Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69601) bitpork válasza erdey_a (#69600) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Abban maximálisan igazad van h a tisztességes/méltóságteljes halált engedélyezni kellene.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#69602) parandroid válasza erdey_a (#69598) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én értem, mit mondasz, de 65 évesen még értelmezhető időn belül le szeretnék futni egy maratont. Meg ha lehet, 70 évesen is. Persze a szükséges edzésmunkával, meg minden hozzátartozó sallanggal.

Én amúgy nyugdíjas sem akarok lenni. Amilyen munkaerőhiány van, heti 20-30 órában tuti lehet majd akkor is találni valamit. Nem a pénz miatt, hanem mert magam sem hittem volna pár éve, de kb belehülyülnék a semmittevésbe. Különben is az a legtutibb, ha a munkahelyen hugyozol bele a konnektorba. Ha bunkó a főnök, akkor nyilván az övébe. Amikor ő is ott van. Persze csak amikor már nagyon elég volt mindenből.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69603) fokukac válasza parandroid (#69602) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kollégánk Degecz-ről megint megmondta a legjobbat :D

Ui. mondjuk open office irodában performálni még ezt sem olyan egyszerű (konnektor az álpadlóban, esetleg energiaoszlopokban az asztal mögött :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69604) parandroid válasza fokukac (#69603) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Open office-ban a legjobb. Felállsz az asztalra középen, és bőségesen megöntözöl mindent. Valamit csak sikerül eltalálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69605) erdey_a válasza parandroid (#69604) üzenetére


erdey_a
őstag

csak annak nem biztos, hogy áramütés lesz a vége. de a halál az halálbiztos :D

Vérboci

(#69606) lenox


lenox
veterán

De manapsag amugy lehet venni repjegyet is megfelelo desztinacioval. Vagy amugy vannak vulkanlatogato bulik is. Szoval lehet elokelo modon is eltunni.

(#69607) parandroid válasza lenox (#69606) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, egy Teherán-akármi járat most elég jó ötlet ilyen célra. Vulkánba pisilni meg azért menő lehet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69608) fokukac válasza parandroid (#69607) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez amúgy hatalmas, hogy ezek a f*szok a saját állampolgáraikat és a tőlük elszármazott hazájuk fiait lövik le rakétával. És azt se mondják, hogy bocs, hanem tagadják az egészet.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69609) parandroid válasza fokukac (#69608) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ukrán szakadárok sem voltak jobbak. Akinél kalapács van, az mindent szögnek néz. Gondolom olyan háborús hisztéria van, hogy mindent amerikai drónnak néznek, ami repül. Ehhez hozzátartozik még, hogy adtak nekik pár rakétát, és megmutatták, hogy kell kilőni, de sem etikailag, sem harcászatilag, sem mentálisan nem állnak a helyzet magaslatán. De mondom, ehhez nem kell a sivatagig menni, egy országgal arrébb is ez van, de adott helyzetben itt is ez lenne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69610) fokukac válasza parandroid (#69609) üzenetére


fokukac
nagyúr

olyan még nem volt, hogy az adott országból éppen felszálló polgári repülőt lőttek volna, a légifolyosón, a reptéről 20 km-re. Biztos nem nézik a fligtradart a perzsák.
ez olyan, mintha kb Óbuda magasságában lelőnék a Ferihegyről felszállt gépet.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69611) lenox válasza fokukac (#69610) üzenetére


lenox
veterán

Tippem szerint masnak a keze is benne van, tehat szerintem megszivattak oket.

(#69612) Spet válasza parandroid (#69609) üzenetére


Spet
addikt

Khmm, orosz hekkerek.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#69613) EQMontoya válasza lenox (#69611) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez kinek allt volna erdekeben?

Same rules apply!

(#69614) lenox válasza EQMontoya (#69613) üzenetére


lenox
veterán

Iranon belul zavart kelteni? Nem jut eszembe senki... De mar a dronos tamadasnal is az volt az otletem, hogy valaki a mostani vezetest akarna megdonteni, egy zavarkeltes ezt tamogatja.

[ Szerkesztve ]

(#69615) EQMontoya válasza lenox (#69614) üzenetére


EQMontoya
veterán

De szerintem ezzel max kulpolitikai problemat okoznak Irannak, belso zavargast kevesse.

Arrol mar nem is beszelve, hogy ha tenyleg igy lenne, akkor miert ne adna ki Iran a feketedobozt?

Same rules apply!

(#69616) lenox válasza EQMontoya (#69615) üzenetére


lenox
veterán

Nagy reszuk irani vagy kanadaba telepult irani volt. Sajat nepere lott az irani legiero, ez miert nem belso zavargast kelt?

Egyelore azt mondjak, hogy nem lottek le, a feketedobozbol kiderulne, hogy igen, gondolom ezert nem adjak ki.

(#69617) EQMontoya válasza lenox (#69616) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ertem en, hogy nem feltetlen erdekuk, ugyanakkor az is fura, hogy ez bent, az orszag kozpontjaban tortent kb. Szoval szinte biztos, hogy a raketa a sajatjuk volt.

Hogyan lehetett volna mas? Meghekkeli a legvedelmi rendszeruk iranyitasat?

Same rules apply!

(#69618) lenox válasza EQMontoya (#69617) üzenetére


lenox
veterán

Sajatjuk volt, csak valamiert azt hittek, hogy a repulo nem sajatjuk, szerintem valaki segitett nekik ezt hinni. Azt nem tudom, hogy hogy.

(#69619) parandroid válasza lenox (#69618) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“Részvétét fejezte ki az iráni külügyminiszter. Mohamad Dzsavad Zarif szerint emberi hiba okozta a tragédiát abban a kiélezett helyzetben, amelyet az Egyesült Államok felelőtlensége okozott.”

Ahogy előre látható volt. Olyan idegesek voltunk a mocskos imperialisták hitetlen gyaur kutyák miatt, hogy lőttünk mindenre, ami repült.
p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69620) NoLF válasza lenox (#69616) üzenetére


NoLF
addikt

lehet, hogy épp a kanadába települt iráni (esetleges árulók, informátorok) miatt kellett nagyon is szándékosan lelőni azt a gépet.

például, de nyilván ezer más oka is lehet a véletlenen kívül, mert kb. azt a legnehezebb elhinni :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#69621) fokukac válasza NoLF (#69620) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, ez azért nem olyan, mint amikor puskával lövöldözöl az erdőben.
Itt nincs véletlen, és gondolom, nem az ütegparancsnok adta ki a parancsot.
És 2 napon át tagadták....
Középkori vallási diktatúra esete a rakéta-tudománnyal és a nyilvánossággal.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69622) bobsys


bobsys
addikt

Nyaron megyek Magyarorszagra, (jegyet megvettem) ha kell valami es elfer a borondben elviszem.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#69623) parandroid válasza fokukac (#69621) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy a lelőtt malév-gép is hasonló sztori volt. Azzal kapcsolatban is van egy rakás összeesküvés-elmélet, pedig ott is ilyesmi lehetett mögötte. Csak akkoriban azért még más volt a nyilvánosság, meg nehezebben gyűlt, osztódott meg az információ.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69624) parandroid válasza parandroid (#69623) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy kétnapnyi obligát hazudozás után egy teljesen korrekt beismerés, felelőssel, beszámolóval, és őszinte(nek ható) megbánással. Még a következményeket ugye nem ismerjük, de mindegy is sok szempontból, illetve a tanulságok levonása is még hátravan, de le a kalappal eddig irán előtt. Ruszkik a mai napig nem voltak képesek beismerni, hogy hibáztak, zsigerből hazudnak, eszükbe sem jut, hogy lenne más mód is. Persze ők ott sem voltak, csak a turistáik segítettek be a krímfoglalóba.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69625) ToBeY válasza bobsys (#69622) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy új side by side hűtő kéne a panelba ;]

(#69626) parandroid válasza ToBeY (#69625) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Apropó, hűtő. A beépített konyhával együtt valami Haiert kaptunk, de nem vagyok elégedett vele, kicsit sokat izzad belül (tócsába gyűlik a víz a polcokon), igen sokat megy, és nagyon fura hangokat ad ki, szóval kinéz egy új darab. Van ebből valami best buy? Nem akarom a világ legdrágább hűtőjét, de valami noname kínai kacatot sem. Olyan 75x180 cm helyem van, ahova be tudok tenni egyet, ahogy nézem, 71 cm szélesben már vannak duplaajtósak. Ami zavar ezeknél, hogy nagyon sok esetben ha nyitom az ajtót, akkor a mélyhűtő fakkok előtt is nyílik, ami nekem energiamegtakarítási szempontból kicsit fura. Vagy ezek a fiókok önmagukban olyan jól zárnak, hogy mindegy nekik? :F

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69627) ToBeY válasza parandroid (#69626) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom,Mi két éve vettünk valami noname,de német hangzású hűtőt,azóta is kiválóan működik kop kop (talán Bauknecht)
Sőt lejjebb kellett venni 5fokól mert bazi hideg volt benne minden.

(#69628) BlacKSouL válasza parandroid (#69626) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én itthon és a cégnél is tapasztalom egy egy nofrost hűtő előnyeit. Az a csekély hátrány, hogy a nyitott jégkockatartóból egy hét alatt kipárolog a jég, illetve a rosszul zárt edények -ben/mögött erősebben szárad az étel, eltörpül ahhoz képest, hogy nincs a hűtőtérben se jég, se víz, se jeges hátfal, se elduguló csatorna. Azon belül valami ismertebb márka, meg az egyéni igények. Nekünk itthon egy tízensokéves samsung van, cégnél bent egy drágább liebherr volt. Mindkettő kisfagyasztós, de külön ajtóval. A samsung így tizensokév után már hangos kattanással indul, de csak ha figyelem. Mindkettő oldalfali hőleadós. Amúgy a samsungot legutóbb kb. 10 év után kapcsoltam ki, de érdemes gyakrabban. Majdnem 6 óráig tartott mire a belső nem látható rész is kiolvadt. Vagyis a hűtőtér száraz, de a hideg hőcserélő ezekben is jegesedhet.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#69629) rushty válasza elessar (#69594) üzenetére


rushty
senior tag

Nem azonnal szenneeges? Pech

Revolut meghívó pü-ben

(#69630) lenox válasza NoLF (#69620) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan evente 1-2-t lelonek, tehat ez is beleillik a mintaba. De szerintem inkabb volt a levegoben 5-6 masik gep is, amit nem tudtak azonositani, mint ezt, csak ez kozel volt, hat lelottek. Veletlennek nem mondanam.

(#69631) erdey_a válasza ToBeY (#69627) üzenetére


erdey_a
őstag

Bauknecht mint no name márka... LOL

jó, nyilván (ahogy minden) már nem olyan mint régen, de azért ez egy echte német márka. kábé mint a Lehel vagy a Hajdu Magyarországon. Ma már a whirlpool csoporthoz tartozik.

Vérboci

(#69632) lenox válasza lenox (#69630) üzenetére


lenox
veterán

Es lam, ok is ezt mondjak. Meg tevedesnek sem mondanam abban az ertelemben, hogy 'azt hittuk, hogy', mivel rakerdeztek, nem kaptak megerositest, tehat tudtak, hogy van valamennyi eselye, hogy nem kene leloni.

(#69633) ToBeY válasza erdey_a (#69631) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ok,az az én szegénységi bizonyítványom,hogy ez a márka nem vollt meg :B
De jó,hideg van benne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69634) fokukac válasza ToBeY (#69633) üzenetére


fokukac
nagyúr

"De jó,hideg van benne"

Vegyél fel sapkát..! :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69635) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hmm,volt valami robbanás a Kunigunda-nál,egy pillanatra elment az áram.
Ahogy olvasom elég komoly a dolog

(#69636) lenox válasza ToBeY (#69635) üzenetére


lenox
veterán

Ha jol ertem tuz volt, es gazpalack robbant.

(#69637) rushty válasza ToBeY (#69635) üzenetére


rushty
senior tag

mennek biztos katasztrófavédeni (szép szó)

Revolut meghívó pü-ben

(#69638) kraftxld válasza rushty (#69637) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Miután végzett a lemeztöredezettségmentesítő? :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#69639) ToBeY válasza kraftxld (#69638) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Leánykori nevén defragmentàlás :DDD

(#69640) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Peterkenek szeretettel: [link]

Same rules apply!

(#69641) parandroid válasza EQMontoya (#69640) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, a csütörtök az hänchentag. Akkor van itt az effendi grilles autó a bahnhofnál. A ganzes Hänchen XXL Pommes-szel csak 11 juró, és hárman jóllakunk belőle. Döneres amúgy nincs is a faluban. Olasz étterem az van, valamint egy echte német wurst-imbiss az industriegebietben, meg egy schnitzelező a rathaus mellett. Mondjuk a szomszéd faluban van jó döner is, szoktunk is venni - ez is olyan, mint a pizza, azt is néha hiába olaszok csinálják, csak nem jön össze, a döner sem sikerül a törököknek mindenhol egyformán jól.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69642) FehérHolló válasza parandroid (#69641) üzenetére


FehérHolló
veterán

:P

Skynet is real. It's called Google.

(#69643) parandroid válasza FehérHolló (#69642) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog



p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69644) fokukac válasza parandroid (#69643) üzenetére


fokukac
nagyúr

ugyanez német autóban való égőcserére? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69645) EQMontoya válasza fokukac (#69644) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt is meg tudja oldani egy ember. Csak hat munkaóra. :)

Bezzeg a Lexusban a xenont is siman cseréltem itthon.

Same rules apply!

(#69646) bitpork válasza EQMontoya (#69645) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tényleg, hogy vált be a kombi? Elkelt már az is200? (Már nem olvasom az autós topikokat :B )

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#69647) EQMontoya válasza bitpork (#69646) üzenetére


EQMontoya
veterán

Frankon, es igen, elkelt, a totalcaros Anti vette meg.

Same rules apply!

(#69648) bitpork válasza EQMontoya (#69647) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

HaH!
Ugye hogy a nagy puttony könnyen megszokható? :) Valamikor Szeged környékén leszel? Megnézném a sárkányt :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#69649) emvy válasza EQMontoya (#69647) üzenetére


emvy
nagyúr

Hah, az tőled jött? :) Cool.

Mid van most?

while (!sleep) sheep++;

(#69650) EQMontoya válasza emvy (#69649) üzenetére


EQMontoya
veterán

IS300 sportcross (+mx5)

bitpork: mostansag nem valószínű. De ha jársz a nagy faluban, pingelj meg.

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.