Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#75045) Devid_81 válasza keIdor (#75040) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Korabban telorol nem nagyon akartam kifejteni bovebben de,
meg annyit hozzatennek, hogy jelenleg jo eros 90% ban azon vagyok hogy AMD lesz a fejlesztesbol. :K
Tudom, hogy lesznek dolgok amiben hatranyos lesz, foleg jateknal amire a gepemet 95%-ban hasznalom jelenleg.
Amit az Intel csinal, attol azert nyilik (mindig) a bicska a zsebemben. :W
Ha csak megnezzuk ezt a "visszafele nem kompatibilis es megis az" Socket 1151-et, ettol azert felforr bennem a viz. :W
Ertem en, hogy egy lap egy cpu, es megint elvan az atlag ember evekig, de nah nah... :U
Masik oldalt nezve avagy az AMD, tuti hogy, lemaradasban leszek, de meg jonnek majd uj procik, es elviekben a Ryzen 2 is AM4 be fog erkezni. Itt tenyleg van meg jovo ha ezt nezzuk.
Tudom kozben johet a PCI-e 4.0 es egyeb aprosagok amik miatt az ember ugyis lapot is cserel ha nem bir ellen allni, de ugyan ez igaz lesz a mostani 8 magos 1151-es intelekre is + Z390. :K
Tulajdonkeppen 2 fele ut van, 2700X majd ha kijon akkor 2800X (ha megeri a kulonbseget), es ha nem hoz hatalmas ujitast az uj chipset jovore akkor 3700X vagy 3800X.
Ha meg intel, akkor Z390, es kezdetnek egy 8700K majd az uj 8 magos, nevezzuk talan 9700K-nak, bar ebben nem vagyok biztos, hogy ez lesz a neve.
Intelbol csakis akkor veszek ha a Z390-en 72-es betumerettel lesz irva a manualban, hogy a jovobeli 8 magost is majd tamogatja, egyebkent d.gjak fel az egeszet jo melyre maguknak. :K
Az persze teljesen mas lenne, ha egyutt jonne ki a 8 magos CPU es a Z390, de vagy az egyik vagy a masik nem fog most meg bekovetkezni.
Az meg ha majd igerik, hogy ev vege fele lesz csak az egeszbol valami, mar el is donti a nyertest szamomra pikkpakk :)

Most tudom, hogy ez ugy nez ki mintha nagyon menni akarnek a csucs fele, de oszinten megmondom sem a 8700K a maga 6 magjaval nem szimpi, sem a 2700X az orajelevel.

De ott lesz a Computex jovoheten, az majd sokat fog segiteni (remelem) :)

[ Szerkesztve ]

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.