Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1951) rlazol válasza R3ĐßuŁŁ (#1943) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem feletjsd el a nyakörvet. életveszélyes, és kevésbé hatékony, mint egy cseppentő.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1952) R3ĐßuŁŁ válasza rlazol (#1951) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

NEm bolhanyakörv szokott rajta lenni hanem sima! Bolhanyakörv régen volt rajt...csak tök hülyén nézett ki vele a cica:D MA nem volt nyitva a bolt szóval csak holnap tudok elmenni a cuccokért:D :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1953) rlazol válasza R3ĐßuŁŁ (#1952) üzenetére


rlazol
addikt

tök minden milyen nyakörv. Nagyon sok kijáró macskát ölt már meg a saját nyakörve. Inkább tetess bele csipet, vagy tetoválást.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1954) Kidus válasza rlazol (#1953) üzenetére


Kidus
őstag

Az enyemnek speci nyakorve van, onkioldos. Egy erosebb rantas, vagy ha beakad valahova egybol kiold. Ilyet ra mertem adni, de bolhairto nyakorvet es egyeb normal nyakorvet valoban nem szabad, foleg kijaro cicara.

Assuming Control

(#1955) Boxiné


Boxiné
tag

Anyum nemrég vett a cicáknak gyógynövényes bolhairtó cseppentőt. Mondanom sem kell, hogy semmit sem ért. A másik fajta, amit hirtelen talált 1700 Ft/db! :W 5 cicánk van. Szóval marad a nyakörv és a por. Ez eddig bevált.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#1956) nyávogi válasza Boxiné (#1955) üzenetére


nyávogi
tag

nekem tökéletesen bevált macsekoknál és a kutyáknál is a Frontline csepp. nem tudom, az ominózus gyógynövényes milyen lehetett....

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1957) Boxiné válasza nyávogi (#1956) üzenetére


Boxiné
tag

A nevét nem tudom annak a szutyok cuccnak.
Köszönöm az infót, majd utánanézek! :R

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#1958) rlazol válasza nyávogi (#1956) üzenetére


rlazol
addikt

az is felső árkategória... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1959) ladybug válasza Kidus (#1954) üzenetére


ladybug
őstag

Nekünk a rendes hagyományos, 500 ft-os nyakörv van a cicán. Sosem volt semmi baja tőle.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1960) nyávogi válasza rlazol (#1958) üzenetére


nyávogi
tag

Igaz, hogy nem épp olcsó, de nagyon bevált nálunk és ami fő, a macsek nem akad bele a nyakörvével semmibe. Inkább kifizetem a cseppet, ha használ..


Ladybug: akkor szerencsétek volt. Én már szedtem le a bolhanyakörves cicámat a kerítésről felakadva.. :( szerencsére nem lett komoly baja, de nem szerettem volna még egy ilyen élményt egyikünknek sem..

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1961) ladybug válasza nyávogi (#1960) üzenetére


ladybug
őstag

Eddig 3 cicánk volt (van), és egyiküknek sem volt a bolhanyakörvvel afférja. Lehet, tényleg szerencsénk volt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1962) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tudtok valami normális helyet, ahol normális áron megcsinálják a kimiskárolást?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1963) rlazol válasza V.Stryker (#1962) üzenetére


rlazol
addikt

mit értesz normális ár alatt?
Azt se felejtsd el h ami a miskárolás árában a legtöbb (a munkadíjon felül :) )az altató. nem biztos, h jól jár a cicád, ha azon spórolsz...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1964) V.Stryker válasza rlazol (#1963) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem is akarok spórolni, meg jó helyre is vinném őket,merthogy kettő van.
Most vegyük azt,hogy Pesten, egy jó helyen 12000 forint. Van ennél olcsóbb?Vagy ez jó ár?
(voltam vidéken, házhoz jön a doki,csak az altatót kell fizetni, ami 2000 forint...az olcsó,de köszi, azt inkább kihagyom)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1965) rlazol válasza V.Stryker (#1964) üzenetére


rlazol
addikt

12.000/darab vagy összesen? Ha összesen, akkor nagyon olcsó, ha /darab, akkor elég normális ár. Én tudok nagyon jó helyet 11.000-ért/db (dobj pü-t ha érdekel, nem akarok reklámozni).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1966) bocX válasza nyávogi (#1960) üzenetére


bocX
tag

nekünk egy cirmosunk van, mi is frontline-t használunk, semmi baja a macsnak, még nyakörvet sem kap mellé, igaz mi negyedévente cseppentünk rá egy ilyen tubussal, de ennyit megér, meg mivel eléggé házicica, mi negyedévente beadjuk neki a féregtelenítő gyógyszert - saját érdekünk is hogy mi sem szedjünk össze semmit bacit a macsesztól.

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1967) Xantomas válasza bocX (#1966) üzenetére


Xantomas
őstag

Frontline. Mi is ajánljuk. A macs se bolhászik, vakaródzik, meg nekünk se kell félni a bolháktól. Ki-bejárós, de inkább csak kint-bent alvós macsek. :)

Meg is kéne már fürdetni a drágát. Álandóan tiszta kosz a hasa, ahol fehér. Ha lépcsőzik, álandóan ''koppan a bele'', és összeszed minden koszt a lépcsők széléről. Szabályosan hallani lehet mikor megy felfele a lépcsőn: két gyors koppantás a mancsival, majd a hasa puffan, majd megint két kis koppanás.
Nem kövér, csak rövidek a lábai :D

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1968) R3ĐßuŁŁ válasza Boxiné (#1955) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Milyen por?:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1969) R3ĐßuŁŁ válasza Xantomas (#1967) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekünk amikor a cica kivan engedve a szabadba és a fűben meg a koszban hempereg és mikor bekön mindenhez nekidörgöli magát:D Gondolhatjátok milyen szép lesz tőle minden:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1970) Geryson


Geryson
addikt

Hehe, macskás-számítógépes totyik. Megdöbbentő ez is. :)

2 macskás, boldog tulajdonos jelentkezem! :) Egy 9 éves kandúr és egy 8 éves kis ribancz. :) Soha nem volt és nem is lesz gyerekük, mert én - mint felsőbbrendű - lény úgy döntöttem, hogy nem lesz és kész. Ennek ellenére nagyon csípnek. 6 év után panelből kertesházba, ők mostmár szinte mindig kint (ilyen hidegben néha-néha velem bent, de csak este) és teljesen jól elvannak.

A legjobb az az, amikor a kutya széttépi a száját úgy ugat a szomszédból vagy éppen az ovisok mennek a kert előtti járdán és hivogatják őket: ilyenkor az enyéim csak ülnek és néznek, hogy ''ugyan már, eszem ágába nincsen félni/odamenni a keritésen túliakhoz''. Jópofák abban is, hogy a kocsitól bekisérnek, kocsihoz kikisérnek. Szerintem jövő nyáron legkésőbb megjön a 2 kutya, na akkor lesz majd nagy ramazuri. :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1971) R3ĐßuŁŁ válasza Geryson (#1970) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

KIcsi kutyáid lesznek? MErt ha azok akkor megszokják majd a cicákat és nem bántják madj őket:D De ha nagyok akkor ........:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1972) Geryson válasza R3ĐßuŁŁ (#1971) üzenetére


Geryson
addikt

Szép jó reggelt! :) Óriás Schnauzer. :) Ennek ellenére nem tartok semmitől, mert elég kemények a macseszok és így tuti (láttam már ilyet) nekimennek majd a kiskutyáknak ha valami nem smakkol a macsoknak. A lényeg csak az - és úgy olvastam, hogy erre van reális esély -, hogy a kutyák a kiskoruk miatt elfogadják, hogy a macskák nemcsak, hogy odatartoznak, de még magasabb ''rangúak'' is.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1973) R3ĐßuŁŁ válasza Geryson (#1972) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekem a cicám fél a kutyáktól...:U:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1974) ladybug válasza R3ĐßuŁŁ (#1971) üzenetére


ladybug
őstag

Nálunk a két macska mellett 2 kutya is van. Egyik palotapincsi, másik labrador-vizsla keverék. A macskák megszokták a kutyákat hamar. Igaz, hogy a kisebb testűt előbb, mert tőle nem tartottak annyira, de a nagyot is. Néha ugyan még most is megkergeti a cicákat, de azok megszokták. Szerintem ez nekik csak játék. Egyébként sosem bántja vagy bántotta őket a nagy kutya.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1975) R3ĐßuŁŁ válasza ladybug (#1974) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

A macskák ottvoltak mikor a kutyákat hoztátok? Vagy ez hogy volt? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1976) Kidus válasza R3ĐßuŁŁ (#1975) üzenetére


Kidus
őstag

En egy felnott kutyat hoztam ide, es egybol pajtasok lettek a macskaval.
A masik kutyat meg napok kerdese volt megszoknia.
Allata valogatja, mindenesetre nem art, ha a kutya nem agressziv, es a kolykoket sokkal hamarabb elfogadjak a macskak.
Az enyem a 3-4 hetes kolykokkel ugy jatszott, mintha kismacskak lennenek, karmait is gondosan behuzva. Neha megmosdatja oket azota is, semmi gond nem volt soha.
Nyullal is haverok, bar nem tudom, ki kerget gyakrabban kit. :)
Szoval nem kell ezt tulparazni, kolykokkel megy, nagy kutyakkal meg vagy igen, vagy nem.

Assuming Control

(#1977) R3ĐßuŁŁ válasza Kidus (#1976) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Énnemtudom:D kutyát a macskámmal inkább nemrakok össze:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1978) bocX válasza Kidus (#1976) üzenetére


bocX
tag

egyik ismerősömnél a macska fél a nyúltól, nem tudni miért :D
mindenesetre nagyon mókás, amikor először lett (hát természetesen Húsvétkor), dobozba vitték a nyulat, letették a dobozt, macska odamegy, és nem tudta mire vélni a dolgot, szaglászott, azt amikor a nyul ugy döntött hogy kinéz a dobozból (ugye az is az orrával miket tud művelni mindig), a macsesz arébb ugrott rendesen :)
na ujabb próba, most már nyuszi kinn a fűbe a dobozból, aztán a macska próbált még visszamenni hogy megnézi - na te ki vagy? - aztán nyuszi meg nem is nagyon vett a macsekról tudomást, csak ugrált kicsiket, a macska meg huss elszaladt, mondjuk most már kezdi megszokni a macs a nyul jelentlétét, de azért mindig alaposan néz a macs merre mit csinál a nyul :)

az hogy a kutta meg a macska hogy haverkodik össze, télleg állat függő, valahol évek alatt nem tudják megszokni egymást, de valahol meg együtt alszanak stb
ha kiskoruk óta vannak egymáshoz szoktatva akkor nem szokott gubanc lenni

:))

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1979) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nagy nehezen már megoldogatom,hogy a cica megegye a vitamint:D Elég nehézvolt megetetni vele,de mostmár jobban megy:D Nagyon kicsi darabokra töröm a vitamint és úgy adom neki oda:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1980) koniki


koniki
csendes tag

Sziasztok!
Nekem 3 felnőtt kutyám volt mkor a macsekokat belakoltattam(2 házicica), és teljes mértékben elfogadták őket.Persze kellett egy pár hét hozzá.
Egy pár kép a cicákról:
[link]
[link]
[link]
[link]

(#1981) R3ĐßuŁŁ válasza koniki (#1980) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Elég jól elvannak a kutyáid a macskáddal:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1982) Geryson


Geryson
addikt

Jó reggelt Hölgyek / Urak!

Ha már az állatösszeszoktatásról beszélünk elmesélem, hogy anno volt másfél évig ''kölcsönbe'' 2 felnőtt kb. 12-15 cm-es teknősünk. A cicák mint a moziban úgy ültek minden este az aktív teknőcök között, sőt néha az akvárium kapott is egy-egy gyenge simogatást.

Aztán vasárnap jött az etetés ideje, teknősök ki egy lavórba, kaja, miegymás majd jött a visszabüfi után a séta ideje ami egészen tartott 1-2 órán át, majd eladludtak a teknősök valahol. Na képzeljétek el, hogy ilyenkor a macskák elfutottak a legtávolabbi vagy legmagasabb pontra és onnan kémlelték őket. :) A legjobb az volt, amikor kimentek az erkélyre és a szintén oda nyíló konyhaablakon keresztül néztek befelé, hogy elmúlt-e a veszély... :) Csak órákkal később tértek vissza óvatos léptekkel. Nem tudom miért féltek így tőlük, mert a teknősök abszolúte nem voltak agresszívak, igazából nem is foglalkoztak a négylábúakkal.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1983) R3ĐßuŁŁ válasza Geryson (#1982) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekem a cicám némelyik bogártól fél:D:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1984) Bendőke válasza R3ĐßuŁŁ (#1983) üzenetére


Bendőke
tag

Az én cicám egyedül a szomszédtól félt. Az a legnagyobb állat a környéken :(

Egyszer este láttam két nyesttel vagy görénnyel kergetőzni, az szenzációs volt.

(#1985) Sancho22


Sancho22
csendes tag

Sziasztok!!!
nekem csupán csak 4 macskám van...egy fekete, egy fehér, egy tarka meg egy vörös....
a vörös a kiscicc a legaribb....olyan dolgokat művel, amit egy átlag macska nem csinál..(ezt már csak tudom, mert a többi macskám az átlaghoz tartozik...bár ez sem teljesen igaz) :DDD
szóval a drága kiscicc képes:
- felkapcsolni a villanyt ha éhes éjjel....annak reményében hogy kap kaját
- ha a villannyal nem ért el semmit, akkor felugrik a zongorára és addig járkál rajta amíg fel nem kel valaki
- ha ez sem volt sikeres, akkor odaugrik az ágyra és elkezdi pofozni az arcomat...vagy anyuék arcát...esetleg a fogait és a körmeit is beveti az akcióba :D
- ezen kívül ha véletlen nyitva marad a macskatápos zacskó, akkor belemászik...és kiszolgálja magát!! :)
- jaa ami a legédibb, hogy amikor valaki elmegy wc-re a cicc odakotlik az ember ölébe, és nem mozdul...ha le akarom tenni átöleli a nyakam, bújik, kapaszkodik...meg lehet zabálni olyankor! :))
meg van még egy rakás nem mindennapi dolog...most hirtelen csak ennyi jutott az eszembe!! :DD
üdv mindenkine!!

[Szerkesztve]

macska nélkül lehet élni...de nem érdemes.. :)

(#1986) ladybug válasza Sancho22 (#1985) üzenetére


ladybug
őstag

Jópofa dolgai vannak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1987) Kidus válasza Sancho22 (#1985) üzenetére


Kidus
őstag

En azt vettem eszre, hogy a voros macskak altalaban kicsit masok, mint a tobbi.
Az enyem is voros, es hihetetlen arc :)
Ahany voros macskaval talalkoztam, majdnem mind nagyon szelid volt ( korhazban ), kezelhetobbek, mint a tobbi, de sosem jottem ra, miert van ez. Hiszen csak a szinuk mas....
Az enyem peldaul soha eleteben nem harapott, karmolt, fujt, es meg a beteg degut is kepes volt orizni egesz nap, pedig akar meg is akarhatta volna enni.
Minden mas allattal baratsagos, az emberekkel is, bar kicsit bizalmatlan eleinte, es erdekes mod hozzam ragaszkodik, nem a helyhez, ahol el. O olyan, aki meg enni sem hajlando, ha nem vagyok itt.
Szoval erdekes dolgok ezek. Jo lenne egyszer beszelgetni vele, kar hogy nem ertem, amiket mesel :)

Assuming Control

(#1988) Geryson válasza Kidus (#1987) üzenetére


Geryson
addikt

Hát a vörös cicák valóban ''mások''. :) Mint ahogy írtam kiköltöztünk Sashalomra egy kertesházba, nagy kerttel és a 2 db, velem együtt betelepült macska megszakította ugyebár az addig bárki által keresztbe-kasul (hát ez meg milyen hülye kifejezés) átjárható kertet. Namármost a legtöbb cica ezt tudomásul is vette és egyszerűen nem jön. Na és itt jön akkor Zsuzsa néni vörös cicája. Egy kandúr. :) Na ő úgy gondolta, hogy ez így nem kóser és jön. Jön márcsak azért is, mert úgy vettem észre, hogy az én fekete Hercegnőm tetszik neki. A fekete Hercegnőről meg tudni kell, hogy senki nem tetszik neki, még az eredeti pasija a csíkos kandúr sem. :) Neki csak én kellek, ha baj van azonnal bújik hozzám (meg amúgy is szinte mindig).

Na hát itt jönnek a gondok. Az amúgy csodaszép Zsuzsa néni féle Garfield-vörös miután megkergette a kisasszonyt és ő szorgalmasan elszaladgált nekimegy a kandúromnak. :) Na hát az meg aztán már rengeteget versengett anno a panelban a mosogatószivaccsal meg a plüsskutyával, esetleg zoknigombóccal is, úgyhogy úgy elkeni a tapasztaltabb a száját, hogy öröm nézni. Szerencsére még futni azért tud, de ilyen jövök én és együtt, 3-an kikergetjük Garfieldot a ''kertünkből''.

Szóval a vörös cicák tényleg kicsit mások, de mi viszont 3-an vagyunk!!! :) Reszkess szomszédvöröscica! :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1989) nRu3 válasza Kidus (#1987) üzenetére


nRu3
addikt

Garfield egyéniségek :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1990) Sancho22


Sancho22
csendes tag

Hát igen... mások a vörösek...a mienket is Garfield-nek hívják...mily meglepő.. igaz??? :D
Egyébként nekünk a 4 kandúr egész jól megvan egymással...a Garfieldot nem bántják, hiszen ő már nem is igazából az :)) A 4 macska mellett van még 2 kutya is, de velük sincs gond!! Gárfild az egyetlen szobacicánk, a többi kint alszik éjjel a kis kuckójukban...az egyik macska viszont rendszeresen a kutyákkal jön elő reggel a kutyaólból! :DDD Szóval tényleg békések, lekopogom, nagyon jól megvannak együtt...
A kiscicc (=Gárfield) ma éjjel is alakított....a konyhánk taposós és rongyszőnyeg van rajta...a drágaság azzal szórakozott, hogy nekifutásból ráugrott a szőnyegre és csúszkált vele!!!Hát képzelhetitek hogy nézett ki a konyha reggelre :Y katasztrófa súlytotta övezetre hasonlított :D
a gyönyörűűűűm most meg itt ül és bámul az ártatlan boci szemeivel... hát lehet rá haragudni????? NEEEEEEEEEEEEEEEEM :DD :DD :DD

macska nélkül lehet élni...de nem érdemes.. :)

(#1991) R3ĐßuŁŁ válasza Bendőke (#1984) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Előfordul:D:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1992) R3ĐßuŁŁ válasza Sancho22 (#1985) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az igen:D Kis rafinált a cica ;] :) Zongora..... :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1993) Sancho22 válasza R3ĐßuŁŁ (#1992) üzenetére


Sancho22
csendes tag

Szióka!
- egy korábbi hozzászólásodhoz...
én a macskáknak a vitamin/gyógyszer/féreghajtó stb... beadását úgy oldottam meg, hogy vettem egy kis kenőmájast, belenyomkodtam a gyógyszert, és minden probléma nélkül megették a cicák...még örültek is neki, hogy finom dolgot kapnak :))
persze, a vörös cica ez alól is kivétel, hiszen ő valahogy kiszúrja, hogy van benne valami, és körbenyalogatja a pirulákat, bármilyen pici darabra is töröm össze, mindig ott marad a földön a gyógyszer... ;] :DD
szóval elég rafinált, de a többi macska eddig még bedőlt a trükknek!! Nem baj, ezért szeretem őket :DD

macska nélkül lehet élni...de nem érdemes.. :)

(#1994) R3ĐßuŁŁ válasza Sancho22 (#1993) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Enyém is vörös cica:D:D Én már megoldottam:) Már megeszi a konzervel:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1995) cornfake


cornfake
aktív tag

tessek, nektek,cicak :D
[link]

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1996) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Szereztünk egy lézert a macseknak. Most teljesen be van zsongva tőle. Legszívesebben állandóan azt a piros pöttyöt vadászná! ennyire még nem láttam lefáradva, tegnap este úgy lihegett, mint egy kutya... :DDD
Ti szoktátok lézerrel fárasztani a macsekot???

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1997) ladybug válasza PhoenixK (#1996) üzenetére


ladybug
őstag

Fárasztani sosem szoktak, nincs szükség rá. Keres ő magának játékot, és ha vmi érdekli, akkor azzal játszunk vele.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1998) PhoenixK válasza ladybug (#1997) üzenetére


PhoenixK
őstag

A fárasztani alatt a játékot értettem...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1999) ladybug válasza PhoenixK (#1998) üzenetére


ladybug
őstag

Nem játszottunk még vele ilyennel. De biztos kapós lenne.
Bár őt jobban érdeklik az udvaron lévő tárgyak, élőlények. Szívesebben játszik egy falevéllel, fűszállal, léggyel, lepkével stb. Ebben éli ki azt a vadászösztönét, ami neki játék is egyben.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2000) Sancho22


Sancho22
csendes tag

Az én ciccemnek van egy hápogóó báránya...(jól olvastátok -hápogó bárány...én gyártottam neki ) :DD az a kedvence...arra bármikor ugrik...egyébként ő is mindennel játszik a telefonzsinórtól kezdve a nagylábujjamig, minden ami mozgatható és eléri, azzal játszik is!!!!
Olllan éééédi :P linkelek is képeket róla :DDD

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

macska nélkül lehet élni...de nem érdemes.. :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.