Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) Tom5 válasza bzoley (#1098) üzenetére


Tom5
addikt

Király a kép!!!Éppen szerel... :DD :DD :DD :DD
Csak így tovább!!!De azért ne a tápkábelt nyalogassa.... :P

(#1102) bzoley válasza cornfake (#1100) üzenetére


bzoley
veterán

Nagy szerencse, én le sem írom a történetet, de egész nap nem találtam. Egy kóbor macska mutatta meg, hol van. Azóta jól van, de a csavarokat még nem volt szívem kiszedetni belőle.

Még az informatikus cicához annyit, hogy már mindenféle játékot vettem/csináltam neki, de a kedvence még mindíg egy darab utp-kábel, amire ha játszani akar, ráfekszik jelezve, hogy azt akarja kergetni. Ne meg persze a pamut-gombolyag. Egy nap alatt képes körbetekerni mindent vele:)

Tom5:
Szerencsére a kábeleket amúgy nem bántja, csak akkor nem tetszett neki, hogy én folyton a géppel foglalkozok:)

[Szerkesztve]

(#1103) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Nah akkor. Frissült a galéria. Újra a link: [link]
Magyarázat:
Feket-fehér cica: Luca
Fekete: Bagira - Luca testvére. Nálunk volt egy darabig azt nagymamámhoz került. Most kb. kétszer ekkora és igazi király. Mindent megkap és mindent megtehet. Igazi társa a nagymamámnak.
Fehér-Vörös: Csüli - Kedvesem családjánál uralkodik. Szintén kétszer ekkora már. Imád aludni mint a képen is láthatóak. Itt még kölyök aki nagy felfedező körúton van. Szegény teknős. :)

Bagesz radiátoros és takarós képe szerintem hatalmas. Én nem bírtam megfogni a radiátort annyira forró volt de ahogy nézitek a macska eléggé jól bírja. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1104) Tom5


Tom5
addikt

Sok storym van még!Képekkel illusztrálva!Majd lassanként beírogatom őket!+ remélem később jön segítségem is... :DD

Királyak a cicás képek!
Éljen a topic! :C

(#1105) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Nah újabb sikeres délután a cicával. Ha már így ma belendült a topic. :)
Mivel mi albérletben vagyunk ezért lakás cicánk van. Kicsi korától van velünk és már nagyon megszerette. Mostanában elkezdtük levinni sétálni és nagyon élvezi. Kérdésem pedig az lenne, hogy akinek lakás cicája van az szokta vinni sétálni? Elég murisan nézek ki vele ahogy ez a kis falat a pórázon rohangál én meg utána. :)
Jah meg ki milyen gyakran fürdeti a benti cicáját? A miénk most esett át egy újabb kezelésen. Nem igazán szereti ahogy a cicák többsége sem. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1106) Tom5 válasza _Hunter_ (#1105) üzenetére


Tom5
addikt

Háááát....nálunk a lakótelepen van egy néni aki sétáltatja pórázon a cicáját...hát,elég röhelyes!Még ruhája is van a cicának!!!Nemtom....közeli ismerősöm cicái is panellakók!Nemsétáltatják őket...Fürdéstémát nemvágom!DE olvastam már olyan cicáról aki szeret fürdeni :DD :DD :DD
Lásd topic eleje... :Y

(#1107) _Hunter_ válasza Tom5 (#1106) üzenetére


_Hunter_
őstag

Na puff neki. Először én is nagyon furán éreztem magam de különösebben nem érdekel. A cica élvezi és ez a lényeg. Láttam már itten vadászgörényt is sétáltatni.
Fürdést nem sok macska komálja. Jah az volt hogy séta volt megérezte a kanokat ahova szoktak járni erre belehempergett meg ilyenek és most már kijárt neki egy fürdés. Most itt illatozik mellettem a gépnél.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1108) Tom5 válasza _Hunter_ (#1107) üzenetére


Tom5
addikt

A néni mellett ruciban gázvolt...lehet nálad más a helyzet!Lehet ,hogy ti jólmutattok :DD :DD :DD cica bizti.... :))
Akkor jóttett neki a séta!Ez a lényeg!Semmi más! :C

(#1109) cornfake válasza _Hunter_ (#1107) üzenetére


cornfake
aktív tag

hat
en szerettem volna ide setali vinni oket,de mire oda jutottunk volna h minden oltats megkapjank,hidegecske lett.
De tavasszal mindenkeppen vinni szeretnem oket:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#1110) White Tiger válasza tildy (#1083) üzenetére


White Tiger
tag

Igen! Bocsi h csak most írok, de kicsit elfoglalt vagyok mostanában.

[link]
[link]
[link]
[link]

3 cica van, 2 fekete és 1 szürke, mind nagyon elevenek és játékosok, már esznek száraztápot, alomra is járnak. 5 hetesek, ugyhogy lassan elvihetők.

Téged még mindig érdekel a szürke, Tildy? :) A másik kettő is elvihető, várom a jövendőbeli boldog gazdik jelentkezését! :)

Ide is írhattok, vagy az emilcímemre (adatok). Mível én ilyen elfoglalt vagyok ( ;] ), a kapcsolatot valószínű kedvesemmel (Silver Ghost) tudjátok tartani.

Ami nem öl meg, az erősít.

(#1111) _Hunter_ válasza cornfake (#1109) üzenetére


_Hunter_
őstag

Aham. A miénknek is kijárna egy ismétlő oltás. Erről jutott eszembe egy jó kis történet. Múlt héten vittük Kedvesemékhez. Laza 5 óra busz út. Egy szót sem hallatott. Mikor várni kellett az autóra igen csak didergett a macsek. Belebújt a bőrkabátom újjába, az egyik lába meg a belső zsebembe volt. Elég jól néztünk ki.
Mondjuk elég macerás vele sétálni mivel elég öntrövényű. Arra megyünk amerre ő akar.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1112) tildy válasza White Tiger (#1110) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, hogyne érdekelne:D

Jajjj de édes, hogy egyem azt a gyönyörű szemeit:U Teljesen belezúgtam:D
Meg a szőre, az valami csodaszép:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
cicamicám, hát szépséges vagy, hát gyere csak majd ide hozzám.:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1113) szumoo


szumoo
senior tag

Sziasztok.
A tegnapi napon Mártont elkellett vinnünk az ügyeletre, mert nem tudott wc-zni.
Szegénykémet altatták és meg katéterezték! :O
Ennek az előzménye: vas. reggel arra lettünk figyelmesek, h Marci miután kijött a wc-jéből elkezdett nyávogni, de azon a nagyon keserves hangon.
Elöször nem tudtuk,h mi van, de utána rájöttünk, mert meglestük, mit csinál vagy is inkább mit nem csinál. :(
Mikor hazahozták, nézem nyitva van a szeme. Kapásból a nyugodtság fogott el és beszélni kezdtem hozzá. Erre mondta nővérem,h alszik. De mondom nyitva a szeme. Az altatástól van. Na akkor megint előjött az izgulás, h mi is lesz vele. Betakartuk és a konvektor mellé fektettük a fotelba. Olyan rossz volt nézni,h nem reagál semmire.:O Este egyszer félkómásan lezúgott a fotelról, mert menni akart pisilni, dehát a teste nem naon tudott mit kezdeni ezzel.
Kinyúlt mint egy béka a szőnyegen. Kép is készült róla. lehet majd felrakom.
A doki azt mondta,h diéta és gyógyszer vár rá a köv. hetekben.
Az este nem vmi jól aludtam, gondolom nem kell ecsetelnem miért is.
Ma reggel már egész jól nézett ki, már tipegett egy kicsit és dorombolt!:C
Reméljük meggyógyul és nem lesz semmi baja a köv. 10 évben.

Üdv.: Szumoo

A nyúlon túl?

(#1114) _Hunter_ válasza szumoo (#1113) üzenetére


_Hunter_
őstag

Biztos nem lesz semmi baja. Jobbulást neki. El tudom képzelni milyen érzés lehetett. Mamám hasonlóan járt mikor Bageszt elvitték ivartalanításra. Mikor meghozta unokabátyám a macska ki volt terülve, feje lógott. Mamám teljesen kiborult azt hitte, hogy vége a macskának. Egész este nem aludt. A macska persze el volt altatva és nála is ugyanez volt. Félkómásan felébredt pisilnie kellett de egyszerűen képtelen volt eljutni az alomjáig. Aztán másnap mikor elmúlt az altató hatása semmi gond nem volt. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1115) Timothea válasza cornfake (#1109) üzenetére


Timothea
csendes tag

Sziasztok! Hihetetlen... de jó,hogy vannak még ilyen emberek! :C Tom5 mutatta meg a topicot,és most el vagyok ámulva! :R Olvastam pár sztorit is... Én is a hetediken lakom, de az én cicám olyan tunya,hogy az is nehezére esik,hogy a radiátorról leugorjon, úgyhogy nyugodt vagyok... ;) Ja! A legfontosabb: a már sokszor említett Frigyesről van szó! A képek is magukért beszélnek...ahogy fodrozódik a hája... node azért imádom! :)) Majd egyszer megkérem Tomot,hogy rakjon be Dorciról is. Lehet egy hülye kérdésem? Kedves Cornfake! Nem derül ki a nevedből,hogy fiú vagy vagy lány. :F Csak azért,mert az kitűnt az irományodból,hogy nagyon szereted a cicád, de ha egy fiú is tud így fogalmazni, akkor...hogy is mondjam...nem hittem volna... Szimpla kíváncsiság. No, mindenki vigyázzon magára, meg a cicáira! :R

(#1116) sharpapa válasza Timothea (#1115) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Hali, üdv a cicatartók klubjában. Itt az én két példányom:[link]
[link]
[link]
[link]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1117) cornfake válasza Timothea (#1115) üzenetére


cornfake
aktív tag

o hello,udv topikban
en lany vagyok:)
csalodast okoztam ?:))

Sharpapa ,az a kis fekete olyan olyan aranyos:)

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1118) sharpapa válasza cornfake (#1117) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az, szereti a célkeresztet vadászni mikor jáccom, a másik meg állandóan a bill.re fexik (használat közben), vagy ha könyvet olvasok, akkor arra.Egyébként a fekete a cirmos lánya, de most már csak Das katze (ha érted a németet).

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1119) _Hunter_ válasza sharpapa (#1116) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nagyon szépek. Bírom a cicákat amikor a monitor előtt gubbasztanak és lesik az egeret vagy a mozgó dolgokat. A miénk inkább a bill-re fekvő típus bár néha megjáratja a fejét. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1120) Timothea válasza sharpapa (#1116) üzenetére


Timothea
csendes tag

Köszike... :)) Olllllllyan aranyos cicáid vannak! Behalok!!!! :R A cirmos hasonlít Frigyesre. Mármint méret-ügyileg... :DD Jaaj,ha tehetném, minden cicát befogadnék. Csak ugyebár nem egyedül lakom a lakásban. Már meg lettem fenyegetve,hogy ha még egy kiscicát összeszedek,és odahozok, a szemétledobóban fogok aludni!!! :Y ÁÁÁÁ! Még jó,hogy apa kertes házban lakik... És az eredmény? Eddig 13 db. De meglehetősen szaporák... :DD Jut eszembe, kinek kell kiscica? :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#1121) Timothea válasza cornfake (#1117) üzenetére


Timothea
csendes tag

Dehogy okoztál! :) Csak azon gondolkodtam,mennyire aranyos,ha egy fiú szereti annyira a cicáját,hogy megsiratja. ;)

(#1122) sharpapa válasza Timothea (#1120) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Köszi. Látom te is nagyon odavagy a macsokért....köjök? Hát a nagynak volt vagy 20, ivartalanitva lett, a kicsinek asszem 3, és rögtön ivartalanitva lett, erre mondom hogy Das Katze. :))

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1123) Tom5


Tom5
addikt

Megjött Timothea...igen...akkor ez a topic élnifog!Mármint ha Netközelbe kerül(nálam)akkó semmi gond!Bárkinek kell kiscica szóljon akár neki,akár nekem!+ oldható ingyen!2 feltétel van... 1.Fejér-megye (Szfvár),de ha eljöttök értük akkor máshonnan is!
2.Csakis SZERETŐ és ODAADÓ gazdáknak adunk kiscicát!


Nnnnaszóval....akkor Cicára fel!
:DD :DD :DD



[Szerkesztve]

(#1124) Tom5 válasza sharpapa (#1116) üzenetére


Tom5
addikt

Nagyonszépek és aranyosak a cicáid!Látom egyikük nagy Splinter Cell rajongó :DD
Jóllátom ugye?! :C :C

(#1125) cornfake válasza Timothea (#1121) üzenetére


cornfake
aktív tag

jaa
ien fiut szeretnel?
nekem van egy de nem adom:))))))))


sharpa:I know what ya mean.nalunk a sziami a nagybetus tier!:)

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1126) szumoo válasza szumoo (#1113) üzenetére


szumoo
senior tag

Itt vannak az újabb képek Mártonról! [link].
Az utolsó képen látszik, h totál nem tudta használni még akkor a lábait. A kép előtt zúgott oda le, mert menni akart wc-re.
Mostmár ivott egy kis tejet, meg dorombol folyamatosan, de leginkább a konvektor mögött pihenget.
Remélem mostmár csak jobban fog kinézni!
Üdv.: Szumoo

Ui.: Thx Hunter! Remélem tényleg nem lesz semmi baja a továbiakban.

A nyúlon túl?

(#1127) cornfake válasza szumoo (#1126) üzenetére


cornfake
aktív tag

te figyi s amugy nem mondta a doki h mi baja van?

I'm what's left, I'm what's right..

(#1128) Bubu79 válasza szumoo (#1126) üzenetére


Bubu79
addikt

Hali!

Csórikám... Jobbulást Neki :)
Ne aggódj, biztosan rendbejön.
Hasonló probléma már nálunk is adódott a fehér cicánkkal - Ő sem tudta elvégezni a dolgát.
Az állatorvos kijött, adott Neki egy injekciót ( amire majdnem ráment az egyik ujjam, úgy megharapott - még megvan a sebhely a jobb hüvelyk ujjamon :DDD ) És aztán néhány nap alatt helyrejött. Csupán két hétig szóba sem állt velem, mert azt hitte direkt kínoztam azzal, hogy lefogjam - pedig hát nem jókedvemben tettem :DDD

A 16-os képen jól láttam, hogy Routert szerel ? :D Aranyos nagyon, és a többi új linken lévő macsek is ! :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1129) szumoo válasza Bubu79 (#1128) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.
Köszi!
A routert nem szereli, hanem csak vigyáz rá! :DDD
és a többi új linken lévő macsek is :F, minden képen ő van csak más pózban!:D
Üdv.: Szumoo

cornfake: Csak annyit mondott, hogy vmi elzárta és azért nem tudott pisilni!
Igaz én nem voltam ott és nem igazán tudom mit mondott az orvos nővéremnek, de ha hazajön akkor megkérdem pontosan és leírom.

[Szerkesztve]

A nyúlon túl?

(#1130) Bubu79 válasza szumoo (#1129) üzenetére


Bubu79
addikt

Rajtad kívül is linkeltek macsekokat ;) bocsi, ha nem volt egyértelmű :R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1131) sharpapa válasza Tom5 (#1124) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az, és ezentúl minden FPS-t szeret amiben mozgó célkereszt van. ;)

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1132) ABnormal


ABnormal
őstag

teljesen kikészít a ''nagy'' cicám,rendesen féltékeny a kölykére,aki most kb 6hónapos...morog,harap,fúj :( pedig a saját lánya!!! :(

(#1133) Tom5 válasza sharpapa (#1131) üzenetére


Tom5
addikt

Egyszermajd azonveszed észre magad,hogy nem TE,hanem a cica Splinter Cell-ezik
:)) :)) :))

(#1134) Tom5


Tom5
addikt

Nem általam fényképezett cica,hanem NET szörfözés közben találtam...de vmi nagyon aranyos kép! :P Nektek tetszik?! :DD

[link]

(#1135) Timothea válasza cornfake (#1125) üzenetére


Timothea
csendes tag

Háát,nem lenne rossz, de ez ugyebár nem a társkereső oldal... :))
Azért örülök,hogy egy még létezik a mai világban. Gratula hozzá! :))

(#1136) Timothea válasza sharpapa (#1122) üzenetére


Timothea
csendes tag

Akkor gondolom, Te is elláttad a környéket cicekkel... :C konkurencia... :C Neked is ott voltak a kabátod alatt az aktuális ''elcsencselnivalók'' ? :DD
Én megmondtam mindenkinek, hogy nem érdekel, ha kivágnak otthonról, de ha olyanról tudnak,hogy valaki...hogy is mondjam...el akarja intézni azokat a kis csöppségeket, akkor azonnal hozzák. Párszor már megszívtam ezzel,mert akkor is hozták, amikor nem voltam otthon, a kedves anyukám pedig kivágta az illetőt... :))

(#1137) Tom5


Tom5
addikt

Olyan a csaj(Timothea),hogy ha megyünk valahova és meglát egy cicát,ott vége mindennek!Csak a cicát látja!Más nemlétezik a számára!Ebből még adódhatnak gondjai...Deazé figyelek rá :DD :DD

Nála nagyobb cicavédőt nemláttam még!
:C :C :C

Timothea:Ez bókvót picilány :))

(#1138) Silver Ghost válasza tildy (#1112) üzenetére


Silver Ghost
újonc

Szia Tildi!

Oké. esetleg már hétvégén érte is jöhetnél, ha neked is jó.?
E-mailben meg tudom adni White Tiger számát, és ha írsz neki 1sms-t tudtok pontos időt meg címet egyeztetni. Sztem legegyszerűbb, ha nekem küldöd azt az e-mailed, amelyiken leggyorsabban elérhető vagy: kiwi66@freemail.hu.
Akkor várjuk a jelentkezésed! :)

Egyébként a kis szürke cica a legelevenebb talán a 3közül, nagyon játékos és tényleg gyönyörű:) Persze én a többit is imádom :) Ebben a korban a legaribbak :)


Még van 2 aranyos, 2hónapos fekete cica is,akik már szintén a 7végétől elvihetők!!
Az érdeklődők szintén írhatnak az én e-mailemre!
(képeket lásd az 1110esnél)

Life can be sometimes mysterious and scary..,but never get scared!

(#1139) sharpapa válasza Tom5 (#1137) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ja igen én is hasonló vagyok, többiek sokat mondták már, és csodabogárnak néznek mert fiu létemre ennyire macskás vagyok.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1140) Daneeka


Daneeka
senior tag

Nekem volt olyan macskám amelyik ki tudta nyitni az ajtót. Meghalt.
Olyan is volt ami nem tudott nyávogni. Meghalt.
Van egy 11 éves. Still Alive :D

(#1141) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Na itt a pirospöttyös turórudi/joghurt zabáló macskám.
[link]
[link]
[link] Sokat áldoztam ezért a képért.(a csuklómat ;] )
Megkeresem a fotóalbumot és ''beszkennelek'' majd pár képet és megosztom veletek

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1142) Tom5 válasza mr.ki (#1141) üzenetére


Tom5
addikt

Érdekes cica!De aranyos! :C :C
Jöhet a többi kép!

(#1143) cornfake


cornfake
aktív tag

egy pici program-reklam a hetvegere:
[link]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1144) Tom5 válasza cornfake (#1143) üzenetére


Tom5
addikt

Naháááááááááááát!Ezt megírom Timotheának :DD :DD :DD

(#1145) Tom5 válasza szumoo (#1129) üzenetére


Tom5
addikt

BOLDOG NÉVNAPOT MÁRTONNAK!!! :C :C :C

(#1146) _Hunter_ válasza Tom5 (#1145) üzenetére


_Hunter_
őstag

Hjnya. Tényleg. Isten éltesse. Meg jár neki ma a finom koszt, plussz a kényeztetés. Mi most hétvégre albi társra hagyjuk Lucát, mivel utazunk.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1147) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

egy pár cicás kép amiket most találtam:

[kép]

[kép]

[kép]

:C



(#1148) sharpapa válasza Bernardo20 (#1147) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem hozza be:

[kép]

[kép]

[kép]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1149) Bubu79 válasza sharpapa (#1148) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig reggel még ment, én még láttam őket.
Az elsőn egy hátán durmoló vörös szépség volt, a másodikon egy kölyökmacska, amint melegíti a radiátor alsó csövét, a harmadikon pedig egy másik kölyök, amint arccal előre szunyál a száraz tápban :C
A képek jópofák, bár már láttam őket máshol is :)

Lehet, hogy ha csak a linkek lennének, akkor a PH! motor is jobban bírná :(

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1150) Bernardo20 válasza Bubu79 (#1149) üzenetére


Bernardo20
senior tag

affene akkor majd mindjárt fölrakom őket a netre.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.