Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1251) _Hunter_ válasza szumoo (#1243) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nagyon aranyos lehet. :)
Nem tudom, hogy a többi macska is de a miénk a hajgumikra van ráindulva. Szabályosan el kell előle dugni őket. Múltkor beleraktam egy dobozba őket. 1 napig volt egyedül a cica erre mire megérkezünk doboz tető a földön az összes hajgumi szana szét.
Nagyon imádja őket. Főleg azt bírom amikor megtámadja a védtelen hajgumit. :) Dobálja mindenfelé, ugrik utána és különösen kedvelem mikor a számítógép asztal vagy a sub alá keveri be. Meg tud örülni azért hogyan szedje ki. Én is mivel mindig nekem kell segítenem.
A másik nagy kedvenc a táska és szatyor. De szerintem azt minden macska imádja.

Tegnap megpróbáltam a telómról leszedni a képeket, van egy kettő nagyon aranyos de valami miatt nem nagyon jött össze. Majd ma újra próbálkozok.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1252) szumoo válasza _Hunter_ (#1251) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.
Látom azért a te macsekod sem szokott unatkozni!:D
Igen nállunk is megszokott a szatyor meg a táska, de ezeket csak a doboz űbereli fölül! :DD
Mindegy mekkora doboz (de inkább minál nagyobb), abba azonnal belekell neki mászni, h miért nem tudom, de élvezet nézni, hogy ''gondolkodik'',h hogy is másszon bele.
Volt is egyszer,h eltünt a szemünk elől. Nem találtuk a lakásban, végső reményként szétnéztünk kint a lépcsőházban, de semmi. Azután vkinek eszébejutott,h van egy doboz bent, megnéztük és ott volt. :) Azért megilyedtünk egy kicsit,h hova is tünt!
Másik amiért szerintem még ''ölni'' és képes lenne ez a macska, az a növény!!
Mindegy milyen növény csak zöld legyen! Képes volt anno egy olyan 35cm-es kaktuszt félig megenni sebesülés nélkül! Néha meglepődök rajta, mert olyan néha, mintha gondolkodna. Ezt általában az új szobanövény hatása hozza elő belőle. Ül a szekrény v. polc előtt és morfondíroz,h hogy is tudna oda feljutni és egy jót lakmározni. :D
Vannak még történetek, ha vkit majd érdekel mesélek még és persze rakok még fel képeket!

Üdvözlettel:
Szumoo

A nyúlon túl?

(#1253) _Hunter_ válasza szumoo (#1252) üzenetére


_Hunter_
őstag

Persze, hogy érdekelnek a történetek.
A mi macsekunk is szereti a növényeket, de kellő tanítással és sok olyan mondattal, hogy: Luca nem szabad! megtanulta hogy a virág tabu. Persze azért néha néha ő is megrágja őket. :)
Doboz nálunk is megvan. Az egyik kedves történetem az amikor egy dobozt a szekrény tetejére raktam. A macska teljesen odáig volt hogyan lehetne feljutni. A szekrény előtt volt egy puff. Annak idején élére állítottuk, hogy kisebb helyet foglaljon. Erre nézem a macska a puffról a szekrény legtetejére felugrott. Mondom ilyen nincs. Levettem újra megcsinálta. A levegőbe lökött még magán valahogy egyet de sikerült neki. Erre nézem minek mentél te oda. Hát persze hogy a dobozba mászott bele. :)
És minden szívfájdalom nélkül a szekrény tetejéről az ágyra le. Utána rájött hogyan tud felmenni a másik szekrényre, onnan meg csak szórakozásból átugrott a másikra. Egyszer jól megjárta mivel táska van az egyik szekrényen.Annyira rákészült, hogy mikor ugrott a táska leesett ő meg a nyomtatómra. :D
Olyan kis kajlák tudnak lenni. Mindig mosolyt tudnak csalni az emberre szerintem. Ezt főleg a buszon tapasztaltuk mikor szállítottuk.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1254) White Tiger válasza tildy (#1242) üzenetére


White Tiger
tag

Kár h nem samsung tft, mehetne reklámnak :)
Örülök h megoldodott az alom probléma, a mi macskáinkkal általában nem szokott ilyen gond lenni :) Amúgy szerintem az alom legértelmesebb és legokosabb cicáját vitted el, már a szeméből itélve :)

Szóval örülök h jó helyen van :)


Ja és Kellemes Karácsonyt neked is és mindenkinek, gazdinak-cicusnak egyaránt!

Ami nem öl meg, az erősít.

(#1255) tildy válasza White Tiger (#1254) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát mi is így gondoljuk. Csuda jó dolga van:D Csak mindig rohan. Alig várom, hogy láthassam:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1256) cornfake válasza Bubu79 (#1245) üzenetére


cornfake
aktív tag

cats&computers :D :
[link]
[link]
[link]
[link]


es a legedesebb kis szoros a vilagon :
[link]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1257) _Hunter_ válasza cornfake (#1256) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nagyon jók a képek. Főleg a 2. és 4. tetszik nagyon. A miénk annyira nem fekszik el a monitor előtt inkább az ölembe és úgy rá a billentyűzet tartóra. Illetve még a laptop billentyűzetet komálja.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1258) Bubu79 válasza cornfake (#1256) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez biztos, hogy a Te géped :F :DDD
Aranyosak nagyon ! :R
Megnéztem a többi képet is - vidám perceid lehetnek két ilyen kópé mellett :)

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek ! :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1259) tildy


tildy
nagyúr

Nálatok is ''bontják'' a karácsonyfát a cicmókok? Szaffi boxolt egy szaloncukrot, majd a földre dobva fél órán át játszott vele... :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1260) ladybug válasza tildy (#1259) üzenetére


ladybug
őstag

A mieink is imádják. Csillog, csörög, fénylik, villog rajta minden. Úgyhogy csak olyan díszt teszünk a fára, amivel ők is játszhatnak. Hadd örömködjenek ők is. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1261) Tom5


Tom5
addikt

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNEEPEKET KÍVÁNOK MINDEN KEDVES CICAGAZDÁNAK!!

(#1262) mr.ki válasza Tom5 (#1261) üzenetére


mr.ki
aktív tag

ÉN IS KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! A CICÁKNAK IS ;]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1263) cornfake válasza Bubu79 (#1258) üzenetére


cornfake
aktív tag

ugyan dehogy,amiota bekoltoztek azota nincs olyan hogy enyem,olyna van csak ami meg nem a macskake,ami a macskake,es ami mar nem a macskakae :D

I'm what's left, I'm what's right..

(#1264) Bubu79 válasza cornfake (#1263) üzenetére


Bubu79
addikt

Hasonlóképpen van nálunk is - a macskák az urak a házban, mi csak a csatlósaik vagyunk :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1265) net84


net84
őstag

Hógolyó első karácsonya...
[link]
[link]
[link]
A végeredmény: egy szétcincált, egykoron feldíszített karácsonyfa... :DDD

Read only...

(#1266) ladybug válasza net84 (#1265) üzenetére


ladybug
őstag

Gyönyörű ez a cica, és egyre szebb lesz.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1267) net84 válasza ladybug (#1266) üzenetére


net84
őstag

...köfike... és milyen gyönyörű fogai vannak :DDD
szegényt megtéptem az ünnepek alatt párszor, nagyon neveletlen lett megint - meg is szökött tegnap és ma is 1x, az autó alol kellett kikanalazni...

Read only...

(#1268) Tom5 válasza net84 (#1265) üzenetére


Tom5
addikt

Nagyonaranyos ez a cica!!!Grat hozzá!!! :C

(#1269) net84 válasza Tom5 (#1268) üzenetére


net84
őstag

thx!

ma meg volt zakkanva a hóért, de sajna nem volt időnk kivinni, de egy kevés bekerült a szobába és egyböl rávetette magát, majd miután rájött, hogy ez csak vízből van, megette :DDD
Holnap Hógolyó hógolyózni megy...

Read only...

(#1270) White Tiger válasza tildy (#1259) üzenetére


White Tiger
tag

Igen, csak a mienk nagyok, a fa meg mű, és így eldöntik rendszeresen :) Illetve eldöntötték, amíg ki nem kötöttem :D

Ami nem öl meg, az erősít.

(#1271) Csimoka


Csimoka
tag

sziasztok!
képzeljétek el, hogy jártam a minap:
alapjában szeretem a cicákat, Papámnak van is egy ''Hamu cicája'' :D ...
azonban Karácsony másnapján elmentünk színházba a barátomékkal, és a Macskafogót néztük meg.Tök jo volt az előadás, viszont éjjel egy csomószor felriadtam, mert rosszat álmodtam, méghozzá macskákkal.... gonosz és rossz macskákkal :B
elég rossz álom volt, de reggel azért sikerült megnyugodnom :)

(#1272) net84 válasza White Tiger (#1270) üzenetére


net84
őstag

nálunk a kikötözés már szóba sem került... sikeresen letörte a műfa egyik alsó ágát, kitépett egy égőt a foglalatból (innentől kezdve megoldódott a kérdés, hogy mikor fogom visszaforrasztani a vezetéket a dugóba :DDD), ezek után párszor ledöntötte, annak ellenére, hogy le volt ragasztva. Az utolsó borulás után doboz elő, fa elcsomagol... :DDD Jövőre valami erősebb tartó fog kelleni.

Read only...

(#1273) brownus


brownus
veterán

[link] :Y

Légyszíves olvasd el ezt az üzenetet, s ne TÖRÖLD!

Most együtt kell dolgoznunk!

Egy honlapot, amelyet már kb 1 éve be tudtunk záratni,
most ismét visszajött. Mégegyszer be kell tiltatnunk! ! !

Egy japán New York-ban macskákat tenyészt és ad el,amelyeket BONSAI CATS-nek hívnak. Ez még teljesen hétköznapinak
tûnik,

DE! ! ! ! ! ! ! ! : a macskák egy izomlazító szert kapnak, s
ÉLVE üvegekbe lesznek zárva, ahol életük végéig élnek! ! !

A macskákat egy csövön keresztül etetik, s egy kis
vezeték van bevezetve a vizelet stb-nek.

A macska csontszerkezete hozzáilleszkedik az üveghez,
hisz még növekedésben vannak.

Ez az embertelenség New Yorkban, Kínában és
Indonéziában a legújabb divat.

Ha kibírod, nézd meg a következõ honlapon:
http://www.bonsaikitten.com

A protestáláshoz, a listának 500nevet kell
tartalmaznia.

Légyszi másold a szöveget egy új üzenetbe és írd a neved a végére, majd küld el mindenkinek, akit ismersz!

Ha látod, hogy a lista elérte az 500 nevet, légyszíves küld el

anacheca@hotmail.com -ra.

(#1274) nRu3 válasza brownus (#1273) üzenetére


nRu3
addikt

emiatt a topic miatt már sok veszekedés volt, több topic is zárodott és közel került néhány ember a banoláshoz is akkora felháborodás volt emiatt az állatbarátok és a gyökerek közt.
az biztos aki ezt vicesnek tartja illetve a képeket csinálta és aki ezt a müvészi dolgot kitalálta .... inkább nem mondok semmi csúnyát, de beteném őket ezeknek a kis macskák nagyobik rokonaihoz a ketrecükbe főfogásnak.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1275) brownus válasza nRu3 (#1274) üzenetére


brownus
veterán

semmi gond! azért vannak Modok, hogy az ilyen gyökereket ki bannolják, Mi meg gyűjtsünk minél több aláírást! amit én kaptam aláírtam, tovább küldtem.

(#1276) tildy válasza brownus (#1273) üzenetére


tildy
nagyúr

Hanyszor fog meg ez a lathatoan megbotrankoztatasra, es nem valosagra epulo oldal temaja ebbena topikban feljonni? :F :o :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1277) brownus válasza tildy (#1276) üzenetére


brownus
veterán

aha, volt már? én most kaptam mélben nekem újnak számít! sry

(#1278) HavocS válasza brownus (#1277) üzenetére


HavocS
senior tag

Nyyh... ezerszer el lett mondva, hogy KAMU! :Y Ilyen baromságot meg aki elhisz, hogy fórumokon keresztül írkált nevek bármit is érnek... eh.
Na, viszont én is mutatok akkor képet a macsekról: [link]
Ő most az egyedüli, 6-7 éves kandúr :) A napi programja a konvektoron alvás, a kajálás, valamint a gazdi idegesítése (azonnal pattan, ha bármilyen kaja van közben, ha hagymát szeletelek, akkor is... persze mikor odadugom az orra alá, az már nem tetszik neki, de azért kitartóan figyel :D)
Itt pedig egy kis videó haverom macsekjáról (telóval készült lámpafénynél, elég rossz minőség sajnos): [link]

(#1279) tildy válasza brownus (#1277) üzenetére


tildy
nagyúr

Minimum 5szor. Ezer eve ismert HOAX.Utoljara kb 15-30 hozzaszolassal ezelott volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1280) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Tegnap míg a gép előtt ültem a mögöttem lévő táskám felől hallok motoszkálást, persze hogy próbál belemászni a táskába amennyire csak tud :DDD . ( folyton tanulni akar )

Aznap hajnalban mikor leesett az 1. nagy hó, a macsek kinnt volt az udvaron. Reggel anyámék nyávogásra keltek, de az ajtó előtt nem látták a kislányt, ráadásul hiába hivogatták nem jött be. Nem tudták elképzelni, hol lehet a macsek, de ő elkezdett újból nyávogni és anyám megpillantotta a nappali ablakának párkányán, összehúzódzkodó, elázott, havas,jeges macskát. Anyám kinyitotta az ablakot és bejött melegedni ( aludni ).
Aznap este nem mert kimenni hajnalban, így nyugodtan tudtunk aludni reggel 7-ig ( idejét nem tudom mikor volt ilyen nyugis alvás )

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1281) boszizsu


boszizsu
tag

Van egy új bébi macsekunk!!! :)) Kb nyolc hetes a drága, és a legédesebb szokása, hogy hajnalonként a nyakamon dorombol, és dagaszt. Nincs az a lehetőség, hogy elaludjak. Amúgy egy drága, valszeg nagyon korán került el az anyukájától, mert a gyereknek a fülcimpáját szokta szopni dorombolás közben. :D
Amúgy talált jószág. Karácsony előtt nem vettük volna a lelkünkre, ha megfagy kint, emiatt beengedtük a lakásba. (Reggel az egy külön műsor volt, ahogy a négy nagy macsek leesett állal nézte, hogy nyílik a cipős szekrény ajtaja és kibaktat rajta egy törpedoromboló)

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#1282) _Hunter_ válasza boszizsu (#1281) üzenetére


_Hunter_
őstag

Ez egy nagyon jó sztori. Meglestem volna a másik négy macsek arcát. Nem lehetett semmi.

Mindjárt rakok fel egy két képet Lucáról mivel sikerült végre a telefonomról leszedni a képeket. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1283) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Az ígért fotók:
Nagyon érdekes amikor így alvás közben még egyensúlyozik is: [link]
Ehhez nem fűzők semmit. Imádom a szemeit: [link]
Alvás egyik kedvenc helyen: [link]
Érdekességek: [link] [link] [link]
Amikor még kicsik voltak a cicák kedvenc védelmük: [link]
Másik kedvenc alvóhely: [link]
A végén egy közeli: [link]

A képek telefonnal készültek de szerintem még így is jók.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1284) Bubu79 válasza _Hunter_ (#1283) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszméletlen aranyos a macsek - ez az egyensúlyozós kép frenetikus :DDD A mieink is extrém pózokban szokták nyomatni az alvást, de ez sosem jutott még eszükbe :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1285) _Hunter_ válasza Bubu79 (#1284) üzenetére


_Hunter_
őstag

Thx. A legjobb az amikor elkezd dülöngélni alvás közben és az első két lábával próbál meg egyensúlyozni. Néha nem jön össze neki. :D

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1286) Mice_007


Mice_007
tag

Hi

Most bukkantam erre a topicra :) jo torteneteket irtok :D

En is ''macskas'' vagyok, kezdesnek par foto:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Perzsa + hazimacs eredmenye :)

Sajna tavaly tavaszal es elotte par honapos gyengelkedes utan az idos cicam elpusztult (14 evesen), de feledhetetlen alakitasaik voltak egyutt :) Pl. az elso talalkozas.... kis ''csikos'' meg egy kezemben elfert, megmutattam a nagy oregnek (Garfieldnek, nevet a viselkedeserol kapta:D, amugy egy gyonyoru perzsa cica volt) egy kis szimat utan egy lathato fintor, majd akkorat fujt szegeny picire, hogy utanna annak egy percig laposak maradtak a fulei ;)

De aztan fokozatosan osszemelegedtek.....elso lepest a nagy cica tette.... azt hittem le fogja teperni, mar elottem volt a szornyu jelenet, kozben csak jatszani keszult vele, amit a kicsi azonnal fogadott es viszonozta... latszik, hogy a macskak megertik egymast :)

Pixinek (a kicsi csikos :D) most mar egyeduralma van itt, most is a monitor tetejen alszik logo vegtagokkal ;)

[Szerkesztve]

AIDA64.com

(#1287) _Hunter_ válasza Mice_007 (#1286) üzenetére


_Hunter_
őstag

Gyönyörű cicád van. A képek minősége is nagyon jó szerintem.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1288) tildy válasza Mice_007 (#1286) üzenetére


tildy
nagyúr

Jezusom, ezek a szemek :Y
gyonyoru cica egyebkent, de a szemevel fel tudna falni!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1289) net84 válasza Mice_007 (#1286) üzenetére


net84
őstag

Szép macsek! :DDD A szeme egészen különleges...

Read only...

(#1290) Ildika


Ildika
tag

Hali!
Az én macsekomat Korminak hivják, és nem tudom pontosan mennyi idős, de tavaszi születésű lehet. Egyszer csak megjelent az udvarunkban egy fekete macs, aki csak egyfolytában dorombolt. Igy hát adtam neki kaját, azóta mindig jön vacsiért:)
Megszerettük a kis hülyét. Egyébként elég nyugis macs, nem harap, nem karmol, de állandóan ölben szeret lenni és dorombolni meg dagasztani. Na meg enni... Azt nagyon szeret, jó kövér lett mióta ide jár... De hát ki tud ellenállni a könyörgő macskanyávogásnak:)
S ime egy pár kép Kormiról :

[link]

[Szerkesztve]

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#1291) Bubu79 válasza Ildika (#1290) üzenetére


Bubu79
addikt

Hi!

Szép ez a macs ! A bundája valami fergetegesen csillog - látszik, hogy igazán törődnek vele :)


Mice_007: A Te cicád is nagyon szép, hihetetlen a tekintete ezzel a szemszínnel - nagyon különleges, igazán jól sikerült mix :D :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1292) Integra válasza _Hunter_ (#1283) üzenetére


Integra
titán

tiszta én macskám karakter...
durva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1293) Tom5


Tom5
addikt

[link]

Igaz vége az ünnepeknek,de egy szerintem nagyon édes fotó Frigyes cicáról!!
:R :R :R

(#1294) Ildika válasza Tom5 (#1293) üzenetére


Ildika
tag

Kár hogy a linkre ezt irja ki: A kép nem található.
Vagy csak nálam????

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#1295) Tom5


Tom5
addikt

Tényleg nemnyitja meg a képet...feltöltöttem újra és úgysem... :O
Ki a fene érti ezt... :F :F

(#1296) cornfake


cornfake
aktív tag

Uj kepek a cicakrol!szenzacio,sonkaetetes,szekszinezes,csak az alabbi linken!kinehagyjaonse! :D

[link]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1297) Ildika válasza cornfake (#1296) üzenetére


Ildika
tag

Ez a fehér cica ez csodaszép... Milyen fajta a macs??

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#1298) Cicero


Cicero
őstag

Ha nem haragszotok, én is csatlakoznék :)

[link]

Neve Bikfic :U

(#1299) cornfake


cornfake
aktív tag

hazi keverek,allitolag az apja valami atomnagy hofeher kandur volt,a mamacica meg egy filigran kis szurke-feher...:D
amugy kb 8 kilo :)

I'm what's left, I'm what's right..

(#1300) Tom5 válasza Cicero (#1298) üzenetére


Tom5
addikt

Nagyon szép cica!És a neve is bejön!!! :C
Gratula hozzá!

Amúgy a képet nemtudom feltölteni,amit előzöleg szerettem volna...nemjeleníti meg soha az oldal :O Pedig nagyonjó kép!!! :DD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.