Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1051) Bubu79 válasza mr.ki (#1050) üzenetére


Bubu79
addikt

Igaz:R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1052) Tom5 válasza mr.ki (#1048) üzenetére


Tom5
addikt

Az Istenátka cica neve DORCI!!Nemnálam volt,hanem a csajszinál,de éjjelente élt Ő is!!!Rágta a nagylábujjakat!Harapott!És terrorizálta a nála idősebb,tapasztalt régóta ottlakó macskákat!!!:DD Egyszer mikor ottvoltam bemászott a táskámba és teleszőrözte!!!:DDDNemakart kijönni!Ha nyúltunk be a táskába csak aztláttuk hogy 2 mancs kikap és pofoz:DD:DD:DD

ISTEN A CIC!!!!

(#1053) Tom5 válasza nRu3 (#1049) üzenetére


Tom5
addikt

Csatlakozom!Nálunk,nála(TIMCSI) nagyobb cicavédő NINCS!!!Tervei közt szerepel ha végzett a sulival egy állatmenhelyet nyitni,amiben én is segédkezni fogok!!!:DDVárjuk a jelentkezőket!!!

(#1054) mr.ki válasza Tom5 (#1052) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nagyon cool!! Régen nekem is bemászott az iskolatáskámba, mikor hazamentem, de kihasználta a tankönyves szekrényt és az éppen nyitott füzetet is. Mostanában az erősítő mögött alszik egy kis párnán.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1055) Tom5 válasza mr.ki (#1054) üzenetére


Tom5
addikt

Nagyonari!!!!Timcsinek van egy Frigyes nevezetű cicája...na nekem,és haveromnak Ő az abszolút kedvence!!!Nyugis,lusta,és szééép!!!Olyan szééép és értelmes a feje!Timcsi mondta,hogy egyszer majd megszólal,hogy:E=m*c2
:)):)):))Ő tök ellentétje DORCINAK!!!Havonta 5percet aktív a többiben alszik!A radiátoron!!!!Töm mindegy hogy -10fokos vagy +50fokos a radi...ő ott alszik!!!
Majd keresek képeket!!!!!:)

(#1056) harley


harley
senior tag

sziasztok

szóval kéne a bnőmnek egy cica...

a lényeg:

-ezüstszűrke tigriscsíkos
-fiú
-max 2.5 hónapos
-max jelképes összegért
-pesti vagy budai átvétellel
-fénykép kell

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1057) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Valamelyik nap macskám megint felcseszte az idegeimet. Az, hogy minden nap ill. hajnalban felkelt legalább 1X hajnali 3-5 között (általában) egy megszokott dolog. Akkor szoktam nehesztelni ráegy kicsit amikor a fejével piszkálja a beépített szekrény ajtaját. Olyan, mintha v.ki ki-becsukná az ajtót. Agyamban végigfut a gondolat, hogy megint ez a beteg ''állat'' :D áll a dologban és az ágyam szélén lévő lámpával odavilágítok a képébe. Hunyorgató szemmel néz felé és olyn pofát vágott, mintha röhögne és eközben elkezdett egyre hangosabban dorombolni. Még néztem egy kicsit, erre szerencsére fogta magát és ő is elment aludni, de közben persze lehetett hallgatni, ahogy ''röhögött''. Másnap megpróbáltam beszélni vele, de hiába koptatom a magyar nyelvet neki. (a nyávogásom meg nem érti meg v. röhög rajta)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#1058) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Akkor küldeném a nyugalom,az okosnézés,és a kitud a legtöbbet aludni koronázatlan királyának képeit :R

[kép]
[kép]
[kép]

A képen a gazdájával látható(Timcsi),szerintem írtózatosan szép cica!!!És tényleg abszolút bajnok a fentebb említett címekben! :R
IMÁDOM ezt a macskát!!! :DD
Remélem nektek is tetszik....

(#1059) Tom5


Tom5
addikt

Nemtom miért nem rakta be a linkeket...megpróbálom mégegyszer....

[kép]
[kép]
[kép]

(#1060) Tom5


Tom5
addikt

Nahhh mégegyszer a linkek...

[link]
[link]
[link]

Ha megint nemsikerül megkérek egy moderátort kérem segítsen,és törölje a ''hibás'' hozzászólásaim!!!

Előre is köszönet!!!

(#1061) Tom5


Tom5
addikt

Ahhhh végre....Elvileg énvoltam a béna!Na?Nagy macskabarátok?!Kinek mi a véleménye FRIGYESRŐL?!?!?Szerintem írtó aranyos!!! :DD :DD :DD

(#1062) Tom5


Tom5
addikt

Halihóóó!Kihalt ez a topic?!Pedig szerintem nagyon jó!!!Emberek!Nagy macskatopicra fel!!!
:C :C :C :C :C :C :C

(#1063) Bubu79 válasza Tom5 (#1060) üzenetére


Bubu79
addikt

Édes! ... és a macska is szép :DDD

De tényleg, gyönyörű állat ;)

Már próbáltam sasolni a képeket, csak nem mentek a linkek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1064) Agostino válasza mr.ki (#1057) üzenetére


Agostino
addikt

Én nagyon frankón el tudok velük nyávogni, meg néha még értelmeset is mondok. Van amikor odajönnek hozzám, vagy elnyávognak velem ilyen 5-6 percre. :D Kutyáimat is kegyetlenül beszoktam ezzel szivatni. Odaállok a kapuba aztan nyávogok egyet, azok meg úgy robognak oda mint két T-72.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1065) bobsys válasza Bubu79 (#1063) üzenetére


bobsys
addikt

parancsolj
[link]

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1066) Bubu79 válasza bobsys (#1065) üzenetére


Bubu79
addikt

Szépek, köszi!

Jó éjt mindenkinek!


[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1067) bobsys válasza Bubu79 (#1066) üzenetére


bobsys
addikt

nincs mit
a sötét alapszínű foltos az én macsekom, nyafi a neve, mert mindig nyávog. Ha jó a kedve azért ha vmi baja van azért. Értelmes, hallgat rám általában. Ha hívom jön velem. Néha eszembe jut, hogy elviszem séteálni :DDD (bár még életében nem láttam a kerten kívül)

jó éjt

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1068) Tom5 válasza Bubu79 (#1063) üzenetére


Tom5
addikt

Jajám!Gazdi és a macska is Édik! :U
Már izzítom az illetőt,hogy nézzen rá a topicra,de most sajna egyéb fontos dolgai vannak!Bizti teccenifog neki!Mert ugye aki cicamániás.... :)) :)) :))

(#1069) Tom5 válasza bobsys (#1067) üzenetére


Tom5
addikt

Szép cica!Gratula hozzá!!! :C
Látszik a búráján,hogy értelmiségi!!! :R
Komolyan!!!!! :))

(#1070) Tom5 válasza Bubu79 (#1063) üzenetére


Tom5
addikt

jaja...a Linkek...még kezdővoltam :DDD ezért baszakodtam vele...De mostmár megy a dolog!!!!! :DD

(#1071) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Sziasztok! Már régebben ígértem, hogy rakok fel a mi cicánkról képet. Most sikerült odáig eljutnom. Van még jópár kép de azok még a telefonomon vannak majd azokat is átmentem valamikor. Addig is ezek vannak: [link]
Neve: Luca
Kor: 1 éves múlt
Neme: kislány
Igazi kis rosszcsont. Nagyon szeretjük. Most is éppen egy papírgalacsinnal játszik. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1072) Tom5


Tom5
addikt

A topic él!Igen!Hozzászólásokat még!!! :U

(#1073) Tom5 válasza _Hunter_ (#1071) üzenetére


Tom5
addikt

Nagyon aranyos a cicád!Gratula! :C Nekünk is van egy anyukacicánk aki nagyon hasonlít Lucára!Valahol van kép róla...majd belinkelem!Ő is fekete és a farka vége fehér!Mintha belemártották volna a festékbe!!! :DD

(#1074) Bernardo20 válasza _Hunter_ (#1071) üzenetére


Bernardo20
senior tag

nagyon aranyos a cicád!!! nekem sajnos nem lehet az énekesmadaraim miatt! :B

(#1075) Tom5 válasza _Hunter_ (#1071) üzenetére


Tom5
addikt

Naszóval...Ő lenne a mi cica anyukánk,Jenny:

[link]
[link]

Ugyehogy hasonlít Lucára?!?!
Aranyosak! :DD

(#1076) _Hunter_ válasza Tom5 (#1075) üzenetére


_Hunter_
őstag

Á. Tényleg. Nagyon szép cica.
A miénknek még van egy jellegzetessége. Ahol fehér a szőre ott rózsaszín a mancsa de ahol belekeveredik a fekete ott fekete a mancsa. Valamint van egy mancsa ami rózsaszín és van rajta egy fekete pötty. :) Majd megpróbálom lefényképezni.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1077) Tom5 válasza _Hunter_ (#1076) üzenetére


Tom5
addikt

Tök jó!Bírom az ilyen ''gyári sajátosságokat'' :DD
Várom a képeket!Tartsuk életben ezt a topicot!Szerintem COOL!!!!
:)) :)) :))

(#1078) _Hunter_ válasza Tom5 (#1077) üzenetére


_Hunter_
őstag

Dolgozok rajta. :) Most találtam még Kedvesem laptopján pár képet. Most rakom fel őket. Azt majd a telefonomról is letöltöm a képeket. Mindjárt jönnek a linkek is.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1079) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Nah az ígért linkek: [link]
Többi kép pedig: [link]

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1080) ladybug válasza _Hunter_ (#1079) üzenetére


ladybug
őstag

Szép macska. És azzal a maicval! :)) Nagyon tetszik.

Mod: Ahogy így nézegettem a képeket, elkeseredtem kicsit. A mi macskánk olyan satnya, vézna. :( Miért? Az előző és a mostani is nagyon vékony testfelépítésű. Mivel etetitek? Adtok még plusz vitamint is nekik?

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1081) cornfake


cornfake
aktív tag

hella:)
de reg jartam erre:))
nalunk megnottek a skacok, amiota utoljara irtam,a feher macska kb 7-8kg,de nem kover,a kicsi lany meg tulelt egy 7. emeletrol valo kizuhanast,ugyhogy nem unatkozunk:)
[link]
[link]
[link]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1082) _Hunter_ válasza cornfake (#1081) üzenetére


_Hunter_
őstag

Tünemények, főleg a burmai vagy sziámi.? Nagyon édesek ahogy együtt fekszenek. A miénk éppen a radiátoron alszik szokás szerint.

Ladybug: köszönöm.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1083) tildy válasza White Tiger (#1029) üzenetére


tildy
nagyúr

Na tudsz mutatni képeket a cicókákról?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1084) _Hunter_ válasza ladybug (#1080) üzenetére


_Hunter_
őstag

Satyna vézna? Kép van?
Lehet, hogy a tietek fitness macska. Miénk kitkat vagy whiskas alutasakos kaját kap. Vagy konzerv abból még a darling is belefér. Szárazat is eszik főleg a friskies ízlik neki nagyon. Kap még macska vitamint amikor eszembe jut. :) Hideg víz amit lefetyel. Emelett meg amit kunyizik magának. Főleg a csirkemell csemegét szereti.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1085) Tom5 válasza _Hunter_ (#1079) üzenetére


Tom5
addikt

Aranyos!Nagyonszép cica!!!!Egyem a szivét!Teccik!!! :C :C :C

(#1086) Tom5 válasza cornfake (#1081) üzenetére


Tom5
addikt

Szépek ők is!És a fehér látom szereti a számítástechnikát...lásd monitoros kép :DD :DD

(#1087) cornfake válasza _Hunter_ (#1082) üzenetére


cornfake
aktív tag

hat o traditional siamese,de manapsag atneveztek Thai-nak:)
de sziami amugy:)
o is imadja a radiatort,meg ha fullba megy a futes:)
a sziami fazos,mindig behisztizi magat a takaro ala:)


Tom5:nem csak o:
[link]
:C

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1088) ladybug válasza _Hunter_ (#1084) üzenetére


ladybug
őstag

Mondjuk a mostani, nőstény még csak 3,5 hónapos, de a testvére sokkal jobban fejlődik, ő édesanyáméknál van. Konzervet, szárazeledelt kap, és emellett fini csirkehusit, meg amit megkíván. Tehát etetjük rendesen.
És az előző cicánkat is ugyanezekkel etettük. Ő kandúr volt, és a legvékonykább a mi utcánkban. Minidg féltettük a többitől.

Kép korábban, lejjebb.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1089) Tom5 válasza cornfake (#1087) üzenetére


Tom5
addikt

Én is linkeltem már ilyen cicáról képet!Tanusíthatom hogy bírják a radiátort!Akármien forró is...akár a nap 24órájában is!ÉS az a szeretetéhség amit''követelnek''.... :DDD :DDD

(#1090) Tom5


Tom5
addikt

Örömmel látom,hogy megint újraéledt ez a topic!Szerintem ez a PH legaranyosabb topicja!!!Cicagazdák és cica kedvelők írjatok!Linkeljetek....Remélem nemgáz,hogy pártolok a topic mellett.... :F :DD

(#1091) _Hunter_ válasza cornfake (#1087) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nagyon jó kép. Igazi kis hercegnő.
Ne is mond. Hisztiről tudnék mesélni. Velünk alszik de természetesen a takaró alatt szeretne mindig. Reggel kicsit korábban kell mint mi és már megtanulta, hogy okosan nekimegy az ajtónak igen kellemes hangja van tehát fel kell kelni, hogy kinyissam neki az ajtót. Visszafelé ugyanez. :) Imádom mikor este már ágyban tv-zek és a macska ezt eljátsza egymás után háromszor.
Ha nem bánjátok (miért is bánnátok :) ) Rakok fel képet a testvéréről ami a nagymamámnál van igaz még kölyök kép, meg a Kedvesem családjánál lévő macsekról.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1092) cornfake válasza Tom5 (#1090) üzenetére


cornfake
aktív tag

lokott vagy,miert lenne gaz?:)
linkeld be ujra a radiatoros kepet lecci:)

Hunter nalunk az a meno,hogy Zoli /o a feher/ 5 perccel elottunk kel,es szetdorombolja a fejunket,hogy ehes,es adjunk enni:)
Kisasszony meg akit Szalmanak neveztunk el,kiall az eloszobaba es ott ordit,hogy menjunk oda es tutujgassuk:)
amugy ez a kedvenc kepem roluk.:
[link]
ja és a táskafétis:
[link]

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1093) Tom5 válasza _Hunter_ (#1091) üzenetére


Tom5
addikt

Jöhet a kéép!Várjuk :DD :DD :DD

(#1094) Tom5 válasza cornfake (#1092) üzenetére


Tom5
addikt

Köszi a támogatást! :R Link megy:

[link]

Szerintem ari!Bár most elég normális pózban van:)És képzeljétek el,ha megyek át látogatóba,odaszokott jönni és egyből hízeleg... :DD és PUMA dezodort használok(ez itt a reklám helye) és gyömöszöli a hónaljamat ruhán keresztől a buksijával!Szereti ezt az illatot :DDD :DDD :DDD

Fura,de tök érdekes...nem?!

(#1095) Bubu79 válasza ladybug (#1088) üzenetére


Bubu79
addikt

Sziasztok! :)

Kérdésedre talán válasz lehet az, hogy a tavaszi cicák általában strammabbak, mert az anyjuk mindent megydhat nekik, míg az őszi cicák előfordul, hogy vékonyabbak társaiknál.
A mieink is vékonykák, de nem vészesen... Amikor megkérdeztem az állatorvost, hogy mitől lehet, ezt a választ adta.
Egyébként a látszat néha csalóka, mert egy idő után, ha az ember ölébe, vagy lábára ülnek, azért érezni, hogy '' van bennük anyag ''. :DDD
Nem hiszem, hogy aggódnod kellene, mert a szomszéd macsekjai előfordulhat, hogy hozzá vannak szokva az egyéni táplálék kiegészítéshez, miközben a Tiétek valszeg mindíg megkapja a maga adagját, ezért nem töri magát holmi vadászattal. Ez okozhatja ( márminthogy tudja, hogy otthon mindíg van kaja ), hogy rossz evő lesz, és nem úgy terebélyesedik, ahogyan a szomszéd macskája, aki mindíg vadászik.

Egyébként - amennyire én tudom az állatorvostól - addig nem tekinthető soványnak egy macska, amíg símogatás közben nem érzed, hogy kiállnak a cica csontjai, sőt azt mondta, hogy amelyik macseknél símogatás közben nem érzed egy egészen kicsit a gerincét az már elhízottnak tekinthető, ami szintén nem jó. :)

Egyébként aranyosak a linkelt cicák ;)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1096) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Nagyon jó ez a topic! Gyönyörűek a cicák!!
Linkeljetek jó sok képet róluk,mert megérdemlik!!
Kár, hogy nekem nem lehet(egyenlőre). :O

(#1097) ladybug válasza Bubu79 (#1095) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm a válaszodat. Valószínűleg ez lehet az oka, mert a cicánk őszi.

Tom5: Mekkora macsek. :Y Gyönyörű.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1098) bzoley válasza Tom5 (#1086) üzenetére


bzoley
veterán

Nincs egyedül. Az én cicám is informatikus:)
[link]

Cornfake:
Hetedikről?!
Ez a rosszcsont ''csak'' a hrmadikról pottyant le, de így is sikerült eltörnie a lábát.

[Szerkesztve]

(#1099) Tom5 válasza ladybug (#1097) üzenetére


Tom5
addikt

Nem az enyém de nagyon közeli kapcsolat:)
Ténylegszép!Elkényeztetett a drága...Majd ha a gazdája ittlesz nálam még ír róla!
Sokan imádják ezt a Cicát!!! :DD

(#1100) cornfake válasza bzoley (#1098) üzenetére


cornfake
aktív tag

jaja,hetedikrol..
itt van,a szept 4.-i bejegyzes..
[link]

I'm what's left, I'm what's right..

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.