Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) szasza_xp válasza Bagoly (#49) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Nálam is a monitor, meg a Tv teteje a kedvenc! Szegénykém mi lesz vele, ha idővel veszek egy LCD-t :DD
Ja nálam a Codegen ház tetejét is szereti :)

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#52) Bagoly válasza Surv (#43) üzenetére


Bagoly
senior tag

Zsuzsi is bírja a csokit, de ő ''csak'' nyalogatja. Jó nagy lyukat nyal a közepére aztán sorsára hagyja az áldozatot. Olyan sokat azért szerencsére nem fogyaszt, hogy aggódjak miatta.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#53) Bagoly válasza szasza_xp (#51) üzenetére


Bagoly
senior tag

A másik mániája a doboz........akármi is érkezik dobozban, a dobozt azonnal a rendelkezésére kell bocsájtani, mert képes és kirugdalja a cuccot belőle, hogy beférjen. Múlt héten az interwheelen vettünk a barátnőmmel bukósisakokat és levittük őket vidékre. Kész világ omlott össze a Dezsőben, amikor meglátta, hogy mind a két dobozt elvisszük. Csak kapkodta a fejét, hol az egyik, hol a másik dobozt figyelve. Vissza is hoztam neki az egyiket...;]
Persze azóta már tök uncsi a doboz.......új kéne na! :D

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#54) szasza_xp válasza Bagoly (#53) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Vazze az én macskám is ilyen ez valami genetikai kód bennük, ezt csinálják ?

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#55) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Ja az enyém meg imádja a szekrényeket, különösen a szekrény sorokat. Este felugri az egyikre és ott szaladgál fent, ha elunja akkor lefekszik aludni azt lelogatja a mancsát :DD Ha felébresztem, akkor meg lepofoz :)

Napközben meg bemászik a szekrény aljába és ott alszik a ruhákon.

De a csúcs az a nyomtatós doboz a szekrényben :DD a többit el tudod képzelni :))

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#56) ZCoyote válasza szasza_xp (#50) üzenetére


ZCoyote
őstag

Jé, én is 1 éves korában fogadtam be és Ő is ivartalanítva van.:)

Romani ite domum.

(#57) szasza_xp válasza ZCoyote (#56) üzenetére


szasza_xp
senior tag

A miénk szószerint házhoz jött a lépcsőhézban dekkolt, egy idejik kb 2 nap aztán betrappolt hozzánk ennek már lassan 2 éve :DD

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#58) ZCoyote válasza szasza_xp (#57) üzenetére


ZCoyote
őstag

Vazze, a miénk 7 éve jött be hozzánk a lépcsőházból, miután ott dekkolt egy darabig. Ez v,mi jel:U

Romani ite domum.

(#59) tildy válasza I. Richard (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaj de elfogadnám:DCsak szerintem akkor anyám kitenne a házből.Most 3 macska van otthon....Egyet tavaly vittem:D
De a félperzsák a kedvenceim:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60) szasza_xp válasza ZCoyote (#58) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Mondom, hogy azonos szoftver van az összes macskán, lehet, hogy néha kéne nekik egy Bios frissítés :DD

Na, de komolyan a macska választja agazdáját és nem a gazdi a macskáját ez így működik :)

Ha kiscicát szeretne valaki és lehet válogatni, azt vigyed el, amelyik hozzá szalad, semmi gondod nem lesz vele ! :))

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#61) ZCoyote válasza szasza_xp (#60) üzenetére


ZCoyote
őstag

Na, de komolyan a macska választja agazdáját és nem a gazdi a macskáját ez így működik

Így van.

Romani ite domum.

(#62) tildy válasza Bagoly (#37) üzenetére


tildy
nagyúr

Bagoly:egy moderátor kért meg , hogy nyissak új topikot, és ne az offtopicban írjam.Én nem is akartam topikor nyitni neki na mindegy.Másrészt tényleg jó lenne az összes macskás topikot összevonni, hiszen így leglább tudja mindenki , hogy macsakatartásnál, amibe belatartozik ugye a spriccelés szagának eltüntetése is.


Mellesleg szerintem macskát nem jó házban tartani.Nekünk kb. 20 éve vannak macskáink, egy sem lakott benn a hézban, télen nyáron kinn volt.Sokkal edzettebbek és egészségesebbek.Télre azért van egy kishordó kirakva nekik melegruhákkal telitömve.Jahm és ilyenkor szépen kiteljesedik a bundájuk is.
Kajaügyileg mindenevők, tápot sosem kapnak, mert nem szeretik, kivéve a kutyatápot, aminek a zacskójába képesek bemászni is.SZal csak maradékot kapnak, meg reggel este tejet kenyérrel.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63) Bagoly válasza tildy (#62) üzenetére


Bagoly
senior tag

Én úgy gondolom, hogy igenis helye van a külön topiknak, mert nem fedik teljesen egymás témáit a topikok. Ott ugye egy konkrét probléma megoldásáról van szó, ez pedig általánosságban szól a témáról. A másik topikban egyértelműen hibás lett volna ezen topik első hozzászólását írni, ugyanis a topik címe valószínűleg sokunkat megtévesztett volna és nem olvashattuk volna el egymás tapasztalatait a macskatartás általános oldaláról.
Úgy érzem, hogy pl. a ''hova menjek nyaralni'' topik mellett is tökéletesen elfér a fent nevezett Norvégiás topikod, pedig azok témái is (ugyebár mind a kettő utazásról szól) részben fedik egymást, ill. azt sem hiszem, hogy azok közvetlenül a számítástechnika világába tartoznának.

A lakásban történő macskatartásról bizony eltérő véleményt formálunk. Az egyik legnagyobb keresztem, hogy nem engedhetem meg a macskáimnak az önálló csatangolást a külvilágban, ugyanis ehez szükséges lenne megbíznom abban a társadalomban, ahol a szomszédok közötti viták egyetlen lehetséges lezárásának néhány természetesen magas inteligenciával megáldott ember sokszor azt látja, ha mérget ad be a másik macskájának. Legyek bár elítélve érte, de az én értékrendemben előrébb álló macskám életét pedig nem fogom egy általam nem sokra becsült fajtámbéli jóakaratának kitenni.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#64) tildy válasza Bagoly (#63) üzenetére


tildy
nagyúr

Informatikát tanulok,konkrétan algoritmusokat és adatstuktúrákt, és nem nyaralok norvégiában.de ez már itt off.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#65) tildy válasza Bagoly (#63) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem eddig egyszer volt bajom ilyen szomszéddal:pár hónapon belül öngyilkos lett az öregasszony, szal...

AZóta sosem volt semmi probléma, igaz egy macskám farkát leharapta egy kutya, de utána is élt és virult.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#66) Bagoly válasza tildy (#64) üzenetére


Bagoly
senior tag

Feltételezem akkor a topikod is az adatstruktúrákról szól és nem a személyes élményeidről, kirándaulásaidról! (Még nem olvastam bele, de kétlem.)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#67) szasza_xp válasza Bagoly (#63) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Legyek bár elítélve érte, de az én értékrendemben előrébb álló macskám életét pedig nem fogom egy általam nem sokra becsült fajtámbéli jóakaratának kitenni.

Teljesen egyetértek veled!!!

Azt a ''jó'' embert kéne agyoncsapni aki ezt teszi a macsekkal !!!

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#68) Bagoly válasza tildy (#65) üzenetére


Bagoly
senior tag

Én azt a verziót részesítem előnyben, ha a mérgezés elött lesz pár hónappal öngyilkos.;]
No de ne offoljunk.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#69) Bagoly válasza szasza_xp (#55) üzenetére


Bagoly
senior tag

Ja ja, a szekrény az nálunk is a legjobb helyek között van számontartva. Igaz csak a Dezső tud felugrani a tetejére (hoszabb lábak, fiatalság, sportosabb testalkat) ő is csak mandínerből. Elöbb a falra ugrik, majd arról továbbrugaszkodva fel a szekrénysor tetejére. Ez általában vastapsot vált ki a vendégeinkből. A szekrény tetején van egy doboz teli könyvekkel, na arra szokott ráfeküdni. A legújabb az, hogy lerugja a doboz tetejét és közvetlenül a könyvekre fekszik rá. (Így azért sokkal lazábbnak hat ;]). Elég félős cica, ezért ha teljesen ismeretlen embert lát, általába ''le is ereszti magát'' a szekrény és a fal közötti résen a szekrény mögé, majd ha már biztonságosnak találja a helyzetet felmászik a szekrény hátulján azza a technikával, hogy a falnak támasztja a hátát, a szekrény hátulján pedig húzza magát fel. Isteni hangja van.:DDD

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#70) szasza_xp válasza Bagoly (#69) üzenetére


szasza_xp
senior tag

wow!

Kommandós macska! nem semmi!

Az enyém egy székról ugrik fell, ami az étkező asztal szerves része lenne, csak már nem fér el ott. Egyszer vendégdégség volt nálunk szék el a macsek full teljesítménnyel ugrott kb 2,6 m-t és szépen lefejelte a plafont! Nem felejtem el a képét azóta sem. Azóta megfontoltabb lett, meg hízott vagy 3 kilót :)

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#71) fügike válasza szasza_xp (#60) üzenetére


fügike
senior tag

Nos, válogatni lehet. Így lett a mostani fogorvosunk is!:DD Mármint kellet a gyerekeinek macska. Vitt vagy kettőt. Azóta is hozzá jár az egész család fogat csináltatni.:)
De nekünk - anyuéknak - csak mezei házi macska van, original egerésző. Igaz, most van egy, ami sziáminak néz ki, szép kék szeme, fekete farka, lába meg füle van, és drapp a maradék. Szép, de valahogy furcsa is, hogy jött össze a házikból egy ilyen!?:D


Sorry, kicsit lemaradtam... Na mindegy, most már bent hagyom.:)

[Szerkesztve]

Boci-boci tarka!:D

(#72) tildy válasza I. Richard (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

törölve...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73) Bagoly válasza tildy (#72) üzenetére


Bagoly
senior tag

:F

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#74) Guardian


Guardian
csendes tag

Egyszer átszabadult hozzánk a szomszéd kutya, és az egyik macskánk a házfalon felszaladt vagy 4 métert. Király volt, mint egy pók. Egyébként nagyon szereti az udvaron elhelyezett tereptárgyakat. Amikor rájön, akkor úgy közlekedik, hogy nem érinti a talajt. Ebből kifolyólag nagyon tud vigyázni magára, a legnagyobb esőben is be tud jönni teljesen száraz lábbal. A másik macskánknak elég 2 csepp eső, hogy úgy nézzen ki mint egy disznó. Jah: és honnan tudják ezek a válogatós dögök, hogy melyik a legdrágább macskatáp? Az egyik már szinte csak az alutasakos izéket hajlandó megenni...

''Imádom a határidőket. Imádom azt a suhanó hangot, ahogy elhúznak mellettem.''

(#75) Surv válasza tildy (#62) üzenetére


Surv
tag

Mellesleg szerintem macskát nem jó házban tartani.Nekünk kb. 20 éve vannak macskáink, egy sem lakott benn a hézban, télen nyáron kinn volt.Sokkal edzettebbek és egészségesebbek.Télre azért van egy kishordó kirakva nekik melegruhákkal telitömve.Jahm és ilyenkor szépen kiteljesedik a bundájuk is.

Evvel picit vitatkoznom kell. Évekig nem volt saját macskánk. A feleségem már 3 éve szeretett volna, de mindig azt mondtam neki, amit most te :) Aztán egyszer elmentünk egy macskakiállításra a PeCsa-ba és megvettünk egy kicsit beteges kinézetű, de nagyon aranyos (nem kiállított) kiscicát. Ez tavaly októberben volt. A cica nagyon jól érzi magát, sosem volt még kint az ajtón kívül, mivel egy 3 emeletes társasházban lakunk. Viszont csendes, megszokta a környezetét és a mozgásigényét is le tudja vezetni, mert minden helyiségbe beengedjük.

Sokkal jobbak tartom, mintha kijárna az utcára és összeszedne betegségeket, megtépnék a kutyák vagy elütné egy autó.

Szóval a miénk szobacica, el van kicsit kényeztetve, de így szeretjük, ahogy van :))

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#76) Surv válasza Bagoly (#69) üzenetére


Surv
tag

Elég félős cica, ezért ha teljesen ismeretlen embert lát, általába ''le is ereszti magát'' a szekrény és a fal közötti résen a szekrény mögé, majd ha már biztonságosnak találja a helyzetet felmászik a szekrény hátulján azza a technikával, hogy a falnak támasztja a hátát, a szekrény hátulján pedig húzza magát fel. Isteni hangja van.

Nem semmi lehet a macskátok :) Még varrtok neki egy kis piros sapit és irány a francia idegenlégió :DD

[Szerkesztve]

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#77) Cefa


Cefa
senior tag

Macskások!!!

honnan tudnék olcsón egy maincoon kiscicát szerezni?

nekem sziámim van de szeretnék egy ilyet is mert állítólag a legnagyobb házimacska nagyon nagyra megnő.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#78) tildy válasza Bagoly (#73) üzenetére


tildy
nagyúr

Semmi különöset nem irtam oda, csak azt hittem egy másik topikhoz írok, aztán meg lestem nagyot hogy került a macskás topicba , amit írtam...Na csak errúl van szó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#79) Bagoly válasza Cefa (#77) üzenetére


Bagoly
senior tag

Vegyél egy Macska magazint! Abban rengeteg tenyésztő hirdet.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#80) Bagoly válasza tildy (#78) üzenetére


Bagoly
senior tag

Már kezdtem hüledezni, hogy mit törölhettek 'onnét...;]:C

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#81) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bibíí! Az én macskám a legerősebb!!!

I am having fun staying poor.

(#82) Bagoly válasza Drizzt (#81) üzenetére


Bagoly
senior tag

Köszönjük a magasröptű hozzászólást! Remélem azóta kialudtad magad. :P

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#83) Wolverine válasza Cefa (#77) üzenetére


Wolverine
félisten

A Maine Coon tényleg nagy... nálunk 3 macska van: a Maine Coon - beteges, hullanak szép lassan a fogai, soványka szegény (nem bír 6 kiló fölé menni, miközben a méretéből adódó versenysúly min. a duplája); egy amerikai rövidszőrű - a fehér macskák királya, herélt 8 éves, de még mindig elveri az arra tévedő egyéb kandúrokat, ő sem kis darab, simán megvan 6-7 kiló; egy perzsa keverék félhosszú szőrrel - ő a házőrző macska :D Az előbbi kettő simán elalszik egész éjjel a házban, utóbbi sajnos fél 2 - fél 3 környékén midig felébreszti az embert. A fehér kandúr egyébként izomból (nem lendületből!) simán felmegy a 4 méter magas fára akkor is, ha épp 9 kilóra hízott és kedvenc alvóhelye a mosógép :) Ja, ő is beugrik a kádba, de csak ha nincs benne víz - az esetleg alul található kis tócsákat szereti lefetyelni.
Macskatáp: amelyik macska rászokik, nem nagyon fog mást enni, mivel aromákkal és egyéb adalékokkal van tele, ami függővé teheti a cicát. Szerencsére a mieink el vannak rontva, mindennap kapnak húst is, így nem veszélyes a táp...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#84) Surv


Surv
tag

Most visszük a macskánkat ivartalanitani.
Mire számithatunk utána? Van valakinek tapasztalata?

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#85) Kidus válasza Surv (#84) üzenetére


Kidus
őstag

ébredés után kóvályogni fog, figyelni kell majd rá, ne nagyon ugráljon fel sehova, meg ne ütközzön bele semmibe.
meleg, huzattól védett hely, és ha lefekszik, ne a hideg kőre pl.
Ha nőstény, akkor ne nagyon kapjon kaját ma, víz viszont legyen neki bőven.
De az állatorvos úgyis elmond mindent sztem.

Assuming Control

(#86) G@ben válasza Surv (#84) üzenetére


G@ben
addikt

Meg sokkal ragaszkodóbb lesz utána a macsek. Nálunk mind a kettő ki lett miskároltatva és most élik a második gyerekkorukat. Úgy játszanak, mint a kicsik. :)
És nagyon tudnak hízelegni! :D

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#87) Surv válasza Kidus (#85) üzenetére


Surv
tag

Köszi.

Fiúcica. Igazság szerint most lesz 6-7 hónapos, azt tanácsolták, most tegyük meg, ne később. Egyébként társasház páradik emeletén lakik, tehát utcára sosem akarnánk kiengedni, ezért is kellene az ivartalanítás. És mert nem akarjuk, hogy legyenek utódjai.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#88) Surv válasza G@ben (#86) üzenetére


Surv
tag

Hú, az nem baj :)
Ez még most is gyerek és nagyon-nagyon eleven.
Állítólag 1-2 évvel tovább is élnek az ivartalanított cicák.
Tud erről valaki valamit?

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#89) G@ben válasza Surv (#88) üzenetére


G@ben
addikt

Én is úgy hallottam, hogy tovább élnek. A mieink olyan 8-9 éves korukban lettek ivartalanítva és most sokkal kevesebbet járnak el hazulról, azaz kisebb a baleset lehetősége is.
A két macskánk anya és lánya, de az anya anyja ha jól tudom 22-23 éves koráig élt. Akkor is csak el lett altatva szegény, mert már beteg volt.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#90) Surv válasza G@ben (#89) üzenetére


Surv
tag

Azért a 22-23 éves kor elég hihetetlen. Biztosan élt addig?

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#91) G@ben válasza Surv (#90) üzenetére


G@ben
addikt

Biztosan! Születésemkor már megvolt, sőt, már komoly, felnőtt macska volt és olyan 18-19 éves koromban kellett elaltatni.
Arra emlékszem, amikor olyan 4-5 éves koromban hozott Apu egy kiskutyát, akkor ez a macsek gondozta és már akkor sem volt fiatal.
De a nagymamám és tesóm keresztapja is azt mondta és én hiszek nekik. Egyébként a nagymamámé volt a macsek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#92) Surv


Surv
tag

A ti macskátok hol szokott aludni?
A miénk most napközben a mosogató egyik tálcájában, éjszaka pedig a WC kézmosójában. Amióta megvan ez kb. a 4.hely, ahol pihenni szokott. De pl. a mikró tetején is jól érzi magát. :)

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#93) G@ben válasza Surv (#92) üzenetére


G@ben
addikt

Mind a két macskánk imádja a szobámat, mert ott nyugi van és én meg kényeztetem őket. Egyébként asztal alatt, meg a kinti folyosón van 1-1 oldalt félig kivágott doboz teletömve felaprított papírral. A fiatalabb macsek meg imád Apámon aludni, mikor TV-t néz, de Apám akárhogy fekszik (hátán, oldalán), a macsek mindig rajta van, még akkor is, ha kapaszkodnia kell, hogy le ne essen. :)
Ha meg nagyritkán otthon vagyok, akkor rajtam fekszik. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#94) Surv


Surv
tag

Valakitől azt hallottam, hogy a Whiskas macskakajában nem hús van, hanem szója. Ez csak baromság ugye? A tasakosról beszélek.

[Szerkesztve]

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#95) tildy


tildy
nagyúr

Az én nagymacsekom tán 13 évet élt...:(Béke poraira.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#96) G@ben


G@ben
addikt

A mi idősebbik macsekunk is olyan 12-13 éves lehet, de olyan, mint egy kölyök. Futkározik, játszik, egyáltalán nem látszik rajta, hogy ilyen idős.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#97) hehehehe válasza G@ben (#96) üzenetére


hehehehe
tag

az én cicám most 16 éves:) szegény már köhög meg soványka de azért jol megvan még.azt viszont tökre birom hogy ha kitesszük nekik a kaját akkor a másik két fiatalabb macska megvárja amig szépen az öreg elnyammog a kaján és ha végzett félreáll.csak ekkor kezdenek el enni a többiek...ez szerintem tök jofej dolog tölük.másoknál is csinálnak ilyet?

(#98) G@ben válasza hehehehe (#97) üzenetére


G@ben
addikt

A kisebbik macskánk inkább nem eszik, de nem száll szembe az anyjával, mert megverné. Inkább nálunk kuncsorog ráadásért. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#99) hehehehe válasza G@ben (#98) üzenetére


hehehehe
tag

szegény olivér (mert igy hivják:DDD) nem hiszem hogy bárkit is megtudna verni..emléxem 2-3 éves korában leharapta az egyik lábujját a vadászgörényünk:)azota nem piszkálta...persze sajna már nincs.épp most probálok beszerezni egyet ujra.

(#100) G@ben


G@ben
addikt

Nálunk meg az öreg macska a kutyánkat (7 éves német vizsla) megkergeti. A kutya nem is mer arra menni, amerre a macsek van, inkább kerül egy jó nagyot. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.