Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53801) Winner_hun válasza Viszlát (#53800) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszönöm, beküldtem ezt a szót, remélem bekerül. Blackout is jelenti az áramszünetet vagy ez valami teljesen más lenne (már ha értelmes szó)?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#53802) concret_hp válasza Winner_hun (#53801) üzenetére


concret_hp
addikt

azt sztem arra használják amikor kiütöd magad :D vagy legalábbis arra is :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#53803) NoLF válasza fokukac (#53784) üzenetére


NoLF
addikt

Ugyanma' menjema' maradjma', orujje'! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#53804) Viszlát válasza Winner_hun (#53801) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha jól rémlik a blackout az elsötétítést jelentette a háború alatt légitámadásokkor, de ebben nem vagyok biztos. Az tuti, hogy manapság leginkább csak egészségügyi vagy italozásos/drogozós értelemben használják.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#53805) emvy válasza Viszlát (#53795) üzenetére


emvy
nagyúr

Azért szombaton lesz hangulat odakint :)

while (!sleep) sheep++;

(#53806) EQMontoya válasza Viszlát (#53804) üzenetére


EQMontoya
veterán

Felénk használják ITben is, szolgáltatás szüneteltetésére, pl. éjjeli upgrade.

Az eredménynek amúgy kifejezetten örültem, az elején volt szerencsénk, de utána tényleg mi voltunk a jobbak.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#53807) Spet válasza Lortech (#53798) üzenetére


Spet
addikt

Igen, de azt láthattad is, hogy be is sárgultak rendesen (csoportkörökben ugyebár ez nem nagy kunszt még), mert igen agresszívan elnyomták a rohamokat.

Svédek hasonló stílust képviseltek az írek ellen, csak nem kaptak lapokat érte (mondjuk elnézőbb játékvezetőt is kaptak, pedig ott is volt durvább odalépés).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#53808) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nomost. Van egy kivetítő(projektor) (kb. 2 éves, bontatlan, használatlan, de ez most mindegy is) hamarosan megtudom mit is tud. Ezt kéne összelőni valahogy meccsnézésre szombatra. A házban van kábeltévé vagy valami madzag amin jön a tévéjel :), de van valamilyen internetkapcsolat is, bár sajnos a wifi a házon kívül már nem nagyon fogható.
A kérdés, hogy legegyszerűbben hogy tudjuk összerakni nézhetőre? Logikus lenne valami stream-et keresni neten, de egy családi ház udvarában kell gondolkodni, ahol a vetítésre alkalmas fal irányába pont nincs ablak. Tehát ha laptop+wifi, akkor a routert kell átszerelni. Ez még talán az egyszerűbb. De a tévés lenne a stabilabb, jobb minőségű. Hogy tudunk kábeltévé (koaxkábel) jelet kivetítővel megjeleníteni, ha a projektorban nincs tv-dekóder (miért lenne)?
És hangunk hogy lesz hozzá? Laptopnál OK, csapnánk hozzá egy aktív hangfalat, de ha tv-jel? Akkor annál ha lenne tv-dekóder a projektorban, akkor audió-dekóder is lenne benne, és sima hangkimenet is?

mod: Epson EH-TW490, HD-Ready felbontás, és nincs dekóder/antenna bemenet. Van hádéemi, d-sub, s-video, kompozit, és USB-B, meg -A

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53809) fokukac válasza BlacKSouL (#53808) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem értek hozzá, de szerintem a set top box-ra kell kötni, és azon van mondjuk hdmi kimenet, vagy scart.
Ha analóg a jel, akkor pedig elé kell rakni egy tunert.
A hangot mindenképpen valami erősítőre / hangfalra kell kötni.

A tévés megoldás pedig jobb, mint a streamelős, ahogy hallottam a stream nem nagyon szokott működni.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#53810) parandroid válasza BlacKSouL (#53808) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy set-top box lesz a te barátod (vagy egyszerű műholdvevő valamelyik dvb-szabvány szerinti tunerrel). Antenna bemenet van rajta, csatornákat beállít, és hang-kép külön mehet ki rca-n ( ha szerencséd van, hdmi-n).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53811) concret_hp válasza BlacKSouL (#53808) üzenetére


concret_hp
addikt

ha stabil a net, akkor mediaklik-en teljesen jól jön az m4sport.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#53812) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Köszi!

Úgy tűnik set-top van kéznél. akkor most vagy egy k. hosszú hdmi-kábelt, vagy egy hasonló hosszú koaxot kellene kerítenünk.

És akkor azt mivel állítom be, hogy mit akarok nézni? Mármint hogy melyik csatornát. ST-boxnak van távirányítója? És a hangot is a set-topból kellene kiszednem? Sajnos csak jack-dugós megoldásom van szerintem hangfalakhoz. Egyelőre.

mod: tegnap idebent cégnél is streamelve néztük, kb. percenként akadt meg 1-3 másodpercre, és 5 percenként ugrott szinronba, ami kb. 10-15 másodperces kiesést jelentett, de a második félidőben szinte alig akadt. Azért mégis stabilabb a tv-s

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53813) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#53812) üzenetére


BlacKSouL
addikt

No. A set-topon hdmi kimenet van, meg scart. Meg RJ45, meg USB.
Akkor az egyetlen hdmi-n ki kell hozni a képet is és hangot is a projektorba, és a projektorból RCA-n meg a hangot?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53814) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#53813) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aha.
Namost ennyi idő kellett, hogy leessen: szombaton 18:00-kor még verőfényes napsütés lesz, és a kivetítőből kb. semmit sem lehet látni odakint...
;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53815) fokukac válasza BlacKSouL (#53814) üzenetére


fokukac
nagyúr

bazzeg, neked semmi se jó...!!!! :P

Ha esik, az a baj. Ha süt a Nap, az a baj...! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#53816) BlacKSouL válasza fokukac (#53815) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De jó, pl. sehol nincs dumdumzene, és nem is fúrnak 120 km-es körzetben :D

Amúgy leszarom ha szombaton esik, vasárnap ne essen... és július 1-5 között se essen. És július 9-23 se essen.
A nap süthet bármikor. Éjjel is. legfeljebb sima tévén fogom nézni a meccset.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53817) parandroid válasza BlacKSouL (#53814) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Najah. Mi ezt két éve, a vb esetében úgy oldottuk meg, hogy ki volt téve egy asztalra egy 48"-es LCD TV, ahhoz kihúzva a lakásból egy böszme hosszú koax, előtte meg felállítva két sörasztal sörpadokkal. Kép is, hang is elég volt. Persze biztos lehetett volna még csicsázni, de a hangulat volt a lényeg. Meg a sör.

Egyébként múlt héten nekem is megvolt a projektem, a magyar-német edzőmeccset megpróbáltuk steamelve nézni, de olyan volt, mintha 5 és 10 közötti fps-sel ment volna a hd közvetítés, én speciel nem bírtam nézni, úgyhogy előkapartam az évek óta nem használt beltérit, és rádugtam a fali aljzatra, amiben a beköltözésünk óta nem volt kábel, majd összekötöttem a tv-vel egy ősrégi scart kebellel. Erre a csajoknak sírt a szája, hogy de ez nem hd, lol. :DDD Szerencsére bevillant, hogy a tv-nek valami háromféle tunerje van, úgyhogy megkapta direktben a műhold jelét, és mindjárt talált valami 1300 csatornát, amiből az első az Erste, a második a ZDF, mindkettő hd, és mivel ezek valamelyikén adják úgyis az éppen aktuális meccseket, ezért tovább sem kapcsoltunk róluk azóta. Ha már kifizetem azt az évente 210 EUR tv-rádió adót, legyen valami haszna a dolognak...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53818) emvy


emvy
nagyúr

http://prohardver.hu/tema/re_a_nok_a_tudomanyban_egyesulet_elnyerte_a_2016-o/friss.html

Ez jo topic lesz, mar most idegyult a PH idiotainak egy jelentos resze (velem egyutt?).

while (!sleep) sheep++;

(#53819) fokukac válasza BlacKSouL (#53812) üzenetére


fokukac
nagyúr

adjon már valaki egy stream-linket privátban..! :)
EGy olyat, ami a cég angol ip-jéről is megy... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#53820) BlacKSouL válasza fokukac (#53819) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Majd elkérem kolléga tegnap mit indított, mert nekünk meg elvileg német ip-nk van.
Amiket gugli elsőre kidob azok nem jók ezek szerint?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53821) ToBeY válasza fokukac (#53819) üzenetére


ToBeY
nagyúr

bocsi, illetve youtbe leírásban van stream pár link amin lehet nézni a meccset.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#53822) tildy válasza Winner_hun (#53801) üzenetére


tildy
nagyúr

En Power outage es power failurekent ismerem, wiki is ezeket irja de ott ott a blackout is.
A power outage (also called a power cut, a power blackout, power failure or a blackout) is a short- or long-term loss of the electric power to an area.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53823) gaborbol válasza Viszlát (#53804) üzenetére


gaborbol
őstag

Amikor egesz varos vagy varos reszek maradnak aram nelkul es elsotetul a varos akkor mindig ezt hasznaljak a hirekben.

(#53824) Viszlát válasza gaborbol (#53823) üzenetére


Viszlát
addikt

Hádeaz Ámerika, ez az illető meg elvileg angol. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#53825) fokukac válasza Viszlát (#53824) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ahogy a kedves angol főnököm szokta mondani, 'the language is called English, not American'...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#53826) bobsys válasza emvy (#53818) üzenetére


bobsys
addikt

Kemeny

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#53827) NoLF válasza emvy (#53818) üzenetére


NoLF
addikt

Az szep munka...

Helyedben bele sem kezdtem volna. Bar, ha szeretsz sajtreszelovel rejszolni... ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#53828) Pttypang válasza BlacKSouL (#53816) üzenetére


Pttypang
veterán

Megtaláltam a megoldást számodra.
Ma a városban cirkált egy cirkuszos autó, a szokásos hangos reklámmal. Egy ilyet kellene a házatok elé állítani és idpőzítve mehetne egész nap, éjszakára meg lekapcsolna, szigorúan a rögzített ideig, ameddig engedélyezett a hangoskodás papíron ;]
Amíg te nyaralsz, ez mehetne a ház előtt, majd hazaérve lekapcsolnád, eltüntetnéd csendben, szerintem onnantól jó ideig nagyon, nagyon csendben lenne mindenki.

Azt az apróságot, hogy pár óra után lemennének páran és darabokra törnék az egész autót, most kihagyom, ahogy a tápelátás megoldását is.

Everybody lies.

(#53829) BlacKSouL válasza Pttypang (#53828) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jó ötletnek tűnik, de még keresem az összefüggést ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53830) Pttypang válasza BlacKSouL (#53829) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha magasabb az ingerkuszob, akkor ahhoz, hogy naluk leverd a lecet, az en verziom valoszinuleg eleg lesz.
Mivel nem vagy ostoba, ezert te addig elmesz nyaralni, nem kinzod magad ezzel.
Ha a szomszedoknak is leesik, hogy teged mi zavar, akkor talan abbahagyjak ok is es igyekeznek majd a szuksegesre leszoritani a zajongast, nem hiltiznek csak ugy hobbibol levesfozes mellett peldaul a masik kezukkel, mert a merokanal mellett elfer :N

Everybody lies.

(#53831) BlacKSouL válasza Pttypang (#53830) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja várjál, megvan, az a kukac aki ragaszkodik a zajos pesti panelhez meg a mozgalmas élethez. A mi 64 lakásos panelünkben alapvetően csend van itt lent/vidéken/falun/tanyán. Itt nincs fúrás, meg rendezvények se, helyette eső van. ;] Meg sok bagófüst :P

Olyan kocsi ötleted amúgy nincs, amiből mindig sütne a nap és nem esne ott ahol vagyok, és ha nyaralni mennék, oda is jönne velem, hogy a tengerparton is lássak néha napot? :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53832) Tim82 válasza emvy (#53818) üzenetére


Tim82
nagyúr

A legbiztosabb jele annak, hogy igazad van, az az apró tény, hogy hallador elkezd veled vitázni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53833) Pttypang válasza BlacKSouL (#53831) üzenetére


Pttypang
veterán

Errol eszembejutott a Matt Damon megmentese a marson film, ott a megoldasod, egy kis sugarzo anyag kell melled, rogton nem lesz semmi ;]

Everybody lies.

(#53834) BlacKSouL válasza Pttypang (#53833) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Meg kell néznem, kell az ötlet. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53835) tildy válasza emvy (#53818) üzenetére


tildy
nagyúr

Jesszusom. Emvy, jo vagy. CSak igy tovabb. Nekem eldurrant az agyam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53836) Tim82 válasza Tim82 (#53832) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aj-aj, szarkasztikus megjegyzésemet már érvelési hibává akarják nagyítani azok a roppant komoly emberek a másik topikban. Most mi lesz velem? :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53837) EQMontoya válasza Tim82 (#53836) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem még Kammerer hiányzik onnan, úgy teljes lenne a kép. :)

Same rules apply!

(#53838) Tim82 válasza EQMontoya (#53837) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na de azért figyelted, emvy milyen kis indiszkréciót követett el. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53839) Lortech válasza emvy (#53818) üzenetére


Lortech
addikt

Vannak komolyabb bajok is:
[link]
megj: lazán (se) kapcsolódik

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#53840) lenox válasza Lortech (#53839) üzenetére


lenox
veterán

Mire gondolsz, mint komolyabb baj? Amit a cikkben ir az illeto, vagy arra a reszere, hogy allitolag az abban foglaltak nem is ugy voltak, vagy arra, hogy talan el kene olvasni az egesz iteletet, megismerni minden korulmenyt, ha fikazni akar valaki, vagy mindre egyutt?
Az internetre felkerulo adatokkal kapcsolatban mindig felmerul, hogy egyaltalan nem igaz, nem a teljes igazsag, vagy csak egy szemszogbol ir le dolgokat, a legtobb baj forrasa szerintem, hogy ez nem evidencia mindenki szamara.

(#53841) Lortech válasza lenox (#53840) üzenetére


Lortech
addikt

Egy dologra, a bíró indokolására, ill. annak egy kiragadott részletére.
„kamaszos kíváncsiságával és az áldozat meggondolatlan magatartásával”
Az ítéletről van ugyan véleményem, de azt megtartom magamnak, nem vagyok bíró.

Sokan állították szembe az ítéletet egy másik nemrégiben születettel, mikor kakóscsiga "rablásért" másfél év letöltendő járt (bűnismétlés volt). Vajon ha megcseréljük a szereplőket (azok családi hátterével), és pusztán a cselekményeket nézzük, ugyanolyan ítélet születik?

Thank you to god for making me an atheist

(#53842) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Daily fun :)

Same rules apply!

(#53843) lenox válasza Lortech (#53841) üzenetére


lenox
veterán

Mi a baj ezzel szerinted? Ugy ertem en nem vagyok kepben, hogy mi tortent, a cikk szerint leitattak valakit, es cselekvokeptelen allapotaban ez vagy az tortent vele, a kommentek szerint ez hazugsag es valojaban a valaki alkohol altal befolyasolt allapotban ilyen-olyan meggondolatlansagokat csinalt. En biztos nem tudom eldonteni, hogy ez vagy az az igazsag, az altalad idezett szoveg meg egesz mas megiteles ala kellene essen ha az egyik vagy a masik igaz. De egyebkent tudtommal ha nem jo az itelet, akkor lehet fellebbezni, ha a biro tok hulye volt az egeszhez, akkor annak is van kovetkezmenye.

(#53844) parandroid válasza lenox (#53843) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a baj.

"...több mint egy órán át molesztáltak egy öntudatlan lányt, és még le is videózták, amit tesznek. A bíró a lány "meggondolatlanságát" enyhítő körülményként vette figyelembe, és ez sem egyedi: a bíráknak szóló kollégiumi iránymutatáshoz igazodott. ... ...feltehetően arra gondolt a bíró, hogy a 14 éves sértett együtt készült bulizni későbbi támadóival, egyedül maradt velük egy lakásban, és alkoholt is fogyasztott velük."

Konkrétan az jön ebből le, hogy ha egy részeg lányt találsz, nyugodtan dugd meg, úgy kell neki, max felfüggesztettet kapsz, ha vagy olyan hülye, hogy még videóra is veszed.

Szerk.: Nem azzal van a gond, hogy nem tudják kideríteni, hogy beleegyezéses szex volt-e, amit aztán megbánt, vagy nem (mondjuk ez elég hülye felvetés, amikor egy magatehetetlen lányt molesztálnak, és ezt még videóra is veszik, ebbe ki a frász egyezne bele?), hanem az, hogy ebben az esetben bizonyítottnak látták, hogy erőszak történt, és mégis mentő körülmény az áldozat "felelőtlensége". Azaz, hogy megbízott a barátaiban, ismerőseiben, akik ezzel visszaéltek.

Szerk2.: Nem rossz az indexes cikk egyébként, elég sok aspektust említ meg. Különösen érdekes az utolsó szakasz a Kiss László-ügy 'fényében'.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53845) EQMontoya válasza parandroid (#53844) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egyébként lehet, én vagyok fura, hogy a videó publikálása sokkal elrtettentőbb számomra, a következők miatt:
-Erre "büszkék voltak", fel sem merült, hogy gáz.
-Bele sem gondoltak egy pillanatig sem, hogy ez a csajnak hogy fog esni.
-A fenti kettőt úgy, hogy ugye elvben ismerték, egy társaságba tartoztak.

Ebből két dolog következik:
-Megtesznek ilyet egy olyan emberrel, akit amúgy kedvelnek. Akkor mit tennének meg egy tök ismeretlennek?
-Nem kedvelték, ezért itatták le. Ez esetben viszont előre tervezett volt az egész, ami meg kimondottan aljas.

Mert ha valaki azt mondja, hogy nem érezték át tettük súlyát, amikor a magatehetetlen csajjal mindenfélét csináltak, az még talán lehet igaz. De hogy ezek után még publikálták is, az nagyon sokat elmond arról, hogy mit is érezhettek valójában.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#53846) lenox válasza parandroid (#53844) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan ez egy sokdimenzios dolog. Tudtommal van olyan orszag, ahol ontudatlan aldozatnal ez kerdes nelkul eroszaknak szamit. Masreszt magamtol en is azt gondolnam, hogy nem kene enyhito korulmeny legyen, hogy az illeto ittas-e. A konkret esetre azt gondolnam, hogy ha a biro a kuria iranymutatasa szerint vette ezt figyelembe, mint enyhito korulmenyt, akkor ezert nem a biro a hibas, hanem a kuria. Meg meg azt is gondolom, hogy a magatehetetlen, es a vedekezesre es akaratnyilvanitasra keptelen az nem ugyanazt jelenti.

Amugy nem akarok vedeni senkit, csak magam reszerol nem szeretem, ha altalanossagokban van megfogalmazva, hogy mindennel/mindenkivel baj van. Te szerencsere kiemelted, hogy szerinted mi a konkret hivatkozott baj, es akkor ha jol ertem, az tiszta, hogy ez a kuria iranymutatasa miatt van igy, tehat nem a birot kell okolni, meg ahogy az egyik cikkben irtak a gazdag fiuk vs szegeny lanyra hivatkozni.

#53845: de azt amugy nem tudjuk, hogy mit csinaltak, meg az aldozatra tekintettel nem is kell tudjuk, csak mondanam, hogy azert vannak fokozatok, tehat pl. archoz tartott futyivel fotozni az mas azert, mint. pl. a tetovalt lanyos, gondolom a buntetes is kulonbozo kell legyen.

[ Szerkesztve ]

(#53847) Lortech válasza lenox (#53843) üzenetére


Lortech
addikt

En biztos nem tudom eldonteni, hogy ez vagy az az igazsag, az altalad idezett szoveg meg egesz mas megiteles ala kellene essen ha az egyik vagy a masik igaz.
Szerintem nem. Logikailag nem jön ki.. Az általam idézett szöveget én elfogadhatatlannak tartom függetlenül attól, hogy mi történt (mármint a bíró szájából), merthogy a bíró elítélte az elkövetőket, azaz minden kétséget kizáróan úgy látta, hogy elkövették azt, amivel vádolták őket, azaz ő abban a hiszemben adta ezt az indoklást, hogy meg volt győződve a bűnösségükről. Nem tudom, érthető-e, baromi fáradt vagyok.
Még egyszer, nem a cselekmény részleteit akartam megítélni, vagy épp az ítélet enyhítését megkérdőjelezni, csupán az áldozat hibáztatása volt a problémám, erről szólt a cikk - ezért sem teljesen értettem a visszakérdezéseid.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#53848) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Lusta vagyok a megfelelő topikba menni, van itt elég ész. :)
Milyen tévét vennétek a következő kritériumok mellett:
-Nem kell nagy, max 100cm képátló, még az is sok.
-Képminőség legyen tényleg jó, fullhd-t tudjon.
-3D nem lényeg.
-Hangot leszarom, hifire lesz kötve.
-Lehet akár használt is.

Input esélyesen hdmi meg néha a digitális tv adás, nem kell youtube, a szomszéd titkosított wifijéről sem kell tudnia leszedni a házipornót, stb.

Same rules apply!

(#53849) emvy válasza EQMontoya (#53848) üzenetére


emvy
nagyúr

A legolcsobb Samsungot.

while (!sleep) sheep++;

(#53850) fokukac válasza EQMontoya (#53848) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézz egy használt, 42 colos Pana plazmát.
kenterbe veri bármelyik olcsó lcd-t. Aztán vegyél hozzá egy Chromecast-ot, oszt' jóvan. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.