Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#75851) RazoR válasza bombibmw (#75850) üzenetére


RazoR
veterán

Hámáénsenemdemegbaszhassa! :D

Mindegy, ajtókitámasztónak vagy lábtartónak még jó lesz! :DDD

(#75852) akoska07 válasza Devid_81 (#75847) üzenetére


akoska07
nagyúr

És tényleg. Besz@rok. :DDD ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#75853) keIdor válasza RazoR (#75846) üzenetére


keIdor
titán

Tápegységed milyen idős?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75854) RazoR válasza keIdor (#75853) üzenetére


RazoR
veterán

2 hónapos

Kis update:
Az egyik EVGA-s forma adott egy tippet, hogy az NV driverben pipáljam ki a Debug Mode-ot, ezt tegnap megtettem és úgy maradt, de újraindítás is kell neki, ezt nem tudtam, szóval ha ez a mód be van pipálva akkor megy a kártya rendesen! Ha ezt kikapcsolom akkor jön a kress!
Ez csak elég a gariztatáshoz nem?!

[ Szerkesztve ]

(#75855) Devid_81 válasza RazoR (#75854) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mondanam, hogy "remelem igen"
Nem tudom a debug mode pontosan mit es hogy csinal.
Viszont a kartyad nem hasznalhato "alapon" ami valami hibara utal.
Lehet am csak vmelyik memoria kezd tulmelegedni es az okozza a bajt.

Nalam pl ahogy jottek az uj driverek ugy valt instabilla a 6GHz-es ramtuning, jelenleg ott tartok, hogy 5850 korul jo a kartya, felette nem.
Es tok fura fagyasok voltak, eleinte nem is mertem volna a vramra tippelni, mert semmi fele kephiba nem volt csak indokolatlan crash-ek.
Hogy most ez a driverek mukodesenek az elterese vagy csak a huto ragacsok oregedese azt nem tudom.
De addig nem kezdek el panikolni amig a gyari OC-n tokeletes.
Viszont probara vedd le az orajeleket, gyari ala akar stb.
Es had menjen meg par kort a kartya.

[ Szerkesztve ]

...

(#75856) RazoR válasza Devid_81 (#75855) üzenetére


RazoR
veterán

Nem volt húzva a kártya már egy jó ideje, csak a power és a temp csúszka volt kitolva! Ugye ICX meg minde és a memóriák max 60 fokon mentek.
A debug mode az alap órajelek alá viszi a kártyát, ebben a módban nincs is hiba, de ha kikapcsolom és gyári órajeleken kellene mennie egyből hibázik, vagyis az én esetemben a kártya nem tudja tartani a gyári órajeleket ami az én olvasatomban hibás működés!

Illetve ezt a írta az egyik EVGA fórumos modi:

Debug mode notes: If running your card in debug mode resolves your issues you will be left with two options...

A. Leave the card running in debug mode so you're able to play without problems. Leaving the card in debug mode forces the card to run at nvidia reference clock speeds all the time.
B. RMA the card. I would personally recommend doing option b as all cards should work perfectly out of the box at out of the box clock speeds.

Szvsz ezért már kérhető az RMA.

[ Szerkesztve ]

(#75857) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez a zene valami hatalmas,a hideg szaladgál rajtam amikor hallgatom.... hazafelé jövet az M62ön mindig berakom,belső sáv és döngetem végig ... [link]

Amúgy, 6hét alatt 6000mérföldet raktam a vitóba.Az önindítót már cseréltettem mert kifeküdt a napi 150 indítástól... egy garnitura gumi fél évre se elég... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#75858) keIdor válasza TTomax (#75857) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is van ilyen "döngetős" zeném, de egészen más stílus, nekem ez a fajta adja: [link] :) Jó hangosan, szintén belső sáv. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75859) cyberkind válasza keIdor (#75858) üzenetére


cyberkind
félisten

De fiatal valaki. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#75860) keIdor válasza cyberkind (#75859) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a buli és a pörgés 50 évesen is ez lesz, feltéve ha megélem. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75861) proci985 válasza keIdor (#75858) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

akkormar, mondjuk az a durva hogy ez is 16 eves.

EDMbol mondjuk en major lazert hallgatok inkabb. dimitrieket lattam eloben tavaly de annyira nem hagyott mely nyomot.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75862) keIdor válasza proci985 (#75861) üzenetére


keIdor
titán

Akár, sok mindent meghallgatok.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75863) VTom válasza cyberkind (#75859) üzenetére


VTom
veterán

Fiatal? Ez egy feldolgozás, ez a szinti dallam ha hól emlékszem kb. '97-es, Dr. Motte és Westbam Love parade theme-jéből való. :K
Így Keldor tiszteletbeli öregnek számít :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#75864) RazoR válasza proci985 (#75861) üzenetére


RazoR
veterán

Még mindig meglepődöm, hogy más is szereti innen ezt a műfajt! Nekem ez nagy kedvenc!

(#75865) Devid_81 válasza RazoR (#75856) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem feltetlenul kell az extra tuning ha van gyari OC a kartyan es lehet mar azt nem birja.
De ha meg nem birja akkor az RMA. :K

...

(#75866) VTom


VTom
veterán

Na, Gaming Evolved lesz a Division 2. Vegát + freesyncet kell venni, nincs mese. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#75867) RazoR válasza Devid_81 (#75865) üzenetére


RazoR
veterán

Hát nem bírja úgy néz ki, elfáradt szegény! :D Most jött a mail az EVGA-tól, hogy mehet az RMA.

(#75868) Devid_81 válasza RazoR (#75867) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Menj biztosra, mikrozd meg mielott elkuldod ;] :DDD
Csak viccelek, viszont en mar volt, hogy megtettem parszor szivatos hardware-el :DDD

...

(#75869) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Titanfall 2-vel játszott valaki? Milyen a single kampány?

(#75870) RazoR válasza DeckardCain (#75869) üzenetére


RazoR
veterán

Yes, szerintem jó, nekem tetszett! A multija is jó!

(#75871) RazoR válasza Devid_81 (#75868) üzenetére


RazoR
veterán

Viccen kívük gondoltam rá! :DDD
Én egy számtech kiskeres havertól kaptam tanácsként, hogy a rendetlenkedő de még működő ssd-t rakjam be a mikróba 2mp-re.... :D

(#75872) proci985 válasza RazoR (#75864) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a dnb forradalmat 10-15 eve kb az elso sorban toltuk Budapesten :). szerintem calyxon anno voltam is meg mintha valamikor lett volna egy spor is amin kint voltunk.

tavaly szigeten nekem az egyik legnagyobb elmenyem andy c volt vegre eloben, anno nekem kimaradt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75873) RazoR válasza proci985 (#75872) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor lehet még voltunk egy buliban is! :D
Mikor megjelent itthon a DnB azóta elkötelezett híve vagyok! :)
Gondolom akkor ez is megvan?

(#75874) DeckardCain válasza RazoR (#75870) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Na akkor meg is veszem.

Proci985: én akkor prog és tech house-ra ugraltam😂

(#75875) Puma K válasza proci985 (#75872) üzenetére


Puma K
veterán

2008.04.12. - K2 - Cooh - videó :))

K2, Trafó, Mokka Cuka ahol leginkább pörögtünk, de persze máshol is előfordultunk ismerősökkel-barátokkal :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#75876) proci985 válasza RazoR (#75873) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

aphroditetol mondjuk ezt pont nem ismertem.

ha a noisia block controlljat egy idoben minden heten hallottad buliban akkor valoszinuleg :D

viszont az is mindent elmondott, hogy tavaly rudimentalon kb az original nuttahra volt rudimentalon buli pedig az mar lassan kb 20 eve is klasszikus volt :D.

mondjuk az is durva volt amikor 2008 korul a dubstep Budapesten mozgatott 50-200 embert aztan neztem 2011 korul, hogy mennyire hipsterek a svedek hogy ismerik meg szeretik. csak ugye kiestem a praxisbol aztan egesz jol elkerulte a figyelmemet, hogy skrillex tortent.

Puma K: datum es a zene alapjan gyanus, hogy voltam itt... :D meg ki ne felejtsd a citadellat.

DeckardCain: mondjuk en pont tavaly nyaron potoltam Hernan Cattaneot :), bar nekem a prog inkabb csak mellekszal volt. buliban meg nem mindig jott att, anno Tiefschwarzrol pl kijottem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75877) RazoR válasza Puma K (#75875) üzenetére


RazoR
veterán

Alap helyek voltak, a Kashmir bezárását sajnáltuk a legjobban annó, a legjobb hely volt! Aztán a Mokkában buliztunk még sokat. A végén még kiderül, hogy személyesen ismerjük egymást bulikról... :D

(#75878) DeckardCain válasza proci985 (#75876) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nagy kedvencek. Satoshi Tomiie, lecixon avenue, John creamer & stephan K.
Global underground 21 moscow az ami igazán kedvenc stílusban.
Magyarok közül régen chriss. Illetve veszprémi atriumbol Dandy, geri Da pig.
Sajnos ő már nem aktív.
Volt vadam idoszakom is, gayle San, dj rush.

(#75879) proci985 válasza DeckardCain (#75878) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

o GUk nalunk is elegge mentek. mondjuk buliban lehetett tudni, hogy a nagyobbak vagy a balatonnal voltak, vagy lehuzas volt meg a freees idokbol.

rushon voltunk mi is meg 2003ban szigeten, az eleg sulyos volt, egyik baratom majdnem hogutat kapott aztan utana nem akart velem technopartyra jonni :DDD.

---

bezaras a legsulyosabb az a budapesti pacha volt, ahol a hivatalos penteki zaro utan meg beszerveztek egy Pendulum / Mathematicset.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75880) DeckardCain válasza proci985 (#75879) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Amit sajnáltam még az a Home :(

(#75881) VTom válasza RazoR (#75873) üzenetére


VTom
veterán

Nem tudom biztosan, hogy mindketten elírtátok-e, de a DmB-nek vagytok Ti is a rajongói ugye? Minden streamjüket megnéztem már vagy ötször, gépléjer egy forintot nem érsz jeligére. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#75882) Erdei88


Erdei88
veterán

AMD Will Release a Raven Ridge APU Graphics driver once each Three Months

Ezt valahogy nem látom a PH címlapján :U

[ Szerkesztve ]

(#75883) keIdor válasza proci985 (#75861) üzenetére


keIdor
titán

Én egyébként autóba 10-ből 9x ezt hallgatom 4G-ről: [link] Sőt ha főzök akkor is.
Vorarlbergi (osztrák) rádió, semmi szöveg nincs, csak mixek, azok viszont jó pörgősek.
Meg 10 számból 7-8 tetszik, jó az arány is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75884) cyberkind válasza keIdor (#75883) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt tolom ha rádiózni kell, a jó kis Euro Truck-ban találtam rá. :D

Paranormal Cocktivity

(#75885) proci985 válasza keIdor (#75883) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jo cuccnak tunik

en mondjuk sokat nem radiozok, foleg a spotify megy

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75886) keIdor válasza proci985 (#75885) üzenetére


keIdor
titán

Az is, az egyik legjobb rádió Európában szerintem. Persze annak akinek ez jön be.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75887) cyberkind


cyberkind
félisten

Nagyon úgy tűnik, hogy a M$-nak hála a PS5 is 20-ban jön, viszont így teljesen logikus volna egy évvel eltolni a TLoU 2-t, amivel szintén megalapozhatnának egy jó generációs startot, jól beindította ezt a M$. :D

Paranormal Cocktivity

(#75888) bombibmw válasza cyberkind (#75887) üzenetére


bombibmw
veterán

Jöjjön csak PS4-re az a TLOU2, majd a PS5 nyit a Cyberpunk-al. :)
De jó lenne fordítva is. :D

(#75889) cyberkind válasza bombibmw (#75888) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem mindenre jönni fog de nyilván a PS5-ön lesz a legjobb a játék, tuti nem hagyják ki a visszafele kompatibilitást. :)

Paranormal Cocktivity

(#75890) keIdor válasza cyberkind (#75887) üzenetére


keIdor
titán

Állítólag 4K 60fps lesz a cél az MS-nél, az irány szerintem jó, kövesse a Sony is. Úgyis kapni fogja a TLoU 2 is a PS5 patchet.
Meg merem kockáztatni, hogy a hardver mindkettőnél 8 magos Zen lesz és Navi, közös rendszermemória GDDR6, 16GB vagy több.

Tehát marad x86.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75891) cyberkind válasza keIdor (#75890) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég nagy hátrányba kerülhet a PC ha ez meglesz.

Paranormal Cocktivity

(#75892) keIdor válasza cyberkind (#75891) üzenetére


keIdor
titán

Biztos vagyok benne, hogy ez is a cél.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75893) cyberkind válasza keIdor (#75892) üzenetére


cyberkind
félisten

Legalább lesz min dolgoznia érdemben az NV-nek.

Paranormal Cocktivity

(#75894) Anubris


Anubris
őstag

Nah csak nem bírtam ki és az új monitor mellé már a vga-t is lecseréltem.
Elsőre kicsit aggódtam, hogy elég lesz-e ugyanaz a ventis megoldás ami az 1080-on volt, de hát most látom, hogy ez sokkal vastagabb. :DD
Rohadt jól tettem, hogy cseréltem. Az 1080-nak sok volt ez a felbontás. 73 fokos volt 1800rpm-n egyes játékokban, ez meg eddig még 64 fölé egyszer sem ment 1200rpm-en pörög gyári 1949mhz boostal. Meg persze fps-ben is érezhető a különbség.

(#75895) stratova válasza Anubris (#75894) üzenetére


stratova
veterán

Szép, ilyen kaliberű borda MSI GamingX-nél legutóbb az R9 390X-re kellett. Ahogy pl 1080-ra elég volt a korábbi 980 Ti kalibere.

[ Szerkesztve ]

(#75896) VTom válasza Anubris (#75894) üzenetére


VTom
veterán

Mondtam, hogy kell alá a Ti. :K

3440x1440 100hz-en majdnem ugyanannyi pixel, mint 4k 60hz. 97%-a, ha jól emlékszem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#75897) Anubris válasza VTom (#75896) üzenetére


Anubris
őstag

Egyelőre én örülök annak is, hogy a 60hz stabilan megvan. :DDD 100hz-ra még nem kapcsoltam át, de majd kipróbálom.

(#75898) Speed® válasza Anubris (#75897) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ott kiderül majd, milyen is a kari..ki kell nyomni a szemét hozzá valószínűleg :)

(#75899) TTomax


TTomax
nagyúr

Nagyon erősen gondolkodom egy ilyen vásárlásán... nincs zene a kocsiba,de nem akarok építeni bele mert nem sokáig marad.... ezt meg csak ki tudom venni és kész,máshová is jó... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#75900) RazoR válasza TTomax (#75899) üzenetére


RazoR
veterán

Hasonló árban a JBL Xtreme-et tudom javasolni, volt nekem és tátva maradt a szám a hangjától! Egy nagyobb szoba sem okozott neki gondot egy kocsi meg főleg!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.