Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) Cicero


Cicero
őstag

(#1452) szumoo válasza Cicero (#1451) üzenetére


szumoo
senior tag

Hali!

Tisztára úgy nézki a cicád mint az enyém, csak kicsiben! :D :C
Ő lenne: [link]

Üdv.: Szumoo

A nyúlon túl?

(#1453) koniki


koniki
csendes tag

A cicáim:

A két szürke: Tigris és Figura, a fekete pedig Belfegor, ő sajnos kiskorában meghalt.
Ja és az egyik képen ott van a tengerimalim is, Szafi sajnos már ő is meghalt. :O

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]






[Szerkesztve]

(#1454) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Ebéd utáni Lusti:

Drazsé módra: [link]

Boris módra: [link]

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#1455) AlBundy válasza koniki (#1453) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Nagyon szép cicák.

Nem bántották a malackát?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#1456) Cicero válasza szumoo (#1452) üzenetére


Cicero
őstag

Mi van a bal szemével? Csak begyulladt vagy gázosabb?

[Szerkesztve]

(#1457) ladybug


ladybug
őstag

[link]
Íme a cicáink.
A fekete: Fanni , a cirmos: Sony.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1458) Cicero válasza ladybug (#1457) üzenetére


Cicero
őstag

''Hmm de jó ebéd után eldőlni és csak magammal foglalkozni'' :DDD

(#1459) szumoo válasza Cicero (#1456) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia!
Ez a betegsége, amit kiskorától fogva visel! A könnycsatornájával van vmi, de semmi baja nincs tőle, csak folyamatosan könnyezik, de az sem komoly mennyiségben. Nem csak ő törli le a könnyeket, hanem mi is szotuk, nyáron sűrűbben, mert nagyobb a por.
De ettől függetlenül teljes életet él! :C Néha már nagyon is teljeset :D

A többieknek: Nagyon szépek a cicák! :C

Üdv.: Szumoo

A nyúlon túl?

(#1460) Bubu79


Bubu79
addikt

Néhány új kép a macsekokról :

Párosan: [link]

Picúr: [link][link][link]

És a legújabb hardverem - az egyetlen mobil alkatrész, beépített nyávogó riasztóval, és gyári túlhűtés elleni védelemmel :D [link]

A fehér macsek ( csakúgy mint én :D ) nem igazán szereti a fotózást, ezért van csak az egyik képen :(

Szerk.: A képek minőségéért elnézést kérek, mindenfajta rutintól és tehetségtől mentesen készültek saját kezem által :DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1462) Bubu79 válasza Kalandor (#1461) üzenetére


Bubu79
addikt

Nagyon szép...
És persze a macsek is nagyon mutatós :R :D

Kislány? Csak mert így összegömbölyödve olyan aprónak tűnik :B
Aranyos a pofija :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1464) Bubu79 válasza Kalandor (#1463) üzenetére


Bubu79
addikt

Az látszik, hogy stramm jószág ;)

Tegnap jártam egy bevásárlóközpontban szervezett macskakiállításon ( a Lágymányositól kis séta csupán a center, egy barkácsáruházzal szemben ), ott láttam egy hatalmas és gyönyörű példányt - Main Coon ( a kedvencem, kár, hogy egy kölyök ivartalanítva is 90k ), 12kg-os volt... :Y
Nálam Ő nyerte a versenyt, a bírák szerint viszont ( a kategóriájában ) egy másik Main Coon nyert, egy fekete kandúr - szintén gyönyörű jószág :) Róla - ha minden igaz - holnap lesz egy szösszenet a kókuszban...

1465: Gyönyörű, igazi hölgy - kelleti magát ( a mieink is szoktak így heverészni ) :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1466) ladybug


ladybug
őstag

Gyönyörű idő volt ma is. A macskáink imádnak kint lenni az udvaron. És elég sok huncutság eszükbe jut. Pl. belemásztak a játékbabakocsiba.
[link] - 2 macska van ott bent. :)

De itt vannak külön-külön is.
[link]
[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1467) net84


net84
őstag

Üdv!
Macsekunk ''tüzel'', remélem annak utolsó vagy utolsó elötti napjában van....
Folyamatosan mondja a magájét, simogatáskor lefekszik és tapossa a földet a hátsó lábával és a dorombolás mellé ''beszéd'' párosul.
Ez nem is zavar, már megszoktuk, viszont arra nem emléxem, hogy előző alkalommal is ilyen étvágytalan lett volna.
Nem hajlandó enni, sem konzervet, sem száraz macsikaját... reggelente olyan fél 6 körül felkel, megeszi a tegnap este meghagyott konzervet és nem kajál egész délelött semmit. Még a kedvenc zöldséges alutasakos whiskas felét is otthagyta tegnap.
A ma reggel kirakott kaját sem hajlandó megenni, mégcsak hozzá sem nyúlt :(
Talán délbe már éhes lesz...

Valami baja van, vagy csak szimplán nincs kedve enni ?
...egyébként jó kedve van, kint leseget az ablakban, beszél a madaraknak és most is a tőlem lopott/kikönyörgött összegyűrt papírfecnivel játszik

:F

Read only...

(#1468) nyávogi válasza net84 (#1467) üzenetére


nyávogi
tag

Teljesen tök normális, ha étvágytalan a macsek ilyenkor. Emiatt ne aggódj. Nekem olyan macskalányom is volt, aki ilyenkor semmit nem evett :) ha már nem tüzel, bepótolja :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1469) Kicker


Kicker
senior tag

ki mit tesz a kullancsok ellen? valamint a szőrhullás ellen?

van egy vörös szép kandúr(kasztrált) cicánk, bolha risztó nyakörvvel ellátva, egy kullancs már volt benn, + kettő mászkált a szőrén(nem egyszerre :DDD ) a szájánál volt, a bajusz tővében az az egy darab, de kiszedtük... macskáról emberre átmehet a kullancs?

szőrhullással lehet valamit kezdeni? vagy kefélni kell azt kész...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1470) nyávogi válasza Kicker (#1469) üzenetére


nyávogi
tag

Kullancs ellen én frontline-t használtam, sikeresen (sosem volt egyikben sem, egy darab sem és bolha ellen is dzsal )
Macskáról emberre nem valószínű, hogy átmegy :U
De majd jön rlazol és megmondja, úgy is, mint állatorvos :)


itt meg az én macsekjaim, sajna csak telefonos minőségben..

Ő Tejföl: [link]

Ő meg Chili: [link]


[Szerkesztve]

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1471) net84 válasza Kicker (#1469) üzenetére


net84
őstag

az állatorvosnál kapható kutya/macska nyakörveket mostanában nagyon szidják. Próbáltam anno valami teljesen gagyit, nem a legjobb volt a macsek le is szedte rendszeresen.
Madártartós/tenyésztős ''időszakomban'' a Vitakraft termékekkel meg voltam elégedve, ezért kipróbáltam a bolka-kullancs nyakörvüket is. Első meglepetés kibontáskor ért - irtó büdös és a bőrbe is pillanatok alatt beissza magát :DDD
A macs szereti, eleinte rendszeresen nyalta re róla a trutyit és utána kente a szőrére. 2,5-3 hónapos, lassan érik a cserére, de még mindig érezni a szagát a nyakörvnek.
Ajánlom.

Read only...

(#1472) net84 válasza nyávogi (#1470) üzenetére


net84
őstag

köszi a megnyugtatást, közben sikerült rávennem, hogy egyen valamit - tesco gazdaságos alutasakos macskaját megette jóízüen... :DDD

az a lötyi amit az állatorvosnál a patikában vettünk és be kellett vele ''kenni'' a macst, az ígért négy-hat hónap-ot sem bírta ki... 2 hónap után ismételten hurcolt 2-3 élősködőt, ekkor kapta a nyakörvet - ami kivégezte őket pillanatok alatt

Read only...

(#1473) Kicker válasza nyávogi (#1470) üzenetére


Kicker
senior tag

én hogy tok berakni képet? nekem is van telos! tejföl név... kész :)

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1474) Kicker válasza net84 (#1471) üzenetére


Kicker
senior tag

nem tom tesom hozott vmilyet, annak is a szaga az egész macskán érződik... de lehet hogy vmi cseppeket kiprobálunk... nem nagyon vagyok jártas a témában... kajában ti mire eküsztök? mi kitekatot adunk neki, 2kg zacsis, occsó is ... a macs eszi, meg a tejet issza, a vizet csak ritkán, illetve kinn a szabadban , de benn indig tejet kér... illetve néha kap egy kis házikosztot, de csak jelképeset...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1475) nyávogi válasza Kicker (#1474) üzenetére


nyávogi
tag

Az én macskáim elég vegyes-kosztosak. Kapnak kitekatot is , meg néha whiskast, meg csirkeaprólékot, meg párizsit is :D mikor hogy.Sőt, a kutyának főzött rizses-húsos-zöldséges vegyesből is szoktak. Belátom, ez így nem túl elegáns :D

képet én pl. úgy, hogy a kepfeltöltes.hu-n felteszem. Ott van egy ''közvetlen link a képhez'' rubrika, ezt elmentem, aztán a hsz.szerk-ben a link gomb megnyomásával bepásszintom ide.

[Szerkesztve]

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1476) killerjohn


killerjohn
addikt

hali!

ha akartok látni GYÖNYÖRŰ macskákat:

FairCoon maine-coon tenyészet
www.x-invest.hu/faircoon

(#1477) koniki


koniki
csendes tag

Sziasztok!
Élősködök ellen és frontline-t használok. Nagyon jól bevált, a kutyáknál is ezt használom és az ára is megfelelő!
Kajcsit ők royal cannint esznek.Bár ez egy kicsit drága, de nagyon szeretik. Konzervet viszont minden fajtát megesznek és mellett kapna házi kosztot! Nagyon szeretik anyukám főztjét.
Szőrhullás ellen nincs mit tenni, az természetes de ha fogsz egy sűrű fogú fésűt akkor könnyen ki lehet fésülni és nem a ruhára tapad.Nekem órákig el tudják viselni ha fésülöm őket.

(#1478) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mielôtt még a következtetés az lenne, nem, nem én voltam!

Szóval, anyám egyik imádott anyamacskája (4 db 2 hetes cicája van: 2 db fehér kislány, 1 db vörös kandúr, és 1 db sziámi jegyeket mutató, halovány szürkés-barna kandúr) ma délután reszketô, bágyadt állapotban érkezett haza. Idônként egész teste görcsbe rándul, és végtagjai reszketnek. Láza nincs, nyelve rózsaszín, orra nedves, szeme csipátlan, hányást-fosást nem láttam eddig tôle. Mi lehet a baja? Az apám ebéd készítéskor ledobott neki egy-két falat nyers kecskehúst. De a macska a túloldalról jött haza, ahol van egy magraktár, és ott biztosan kitehettek egér ellen mérget.
Nem tudom, hogy mi lehet a baja, délelôtt jól volt. A kölykeinek nincs baja, azok most a másik anyamacska 4 db 1 napos kölykeivel vannak. Ez a négy kölyök: 1 db fekete-fehér, 1 db hagyományos szürke cirmos, 1 db vörös cirmos-fehér, 1 db fekete alapszínben vörös szôrszállak. A kis egybeszín teknôctarka lány cica. A többinek nem ismerem a nemét.
Csak azért írtam le a babacicákat, hogy idôben el kezdjem a hirdetésüket.
Visszatérva a fehér, kék szem anyamacskához. Valakinek van tippje?
Sajátjaim: kalcium hiány vagy egérméreg. Eszembe ötlött még kullancs okozta betegség, de azok nem ennyire hirtelen alakulnak ki, és vírus vagy baktérium esetében a kölykei is betegek lennének, de a babacicái elégedetten dögönyözik a pótanyát. A kecskehús sem lehet a betegség oka, mert a családtagjaimnak semmi baja tôle.

Ui.: Utálom a macskákat, de az élet tisztelete még irányukban is képes eltéríteni az indulataimat. A fenébe, 15 db macska van a házunknál! Ôrület. Persze most egy bajban van, de ellentétes érzések csesztetnek; jó lenne, ha egy nôsténnyel kevesebb lenne (Hurrá, - 8 macskaszaporulat évente!), ugyanakkor nem bírom nézni a szenvedést, és felhívtam 2 állattartó ismerôsömet, üzenetet hagytam az állatorvosnak és még ide is beírtam. Hülye dolog az irracionális együttérzés. Ez csak egy nyüves macska.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1479) Kidus válasza Algieba (#1478) üzenetére


Kidus
őstag

Allatorvos, amint lehet, aztán ha rendbe jott, es mar nem szoptat, ivartalanitas. Igy nem lesz nem kivant szaporulat, es veletlenul sem kerulnek utcara a kolykok, vagy ragadnak nalatok.

Assuming Control

(#1480) Kidus válasza koniki (#1477) üzenetére


Kidus
őstag

Frontline-t en is nagyon ajanlom, illetve nyakorvnek a Killtix-et, ami eleg sokaig jo, hatasos is, csak furodnie nem szabad benne az allatnak.

mod: kicsit visszaolvastam. Kutya illetve macskabolha emberre nem megy at, viszont tudomasom szerint a kullancsok ugyanazok, amik az emberre is ''ratamadnak'', tehat ha egy macskaban vagy kutyaban kullancsot talaltok, az ugyanaz, amit ti is osszeszedhettek.

Assuming Control

(#1481) rlazol válasza Algieba (#1478) üzenetére


rlazol
addikt

Calcium hiány házi kedvencben ritka mint a fehér holló, azt hiszem macskában nincs is, bár szoptat - előfordulhat, de az sokkal durvább szokott lenni, akkor felállni se tud. Ha tényleg az, szvsz már nem él. A nyelv mindig rózsaszín, az ínyét kell nézni, ha patkányméreg, akkor hófehér vagy legalábbis nagyon világos. Az lehet ilyen hirtelen is, de a görcsöket kevésbné magyarázza. Ilyenkor inkább csak elfekszenek, kedvtelenek, bágyadtak. Jellemzően lemegy a hőmérséklet bőven a normális 38-39 alá.
A Kullancs okoz: Lyme, agyhártyagull. és babesisois, mindegyiknél magas láz, mindegyik nagyon-nagyon-nagyon ritka macskáknál, típusos tünetekkel, ezeket még számítógépen túlról is kizárnám. Csak közvetítővel fertőz, tehát a kicsik se betegednek meg tőle.

Ami inkább az ember eszébe jut, az valamelyik macska vírusos megbetegedés - FIP, FIV, FeLV (macska AIDS, vírusos hashártyagyull, leukózis), mielőtt a hasonló neveltől megilyednél - ezek szigorúan macska betegségek, semmi közük a hasonló nevű emberihez. Viszont a macskaállomány 90%a fertőzött, csak általában tünetmentes, egyéntől függ, kijön-e rajta és mikor. Nem típusos tünetek, láztalan, semmi látványos csak szarul van. Előbb utóbb elviszi, és a kölyköknek is átadta már, ha az.
A kecskehúst a macska nyersen kapta, attól akármi baja lehet, de akkor vsz lenne valami hasi tünet is (hányás-hasmenés), ámbár a boutizmust meg kell említeni (hiretelen nem tudom, macskában van-e, kutyában biztos).
A tünetek alapján, ha az elmúlt héten nyers sertéshúzhoz hozzáférhetett akkor akár egy Aujeszky se kizárható, sőt. És persze bármilyen egyéb mérgezés...

Röviden és első körben, számítógépen keresztül is ennyi minden jut az ember eszébe. Ha még betegnek látszik, állatorvos. Sajnálom.
És tényleg ivartalanítsd őket...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1482) szapeti


szapeti
tag

Zsömi és a plüsspatkánya:
[link]
Alfában: :)
[link]

(#1483) Algieba válasza rlazol (#1481) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Reggelre jobban lett, elmúlt a görcs, a reszketés. Akkor valami macska kórság lesz. Csak anyám miatt érdeklôdtem, ô imádja a cicáit, majd közlöm vele a hírt, hogy a macskája elôbb-utóbb múltidô lesz.
Viszi a halál ivartalanítani.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1484) Kidus válasza Algieba (#1483) üzenetére


Kidus
őstag

''Viszi a halál ivartalanítani.''
Inkabb legyen meg jopar kolyok, ami senkinek sem jo, aztan majd viszed oket az allatorvoshoz ''hohermunkat'' elvegezni, kb ketszer annyiert.
Okos megoldas.

Assuming Control

(#1485) Bubu79 válasza Kidus (#1484) üzenetére


Bubu79
addikt

''Inkabb legyen meg jopar kolyok, ami senkinek sem jo, aztan majd viszed oket az allatorvoshoz ''hohermunkat'' elvegezni, kb ketszer annyiert.'' - sajna előfordul, hogy ezt másképp oldják meg :U ( Bár ahogy olvastam Algieba legalább otthont keres Nekik :) )

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1486) Kidus válasza Bubu79 (#1485) üzenetére


Kidus
őstag

Már amikor épp nem fejbe csapkodja őket....
Najó, többet nem szólok hozzá ehhez az egész Algiebás mizériához, teljesen felesleges.

Assuming Control

(#1487) Bubu79 válasza Kidus (#1486) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát... Lehet.

Egy biztos, én sosem tudnék agyoncsapni egy macskát... Disznóölésen sem jártam még soha, egyszerűen nem tudnám végignézni ahogyan végeznek az állattal ( tudom, ne egyek húst, de a fazékban más a helyzet - ez biztosan álszentnek tűnhet, de ez van...)

Az ivartalanítás is egy megoldás, de a fogamzásgátló gyógyszer is egy lehetőség ( bár ember legyen a talpán, aki egy macskának gyógyszert ad - mi a kajájába raktunk tablettát, összetörve, de inkább éhenpusztul, minthogy lenyelje; sajna csak erőszakkal nyelte le... )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1488) nyávogi válasza Bubu79 (#1487) üzenetére


nyávogi
tag

ha érdekel, a kutyatopicban leled, az előzményeket

macseknak gyógyszerbeadás: nekem az jött be, hogy összetört tablettát vajba, vagy májkrémbe keverve, a bundájára kentem. Mindig mindegyik lenyalogatta.. :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1489) Bubu79 válasza nyávogi (#1488) üzenetére


Bubu79
addikt

A dolgot megoldottuk - az állatorvos mutatta meg, elsőre ugyan kicsit durvának tűnt, de nem lett baja a macseknak. Fogta a fejét, berakta ( beerőszakolta ) a gyógyszert a szájába, majd összeszorította a száját ( a macskának :DDD ), és a macsek kénytelen/kelletlen lenyelte... A következő alkalommal már nem is kellett túlzottan erőltetni :)

Azt hiszem az előzmények nem igazán érdekelnek - nem túlzottan díjazom, ha visszaélnek az állatok bizalmával és ellenük fordítják :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1490) rlazol válasza Algieba (#1483) üzenetére


rlazol
addikt

ha reggelre elmúlt akkor nem hiszem, mert ezek hosszabb ideig tartó, súlyosabb hullámokban jönnek általában. Lehet h csak megkergette egy kutya és ő bepánikolt egy kicsit.
Kérlek, vidd el ivartalanítani. Legalább a hímeket.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1492) nyávogi válasza Kalandor (#1491) üzenetére


nyávogi
tag

az új hűtőben volt? ;] :D

amúgy írigyellek, én is szeretnék már macskázni :) sok sikert és pls fotó :)

[Szerkesztve]

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1494) Ildika


Ildika
tag

Úgy tünik nekem is lesz megint macskám :) De most még csak 3 napos és nem is láttam mert Kökényben van a munkatársamnál...
Azt hiszem fekete nem kell, hátha ezt is ellopják :(

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#1495) LeG3Nd


LeG3Nd
tag

Helo, macsekom ma reggel óta nagyon levert és enni sem akar. 3-ra megyünk állatorvoshoz, előbb sajnos nem tud fogadni és a környéken nincs olyan akiben megbíznék. A hasa feltűnően kemény és érzékeny a nyomásra, levegőt is nehézkesen vesz. Néha próbálom itatni, szerencsére néhány kortyot sikerül ráerőltetnem, de enni egyáltalán nem akar. Tegnap este még minden rendben volt, remélem nincs semmi komoly. Pont tegnap este döntött úgy hogy neki vadászni kell, amúgy bent lakik. Van még valami amivel segíthetek neki míg eljutunk az orvoshoz?

shorter of breath and one day closer to death

(#1496) nyávogi válasza LeG3Nd (#1495) üzenetére


nyávogi
tag

szerintem nem tudsz tenni többet érte. Tartsd nyugodt meleg helyen, amég el nem indultok. Gyógyuljon szegény macsek meg mielőbb :( :(

Kalandor: Mi van a Cicvarekkel? :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1497) rlazol válasza LeG3Nd (#1495) üzenetére


rlazol
addikt

tarsd szem előtt, tarsd meleg helyen, de semmilyen gyógyszert ne adj neki.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1498) LeG3Nd válasza LeG3Nd (#1495) üzenetére


LeG3Nd
tag

Már szerencsére gyógyulgat, ma már maga ivott és néhány korty tej is lecsúszott. Valami erős ütés érte, nem tudjuk hogy mi, nyugtatókat és fájdalomcsillapítót kapott. Hétfő óta nem evett semmi szilárdat, ez mennyi idő után jelent gondot? Nagyon lesoványodott, de még semmi vészes, csak a felesleg ment le.

shorter of breath and one day closer to death

(#1499) rlazol válasza LeG3Nd (#1498) üzenetére


rlazol
addikt

tejet ne, csak ha a semmi más nem megy le (hasmenés veszély). Inkább a húslevest. Pár napot, egy hetet simán elbír szilárd nélkül. Ha iszik, főleg ha nem csak vizet, akkor ne nyugtalankodj túl sokat, ha nem, vigyázz, nehogy kiszáradjon.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1500) LeG3Nd válasza rlazol (#1499) üzenetére


LeG3Nd
tag

Reggel még csak a néhány korty tej, de délután már három falat pulykamell is lecsúszott. Nem sok de ez is haladás. Bordatörés és belső sérülések sajnos lassan gyógyulnak, de szerencsére már ki lehet zárni a rekeszizomsérvet. Lassan kezd visszatérni az életkedve, saját maga iszik és már kétszer a szabadban is volt. :)

shorter of breath and one day closer to death

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.