Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1901) rlazol válasza Hersey (#1899) üzenetére


rlazol
addikt

a füle tiszta. ha nem vakaródzik, kedve rendben, akkor ne aggódj miatta.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1902) PhoenixK


PhoenixK
őstag

szapeti és rlazol! Kösz a válaszokat a #1899-re! Megynyugodtunk...

[Szerkesztve]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1903) R3ĐßuŁŁ válasza szapeti (#1896) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Bolhaírtó nyakörv ér valamit? Mert a cicun az is van meg van neki egy másik amin egy csengő van:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1904) R3ĐßuŁŁ válasza Hersey (#1899) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az enyémenk is ilyen:D Szerintem a lábával kikaparja! Hogy miért azt sajnos nemtudom!:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1905) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ma a macskám megint megmutatta,hogy cseles!:D Körülbelül az 1 cmes talit 10 felé vaágtam és beleraktam a kitekatos konverbe és úgy raktam a tányérjába! Most megevtte a szájába a tabit te kiköpte:D Azthiszem legközelebb elmegyek a dokihoz és megnézzük azt a macska fej fogást:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1906) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

ittvan pár kép a cicámról [link]
[link]
[link]
[link]
na milyen? :U

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1907) jootomy válasza R3ĐßuŁŁ (#1906) üzenetére


jootomy
tag

majdnem ugy nez ki, mint az enyem:D

http://www.vadoctanya.hu ~ ha egy kis kikapcsolódásra vágysz...

(#1908) Boxiné válasza R3ĐßuŁŁ (#1906) üzenetére


Boxiné
tag

Nagyon édes. Ugye kandúrcica? Olyan nagy.
Nekünk is van vörös cicánk, az ő neve Nagyfejű. Majd rakok be róla képet, és akkor nem lesz kétséges miért hívják így. Rajta kívül még 4 cicusunk van. Mindegyikük külön egyéniség.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#1909) Templ@r


Templ@r
tag

Sziasztok!
Enyémnek két mániája van: a drazsés orbit rágót kiszagolja és elcseni, volt már amikor kikotorta a nadrágom zsebéből és azzal játszott. Teljesen meg tud kergülni tőle :)
Másik pedig a használt fülpiszka, ha simán bedobom a papirkosárba, akkor amire hazaérek biztos, hogy a papírkosár feldöntve, papírok szerte széjjel, fülpiszkák a lakás különböző szegleteibe széthordva és összerágva :)
Most jöttem rá, hogy van egy 3. mániája, amit ''sajnos'' nem rég vettem észre: szemüveg műanyag végét előszeretettel rágcsálja. Gondolhatjátok nagy öröm volt amikor észrevettem, hogy a vadiúj, nem túl olcsó szemüvegem vége meg van rágcsálva.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#1910) R3ĐßuŁŁ válasza jootomy (#1907) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Tiedről mutatsz képet? :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1911) R3ĐßuŁŁ válasza Boxiné (#1908) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igen kandúr cica!:) Egyik ismerősömnek is nagyfejűnek hívják az egyik cicáját:D Jó nagy feje van:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1912) R3ĐßuŁŁ válasza Templ@r (#1909) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Elég játékosz macska lehet:D Hány éves? Gondolom még fiatal azért ilyen játékos! Kép van róla?:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1913) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Egyébként milyen kaját szoktatok adni a macskáitoknak? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1914) Bibby


Bibby
addikt

Eltörött a cica lába. Legalábbis nagyon úgy tűnik, furán tartja és megdagadt, nem bír ráállni. Biztos hülye kérdéseim vannak de még sosem voltam állatorvosnál, mit csinál vele, sínbe rakja? És menyit kér egy állatorvos ezért?

Ελευθερια η θανατος

(#1915) PhoenixK válasza Bibby (#1914) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem tudom, hogy mennyit kérhet érte, de szerintem mindenképpen vidd el! Legalább ellát tanácsokkal, ha mást nem is.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1916) R3ĐßuŁŁ válasza Bibby (#1914) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igen szerintem is fordulj állatorvoshoz! Mi történt a cicával? Hogy törte el a lábát? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1917) Bibby válasza R3ĐßuŁŁ (#1916) üzenetére


Bibby
addikt

Elviszem állatorvoshoz, ezt mondom. Csak kíváncsi vagyok. Fogalmam sincs hogy tört el, sima egyszerű házimacska, sokat van kinnt. Lehet elütötte valaki.

Ελευθερια η θανατος

(#1918) R3ĐßuŁŁ válasza Bibby (#1917) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Minél előbb vidd el nehogy komolyabb baja legyen ,hogy rosszul forr össze a csont vagy valami! Ha elütötték akkor elég nagy mázlia volt mert komolyabb sérülést is szenvedhetett volna... :U

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1919) ladybug


ladybug
őstag

Félperzsa cicánk van. A szőre a hasa alatt összecsomósodott, és nem engedi kifésülni. Mi a teendő?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1920) AlBundy válasza ladybug (#1919) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Ez nálam is volt. Sajnos kicsit erőszakosnak kell lenni, és szép finoman el kell kezdeni kifésülni. Ha nem megy akkor sztem vidd el cicakozmetikushoz, ő majd megnyírja. Nem ennyire: [link] :DDD

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#1921) ladybug válasza AlBundy (#1920) üzenetére


ladybug
őstag

Ok, megpróbálom, de eddig sem nagyon hagyta. Ha nincs más megoldás, akkor levágom neki a csomókat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1922) Templ@r válasza Bibby (#1917) üzenetére


Templ@r
tag

Valoszinuleg nem lesz tul olcso. Rontgen mindenkeppen, ha a cica sokkos, fog kapni injekciokat is ez eddig minimum egy 10-es, de inkabb tobb. Ha eltort a laba szerintem sinbe fogja rakni, de ilyen iranyu tapasztalatom nincsen.
Arra is keszulj fel, hogyha tenyleg komolyabb a baj akkor hetente min egyszer el kell majd vinni injekcioztatni, hat az sem tul olcso.

Redbull: 3 es fel eves szoval mar nem fiatal, kepek vannak majd teszek fel :)

[Szerkesztve]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#1923) ladybug


ladybug
őstag

[link]
Egy tegnap készült kép Sony cicánkról.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1924) R3ĐßuŁŁ válasza Templ@r (#1922) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igen lehet kapni ilyen könyveket,hogy ilyekor mit kéne csinálni és hogyan :U Enyém 2 éves:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1925) R3ĐßuŁŁ válasza ladybug (#1923) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Aranyos cica! És ott hol csomósodott ki a szőre? :F :U

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1926) rlazol válasza R3ĐßuŁŁ (#1903) üzenetére


rlazol
addikt

R3ĐßuŁŁ - bolhairtó nyakörv - vannak köztük jók, csak az a a baj, h a cica simán felakasztja magát a segítségével.

Bibby - az nagyon állatorvos függő, és sajnos vsz sokba kerül. Ha nyugodt a cica talán meg lehet ébren röntgenezni, az olyan 4-5k, sín helyett inkább merevkötés, ha olyan a törés, azt sűrűn cserélni, az is jó pár ezer forint összesen. De lehet, h meg kelle műteni, az pedig sajnos 15-25-30... de h jó hírt is mondjak, lehet h csak vmi megszúrta, és betályogosodott a terület, akkor azért sokkal olcsóbban meg lehet úszni. Majd írj, h mi lett és jobbulást a cicnek!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1927) Templ@r


Templ@r
tag

Az enyemmel meg tavaly tortent, hogy eppen volt baratnomnel voltam (csaladi haz), ott volt az amcsi rokunuk is. Gondolta milyen jo lesz a cicanak ha bukora kinyitja az ablakot (emelet, a cica amugy be volt zarva a szobaba, nehogy kiszokjon a kertbe). Szerencsetlen cico meg annyira ki akart menni, hogy nagy igyekezeteben beszorult az ablak es a keret koze. Termeszetesen az eszes rokon nem figyelt fel semmire.
Este munka utan megyunk haza, kicsit fura volt, hogy a macska nem nyivakol oromeben. Emeletre fel, ott fekudt a padlon es aludt elsore minden OK-nak tunt. Lementunk vacsizni, cico picit kesobb lejon utanunk. Na ekkor jott a csodalkozas, nem birt raallni a hatso labaira. Utana jobban korulneztunk fennt az emeleten, latjuk, hogy a fuggony veres lett. Szombat este volt 1/2 10 - normal allatorvos sehol - na internetre fel, kereses, majd nagy nehezen sikerult talalni egy NON-STOP allatklinikat. Kocsiba be irany a doki (jo messze) - kis varakozas - vizsgalat, rontgen, injekciok. Doki mondja, hogy rontgen alapjan rendben a cicus, azaz nincs tores, belso serules. Mi mondjuk, hogy veres volt a fuggony, mire doki felvilagosit, hogy a macskak egyik sokkszerve a gyomor es elofordulhat, hogy a nagy ijedtsegben vert k.kil. Utana meg egy honapig jartunk 3-4 naponta a dokihoz injekcioztatni, a vegere olyan 40-50 eFt-be kerult a dolog. Utana cico meg tobb honapig huzta a labat.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#1928) R3ĐßuŁŁ válasza Templ@r (#1927) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az elég húzós összeg :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1929) Xantomas válasza Templ@r (#1927) üzenetére


Xantomas
őstag

A mi macsekunk, is kijárós, földszinti társasházi macska. idén lesz 15 éves
Egyik átlagos téli du mikor mentünk haza öcsémmel az iskolábol, macska sehol, pedig megszokott volt, hogy a kapuban ácsorog ha hallja hogy jön valaki. Benyitunk a lakásba, kicsit tevékenyledünk, majd ki az erkélyre.
Az egész erkély tele vérnyomokkal, sőt a fal is, ill az aszfalt ami az erkélyre vezet, a macsek pedig fekszik a kutricájában, keservesen nyivákol, és a szőre el van ázva a vértől.
Én üvöltöttem, öcsém sírt, macska nyivákolt. Hozzá nem mertünk nyúlni, anyánkat hívtuk, de annyia sokkban voltunk öcsémmel, hogy nem tudtunk mit mondani, csak sírtunk. A macsek szüleinek a gazdája jött át, megnézni hogy mi történt. Szép hosszában a mellső (asszem bal) lába hónajlig végig volt nyílva, kilátszódott a csont szinte teljes hosszában.
A mai napig nem tudjuk, hogy hogyan jutott fel oda, pedig 2,5m-t kellett másznia (ugrania) a földtől az erkély pereméig.

Anyám hazaért, egyből rohantunk vele a bejárotott állatorvoshoz (mit ad Isten, a macska nagyanyjának a gazdája :) ) Először el akarta altatni, sőt javasolta is, mert ha ebből fölépül, de járni nem fog tudni már az is csoda lesz.
Kapott a cica inyekciókat, megtisztították a sebet, röntgenezték, vizsgálták, stb. Izmokat varrtak, bőrt pótoltak. 4 napot volt az állatorvosnál, utánna 3 hétig 2-3 naponta járt kivizsgálásra.
A csak műtétek anyagi vonzata 30E volt, plusz az oltások.

Mindezt 4 éves korában, 10 éve, Januárban. A seb teljesen begyógyult, a macsek még 1-1,5 évig sántított, vagy felemelte a lábát mikor ült. Pechére 2 évre rá, megint megsérült, de sokkal könyeben, csak a börét nyisszantotta fel, igaz, akkor a másik lábán.

A macs él és virul. Megöregedett, álandóan fekszik, de ha kergetik, olyan mint egy rakéta. Egyáltalán nem húzza a lábát, nem sántít.

A család kedvence, álandóan visszabeszél, és mikor káromkodva szídjuk, valami teljesen más, mélyebb hangon, és halkabb hangerővel fölnyaffan, mintha csak annyi mondana: ''Anyád''. Elfordul, és elmegy. ;]

Sajna rosz szokása, hogy miko kicsi volt egy fekete bárányszőr volt a fekhelye, és megszokta hogy a fekete az ő színe. Azóta táska, póló, gatya, se a laptopom teteje nincs biztonságban, mert ráfekszik. Többnyire az éjszaka folyamán, mikor mindenki alszik. Ha felébredek, és rajta van valamin elzavarom, de reggel megint ott van. Pedig már nem egyszer kapott érte...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1930) R3ĐßuŁŁ válasza Xantomas (#1929) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

15 éves a cica? :Y Az már jó életkor:DHa káromkodok a macskámnak nekem is szokott visszanyávogni:D :C Csak nekem mindíg egyhangon nyávog vissza... :U :))

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1931) nRu3


nRu3
addikt

Ha már állatkorház és ki menyit költöt mien sikerel , mi az egyik fekete macsekra kb 300-400e ft- költötünk, csak azért nem lett több a kezelési költség mert nem sikerült megmenteni sajnálatos modon. :(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1932) Xantomas válasza Xantomas (#1929) üzenetére


Xantomas
őstag

Ami még fontos:
Kép majd este, ki lett zavarva, barátkozzon csak a hóval, már nem látott egy éve. Bár tuti úgyis bekéreckedett valakihez melegedni. A haldoklót nagyon jól alakítja. A legjobb, mikor vonaglik és a mellső két lábát a parafa parkettába mélyesztve húzza magát a földön.

Kövér mint egy disznó, egyszerűen nincs meg kajálás nélkül. Ha a szőnyegen van egy morzsa, már puszilja is befele. Ha esetleg kilöttyen valami folyékony táplálék a földre, ő elöbb lesz ott, és nyalja fel, mint valaki odaér egy felmosóronggyal.
Ha anyám nyer hússal dolgozik, a macs bezsong, üvöltözik, és ágaskodik a konyhában.
Kiskorában nem egyszer rohant el az étkezőből az erkély felé egy egész lopott grillcsirkével. Hasonlóan viselkedik a pirizsival is.
úgy 9 éves koráig rendszeresen hordta az egereket, patkányokat, siklókat, madarakat az erkélyre, amiért kötelezően meg kellett dícsérni, mert ugyebár bemutatóként csinálta. Csak akkor vált idegesítővé az egész, mikor a nagyszoba közepére tett le, egy élő kisebb méretű egeret, ami veszedtül elrohant az első bútorok közti lyuk felé.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1933) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Cicámmal még szerencsére nem sok sérülés történt:) Bár nyáron mikor kinn van akkor szokott verekedni más cicákkal és az orra mindíg sebes:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1934) R3ĐßuŁŁ válasza Xantomas (#1932) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:DD :DD Az igen! Gondolom örülhettetek az egérnek:D

[Szerkesztve]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1935) Xantomas válasza nRu3 (#1931) üzenetére


Xantomas
őstag

Sajnos hasonló árakban van benne a macsek is. Bár lekopogom 5 éve nem volt semmi baja. Csak a farka elött, a háta végén kopott ki a szőr, ill sebesedett ki neki. Doki ajánlására kezeltük kenőcsökkel, bánfi hajszesszel, de csak nem múlt el. Végül meglett az a pinceajtó ami alatt még kiskorában átfért, de mostanában már nem fér át. Egyszerűen be lett rácsozva. Azóta meggyúgyult.

A széttépett fülhallgató zsinórokat, tapétát, plüsöket, ill más keszrecseket nem is számoltuk. Pl egy ideig a dracénákat pusztította, mostanában az Aloe Verás tálam tartalmát.

Két hete össze vissza rókázott mindent. Mire hazaértem a pince lejárót ki kellett takarítani. Valaki megmérgezhette, vagy megevett valami mérgezettet. Erős gyomra van. A biztonság kedvéért tejjel lett itatva, bár attól meg gyakrabban járt a slozijába.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1936) Ildika válasza ladybug (#1919) üzenetére


Ildika
tag

A mi macskánk is félperzsa. Mi lefogtuk a macskát és kivágtam a csomót.... A miénk ilyen ragadós fűfélét szedett össze kb 15 szálat.. nem volt egyszerű dolog, törölközővel lett lefogva..

[Szerkesztve]

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#1937) ladybug válasza Ildika (#1936) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm a tanácsot.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1938) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Féregírtót a cicuknak 3 hónaponta kel adni? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1939) rlazol válasza R3ĐßuŁŁ (#1938) üzenetére


rlazol
addikt

az a legjobb, de erősen függ attól is, hogy milyen féreghajtótól beszélünk.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1940) R3ĐßuŁŁ válasza rlazol (#1939) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nemtudom,hogy milyen... :) kértem az eladótól,hogy a legjobbaz adja és odaadott nekem valamilyen tablettát amit a cicu kajájába raktam bele.... :) Szépen meg is ette és elkezdett hízni! Elvileg ebben a hónapba kéne visszamennem és venni még egy tablettát neki... Ma a cicám ki volt engedje és sikeresen elvesztette a nyakörvét:D Csak nemtudom hogy hogy? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1941) rlazol válasza R3ĐßuŁŁ (#1940) üzenetére


rlazol
addikt

akkor biztosan érdemes negyedévente megismételni. Ami a nyakörvet illeti, örülj, hogy nem akasztotta fel magát rajta. Maradj a spot-on-nál...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1942) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Na, heti robotba indulás előtt beteszem ide a macsekok képét:
Ő Frida [link] A mai napig rejtély hogy ki volt az apja,de az anyukája teljesen fekete volt :U Piszok lusta egy macsek, a képen látott pózban képes elaludni, de volt hogy be lett ültetve a fotel sarkába és ott a hátsó lábain ülve elaludt :)
Ők pedig Tücsök és Vimpi (Tücsi Vimpi lánya, Vimpi és Frida testvérek) [link] Tücsök imádja a legyeket vadászni, állandóan pattog,mint egy..tücsök :) Vimpi meg hatalmas gyerekkori traumát hordozhat a lelkében, még mindig nem felejtett el cumizni :) Ha megdögönyözik, eldől az oldalára, magához mancsolja az ember kezét és a tenyerét elkezdi cumizni :) Mikor kicsi volt, ezt még harapdálással is megspékelte, ezért lett a neve kislányosítva a vámpírból Vimpi. :)

[Szerkesztve]

(#1943) R3ĐßuŁŁ válasza rlazol (#1941) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ma el is megyek veszek a cicának egy tabit....:U:D És nyakörvet is kell vennem...:) Most megpróbálok egy kevésbé idegesítő nyakörvet venni,mint amilyen volt neki(csengős):D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1944) R3ĐßuŁŁ válasza Speed® (#1942) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekem a cicám ha kiengedem akkor a lepkéket szokta vadászni:D Amikor ősszel kintvan akkor meg a szél fújta leveleket kapdossa el...:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1945) Boxiné


Boxiné
tag

A mi egyik cicánk, Bajusz most újabb hülyeséget talált magának. Azt már megszoktuk tőle, hogy amikor a fürdőbe megyünk ő egyből bejön és beugrik a kádba. Ma viszont már a mosdót támadta meg. Éppen kezet mostam, ő felugrott és próbált a folyó vízből inni. Persze mondanom sem kell, hogy mindene csupa víz lett. Kaptam belőle és is rendesen. Ja persze a vizes edényük a mosdó mellett van. De ezt most így találta mókásnak. :D

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#1946) Speed® válasza Boxiné (#1945) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Sunyinetezés közbeni hsz.. :)
Tücsök cicám ha szomjas, szabályosan kéri hogy nyissuk meg neki a csapot, leül a mosdó elé és nyávog meg dorombol :D
A másik dilije: imád a frissen felmosott(Floraszeptes vízzel..) padlón hemperegni Hogy ez jó-e neki,nem tudom, régen aggódtam hogy esetleg baja lehet ha ezután nyalogatja a bundáját, de jó gyomra van :) Mondjuk annak ellenére hogy fiatal kis vadóc, rengeteg ''ősz'', ezüstös szőrszála van, lehet hogy egoista és platinaszőke p*csa szeretne lenni :DDD
A legmókásabb dolog amire képes Vimpi,az a kifulladásig rohangálás :) Lézerrel csalogatva addig rohangált,míg lefekszik és lógó nyelvvel liheg mint egy kutya :DDD Veszettül lehet röhögni rajta :)
No megyek, vége a ''szünetnek''. :o

(#1947) Boxiné válasza Speed® (#1946) üzenetére


Boxiné
tag

A lézeres dolog nálunk is játszik. Pötyi és Mázli nagyon kapható a játékra. Rendesen sajnálom őket, amikor a párom hülyíti ezt a két cicust, de ők élvezik. Bírom amikor a padlón csúsznak vagy 2-3 métert a lézert üldözve. Nagyon murisak. :C Mázli most épp itt fekszik a monitor alatt. Ez a legújabb alvóhelye. :(
Jó munkát!

[Szerkesztve]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#1948) R3ĐßuŁŁ válasza Boxiné (#1947) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

lézertől a macskám fél:D Először megnézi és utána elfut onnan:D NEmtudom miért...:U:D Cicum most nemnagyon mászkál sehova.:D lefekszik az ágyába és nyugtonmarad szerencsére:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1949) V.Stryker válasza R3ĐßuŁŁ (#1948) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem a két macska hajkurászná egész nap. Azzal bolondítom őket...legjobb rész,amikor a WC ajtónak irányítom, a macska meg neki :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1950) R3ĐßuŁŁ válasza V.Stryker (#1949) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az igen:D :))

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.