Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#75901) TTomax válasza RazoR (#75900) üzenetére


TTomax
nagyúr

A Harman/Kardon egy kategóriával feljebb játszik mint a JBL,hallgattam az Xtremet élöben,a méretéhez képest persze nem rossz,de én nem ilyesmit keresek,és eléggé túl is van árazva ahhoz képest amit tud. [link]

Régen,,,,nagyon régen akkoriban nagyon komoly cucc volt a kocsimban.A kombi F astra kasznija nem rezonált hanem rendesen púposodott,az XR3asomé nem különben.... :DDD
A mély láda 35Kg volt és nem volt különösebben nagy,olyan réz kábelokkal volt bekötve mint a hüvelykujjam,magam kábeloztam be...4 közép 4magas, meg a láda,erőlködő az akkut lerántotta kb 15perc alatt...perssze kaszni az már rohadt a hangszóró mögött,de vagányok voltunk... :DDD Az unokatesom járt ilyen "gyorsulási" versenyekre egy 3literes opel omegával,én persze nem kisérleteztem még az RX3ommal sem,de zene az volt,persze csak szigorúan járó motorral... egész nap azokat a romokat vaxoltuk... :DDD
Pfej,de bün rossz kölök voltam.... remélem a fiam örökli!!! :DD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#75902) RazoR válasza TTomax (#75901) üzenetére


RazoR
veterán

Tudom, hogy a HK a magasabb szint. Ahhoz még nem volt szerencsém.

(#75903) TTomax válasza RazoR (#75902) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért az Vito nem olyan olyan kis tér ám a rakteret csak egy rács választja el az utastértől,szóval van doboz rendesen... ráadásul ez a long vito a 109CDI,szivok is vele néha mert naponta vagy 50szer meg kell fordítani a kocsit és hát néha be kell tolna a susnyásba a végét ahol vagy van kerítés vagy nincs fene se látja,de nagyon nem is érdekel,ez a kocsi addig lesz meg amíg műszaki van rajta aztán én leadom a bontóba nem szenvedek vele,bőven megkeresi az új árát...Van olyan hetem amikor 800-1000font között keresek,persze megyek is érte reggel hattól este 11ig...pcre idöm sincs,de most nem is érdekel más csak a fiam a páromat próbálom teljesen levenni a munkáról,nem megy hetente csak négy napot és ahol lehet csalom hazafelé...nem kell neki ott szenvednie,inkább dolgozok 16órát,de ne a terhes feleségem szottyanjon a gyárba.Ö a közös gyerekünkkel már éppen eleget dolgozik így is, heti 24/7.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#75904) TTomax válasza Erdei88 (#75882) üzenetére


TTomax
nagyúr

In the meantime az nVnél.... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#75905) VTom válasza TTomax (#75903) üzenetére


VTom
veterán

Majd ezt is kikapcsolod, bekapcsolod 150x egy nap? ;]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#75906) TTomax válasza VTom (#75905) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem kell,akksi van benne... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#75907) keIdor


keIdor
titán

Workstationnek nagyon brutál lesz az új Threadripper. 2990X a neve.
32 mag @ 3.4 GHz
1 mag @ 4.2GHz

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75908) keIdor


keIdor
titán

Nem tudnék ennyi magot kihasználni, a felét sem, de lassan szégyenlem az alsókategóriás i7-6700K-t. :D i7-8700K is ciki... :DDD

[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75909) Speed® válasza keIdor (#75908) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem egy liga :) De azért ellennék vele :DDD

(#75910) VTom válasza keIdor (#75908) üzenetére


VTom
veterán

Ja, csajozni már én sem megyek el a 6700K-val.

Még szomorúbb hogy lassan 50K alatt lehet eladni, ha egyáltalán el lehet.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#75911) Devid_81 válasza VTom (#75910) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ehhez kepest neztem a 4790K-kat meg 65-ert aruljak... :O
De itt ebayen meg £200-ert is aruljak hasznaltan...nem is ertem, hogy miert tartjak igy fenn az arat, amikor mar 4+ eves cuccrol van szo. :W
De ellenben a 7700K-t meglehetett venni £220 ujonan, epp a multkor lattam amazonon annyiert...ki erti ezt?! :U

...

(#75912) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Serious Sam 4: Planet Badass - First Great Gameplay (video from the game) (PRE-ALPHA)
Remelem hozni fogja a regi szintjet, mert akkor must have kategoria lesz nalam :K

...

(#75913) DeckardCain válasza VTom (#75910) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Akkor én mit mondjak az i5 6400-al😂

(#75915) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Telorol nem megy a link.

https://seekingalpha.com/amp/article/4182662-nvidia-appears-gpu-inventory-problem

Sok a jelenlegi generacios GPU..

[ Szerkesztve ]

(#75916) keIdor válasza DeckardCain (#75915) üzenetére


keIdor
titán

...és elvileg törölték is az augusztusi bemutatót. Csak holland a cikk, nem linkelem, gondolom úgysem tud senki hollandul.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75917) Devid_81 válasza keIdor (#75916) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez nekunk valahol jo is, ameddig nincs uj VGA addig a regieknek kell megadni a maximalis tamogatast, es legalabb latunk meg fejlodest a driverekkel.

Masik oldalrol meg, kb felere kellene csokkenteni az MSRP es osszes kisker/nagyker arakat egy tolvonassal egyik pillanatrol a masikra.
Vinnek meg az emberek az nVidia kartyakat, de azert ezt hagyjuk mar, hogy meg mindig az egykori MSRP ar felett vagyunk, es mar tobb mint 2 eve kinn van a Pascal.
De ennyi, igy jartak, inkabb induljanak el a lejton lefele egy picit, es majd akkor osszeszedik magukat.

Ha nem vigyaznak meg az RTG is rajuk vag egy nagyot, es mar meg is erdemelnek Ok is, pont mint az intel :W

[ Szerkesztve ]

...

(#75918) Puma K válasza proci985 (#75876) üzenetére


Puma K
veterán

Durva belegondolni, hogy lehet egy tánctéren darálhattunk meg egy szórakozóhelyen jöttünk-mentünk ismeretlenül :D

Egy kis dubstep: [link]

(#75877) RazoR

Az a gond, hogy én a bulikon ritkán voltam végig, mert vagy előtte vagy utána dolgoztam... Sőt a legszomorúbb azaz volt, hogy rengetek buli lehetőséget hagytam ki haverokkal... mert... dolgoztam.

Így nem nagyon spanoltam idegenekkel csak ha pl mellém ült le valaki aki szintén megfáradt :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#75919) keIdor válasza Devid_81 (#75917) üzenetére


keIdor
titán

Nem hiszem, hogy nagyon lenne árcsökkentés, az nVidia ráér, 2018-as Radeonról még csak pletykák vannak, azok meg az elmúlt fél évben eleve nem jöttek be. Már márciusra új GTX-eket pletykáltak, június van, szóval ezek kb. ennyire pontosak... :)
Ha bejön az ősz és az új 5-6db AAA cím, akkor fel fognak pörögni az eladások, bár nem tudom ez a 300.000 GPU mennyire számít soknak.
Konzolból 2 hét alatt eladnak ennyit, de az egy másik piac, a PC töredéke, játék eladásokból lehet következtetni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75920) stratova válasza keIdor (#75916) üzenetére


stratova
veterán

Ó, azért jöhet google translate holland -> angol :D
Köszi ezt az oldalt még olvasgatni is szoktam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75921) keIdor válasza stratova (#75920) üzenetére


keIdor
titán

[link]

De még mindig ott tartunk, hogy a nevét sem tudják... ezek az oldalak csak a kattintásra mennek, lehet nekem is be kéne állnom pletykát gyártani.

2019 Q1-ben jön az új Intel GPU! :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75922) Puma K


Puma K
veterán

Lehet előbb a RAM tuningjával kellene jobban tisztába lennem, de mi értelme van annak hogy az újabb DDR RAM-ok 3-4-5-6 Ghz-cen járnak ha a késleltetés meg az egekben?

"Micron worked with Cadence to demonstrate new DDR5 memory, using a Cadence test chip and IMC that will be jointly targeted at SOC manufacturers for DDR5 preparation. The DDR5 demonstration started with 4400MHz CL42 -- yes, you read that right -- 8Gb memory, operating at 100mv lower than DDR4’s low-end. Micron is targeting an eventual 6400MHz frequency, but the immediate future is in the 4000s for frequency." - forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#75923) Speed® válasza Puma K (#75922) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mióta az IMC a prociban van, nem nagy gond a késleltetés, ill. egyre nagyobb L3 is segít, hogy zavartalan legyen a munkafolyamat.

(#75924) Devid_81 válasza Puma K (#75922) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Teljesen jok pedig, nekem is 4133-as van de a procinak esze agaban sincs hajtani annyin, max 3600-n tudom oket hasznalni :DDD ;] :W
Semmi amugy, az egvilagon semmi ertelme, de baromi jol hangzik, meg ha eppen kifogsz egy olyan lap+cpu parost ami tudja, akkor Aida64-ben marha jol mutat, kb ennyi :D

...

(#75925) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Allitolag ez lehet akar a Samu S10 design.
Minden a kepernyo moge lesz dobalva, tulajdonkeppen egy nagy kijelzo lesz a telo szembol, semmi mas.
Oke, most lekuzdottek a keretet, akkor most merre tovabb? :F
Kivancsi lennek mi lesz az ujabb orulet amivel majd mindig eladhato valik egy uj telefon... :U

[ Szerkesztve ]

...

(#75926) cyberkind válasza Devid_81 (#75925) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem rohadtul hiányzik a sztereó hangszóró. :D

Paranormal Cocktivity

(#75927) Devid_81 válasza cyberkind (#75926) üzenetére


Devid_81
nagyúr

5.1 ala en mar nem adom, jah, hogy ez egy telo?Nem baj! ;] :DDD

...

(#75928) cyberkind válasza Devid_81 (#75927) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt azért megnézném, hogy oldanák meg. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#75929) keIdor válasza Devid_81 (#75925) üzenetére


keIdor
titán

No akkor ebbe még egy kijelző alá rejtett ujjlenyomat leolvasót és elég bika lesz! Meg 350 ezer...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75930) cyberkind válasza keIdor (#75929) üzenetére


cyberkind
félisten

Itthon remélem legalább 500.

Paranormal Cocktivity

(#75931) keIdor válasza cyberkind (#75930) üzenetére


keIdor
titán

Annyi majd az 512GB-os iPhone. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75932) akoska07


akoska07
nagyúr

Uraim... kellene némi segíccsség. :D

Ha vki Ózd vagy közelében tudna kölcsönözni PS4-hez egy kontrollert pár napra nagyon megköszönném.

Lányom haza jött,mert én haza jöttem pár napra.

Hozott magával egy PS4-et,de a kontrollert elfelejtette elhozni. :D

:R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#75933) CJ4567 válasza keIdor (#75908) üzenetére


CJ4567
veterán

Én mit mondjak a G4560-al? :DDD

No Sana No Life

(#75934) DeckardCain válasza cyberkind (#75930) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Annyi majd "jobb" forint arfolyammal lesz😂

(#75935) #Morcosmedve válasza Devid_81 (#75925) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Egy a baj, hogy ezt már megcsinálta két cég, az Oppo, illetve ott a Vivo NEX is (csak szerintem ez utóbbi “gagyibb”. Innentől kezdve a samsung hátrányban van, bármit hoz ki. Apple-nal legalabb van a noccccs, rafoghato, hogy nem fog elromlani mechanika, de ennyi, az sem full screen, az is elavultnak tűnik. Kb minden telefon elavultnak tűnik ezekhez képest.

Az új, ami jön mind a két féltől, ~350-400k bruttó lesz, ezek szerintem 150-200k range... ami nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#75936) keIdor válasza #Morcosmedve (#75935) üzenetére


keIdor
titán

Eléggé tetszik ez a Find X.[link] :Y

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75937) Devid_81 válasza #Morcosmedve (#75935) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valamit biztos kitalalnak amitol eladhato lesz $1199 kezdo aron ;] :DDD :W

...

(#75938) #Morcosmedve válasza keIdor (#75936) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Azért is linkeltem. Eléggé el lett találva.

(#75937) Devid_81: 3 kamera hátra.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#75939) Devid_81 válasza #Morcosmedve (#75938) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Esetleg DNS scan, mert az arc es a szem es az ujlenyomat felismeres mar a multe :)

...

(#75940) #Morcosmedve válasza Devid_81 (#75939) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Az lassú, viszont az érszkenner a legjobb biometrikus azonosítás, a mai napig és gyors is!

© asszongya'hogy

(#75941) proci985 válasza Devid_81 (#75925) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ize, kamera?

ez a kiugro kamera remek otlet egyebkent ha az ember tokban akarja hordani vedelem miatt

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75942) Devid_81 válasza proci985 (#75941) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Arrol is volt szo, hogy elvileg a kijelzo mogott lesz...I dunno :U

...

(#75943) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szerintetek ha 50 fokra felmegy az SSD homerseklete jatek kozben amikor a VGA alafut a cuccnak az mennyire gaz?Dobjak neki egy extra kis ventilatort inkabb? :F

...

(#75944) proci985 válasza Devid_81 (#75942) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

videon latszik, hogy motoros

az tokkal nem mukodik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#75945) ScomComputer válasza Devid_81 (#75943) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nálam elég gáz lenne,másnál nem...miért nem az alsó m2-be teszed?

[ Szerkesztve ]

(#75946) Devid_81 válasza ScomComputer (#75945) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az alsoban is van :D
De az huvos, nyilvan nem kapja a "friss" 60 fokos levegot a VGA tol :D :O

...

(#75947) Speed® válasza Devid_81 (#75943) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Különösebben nem hatja meg.

(#75948) ScomComputer válasza Devid_81 (#75946) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaa..így már értem... :R

(#75949) Devid_81 válasza proci985 (#75944) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De az S10-nel olvastam valahol, hogy a kijelzo moge akarjak a kamerat, meg az osszes szenzort+ujlenyomatolvaso stb.

...

(#75950) bombibmw


bombibmw
veterán

Ááá, ez rohadt jó! :C [link]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.