K
Tényleg nem egyszerű, de amikor az első este vettem 6 exet annak örültem :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.