Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70351) tbs válasza FehérHolló (#70350) üzenetére


tbs
addikt

ah, ok, thx. valojaban a wessling-nel olcsobb megoldas erdekel. :DDD

(#70352) Tim82 válasza FehérHolló (#70350) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilván, de nem lehetett kihagyni. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70353) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Reggel óta elég erőteljesen havazik, még jó hogy a téli kabátom is elraktam már. :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#70354) FehérHolló válasza tbs (#70351) üzenetére


FehérHolló
veterán

ha szabad kíváncsiskodni, magánemberként egyébként mi szükséged van ilyenre?

Tim82: :O

Skynet is real. It's called Google.

(#70355) fokukac


fokukac
nagyúr

agyf*szt tudok kapni attól, amikor az excel egyszer csak közli, hogy "cannot open xxxxx.xlsx because the file format or file extension is not valid. Verify that the file has not been corrupted and that the file extension matches the format of the file"
és ilyenkor mondjuk egynapi munkám odaveeszik.
És egy hibajavító repair funkció sem működik...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70356) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valamelyik nagy tudású kiírta FB-ra,hogy ő már készül az "ejakuláciora" vett nagy táskát amibe lehet pakolni :U

(#70357) fokukac válasza ToBeY (#70356) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát karanténban mi mást lehet csinálni..? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70358) EQMontoya válasza fokukac (#70357) üzenetére


EQMontoya
veterán

b@szni az egeszre? :U

Same rules apply!

(#70359) Tim82 válasza ToBeY (#70356) üzenetére


Tim82
nagyúr

De ha lelövik, mint fertőzöttet a zombivá válás előtt, minek a nagy táska? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70360) #22743424 válasza ToBeY (#70356) üzenetére


#22743424
törölt tag

Gondolom abba rakta bele a sexuális segédeszközöket :DDD

Más: lehet nyomtatni húst 3D nyomtatóval.1kg steak 30 dolcsi egyelőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#70361) fokukac válasza #22743424 (#70360) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, a szárnyát vagy combját című klasszikusban is volt már ilyen... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70362) erdey_a válasza #22743424 (#70360) üzenetére


erdey_a
őstag

egye aki főzte

Vérboci

(#70363) #22743424 válasza fokukac (#70361) üzenetére


#22743424
törölt tag

Lassan tényleg eljön az az idő mint a Star Trek filmekben például csak megmondjuk mi kell és a gép replikálja. :)

erdey_a Hát igen ,mondjuk egy igazi falusi csirkepörkölt nokedlivel , uborkával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70364) erdey_a válasza #22743424 (#70363) üzenetére


erdey_a
őstag

ne is mondd... nemcsak hogy nem ittam ma még semmit, nem is ettem. egy tojáskrémes zsemle és egy fasírtos zsemle van ma bennem és ahogy kinéz, max egy sajtospogi fog még mellé kerülni :(
az emlegetett pörköltért most bármit megadnék

Vérboci

(#70365) #22743424 válasza erdey_a (#70364) üzenetére


#22743424
törölt tag

Beteg vagy? :(( vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#70366) erdey_a válasza #22743424 (#70365) üzenetére


erdey_a
őstag

nem... csak mára ezt dobta az élet

Vérboci

(#70367) #22743424 válasza erdey_a (#70366) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ja értem. Majd lesz valahogy. :) Fel a fejjel!

(#70368) bobsys válasza bitpork (#70345) üzenetére


bobsys
addikt

Hat ez az, basszus, el lett adva egy haz, megjott a penz a bankba es akkor most fizessek sokszor 10K-t csak azert, hogy felvegyem/atutaljam a sajat szamlamra, a sajat penzemet? Ize, szoval basszak mar meg

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#70369) bitpork válasza bobsys (#70368) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Erre létezik megoldás pláne a konvertálni is akarsz zsét. Én Akcenta hívő vagyok , de sokan mondják a TW-t is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70370) bobsys válasza bitpork (#70369) üzenetére


bobsys
addikt

Nem akarok konvertalni 310 USD arfolyamon, majd elkoltjuk mikor nyaranta ott vagyunk vagy valami egyszeruen csak hozza akarok ferni anelkul, hogy egy minimalbernyi lehuzast kifizetnek.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#70371) bitpork válasza bobsys (#70370) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Itthon elég nehéz lesz ez mert nem olcsóak a banki szolgáltatások és még meg is vannak fejelve tranzakciós illetékkel. Lehet Tim tudna javasolni kedvező megoldást neked.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70372) Tim82 válasza bitpork (#70371) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elég régen nem dolgozom már a "bankvilágban", meg hát amúgy sem szeretem, amikor a megkérdezésem nélkül ajánlgatnak.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70373) bitpork válasza Tim82 (#70372) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ej, örök elégedetlen - de azért alappal feltételezhetően sokunknál többet tudsz erről, nem? :)
Nem volt szándékomban felesleges nyűgöt a nyakadba akasztani, bocsánatot kérek amiért topiktársunknak ajánlottalak!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70374) Tim82 válasza bitpork (#70373) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már nem, lassan 3 éve nem vagyok "naprakész" és akkor sem kellett, hogy ismerjem a komplett piac összes ajánlatát. Nem voltam én sose sales-es akarom mondani, "pénzügyi tanácsadó".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70375) parandroid válasza bitpork (#70373) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Me ajánlgasd, mondj valamit te, úgyis jön, és beleköt. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70376) Tim82 válasza parandroid (#70375) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már az első szóval elhasalni, that's something. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#70377) parandroid válasza Tim82 (#70376) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Trollfutter.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70378) e=mc²


e=mc²
őstag

Nem tudom, hogy annal a banknal, ahol vagy jatszik-e az, hogy vezettess at betetkonyve (nyilvan ehhez kell nyitnod egyet, ha meg lehet) es vedd ki onnan a lovet penztaron at. Egyes takarekoknak el meg siman mukodik.

Persze ha nagy osszegu kifizetest kersz, azt elore kell jelezni, ez ha 1,9M feletti osszeg, akkor automatikusan megy a penzmosasos vizsgalat is.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#70379) tildy válasza concret_hp (#70284) üzenetére


tildy
nagyúr

Hetfon jöttem vissza , mind Bács-Kiskunban , mind a Jaszsagban teli voltak a polcok ahol boltban jártam . Utóbbi helyen azóta sem változott a helyzet, előbbit nem tudom. 30k-s meg 4k-s lélekszámú települések .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70380) bitpork válasza tildy (#70379) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tegnap Szegeden Izám elment lisztet venni h pizzát csináljon nekem. A sparban és a coopban nem volt, a pennyben talált a polcon 8 kilót amiből egyet megvett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70381) parandroid válasza bitpork (#70380) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont azon gondolkoztam, hogy lisztet és cukrot együtt évente veszünk összesen kb 4-5 kilót. Cukrot szinte egyáltalán nem használunk (ha igen, akkor is barnát), lisztet meg borzalmasan ritkán, és olyankor is teljes kiőrlésűt. Az meg felteszem, nem fogyott el, mert ‘az nem is liszt’.

A másik az olaj: Mo-n gyakorlatilag minden heti bevásárláshoz alap egy literes palackkal, nekünk hónapokig, akár fél évig elég ennyi.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70382) Tothgera30 válasza parandroid (#70381) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ezt a barna cukor mániát nem értem. Miért? Ez is egy millennium után feltörekvő hype? Nyírfacukron kívül nem igazán veszek mást.

Általában Tesco online vásárlok, havonta, így nincs sorban állás, idegeskedés. Viszont most lehetőségem nem volt az összes átlagosan kosárba dobandó áruk választására, hiány miatt. Bár itt főleg az édesburgonyán, és csirkemellfilén vettem észre. Háztartásunkban liszt és olaj nagyon ritkán rúg labdába, vagyis sokáig elég, előbbi akkor is teljes kiőrlésű.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#70383) fokukac válasza tildy (#70379) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez az egész kb. szerda-csütörtök magasságában vált érezhetővé.

---

Amúgy, hogy mit csinálnak majd a magyarok ennyi liszttel, nem tudom, de egy biztos, a zsizsikeknek jó lesz...! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70384) ToBeY válasza Tothgera30 (#70382) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is úgy tudom,hogy sima kristálycukor-hoz kevernek melaszt miután az elkészül,tehát nem lehet sokkal egészségesebb...Azért én is azt fogyasztom,de én az íze miatt. :D

(#70385) fokukac


fokukac
nagyúr

Tegnap délután 5 körül jutottam el a Lidl-be, mert már tényleg nem volt itthon semmi.

Volt kint minden, ami máshol elfogyott, cukor, liszt, viszont a húspult csont üres volt, amilyet még nem láttam, szóval honfitársaink táraztak a mélyhűtőbe is...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70386) erdey_a válasza Tothgera30 (#70382) üzenetére


erdey_a
őstag

kész szerencse, hogy a nyírfacukor nem egy hype... oh wait ;]

Vérboci

(#70387) #22743424 válasza ToBeY (#70384) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ezen kívül van még kettő módja a barnacukor előállításának.
2. Mikor nem centrifugálják ki a kristályosítás után megmaradt növényi anyagokat.
3. Olyan embereket vesznek fel gépkezelőnek akik tej érzékenyek és napi két liter tejet adnak nekik ingyen. :DDD :R

(#70388) parandroid válasza Tothgera30 (#70382) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na most az az évi 1 kg cukor, amit fogyasztunk, az szerintem kb mindegy, milyen. Eszünk elég szemetet, meg egyéb cukrot a nem otthon készített kajákkal (csokik, sütik, péksütik), szóval ez még hibahatárnak is kevés, akkor meg már legalább jobban néz ki, mint a fehér.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70389) Tothgera30 válasza erdey_a (#70386) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Viszont a sima fehér cukkert lekörözi. Bár minimális mennyiségben fogyasztom, de számomra lényeges.

#70388 peterkeT: Az utóbbi 5 évben erre nagyon figyelek (bár már szüleim is mindig az egészséges étkezés felé tendáltak), péksütit pl. egyáltalán nem eszek. Sütit is lehetőleg mézzel, vagy más alternatív egészséges(ebb) megoldással próbálunk készíteni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#70390) parandroid válasza Tothgera30 (#70389) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mint írtam, itthon gyakorlatilag cukor nélkül sütünk. Péksütire is próbálok figyelni, de gyenge vagyok. Zsömle, kenyér, szinte semmi, de a töltött cuccok, ráadásul frissen sütve kvázi ellenállhatatlanok. A Kafe und Kuchen meg itt kb olyan nemzeti étkezés, mint az angoloknál a Tea, és igen könnyű rákapni. Szerencsére rengeteg helyről lehet egészséges, de finom sütiket is kapni a kávéhoz, de néha csak a kisebb ellenállás irányába mozdul az ember.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70391) #22743424 válasza erdey_a (#70386) üzenetére


#22743424
törölt tag

Na avval csak óvatosan mert nagyobb mennyiségben hashajtó hatású :)

(#70392) fokukac válasza #22743424 (#70391) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ó, mi szarunk rá... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70393) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]
[link]
A kékfény minden napra egy eset adását látták. Holnap várjuk Önöket az újabb bűncselekményekkel.
Kemény hely ez...ide születni kell

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70394) erdey_a válasza BlacKSouL (#70393) üzenetére


erdey_a
őstag

úgy szép az élet, ha zajlik :D

Vérboci

(#70395) tildy válasza erdey_a (#70386) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha cukorbeteg lennel, ilyet nem mondanal..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70396) FehérHolló válasza tildy (#70395) üzenetére


FehérHolló
veterán

különben is csak írta. :P

a kettő ortogonális dolog. attól még, hogy cukorbetegek fogyaszthatják, lehet hype-olt. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#70397) erdey_a válasza tildy (#70395) üzenetére


erdey_a
őstag

fenntartom hogy hype a nyírfacukor...
ahogy a gluténmentes, meg a laktózmentes dolgok is.
a zemberekben van egy hit, hogy ha valami valamitől "mentes" akkor az jobb.

nem a valódi betegekről beszélek

Vérboci

(#70398) Baltincs


Baltincs
tag

Sziasztok! Nagyon hülye kérésem lenne, van egy zenekarunk, készül a demo, majd nemsokára a lemez is, leginkább ilyen poprockos/punkrockos vonal(Green day, sum 41, blink, intim torna, supernem) ezek egyvelege talán, de elég szerteágazó muzsikákat sikerült írjunk, viszont az istenért se jut eszünkbe egy zenekar név. Magyar az ének, és ezért valami magyar, esetleg egyszerűbb angol nevet keresünk, ami könnyen megjegyezhető. Ha esetleg van valami ötlet így hallatlanul is, szívesen vennénk. :D Köszönöm előre is!

(#70399) erdey_a válasza Baltincs (#70398) üzenetére


erdey_a
őstag

- Mi az együttes neve?
- Sróf.
- Szóval "Sróf"... Bár én jobban javasolnám inkább a "Kutyaütők" nevet. Hö-Hö-Hö-Hö-Höhhö-Hö! És milyen számokat adnak elő?
- A múltheti lottószámokat, hö-hö-hö-hö-höhhö-hö!
(Csinibaba) :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#70400) FehérHolló válasza Baltincs (#70398) üzenetére


FehérHolló
veterán

söntöntő(k).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.