Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70851) bobsys válasza parandroid (#70844) üzenetére


bobsys
addikt

Megvagyunk (biztosra mentem, leultettem mindenkit a lakasban es haromszor is megszamoltam)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#70852) fokukac válasza bobsys (#70851) üzenetére


fokukac
nagyúr

ahelyett, hogy kimentél volna a strandra, mint minden rendes floridai :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70853) parandroid válasza bobsys (#70851) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Good job!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70854) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Elmentem a husboltba egy valamiért. Nézek be az ajtón, bent négyen állnak, egymástól távol, egyet szolgáltak ki. De mondjuk őt minimum 7 percig, szóval biztosan nem tonnaszam vásárolt... Én be se mentem, megálltam az ajtó előtt. 7 perc alatt kb. 10-12 idős ember jött arra, és bámult engem, meg befelé a boltba, hogy itt ugyan mi történik. Némelyik meg is kérdezte, hogy nem lehet bemenni? Az egyik engem kikerulve be is nyitott, kb olyan fejjel, hogy na itt mit osztanak ingyen, de mikor látta, hogy fegyelmezett emberek sorukra várnak, ki is fordult azzal az arccal, hogy ő ebben a hülyeségben részt se akar venni. Miután 7 percig nem történt semmi, én meg az üvegen át láttam hogy nincs is bent amiért mentem, tovabbmentem a piaci boltba.
Ott 3 ablaknál szépen sorba álltak az emberek, a kiirt szöveg szerint minimum 2 méterre egymástól. Mígnem odajott egy idős hölgy, az egyik ablaknál álló fiatal srácnak félig nekidolve behajolt az ablakba, hogy van e mittudomenmi. A srác és a boltos is megutkozott, mondták hogy vírus meg járvány, meg 2 méter, de ő nem tagitott, azt mondta jóvan, tudja, de csak nyomta hogy neki ez vagy az kéne. Én végül sorra kerültem, de közben elgondolkodtam, hogy akkor tényleg bajok vannak, lesznek, és nem vak ez a ló, hanem bátor. Aki szakadékba akar ugrani, azt nem tudod megakadalyozni, de ha nem megy szép szóval, ne állj elé, mert magával ránt.

És de, megértem azt is, ha valaki idős, szenilis, egyedül van, nem megy el helyette senki. Éhen ne haljon. Ezt elfogadja az ember. De hogy ha már lement, még pluszban direkt hülye, az már kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70855) Pttypang válasza BlacKSouL (#70854) üzenetére


Pttypang
veterán

En a sparban rajottem, hogy ezeket a szabalyokat egyebkent is betarthatnak, itt a tavolsagtartasra gondolok.
Nem tudom, miert szeretnek beallni a masik ember nyakaba, aktualis problemaktol fuggetlenul.

Everybody lies.

(#70856) lenox válasza BlacKSouL (#70854) üzenetére


lenox
veterán

En a postan voltam, postafiokbol kivenni a cuccot, de a mindentjobbantudja sorbanallok mondtak, hogy sorvege (mondjuk az abakokhoz kellett sorban allni, ahova nem mentem). Szoval szepen kint all mindenki, egymastol 2 meterre, hogy sorra keruljon, aztan bemennek, 2 automata ajto, majd a 3-at mindenki kezzel kilinccsel nyitja-zarja. Nem jutott meg eszukbe, hogy igy mindenki ugyanazt a kilincset fogdossa, esetleg nyitva lehetne hagyni, ugyis van ket masik.

(#70857) #22743424 válasza kraftxld (#70847) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ennek milyen.lehet az íze? Gondolom olyan mint a kiwinek :DDD

(#70858) BlacKSouL válasza lenox (#70856) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tegnap es ma több helyen lattam mar ilyen okbol nyitott ajokat, mondjuk most 18 fokban nyitva is lehet, de azt nem banom ha husboltba nem megy a por befele.
Az is eszembejutott, hogy a maradjotthont marhára nem segíti elő ez a szokatlanul tiszta napos, időnként meleg idő, ami kifejezetten odakint sétálásra csábít. De jövőhéten éppen az otthonülős idő lesz, havazással, mínuszokkal. Szóval a jóidő ebben most pont ellenünk dolgozik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70859) bobsys válasza fokukac (#70852) üzenetére


bobsys
addikt

Nem lehet, marmint bezartak, de nemtudom, hogy csak a parkolot vagy az egeszet es meg gyalog sem lehet lemenni. Hetvegen meglatjuk ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#70860) parandroid válasza BlacKSouL (#70858) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mármint felétek, északon... Itt 9 fok körül mondanak, meg napsütést, ami így márciusban nem olyan rossz. Egyelőre azért én is élvezem a mai 17 fokot, de ez azért nem normális.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70861) lenox válasza BlacKSouL (#70858) üzenetére


lenox
veterán

En se banom, ha nem megy be a por, vagy ha nincs huzat, de vajon a 3. ajto ezt mennyire segiti, ha mar van elotte ketto? Erted, zsilip.

(#70862) Tim82 válasza BlacKSouL (#70854) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szintén húsboltos sztori, Bp., Lehel piac (idős szülőknek supply run) - állok sorba, tartom az egy méter távot (két méternek nincs tér) az előttem lévőtől, rajtam maszk meg kesztyű. Tehát be akar tolakodni elém egy fél fejjel alacsonyabb (bár ránézésre egy tizessel fiatalabb, mégha kopasz is) csávó, akivel közöltem, hogy bocs, de sorban állok. Erre az volt a válasza, hogy akkor sorba kellene állni, nekem pedig az, hogy én éppen azt teszem. Ezek után kioldalog mellettem és közli súgva, hogy szerencse, hogy ő úriember, különben agyonvert volna. Azt most engedjük el, hogy 10-15 cm-rel alacsonyabb és 20 kg-mal kevesebb nálam, hiszen minden bizonnyal krav maga mester álruhában. Inkább azon gondolkodom, hogy mi váltott ki belőle ilyesfajta idiotizmust. Önmagában nem magyarázat a vélt vagy valós tesztoszteron túltengés.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70863) tbs válasza Tim82 (#70862) üzenetére


tbs
addikt

ah, veled talalkoztam..? a maszk miatt nem ismertelek fel, bocs........ :B

(#70864) Tim82 válasza tbs (#70863) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te idősebbnek nézel ki nálam, nem fiatalabbnak. ;]

Amúgy meg nem Máltán vagy karanténban? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70865) Pttypang válasza Tim82 (#70864) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak kiugrott boltba ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#70866) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ismerős otthon van, levert volt, légzési nehézségek, hát, mellkasfájdalom, torokfájás. Láza nincs. Orvos mondta menjen megnézi. Tüdőgyulladás gyanú. Kérdezem, hogy na és mit mond a teszt? Semmit. Megkérdezték a járványügyet, de szerintük nem indokolt a teszt. Azt is mondta, hogy egy ismerős akivel korábban találkozott, már rossz állapotban van. De őt se tesztelték.
Ez hát a nagy harc? Unortodox járványharc?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70867) erdey_a válasza BlacKSouL (#70866) üzenetére


erdey_a
őstag

tervszámok vannak kérem... nem fog itt mindenki akinek tüdőgyulladása van, nyakra főre koronavírusos lenni. majd ha mi azt mondjuk, akkor,

Vérboci

(#70868) tope válasza BlacKSouL (#70866) üzenetére


tope
addikt

Ezért ilyen alacsonyak a fertőzött számok, mert bacnak még tesztelni is...
Nincs elég felszerelés se.
Lesz itt baj 1-2 héten belül... (Ne legyen!)

(#70869) bitpork válasza BlacKSouL (#70866) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

"A disznó 14 -t fog fialni! Elvtársak."

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70870) FehérHolló válasza tope (#70868) üzenetére


FehérHolló
veterán

a bértrollok ma azzal kezdtek el hencegni fb-n, hogy az EU-ban nálunk a legalacsonyabb a fertőzöttek száma

Skynet is real. It's called Google.

(#70871) NoLF válasza FehérHolló (#70870) üzenetére


NoLF
addikt

de ez nem igaz

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70872) FehérHolló válasza NoLF (#70871) üzenetére


FehérHolló
veterán

valóban, a litvánoknál és a letteknél kicsivel kevesebb van, mint nálunk.

csak azon háborgok egy kicsit, hogy a jelen körülmények között erre propagandát építeni elég mocskos dolog.

Skynet is real. It's called Google.

(#70873) fokukac válasza tope (#70868) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak két ábra a Vakmajomtól.
Hogy mennyire vagyunk jók. És, hogy a kimutatott számok vajon mennyire reálisak...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70874) concret_hp válasza erdey_a (#70867) üzenetére


concret_hp
addikt

amúgy hozzáértő szerint párszáz ft egy teszt és elvégezni sem túl bonyi...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#70875) FehérHolló válasza concret_hp (#70874) üzenetére


FehérHolló
veterán

szerk: mind1

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#70876) gaborbol válasza bobsys (#70859) üzenetére


gaborbol
őstag

Plazak, jatszoterek, minden nem kritikus orvosi rendelo, 10 fonel nagyobb ceg... rolo lehuz. Az 50-es autopalyan (atszeli az orszagot) az osszes nagy kijelzon “ Ments eletet, maradj otthon “ lathato.

(#70877) erdey_a


erdey_a
őstag

na ezért alacsony nálunk a fertőzöttek száma... [link]

mondjuk eddig is tudtuk, csak egy újabb bizonyíték

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#70878) NoLF válasza erdey_a (#70877) üzenetére


NoLF
addikt

dehogy alacsony... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70879) bitpork válasza erdey_a (#70877) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

nyugi kinn vannak a katonák az utcán innen már csak a bejelentés a kijárásitilalom.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70880) NoLF válasza bitpork (#70879) üzenetére


NoLF
addikt

ezt még nehéz megértenem egyébként, hogy miért kellene attól megnyugodni bárkinek, hogy katonák vannak az utcán, főleg harckocsikkal...

komolyan, mi a FASZ?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70881) bobsys válasza NoLF (#70880) üzenetére


bobsys
addikt

"lakosság biztonságérzetének növelése miatt vannak kint"

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#70882) erdey_a válasza NoLF (#70878) üzenetére


erdey_a
őstag

de alacsony. nem nézed az emegyet?
soros utalt már? ;]

Vérboci

(#70883) NoLF válasza erdey_a (#70882) üzenetére


NoLF
addikt

na odáig sose fogok eljutni... asszem 17 éve nincs tévém.

de a számlámat azért megnézem :D

bobsys: ezen nevettem a legnagyobbat... katonák biztonságérzetet növelni, vírus ellen. feckin' well done :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70884) fokukac válasza NoLF (#70883) üzenetére


fokukac
nagyúr

a belvárosban éveken át glosszáltak uzival a kezükben, a tömegben a deákon, a fashion street-en, lent a metróban...

nem tudom, miért, de az én biztonságérzetem sem nőtt.
meg amúgy is, túl sok jack bauert néztem ehhez (egy igazán elszánt, gyakorlott terrorista két mozdulattal kiveszi a kezéből, azt kezdhet embert írtani...)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70885) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudom h paranoid vagyok, mert a hangok is megmondták, de innen már csak egy lépés hogy a válsághelyzet addig tartson míg a Duna alkalmas lesz a koronázásra...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70886) tbs válasza bitpork (#70885) üzenetére


tbs
addikt

barcsak

(#70887) FehérHolló válasza tbs (#70886) üzenetére


FehérHolló
veterán

szerezni kell egy nagy követ.

Skynet is real. It's called Google.

(#70888) erdey_a válasza FehérHolló (#70887) üzenetére


erdey_a
őstag

tessék, válassz egyet [link]

elnézést :B

Vérboci

(#70889) FehérHolló válasza erdey_a (#70888) üzenetére


FehérHolló
veterán

:O

Na, erre nem számítottam.

Skynet is real. It's called Google.

(#70890) bitpork válasza bitpork (#70885) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én azért annyira nem örülnék ha megint királyunk lenne, pláne nem ha csúti... :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70891) parandroid válasza fokukac (#70884) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a veszély nem fenyeget, teljesen kizárt, hogy lőszer is lenne náluk. :D

Amúgy az index direkt szemétkedik, vagy manapság így néznek ki a katonák?

alt="" title=""

Ezeknél így ránézésre még én is fittebb vagyok, így 40 fölött, úgy, hogy egy sérülés miatt lassan 3 hónapja nem futok rendszeresen, és feljött pár kg. Aztán persze lehet, hogy naponta egy 45 perces krav maga edzést tolnak a heti 3 crossfit, és 3 cardio mellett, ki tudja...

Amúgy megvan már a 100 fertőzött? Akarom mondani, sikerült már 100 tesztet elvégezni? Illetve 102-t, mert pintér szabadrablásügyi főminiszter urat ugye 2x is sikerült negatívra kihozni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70892) parandroid válasza parandroid (#70891) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

103. Sokat nem tévedtem. Attól tartok, az egyebekben sem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70893) Lortech válasza bitpork (#70885) üzenetére


Lortech
addikt

En nem sajnalnek egy koronat (!) a nagyvezirtol.

Thank you to god for making me an atheist

(#70894) bnss válasza parandroid (#70891) üzenetére


bnss
veterán

"Amúgy az index direkt szemétkedik, vagy manapság így néznek ki a katonák?"

Ez a kép nem túl szerencsés. Akikkel én találkozom, azokra a hozzászólásod másik felében leírtak megállják a helyüket:

"Aztán persze lehet, hogy naponta egy 45 perces krav maga edzést tolnak a heti 3 crossfit, és 3 cardio mellett, ki tudja..."

***

Sziasztok! Jó rég (évek óta) nem jártam erre, de mivel itthon kell lenni, jut a fórumra is idő. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#70895) bitpork válasza parandroid (#70891) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Van ilyen is meg olyan is. Egy a közös bennük, jól láthatóan ők sem értik és érzik mi a túrót keresnek az uatSZákon. A szüleimhez 2-3 naponta járok falura, az út mellett egy hete feszt ott feszített 2 rendőr. Nem trafiztak, nem irányítottak, nem csináltak semmit csak állnak a kocsi mellett az út szélén jól láthatóan és nyomkodják a telefonukat. Na pár napja már egy rendőré s egy katona csinálja ugyanezt. :F

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70896) FehérHolló válasza bnss (#70894) üzenetére


FehérHolló
veterán

gondolom nem mindegy, hogy az utcán találkozol velük, vagy a hálózatirányítóban...

Skynet is real. It's called Google.

(#70897) fokukac válasza bitpork (#70895) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mr. Bean!
micsoda régen látott arcok jelennek meg mostanság..! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70898) BlacKSouL válasza fokukac (#70897) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mer' most mindenki otthonmaradt :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70899) ToBeY válasza parandroid (#70891) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mintha olvastam volna,hogy usa-ban is kivonult a nemzeti gárda bizonyos városokban.
Szóval ez mi "tesco gazdaságos" nemzeti gárdánk. :D

(#70900) bobsys válasza ToBeY (#70899) üzenetére


bobsys
addikt

Californiaban, de nem az utcan setalnak, hanem segitenek a fodd bankbol elvinni az ennvialot a rszoruloknak. Mas allamokban meg csak keszultseg ala helyeztek oket

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.