Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#251) Surv


Surv
tag

Lehet, hogy keresünk mellé majd egy 1 év körüli fehér ivartalanított nőstényt. Szerintetek jobban vagy rosszabbul viselkedik 2 cica együtt, mint egyedül? :U

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#252) G@ben válasza Surv (#251) üzenetére


G@ben
addikt

Attól függ, mennyire szeretik egymást. Ha nagyon, akkor jók lesznek. Ha nem, akkor lesz velük baj. A mi macskáink anya és lánya, mégis az anya morog és fúj a lányára meg elüldözi a kajától, de nem tudni, miért. Persze vannak olyan pillanatai (ritkán), hogy körbemosdatja a lányát.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#253) Surv válasza G@ben (#252) üzenetére


Surv
tag

Tulajdonképpen én igazából amiatt aggódom, hogy egy bp-i belvárosi lakásban mennyire fér el két macska, ha összesen a mozgásterük az esti órákban már csak a konyhára, előszobára és wc-re korlátozódik. Mondjuk most a kanmacskánk meg van veszve (már ivartalanítottuk). Állandóan velünk akar lenni, a közelünkben. Olyan, mint egy kisgyerek. Viszont mivel felfalja a virágokat nem nagyon akarjuk beengedni a szobába, csak ha tudunk rá külön is figyelni.
Szóval nem is annyira a természete aggaszt, hanem a mozgástér hiánya.

[Szerkesztve]

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#254) G@ben válasza Surv (#253) üzenetére


G@ben
addikt

Ha ennyire odavan értetek, akkor egy újabb macska félénkké teheti. Még inkább fel akarja hívni magára a figyelmet, sértődős lehet (komoly!) meg ilyenek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#255) Surv válasza G@ben (#254) üzenetére


Surv
tag

Hm. Erre nem gondoltunk. Mondjuk előtte nem tartottunk macskát, illetve csak 15-20 éve gyerekként. Valahogy azt gondoltam, hogy a legtöbb macska ilyen ragaszkodó. Nem akarunk neki traumát, mert nyilván neki is lelke van. Csak gondoltuk ne unatkozzon egész nap, amíg dolgozunk.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#256) G@ben válasza Surv (#255) üzenetére


G@ben
addikt

Akár jól is fogadhatja! Amikor egy talált kismacskát szereztünk, az öreg fújós macsek rögtön szoptatni akarta meg ápolta meg minden. Ja és erre az időre kibékült a lányával, mert közösen gondozták a kicsit. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#257) vicces válasza Surv (#251) üzenetére


vicces
addikt

szerintem szerezz mellé még 1-et. először nálunk se volt nagy dajda, de kb 1 hét múlva nagyon jól összeszoktak.. állandóan együt vannak, és még jobb is 2 macsekkal játszani, mint 1-el. :)
pedig teljesen különbözö tipusú a 2 macsek lelkivilága.

egyébként a macskák is bandáznak mint a kutyák. sőt ha kell átengedik az elsőbbséget a másiknak/bénábbnak/, ha az tanulhat ugy valamit.
egyébként meg ha kimegyek a kertbe kb 2 perc mulva ott vannak körülöttem. nem csinálnak velem semmit csak mindig arra akad dolguk ahol én vagyok. állitolag ezt azért csinálják, hogy a jelenlétükkel is megerősitsék, hogy ez az ő területük is. :)


[Szerkesztve]

:)

(#258) chicken válasza vicces (#257) üzenetére


chicken
senior tag

juuj nálunk nagyon csúnyán végződött a 2. macsek behozatala:(
Első cica nagy vidám négyéves vörös kandúr volt, folyton rohangászott, nem is volt ivartalanítva, de nem spriccelt vagy ilyesmi, jó nagy lakásban 4 szobában ki tudta őrjöngeni magát. Hazavittem egy 3hetes kis fekete szőrcsomót, akit fel akart falni a barátom kutyája. Kismacsek élből betámad meg fúj, pedig akkora volt, hogy sztm nem is látott még rendesen, másik meg ilyen meghökkenten néz, pár napig kerülik egymást, kismacsek tök agresszív. Néhány hét alatt megszokják egymást, pár hónapig nagy játszások meg egymás fürdetése, együttalvás, szeretet, aztán ajjaj :O Kismacsek ugyanis kezd ivarérett lenni, egyik hétről a másikra verekszenek, fújnak, egyre durvább a helyzet. Hazajövünk, fekete meg vörös szőrcsomók midennütt :Y Egy hét múlva már külön szobában tartjuk őket, ülnek az ajtó két oldalán és kaparnak meg nyervognak, ha ajtó kinyit, macsekok egymásnak esnek. Állatorvos kijön, szerinte elég ivartalanítani, ivartalanítjuk a kicsit, minden megy tovább ugyanúgy. Aztán a másikat is, és még mindig :( Csak úgy tudtuk megoldani, hogy albérletbe költöztem, és az Algebrát magammal vittem.
Egy másik állatorvos meg utólag azt mondta, hogy macskáknál sose tudni, még a testvérek is tudnak rosszban lenni. Sztm próbáld meg, de ne 2 fiúcicával. Mármint nem lebeszélni akartalak, lehet, hogy nekünk nem volt szerencsénk.

mens sana in campari soda

(#259) vicces válasza chicken (#258) üzenetére


vicces
addikt

nálunk 2 lány cica van. kb 2 honaposak voltak amikor összejöttek. ideiek. :)
eddig a világ legjob macskái. remélem igy is marad. először ők is fujtak egymásra, de csak kb fél napig. gondolom, mert nem ismerték egymást. most meg már együtt alszanak.


...

jah, azt nem is tudtam, hogy a macskák esznek csontot, meg morognak evés közben, ha közelitek feléjük a kezemmel. de lehet, hogy csak az idióta kutyámtól tanulták :F

:)

(#260) G@ben válasza vicces (#259) üzenetére


G@ben
addikt

Nem a kutyától tanulták, mert nálunk is ez van. :) Azért morognak, mert védik a kajájukat és ha a csontot el tudják rágni, akkor miért ne egyék? A belseje fini.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#261) Bagoly válasza tildy (#249) üzenetére


Bagoly
senior tag

''a szeretet és a gondoskodás csodát tesz...''
A középkorban meg fokhagymát kellet szorítanod a hónodalá, és akkor nem téged vitt el az aktuális pestisjárvány :(

Ettől függetlenül valóban örömmel tölt el, hogy a cica a körülményekhez képest jól van. :C

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#262) Surv válasza chicken (#258) üzenetére


Surv
tag

Egy lányt akarnánk mellé. De nem bármi áron.
Csak, hogy ne unja szét magát egész nap a bezárt lakásban.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#263) tildy válasza vicces (#259) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudtad? De furi?:FPedig ez náluk alap.Legalábbis vidéki kertes házban lévő macsoknál tuti:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#264) Surv válasza tildy (#263) üzenetére


Surv
tag

A mi macskánk nem fúj, ha odanyúlok evés közben.
Maximum a kezemből eszik...
...a végén megtörlöm és bekötöm a véres csonkokat :))

Viccen kívül a miénk nem morog ilyenkor. Viszont bővült az étrendje a vaniliás krémtúróval. Átlag 2 nap alatt bepuszil egyet csak úgy deszertként. Csodálkozom, hogy nem hízik el, de biztosan sokat mozog, amíg nem látjuk :)

[Szerkesztve]

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#265) chicken válasza Surv (#264) üzenetére


chicken
senior tag

jah ... Bővebben: link

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

(#266) tildy válasza Surv (#264) üzenetére


tildy
nagyúr

A miénk sem.de ha idegen macs megy oda, akkor morog.A csontot meg teljesen bezabbantják.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#267) Surv válasza tildy (#266) üzenetére


Surv
tag

Én csontot és szálkás halat nem merek adni neki a csontszilánkok miatt.
Gondolom a velőt szeretik a csontban annyira. A kutyák is azt szeretik elsőként kiszopogatni.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#268) tildy válasza Surv (#267) üzenetére


tildy
nagyúr

Óóóó istenem te.Nehogy már csak macskakajeszon tartsad szegényt.Ne féltsd, tudja ő , hogy kell azt enni.Sőt.
Ilyen gond még az eddigi 15 macskánk közül egyel sem volt.

Melleslega mi macskáink nem kedvelika macsekkajeszt, igy kapnak borket, csontot, csirkehúsbőrt, tejet, parizert, stb.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#269) Surv válasza tildy (#268) üzenetére


Surv
tag

:)

Írtam már, hogy a kedvenc kajája a kakaóscsiga és a légy. Tehát kap ez mindent :) Ma meg megette a maradék vaniliás krémtúrót is. Kenyeret is eszik minden nap. Full étrenden van a srác. :D

Attól még nem akarnám, hogy csinálnom kelljen egy gégemetszést, mert megakad a torkán egy halszálka. :U

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#270) G@ben


G@ben
addikt

Egy gyors kérdés: hogy lehet a macskát bolhátlanítani, ha nem viseli el a bolhanyakörvet és fürdetni sem lehet? Valami spray vagy valami hasonló van erre a célra?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#271) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Emberek:egy 63 négyzetméteres lakásban hogy lehet kultúráltan macskát tartani?
Anyámnak ez a mániája,én is csípem a kis dögöket,de van egy olyan érzésem hogy első nap szétcseszné a bőrkanapét,összehugyozna mindent,meg ilyenek.
Mondjuk engem nem ezért érdekel.
Költöttem anyámékkal egy paktumot:ha én beleegyezem,hogy legyen itthon macska,akkor ők meg beleegyeznek,hogy vegyek egy leguánt terráriummal együtt ;]

(#272) G@ben válasza _Volkovy_ (#271) üzenetére


G@ben
addikt

Ha kicsiként szerzitek a macsekot, akkor simán rá lehet szoktatni a szobatisztaságra meg arra is, hogy ne szedje szét a cuccokat. Nálunk a kicsik mindig 1-2 nap alatt megtanulták, hogy az ajtó melletti homokládába végezzék a dolgukat, a nagyok meg nyávognak az ajtó előtt, ha ki akarnak menni.
A bőrkanapéval azért óvatosan, inkább adjatok neki valami rongyot vagy labdát vagy ilyesmit játszani és akkor a kanapéra nem marad ideje. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#273) _Volkovy_ válasza G@ben (#272) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Aham.
Labdát azt kapna,de el nem tudom képzelni,hogy mit tud itt csinálni egész nap,ekkora helyre bezárva.Nem rossz ez neki:F

(#274) tildy válasza G@ben (#270) üzenetére


tildy
nagyúr

A macskák alapból ilyeneket esznek (lásd egér, galamb) , nem kell ettől a csonttól félteni őket.

Bolhára pedig van valami por, amit rájuk kell szórni.
volkovy:szerintem az.Szerintem macskának az udvarona helye, dehát sokan lehurrognak...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#275) G@ben válasza tildy (#274) üzenetére


G@ben
addikt

Én nem is féltem őket a csonttól, csak a #270 a bolhákról szólt. :D
Ilyen korán van még? :P

Na, most hogy szerkesztettél, én is szerkeszthetek: köszönöm! :)

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#276) tildy válasza G@ben (#275) üzenetére


tildy
nagyúr

Hozzátenném, hogy a macskák száját , arcát érdemes ilyenkor letakarni.Ez ilyen kisdoboz por, csak rájuk kell szórni, nem lesz semmi bajuk ha lenyalnák véletlenül.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#277) G@ben válasza tildy (#276) üzenetére


G@ben
addikt

Ok, köszi!
Remélem nem drága ez a por. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#278) tildy válasza G@ben (#277) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem drága, akkor is létezett már, mikor a bolhairtó nyakörvek még nem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#279) G@ben válasza tildy (#278) üzenetére


G@ben
addikt

Elépzelhető. Mondjuk régen nem én foglalkoztam a macska bajaival, de mintha csak a fürdetést és a nyakörvet próbáltuk volna. Porra nem nagyon emlékszem.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#280) G@ben válasza _Volkovy_ (#273) üzenetére


G@ben
addikt

A macskák a nap 2/3-át átalusszák. Nálunk is ha bent vannak, alszanak vagy kaját követelnek, ha kint a kertben, nagyrészt alszanak. :) A maradék idejükben meg csatangolnak mindenfelé, ami a lakásban nem annyira megoldott.
Mondjuk mióta ki lettek miskároltatva, sokkal nyugodtabbak és kevesebbet vannak távol.
Hogy a teljes bezártság mennyire rossz neki, azt nem tudom, de szerintem napi 1-2 órát minimum a szabadban kéne lennie. Ennek ellenére pl haveromnál volt 2 macsek egy kb ugyanekkora kert nélküli társasházban és mind a két macsek elégedett volt. A lakásban élték ki a kilométerhiányukat: mászás a tv és szekrény tetejére, stb. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#281) A.P.I.


A.P.I.
aktív tag

Én lakásban tartom (Main-coon), full szobatiszta kicsi korától kezdve, ha koszos az almostál, a macska addíg hisztizik, míg ki nem cserélem az almot. Belvárosi 80nm-es kéró, láthatóan jól érzi magát, az utcára nem engedhetem ki (Ferenciek tere - élne vagy 10 sec-ig ennyi autó között). Egyszer kivittem nagymuterhoz Szentendrére, ki se mert menni az udvarra, én vittem ki kézben. Szvsz a macskák területhez ragaszkodnak, ez jó esetben szabad tér, szerencsétlenebb esetben pedig egy lakás.

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#282) vicces válasza Surv (#264) üzenetére


vicces
addikt

nálunk a macskák többet esznek mint a kutya, pedig még mindig kis szarosok.:)


tildy: az előző macsekunk még dorombolt is ha simogattuk evés közben

:)

(#283) tildy válasza vicces (#282) üzenetére


tildy
nagyúr

Nálunk is dorombol kajálás közben.Csak másik macska közeledtekor (ha ő éppen kajál) adja a morgóst.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#284) Bagoly válasza G@ben (#277) üzenetére


Bagoly
senior tag

A por olcsó, cserébe kb annyit ér a bolhák ellen, mintha bepúdereznéd a macskát.....Felejtős. Az igazán hatásos szer a nyakszirtre önthető folyadék. Nem olcsó (kb 1600 Ft volt, amikor én vettem utoljára), de ez kb. 6 hónapig valóban megakadályozza a macska bebolhásodását. Beszívódik a macska bőrébe és a bohlák számára mérgezővé teszi azt. Garantált hatás hidd el, én poroztam is már macskát a folyadék elött.....az egy rossz vicc.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#285) A.P.I. válasza Bagoly (#284) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

Hi,

Por és por között is van külömbség, a Bolfo márkájú már 9 évvel ezelőtt is többe került, mint 1600HUF, anno ez oldotta meg a a bolhakérdést a macskámnál, és az a bizonyos lötyi semmit sem ért, pedig állatorvos ''kezelte'' vele. Az más kérdés, hogy a portól kiszáradt a macs bőre, fürdetni kellett vmi speckó macskasamponnal.

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#286) Bagoly válasza A.P.I. (#285) üzenetére


Bagoly
senior tag

Általános érvényű szabály ezek szerint nincs....minden esetre az én macskáimat több fajta porral szórtam be és egyik se működött. Amiről én beszélek az alig néhány mililiter (no meg gondolom abból is van több fajta) és úgy került 1600 Ft.-ba, de fél évig (sőt azóta se) valóban nem ment beléjük még tévedésből sema bolha.....ez a porról, ha jól tudom nem elmondható.

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#287) A.P.I. válasza Bagoly (#286) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

Persze itt nem lehet szabályokat felállítani, függ a macs fajtájától, a bolhásodás fokától....etc. A lötyi az ua., kis ampullában volt, a doki kente be a macska nyakát.
A lényeg; hogy ki kell írtani, mindegy hogy mivel, mert szenved tőle a házi kedvenc.
A pofátlanság ebben, hogy kisebb vagyonért vettem törzskönyvvel minde szarral, és full bolhás és férges(!) volt a cica.
A nő meg magyarázta, hogy ez egy érzékeny állat, könnyen megfázik és csak viszkászt ehet.
Tuti, hogy imádja az állatokat, és véletlenül se csak a pénzért csinálja.

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#288) G@ben válasza A.P.I. (#285) üzenetére


G@ben
addikt

A por nem nagyon jöhet akkor szóba, mivel a mi macskánkat legfeljebb úgy tudjuk megfürdetni, ha beledobjuk a vízbe, mert nem hagyja magát. :)
Lehet, hogy ez a lötyi lesz a megoldás.
A macska meg sima házicica nem olyan sok bolhával.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#289) A.P.I. válasza G@ben (#288) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

Ha nem annyira bolhás, akkor nem szórod be naponta 5x, tehát nem szárad ki a bőre, +rövidszőr=sokkal könnyebben leszóródik a fölös por a cicáról - nem kell fürdetni.
Szvsz jó a por (minőségi), de ha beválik a folyadék, akkor is örülünk.
Sok sikert;)

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#290) vicces


vicces
addikt

képzeljétek, hogy jártam tegnap!
nagyban macskázok kint az udvaron, aztán egyszer a macska hátatfordit és elindult elöttem. valamit észrevett és megindult feléje. igen ám! de én is észrevettem valamit, vagyis valamiket. két kis tojás a lábai között. először csak azt hittem, hogy rosszul látok, vagy hogy beleragadt ''valami'' a szörébe.
de nem. tényleg 2 kis tojása lett a macskánknak, akiről azt hittük, hogy lány.
aztán lefigyeltem a másik lánycicát is, és őróla is kiderült, hogy fiú :))
igy legalább már rá illik is a neve /Bandita:)/
:C

délután egy macska herélő is megerősitette, hogy fiuk :)
a vicc az egészbe, hogy kb eddig 15 ember /2 különböző helyről származnak a dögök/ eddig azt hitte, hogy lányok a macskák.:Y

:)

(#291) szasza_xp válasza vicces (#290) üzenetére


szasza_xp
senior tag

vicces ez tényleg vicces :D

Azt ti meg vártátok a szaporulatok és csodálkoztatok, hogy a szomszéd kandurt mért szedi szét ez a ''kislány'' :D :C

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#292) vicces válasza szasza_xp (#291) üzenetére


vicces
addikt

mondjuk igy már sokkal szimpatikusabbak. jobb az a tudat, hogy fiu macskáink vannak, mint lány macskák.
a poén az, hogy akiktől hoztuk a macskákat azok is azt hitték, hogy lányok.
sőt az egyik nagynéni, lelkes macska meg kutyabarát. minden nap a kismacskával foglalkozott, amig hozzánk nem került.


meg most legalább tudjuk, hogy a heréltetőhöz kell vinni őket, és nem a kipakolóshoz :))

[Szerkesztve]

:)

(#293) G@ben válasza vicces (#290) üzenetére


G@ben
addikt

A mi kisebbik macskánkat Kálmánnak hívják, mert Apu megállapította, hogy fiú. Aztán amikor szült, elgondolkodtunk rajta, hogy akkor ez most csoda, vagy esetleg Apu tévedett. :)
De most már félig illik rá a neve, mert ki lett miskároltatva: se fiú, se lány. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#294) B.Kox válasza vicces (#290) üzenetére


B.Kox
tag

A kismacskáknál nagyon nehéz megállapítani a nemet, mert még nem látszanak a khm.. izé... szóval... a megkülömböztető jegyek. Ugyhogy nem szabad elhamarkodottan nevet adni nekik. :DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#295) vicces válasza B.Kox (#294) üzenetére


vicces
addikt

most se nagyon lehet látni, de azért már meggyőzőbb a látvány, mint pl 1 honapja:)
meg a herélő csaj is azt mondta, hogy fiúk. remélem nem csak üzleti fogásnak szánta:DD

:)

(#296) B.Kox válasza vicces (#295) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem neki nem fűződik hozzá üzleti érdeke, hogy elhitesse veletek hogy fiuk. A lány macskán is tud keresni, csak nem heréléssel.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#297) tildy


tildy
nagyúr

Gazdit keresünk :

vagy neki

Majd hugi jön, megmondja melyiknek.:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#298) Integra


Integra
titán

ez az én topicom:))))))
14 éve vagyok macsektulaj, két éve van egy második kis szarházi is, igazi kis rosszcsont:)
csek it out: Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#299) Surv


Surv
tag

Sziasztok,
2-3 napja megy a hasa a macseknak. Szerintetek orvoshoz kell vinni vagy van valami, ami segíthet, hogy javuljon a helyzet? :F

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#300) Integra válasza Surv (#299) üzenetére


Integra
titán

mit foodolt a kis dög?
lakásban tartott vagy kimehet kertbe is?
több lehetőséges variáció is van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.