Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5973) RangerFox válasza horkovy24 (#5971) üzenetére


RangerFox
veterán

A Sony meg az MS nem a 40-dik Mario-t adják ki, ezt jó lenne nem elfelejteni... :) Értek én mindent, csak egy valamit nem... Miért lennék befásult? :D Nincsen Xbox One-om, így nem is vagyok MS fan. Nincsen WiiU-m, de van 3DS-em, így nem vagyok a Nintendo ellen sem. Van Vitám, de a Sony megutáltatta magát a szememben. Többre tartom a az Xbox One-t, hiszen szinte minden műfajból, ami megjelenik WiiU-ra, 3DS-en is tiszteletét teszi. (3D Mario, SMah Bros. 2D Mario, Kirby, Mario Kart, Yoshi, Donkey Kong stb). Amíg WiiU-ra nem jelennek meg multiplatform játékok, addig a szememben nem ér fel a konkurens konzolokhoz, hiába van rengeteg jó exkluzív címe az N-nek.
Talán jobban is járok, ha másik topicot keresek, ott legalább nincsenek tonhal zabáló egészséges életmódot folytató emberek, illetve olyan emberek, akik minden adandó alkalommal leírják, hogy milyen Mario&Luigi Premium Pack-uk van, illetve nem sírnak a Fatal Frame miatt, illetve a játékhiány miatt. (És ez nem személyeskedésnek szánom, senki ne vegye magára, csupán irónikusan fogalmaztam.) :D
További jó szórakozást! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.