Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

A Stygian Vise Abyss legion droppot elvileg kikapcsoltak"Temporarily disabled the Stygian Vise Abyss reward as it was able to generate Shaper and Elder Stygian Vises." Redditen neztem kepet egy ovrol lel 10 exert arulta a szemely :Dd .. jokisbug

Harmelin.: Ziggyt neztem elobe amikor beprobalta .. hat brutal, mind dmg es drop szinten is , ugyanakkor a splinter eleg lassan gyulik Imo meg Breachhez merten is , eddig csak talan ketszer volt olyan lada ami 6-7 splintert dobott kiveve Maraketh azok baromi ritkak , nekem Templar jon nagyreszt , drop meg mennyire lehet Map tier es mob/ kis- nagy lada fuggo kerdeses.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19852) sirdond


sirdond
őstag

valaki talált már ilyen timeless jewel-t, amit a liga előtt hype-oltak? :D

(#19853) TrollBalint válasza sirdond (#19852) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az nem csak abban az akármiben szerezhető, ahova ezek a Timeless fragmentek kellenek? Gondoltam, mivel annyira hype-olták, biztos nem sima drop lesz :)
(Még rendes páncélt se találok, nem hogy ilyen Timeless jewelt :D )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19854) sirdond válasza TrollBalint (#19853) üzenetére


sirdond
őstag

pont esett egy 5L crusader plate meg egy 5L karui maul, kéred? vagy esetleg más valaki?

(#19855) Plazmacucci válasza sirdond (#19854) üzenetére


Plazmacucci
félisten

6L nincs? :DDD
Én áthidaltam a csóróságot egy Bringer of Rain pszeudo 7L sapkával... Cyclone mellé jó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19856) TrollBalint válasza sirdond (#19854) üzenetére


TrollBalint
addikt

Köszi, szívesen el is fogadnám, de ED Trickster vagyok, valami evasion + ES páncélt vadászok.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19857) Badlof2k válasza TrollBalint (#19856) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Még hogy melee liga a f.. mindenki EDzik 😁😂

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19858) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Na azt hiszem nem nézek meg több Buildet, mert tényleg nem tudok már dönteni :F :F :U
Valami brutál ez az Incinerate chief :Y :Y :R
A flame dash meg kibacott gyors lett... Még az is lehet hogy ez lesz..

(#19859) Plazmacucci válasza Badlof2k (#19857) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert offscreen kiirtják az egész legiont 3mp alatt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19860) BoneDragon válasza Badlof2k (#19857) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én is azt nyomom, kell a fenének melee... :D

(#19861) sirdond


sirdond
őstag

istenkáromlás :DDD

(#19862) Badlof2k válasza Plazmacucci (#19859) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Just usual GGG balance/buff/nerf akarmi :DDD csak rohejes hogy a t10ig a rareket es kekeket kiirtom pillantas alatt legion sargat meg egyett utok 10secig .. ahaa legit nagyon , betrayel bestiary eset megint , meer ugy gondoltak jolesz 😂a random megol valami meleekent meg mar felse tunik , ja tudom mechanika meg odekellene figyelni tobb hp :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19863) Futtyos


Futtyos
újonc

Srácok erősitsétek meg a gondolatom. Tabula kártya dockban esik igaz? Wiki össze vissza írja. Tabulánál oda írja, de a dock droplistánál nem.

(#19864) rumkola válasza Futtyos (#19863) üzenetére


rumkola
veterán

nem Dock-ban:

[link]

(#19865) TrollBalint válasza Badlof2k (#19857) üzenetére


TrollBalint
addikt

a poe.ninja szerint a buildek 34% Slayer, és "csak" 19%-a Trickster. Úgy hogy igen, ez Slayer liga :D
(Ha lehet hinni a poe.ninja-nak)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19866) brunnehilde válasza Rizseslescó (#19845) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ennyire jó az a kard? Én is crites tec slam chieftaint kezdtem, de az enyém dualos. Menet közben váltottam consec pathra, act10 végén (Kitava megvolt halál nélkül) ráköltöttem kb 70-80 chaost, és ezzel röhögve elvagyok, most járok T5 rare mapoknál. Bepróbáltam tec slammel is, azzal se volt gond, bár nekem jobban bejön a consec játékmenetileg. Ha értenék hozzá, még videót is csinálnék, mert elég látványos, ha beindul. :P

Csinál pár furcsaságot a játék. Nem mindig, de a képernyő "darabokra esik", ha monolit van a közelben. Ilyet más is tapasztalt? Nem látom a bugfixek között.

[link]
[link]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19867) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

No es a slayerek mennyire meleek?🤔 nem rossz a cyclone de a mobokkal akkoris gazvan . elozo ligahoz kepest vegkepp.

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19868) Rizseslescó válasza brunnehilde (#19866) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem tudom most mennyit bukik azzal ha azt használná, de a legelején egy 6L igen megkönnyítette volna a dolgokat. Lehet sokkal jobb a dw, de ezt nem tudom megmondani..

(#19869) brunnehilde válasza Rizseslescó (#19868) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Én filléres cuccokkal jutottam el a mapozáshoz, könnyedén. Szóval órákat farmolni egy helyben, csak, hogy még ennél is könnyebb legyen az élet... én is leinnám magamat közben. :D :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19870) Rizseslescó válasza brunnehilde (#19869) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem sok időm van-volt játszani ezért gondoltam, hogy a 7végén kifarmolom és ha lesz időm már egy 6L-l kezdek ami már End Game gear, csak nem jött össze

(#19871) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most 1 ex egy 2 socketes carcass jack. Összességében annyira nem vagyok elájulva a melee hyptól... Minden értelmes cucc eszméletlenül drága.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19872) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Van egy liga, amiben végre nem teljesen, 100% rng a drop. Van bőséggel mob, farmolható. Van egy nem szarrá töredezett, állandóan mellékpályákra ugráló játékmenet. Mind a hat melée ascendancyre lehet jól működő buildet csinálni, de közben bőven lehet aratni casterrel, fél-casterrel (CwC) és íjásszal is. Mégis mi kellene még?

A liga negyedik napján drága az pár cucc, ami kifejezetten a liga tartalom farmolásában segít? Hogy mik vannak, ilyen még soha nem fordult elő a PoE történetében.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19873) Badlof2k válasza Har_melin (#19872) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Zarcsokkentes , meg tánc ? Meg ingyen sör és örökélet .

Komolyan szólva azért , még némi fine tune ráfér , és nem csak classra de az hogy meleevel most még ripfesztebb az egész játék az biztos. A content meg jó és tetszik. Jobb mint a Synth mérföldekkel csak nem azt tolták meg amit kelett volna imo. A meta build cuccok meg mindig drágák ez nem újdonság

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19874) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Még egy pozitiv változás: map tab marha jó lett. :P Jelzi melyik mapon ki van éppen, még a shapert is. Előbb akartam megnyitni az Alvásat, erre kiirta, hogy most nem fog megjelenni, mert már mehetek a templomba. :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19875) TrollBalint válasza brunnehilde (#19874) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ilyet is tud, hogy kiírja? És még nem is jelenik meg? Flashback-ben, mikor elkészült a templom, és nem mentem be, kb. minden második mapon ott virított, hogy jó lenne, ha most már méltoztatnék bemenni....
Én még örülnék egy olyan apróságnak, hogy a ne csak a mapokon mutassa, ha meg van a bonusz, hanem egy adott tier-ből az összes mapon meg van, akkor mutassa a fent a Tier gomboknál is. (mindig elfelejtem mit csinálta meg és mit nem és újra és újra átnézem, hogy mi kell még :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19876) sirdond válasza Plazmacucci (#19871) üzenetére


sirdond
őstag

nézd a jó oldalát, a Kaom's way pl csak 5c az előző ligák 40-50c árához képest :D

amúgy érdekes, hogy egy >130% inc dmg Soul Taker ~70c körül van, de egy azonos dps-t tudó siege axe meg csak 20c. szerintem ennyi felárat nem ér meg az a két plusz affix (chill dmg és mana prevention), kíváncsi vagyok meddig marad ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#19877) Har_melin válasza sirdond (#19876) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A soul takerrel jó esélye van, hogy befér egy banner - flesh/stone - Blood/Sand - Herald of Purity - Pride Blasphemy egymás mellé és se a Leap Slamre, se a fő attackra nem lesz gondja. Amennyiben ráadásul valaki konverziós buildet csinál, akkor még nagyobb segítség, mert ele dmg-ből csak a duelist alatti blokkból tud manát csiholni, az meg sokaknak elég messze van.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19878) sirdond válasza Har_melin (#19877) üzenetére


sirdond
őstag

de így is lehet simán 3 aurával futni, az 50c különbségből meg vesz olyan cuccot,amin van mana leech is, ha csak az a gond.
milyen konverziós build-nek lehet ez jó egyébként?

(#19879) 0karmacoma0 válasza sirdond (#19876) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én nem is értettem, hogy vettem 300+ pdmg-s, dupla crites, as-es axeot 25c-ért. Ezek szerint emiatt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#19880) Har_melin válasza sirdond (#19878) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

bármelyiknek, ami nagyrészt átkonvertálja a pdmg-et ele dmg-é, pl. a legtöbb infernal blow build. Shaper kesztyűn kívül bármi máson csak a pdmg-re van mana leech

A ST egyébként nem három, hanem négy skillt tesz elérhetővé: Blood/Sand - Flesh/Stone - HoP - Pride. Nyilván döntés kérdése, hogy megéri-e, de a mana sustain elég idegesítő tud lenni. Így se flaskával nem kell vacakolnia, se a cuccoknál nincs megkötve a keze és másik fegyvernek vehet olyat, ami bőven kompenzálja a ST valamivel alacsonyabb pdmg-ét. (Ami azért nem is olyan rossz.)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19881) sirdond válasza Har_melin (#19880) üzenetére


sirdond
őstag

de azok a build-ek általában 1h sword-re építenek nem? vagy 2h akármi, a 1h axe nekem valahogy nem illik a képbe, persze lehet most a liga elején az a "best in slot". kicsit akkor is túlhypeoltnak érzem az árát.

mondjuk nem volt még ilyen build-em, úgyhogy csak találgatok.

[ Szerkesztve ]

(#19882) Har_melin válasza sirdond (#19881) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

miért lenne pont 1H sword? Anno, amikor bejött a skill (sok éve), akkor nekem pl. egy DW Ice Crash buildem volt, pont a Soultakerrel.

Szerk: ja igen, a Soultakerből lehet 2H fegyvert is csinálni a Heartbreakerrel, szóval arra is használhatják.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19883) sirdond válasza Har_melin (#19882) üzenetére


sirdond
őstag

nem tudom, valamiért az rémlett, lehet még nagyon régen az ment, azóta meg nem néztem.
igen, a 2h verzióját el is felejtettem.

(#19884) sirdond


sirdond
őstag

a craicic vassal ugye mindig 30%-ot ad? lehet használni unique item-eken is?

(#19885) crazygamer75


crazygamer75
tag

Minek a röviditése a BiS ? Leírásban szerepel, hogy craftoljak a gyűrűmre -9 Mana cost off skils, és ott szerepel a BiS.

(#19886) sirdond válasza crazygamer75 (#19885) üzenetére


sirdond
őstag

best in slot, azaz az adott helyre az elérhető legjobb valami

(#19887) bgufo válasza Har_melin (#19872) üzenetére


bgufo
csendes tag

Szerintem is nagyon jó lett ez a liga. Átalakítottak sok melee skillt mindig is tankos közelharcos karaktereket kedveltem. Elővettem indulónak a max block gladiátort egész jól haladtam is vele. T10-es mapokig elég volt ott elfogyott a dps de nem nagyon halt meg. Arra nagyon jó volt hogy megismerjem a mechanikákat mi hogy működik új ligában meg gyűjtsön egy kis tőkét. Most egy lightining trappert kezdtem az sokkal gyorsabb lesz ugye a gladiátorom nem a sebességre gyúrt hanem az életben maradásra :) A loot is egész jó sok extra mob miatt van bőven currency és map drop is, könnyedén jutottam el T10-ig nem kellett mapot vennem eddig. Szóval a synthesis után kész felüdülés egy működő liga :) Bár a crahsek engem is elértek de a legutóbbi patch és a full resintall óta nem volt már crash sem.

(#19888) dante3


dante3
addikt

Azért látszódik az árakon a caster nerf., csak csodálkoztam, hogy az Inpulsa 25 chaos-ért már kapható! :)
Belekezdek én is egy Slayerbe, annyira nagy a hype körülötte! Talán még meg is tetszik. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#19889) sirdond


sirdond
őstag

kíváncsiságból csináltam egy csatát két légió között. készüljetek fel, hogy marha jó clearspeed-nek kell lenni, összesen 2 perc van és azalatt kell megölni minél többet. a vezéreket, ha megölöd újra lehet spawnolni őket.
nekem az area level 72 volt, ez nem tudom mitől függ, a loot a végén pedig rohadt szar volt, kb összesen 3c értékben ha összejött valami :D ja és laggolt ezerrel az egész.

(#19890) Har_melin válasza sirdond (#19889) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a legion battle lootra többen is panaszkodtak, hogy egy rakás szar. Egy stresszel kevesebb :D

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19891) sirdond válasza Har_melin (#19890) üzenetére


sirdond
őstag

pedig egész sokat kinyírtam szerintem. esett 6 stacked deck, csak balszerencsémre mindegyik fos kártya lett. a következő az 4 légiós csata lesz, mert amúgy fun :D

(#19892) Badlof2k válasza sirdond (#19889) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akkor ugynezki frakcionkent kb ~1-1,5 p van adva mert Ziggy negyest indidott es az volt 4:0 valamennyi .. en meg gyujtom hetvegeig aztan meglatjuk addig szintezek meg gyujtom a cuccot legyen eleg dmg :D ja es egyszerre negyet inditva kapod meg az otodik slotot :) ha vege az egesznek! ha nem volt meg esetleg

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#19893) Har_melin válasza Badlof2k (#19892) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

plusz a tudtommal a timeless jewelek csak az ötös csatában eshetnek, de én biztosan nem fogok azzal vacakolni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19894) sirdond válasza Badlof2k (#19892) üzenetére


sirdond
őstag

3-ból már összejött 100, a másik 2 meg 30 körül van és ki akartam próbálni milyen :D

(#19895) Win-T


Win-T
senior tag

Abba már lassan belenyugszunk, hogy liga végén standardon a map tabot kiürítés után nem lehet eltüntetni, ottmarad az idők végezetéig. De úgy néz ki a unique tabot sem. Tényleg ilyen hatalmas feladat lehet ezt megoldani? Már 6 liga óta? :(

(#19896) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Másnak is feltűnt, hogy corrupted mapoknál, ha modokat akarsz választani, nem kell extra vaal orbokat fizetni? :C

Meglett a 4. ascendancy, ami után felturbóztam kicsit a geart. Most már olyan 150 chaost beleöltem, kész vagyon. :P De úgy néz ki, hogy corrupted red mapokat is birja rendesen. :))

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19897) sirdond válasza brunnehilde (#19896) üzenetére


sirdond
őstag

igen, ez mostani ligában újítás. liga előtti hype-ok során volt említve egyszer.

amúgy nektek is sokkal kevesebb fusing esik az átlagosnál, vagy csak az én rng-m ennyire rossz?

(#19898) BoneDragon


BoneDragon
veterán

En most jutottam el csak a mapozasig, semmi idom nincs játszani, jovoheten meg utazok. :( azt kell mondjam el a liga sokkal jobb mint az elozo es most nem a sok skill valtozasra ertem, hanem a legion mechanika. Vegre nem egy agyon bonyolitott szarsag ami meg elvezetes is es nem akaszt meg a szintezesben. Abyss ota nem éreztem ezt. Ma is csak 2 orat tudtam játszani, de mar azon porgok mikor tudok mar legkozelebb. Nem mostanaban volt ilyen. :D challengeket nem hiszem hogy most meg fogom tudni csinalni 36ig, nezegettem oket... jo sok grind. Na majd meglatjuk.

(#19899) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Aztabüdösk*rvaúristenit... :Y :DD Csinált már valaki az új ligában max block gladiátort? Szóval... Nemrég felmentem Path Of Buildingre, hogy valamit összehozzak a standardon maradt gladiátoromnak is, passzivon újra ki kellett osztani a pontokat.

Ez egy kimaxolt, saját épitésű Ice Crash build volt, baromi jó védelemmel, csak rohadt lassú volt, Storm Branddel később három mapot kipucoltam, mire ezzel egyet. Csináltam némi változtatást az új ligában tapasztaltak alapján, többek között Ice Crasht lecseréltem Consecrated Pathra, Outmatchet az új Arena Challengerre, és... állam a padlón azóta is. :U :R Szerintem megépitem ligában is a kistestvérét. Ha valakit érdekel, ez alapján elindulhat. MarcusAureliusCommodus

[link]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19900) vvega30 válasza brunnehilde (#19896) üzenetére


vvega30
senior tag

Közben megtaláltam. ;)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.