Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69101) fokukac


fokukac
nagyúr

Itt a tél, itt van újra. A HÉV ülései végre megint hereégető üzemmódban. Nem tudom, hogy ez bug vagy feature ebben a 60 éves NDK csúcstechnikában :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69102) ToBeY válasza fokukac (#69101) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egyértelműen feature! A kedvedért bekapcsolták az ülésfűtést a HÉV-en ;)

(#69103) Spet válasza fokukac (#69101) üzenetére


Spet
addikt

Ajánlott "irodalom" :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#69104) fokukac válasza Spet (#69103) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ó, a H8-ason működik.
Sőt, valami érzékelő is van. Amikor leülsz, még hideg az ülés. Aztán 2 perc múlva már éget.
Amúgy helyesbítek, nem maga az ülés éget, hanem előtte a fűtőtestből felszálló 60 fokos levegő. Tehát igazából a kilógó testrészeket égeti.
De majd remélem, ezt is felújíttatjuk 100 milliárdért az oroszokkal (ha már az NDK megszűnt) , mint a kék metrót :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69105) FehérHolló válasza fokukac (#69104) üzenetére


FehérHolló
veterán

most dicsekedsz, hogy neked lelóg az ülésről?

Skynet is real. It's called Google.

(#69106) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tud valaki ajánlani jó olasz éttermet?Ha ez Óbudán van,az előny! :K
Vapiano-ról nem olvastam jókat,pedig az közel lenne. :U

(#69107) Spet válasza FehérHolló (#69105) üzenetére


Spet
addikt

Melegre nyúlik az anyag :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#69108) tbs válasza ToBeY (#69106) üzenetére


tbs
addikt

Trattoria PomoD'oro, Il Monelli, Sciantusi... Obudan egyet sem ismerek.

(#69109) ToBeY válasza tbs (#69108) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi megnézem ezeket.

(#69110) parandroid válasza ToBeY (#69106) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Német vapianot én szeretem. Magyarhonban nem tudom, mások-e vajon. Felénk szerencsére minden második sarkon van egy olasz étterem, és ezek általában annyira olaszok, hogy max a kaják nevét, meg a számokat tudja még a pincér is csak németül. Telefonon pizzát rendelni ogen nagy élmény. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69111) ToBeY válasza parandroid (#69110) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nincs személyes tapasztalatom a Vapiano-val,csak a kommentek olvasgattam.
Azért tisztaság legyen má' egy étteremben.
"Borsos árak, tanácstalan személyzet, és éppen hogy tisztaság"

(#69112) parandroid válasza ToBeY (#69111) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Naja, ebből felénk semmi nem áll meg. 4-5 különböző vapianoban voltam, teljesen rendben vannak felénk, annyi, hogy kicsit nagyüzemi feeling, de tisztasággal, kiszolgálással, ételminőséggel sosem volt gond. Az ár annyi, amennyi, rendes, normális éttermi árak, olyan 5-10 eur körül van egy főétel, 2-5 eur között az innivaló, kávé, süti, szóval ketten olyan 30 eur körül szoktunk fizetni, ez nagyjából mindenhol ennyi, felénk egy meki sem sokkal olcsóbb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69113) lenox válasza ToBeY (#69106) üzenetére


lenox
veterán

Nekem a Fausto bejott.

(#69114) EQMontoya válasza ToBeY (#69106) üzenetére


EQMontoya
veterán

Little Italy, tényleg olaszok viszik.

Same rules apply!

(#69115) fokukac válasza parandroid (#69112) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én mindig azt csodáltam a Vapiano-ban, hogy egyesíti az éttermi árszintet (3000 egy tészta) a McDonald's-os életérzéssel (fél óra sorban állás, majd ülőhely keresés)
Ui. A kedvencem, amikor kérsz rá még sajtot, rárak két csipettel, es az plusz 500 :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69116) BlacKSouL válasza fokukac (#69115) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ha sajtot tesznek a tésztára má' ott el van b.szva az egész ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#69117) lenox válasza BlacKSouL (#69116) üzenetére


lenox
veterán

Vagy mar a tesztanal :).

(#69118) tildy válasza parandroid (#69112) üzenetére


tildy
nagyúr

Felénk is hasonló fontban . Viszont a sajt nem extra feláras , az benne van. Ülőhellyel sose volt gond. És van tk , Low gi tésztájuk is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69119) bobsys


bobsys
addikt

Samsung Galaxy Watch vagy olyan orat vegyek ami Wear OS alapu? Futni, meg edzeni nem oraban fogok, szeretnem ha az oranak lenne kalsszikus kijelzoje (lehet akar digitalis is, de ugy nezzen ki mint egy ora szamlapja), bor/fem szij, kerek es normalis gomb rajta.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#69120) parandroid válasza bobsys (#69119) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig ha futsz is, meg edzel is, akkor célszerű ilyen órát venni. Garmin Fenix 5-öm van (azóta van már 5+, meg 6 is, az s végű modell mindig a kicsit kisebb verzió - női, vagy kicsi kézre), civilizált óra formája van, appok, letölthető számlapok, mindent tud, amit egy okosórának tudnia kell, és minden olyat is, ami sportóraként elvárható. Egy ránézést megér talán, legfeljebb megállapítod, hogy nem ilyet akarsz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69121) fokukac


fokukac
nagyúr

Mai friss élményem a wizzair check-in és a szétültetés.
szóval a csajoddal ketten, nem különültetve utazni repülőn a korábban már kifizetett tételeken túl még 24 rugóba kerül. Miközben amúgy a gép helyeinek 3/4-e még zöld, berak magától úgy egymástól több sorra, hogy tényleg nincs hely mellette, hogy ne legyen elég egy helyet módosítani, hanem mind a kettőt kelljen.
Szóval a kurva anyját a wizzairnek :(((
De lehet, hogy csak látják, hogy már régen is utaztunk együtt, azaz régi házasok vagyunk, ergo csak kedvezni akarnak, hogy hátha unjuk már egymást annyira, hogy örülünk ha messze van a másik.

Mindegy, az odavissza 30 rugóról induló foglalás vége 90 e Ft lett, egy bőrönddel és egymás mellé üléssel, szóval csak jó ez a fapados modell. Jó benne volt a tagsági is.
De ez már szinte Lufthansa-ár. Az az ár, ami ki van írva a foglaláskor, így már csak egy szemfényvesztés.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69122) lenox válasza bobsys (#69119) üzenetére


lenox
veterán

De akkor miert nem egy rendes mecha orat?

(#69123) ToBeY válasza bobsys (#69119) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha nem érdekel a fitness része,akkor miért nem egy "igazi" automata órát veszel? :F

(#69124) bitpork válasza fokukac (#69121) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi már egy ideje nem nézzük ha szétültetnek minket. Felszállunk és amikor látjuk hogy s mint akkor elkezdünk csereberélni emberekkel. Kicsit hülyének néznek de elég sokszor bejön.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#69125) bobsys válasza lenox (#69122) üzenetére


bobsys
addikt

Nem is tudom, csak jopofanak tunt egy ora ami tud par okosora ficsort is.

(#69120) peterkeT : fenix van vagy $500, johogy nem fogok olyat venni :D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#69126) Tothgera30 válasza parandroid (#69120) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még egy ajánlás a Fenix-re, 5-öt és 6-ot használtam, előbbit több mint egy évig, bringázás, futás, edzés, szóval szinte mindent kapott úszás kivételével. Hozzátenném hogy használtan vettem mindegyiket, és így is igen tartós darabok. Ha újra vennem kellene talán a nagy mérete miatt egy Forerunner-t vadásznék.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#69127) parandroid válasza bobsys (#69125) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

320 eur-ért vettem az 5-öt, Kata 5s-e kicsit drágább volt, mert mittudomén, azért valami 340-et kellett adni. Persze szoktam röhögni, amikor látom amazonon, hogy van 16 (tizenhat) eur-ért is óra, ami állítólag ugyanezt tudja, plusz talán még fényképezni, meg telefonálni is lehet vele.

5 plus nem sokkal tud többet, nekem nem érte meg a felárat, a 6 meg épp akkor jött ki.

Amúgy mindegyiknek van fémszíjas, meg zafírüveges verziója, az is dob az áron, ha olyat nézel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69128) fokukac válasza parandroid (#69127) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tavaly még mi is 320-ért vettük az ojrót, de most már majdnem 340-ért. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69129) parandroid válasza fokukac (#69128) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hesstegjobbanteljesít!!!!!44!!NÉGY!!4!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69130) tildy válasza fokukac (#69121) üzenetére


tildy
nagyúr

A fapados már csak ilyen. Ha nem kell nagy bőrönd , akkor egész jól kijön, és ha jól tudom a Wizz ex lis íve visszahozza kb első úton az árát.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69131) lenox


lenox
veterán

(#69132) rushty válasza Tothgera30 (#68997) üzenetére


rushty
senior tag

:(((

Revolut meghívó pü-ben

(#69133) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, akkor bedobnék egy új témát.
Autóbérlés debit kártyával?
Nekem még sosem volt hitelkártyám, és már vagy ötször béreltem.
Most is foglaltam a rentalcars-on, de most nézem az emailben, hogy credit card only.
Na ilyenkor mi van? Már kifizettem, és nincs csak debit.
Két nap alatt tuti nem tudok másik kártyát szerezni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#69134) FehérHolló válasza fokukac (#69133) üzenetére


FehérHolló
veterán

általában csak hitelkártyát fogadnak el, hívd fel őket!

Skynet is real. It's called Google.

(#69135) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nem mondom, hogy nem idegesítő hogy a fészbuk belépési felület dizájnja rendszeresen megváltozik

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#69136) NoLF válasza fokukac (#69133) üzenetére


NoLF
addikt

akkor lesz rajta egy szép bünti, én is jártam már így. mire oda jutottunk hogy elmentünk a helyre ahol autót béreltünk, kiderült, hogy lejárt a credit card. semmi gond, lehet debittel is fizetni, csak annak 50EUR felára van.

az autóbérlés maga 24 EUR lett volna, így lett 74.

yeah!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#69137) concret_hp válasza fokukac (#69133) üzenetére


concret_hp
addikt

én 1x fizettem simán kp-val, pénzt zárolni meg egy sima debit kártán is tudnak elvileg, bringakölcsönzésnél ment 1 éve.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#69138) NoLF válasza concret_hp (#69137) üzenetére


NoLF
addikt

nyilván társaságfüggő, ezért is érdemes kukacnak odatelefonálni, hogy mi a menete náluk.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#69139) EQMontoya válasza lenox (#69131) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez spring drive?

Same rules apply!

(#69140) Spet válasza EQMontoya (#69139) üzenetére


Spet
addikt

Az ám.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#69141) EQMontoya válasza Spet (#69140) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szep cucc, de a jo kis JDM Seikom marad. :)

Same rules apply!

(#69142) lenox válasza EQMontoya (#69141) üzenetére


lenox
veterán

Milyen seikod van?

(#69143) parandroid válasza BlacKSouL (#69135) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az élet nagy problémái. Szerencsére nem érint, meghagyom neked.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69144) BlacKSouL válasza parandroid (#69143) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Pedig épp írni kezdtem neked, hogy magyarázd el hogyan és miért lehetséges, mi az oka, indoka, és

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#69145) ToBeY válasza BlacKSouL (#69135) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én meg azon gondolkodom,hogy törölni kéne magam mert a sok ismerős amiket megoszt felb@sz,de lehet csak unfriend-elni kéne vagy némítani őket.

"pl 5G-től döglenek a méhek és mind meghalunk"

[ Szerkesztve ]

(#69146) EQMontoya válasza lenox (#69142) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ilyen
SARD003

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#69147) concret_hp válasza ToBeY (#69145) üzenetére


concret_hp
addikt

követés leállítása azt' csá :D

nekem lehet hogy meglepően kulturált ismerőseim vannak, vagy csak egy hatalmas vélemény buborék az egész, de 5-6 ember rémlik, hogy le kellett állítani a követést, mert minden nap 5 macskát megmentenek, meg a legjobb poénokból osztanak meg óránként :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#69148) Lortech válasza concret_hp (#69147) üzenetére


Lortech
addikt

Nálam szinte csak követett csoportokból jönnek posztok. Kíváncsiságból lecsekkoltam, ismerőseim ~69%-ánál van letiltva a követés. Ez még engem is meglepett. :D Pedig 99%-ban csak valós ismerősöm van.

Thank you to god for making me an atheist

(#69149) Spet válasza BlacKSouL (#69144) üzenetére


Spet
addikt

Nem kéne mindig más és más account-jával belépni ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#69150) emvy válasza EQMontoya (#69146) üzenetére


emvy
nagyúr

Anno volt egy MM300-am, nagyon szep volt (csak a csatja huzta a szoromet). Meg egy Samurai-om is, az meg vegkepp szep volt :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.