Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Igaz, hogy nincs most macskám, de kettő tolt egyet az ekélyünk előtt péntek este. Tök jó hangjuk volt. :D:D:D

I am having fun staying poor.

(#502) Steelheart válasza kypre (#497) üzenetére


Steelheart
senior tag

Mind brit rövidszőrű cica, már eladtuk őket, túl sok gond volt velük. Én nem ajánlok egy embernek sem egyszerre ennyi macskát... :D bőven elég 2-3 belőlük, az fölött már büdösek is, sokat esznek, meg a tenyésztett macskák, mint a brit is, gyakran megbetegszik és rossz az immunrendszerük. Én inkább a hagyományos kinti lánymacskákra szavazok

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#503) Steelheart


Steelheart
senior tag

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#504) cornfake


cornfake
aktív tag

itt az uj joveveny:))))


Bővebben: link

I'm what's left, I'm what's right..

(#505) kypre válasza cornfake (#504) üzenetére


kypre
tag

Szia
Gratulálok...nagyon édes, és gyönyörű szép...:C

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#506) Kidus


Kidus
őstag

Ők voltak az én kis csapatom :)

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

Assuming Control

(#507) cornfake válasza kypre (#505) üzenetére


cornfake
aktív tag

koszi:)
es vannak uj kepek!:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#508) kypre válasza cornfake (#507) üzenetére


kypre
tag

..és mikor láthatjuk az új képeket??????? :U

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#509) cornfake válasza kypre (#508) üzenetére


cornfake
aktív tag

ott van az oldalon,az 5. galeriatol frissek vannak:)

Bővebben: link

I'm what's left, I'm what's right..

(#510) Kidus válasza cornfake (#509) üzenetére


Kidus
őstag

édeske :)

Assuming Control

(#511) kypre válasza cornfake (#509) üzenetére


kypre
tag

..jajaja, hogy értem, hogy ott vannak... :R ...nagyon édesek...:))

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#512) cornfake válasza kypre (#511) üzenetére


cornfake
aktív tag

:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#513) vtechun


vtechun
veterán

a mi kis fekete szuka macskánk amikor először fialt, 6 életképes kiscica lett belőle... egyébként nagyon szereti a káposztát vecsésit, toros káposztának elkészítve.. :)

(#514) vtechun


vtechun
veterán

és ők milyenek? [kép]

(#515) kypre válasza vtechun (#514) üzenetére


kypre
tag

Gyönyörűségesek! Gratulálok hozzájuk! :C
A papa volt ilyen círmos?

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#516) vtechun válasza kypre (#515) üzenetére


vtechun
veterán

hát biztos:) ki tudja ki volt a papa :)

(#517) cornfake válasza vtechun (#514) üzenetére


cornfake
aktív tag

yay de kis tolottkaposztak:))

nalunk is van uj joveveny:))
/bena vok,kepet nem tok beszurni,de linkt igen:)/


Bővebben: link

:U

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#518) kypre


kypre
tag

Ma lenn voltunk a Nagymamámnál, és ott álltam a kocsi mellet a nyitott ajtónál, jött egy cicus, kígyózott és dorombolt egy sort a lábamnál, majd hoppszz, be a kocsiba, az anyós ülés alá ;]
Hát, vagy húsz percig kérleletem és csalogattam hogy jöjjön ki....de édes volt nagyon...:))

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#519) isapeti


isapeti
aktív tag

Na akkó sztori:

Húgomnak van két kutyája, egy 7 éves berni pásztor és egy kölyök argentin dog. A nagyszüleinknél van a kertben egy saját kis részük, két kutyaházzal, stb. No, egyik reggel a húgomnak feltűnt, hogy szokatlanul viselkednek a kutyusok, így körülnézett... és talált egy mama cicát a berni házában (!), amint újszülött kicsinyeit szoptatta (!!!).

Na erre varrjatok gombot! Ez ám a karakán macska! :DD azóta is ott vannak különben, csak 1 kis biztonságtechnikai kiegészítést kapott a ház mindkét fél érdekében... amig el nem indulnak a kölykök, maradnak is.

(Mondjuk a kutyusok nagy haverok a mi két cicánkkal is, node azért ez a szitu elég erős...)

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#520) 50 CENT


50 CENT
tag

Az anyukám macskája sajna mostanában elvetélt...

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#521) isapeti válasza 50 CENT (#520) üzenetére


isapeti
aktív tag

ez elég szomorú...

Most mi is nagy izgalomban vagyunk, mert az ősök melóhelyére jár egy tünemény fiatal lánycica, aki babákat vár, de sajna sérve is van... bár azt mondta a doki, nem lesz gond, bízzunk is benne...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#522) 50 CENT


50 CENT
tag

Milyen fura, hogy a kismacskák (újszülöttek) úgy néznek ki mint az egerek!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#523) nRu3 válasza isapeti (#521) üzenetére


nRu3
addikt

A dokiknak ne higy az álatokban csak a pénzt látják amire lelehet huzni a tulajt:(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#524) nRu3 válasza 50 CENT (#522) üzenetére


nRu3
addikt

Hát szerintem nem hasonlitanak.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#525) isapeti válasza nRu3 (#523) üzenetére


isapeti
aktív tag

de hát ez az, hogy azt mondta, nem lesz gond... mondhatta volna azt is, hogy meg kell műteni mindenképp, x ezer péz.
Egyébkét ez egy jófej doki.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#526) Kidus válasza nRu3 (#523) üzenetére


Kidus
őstag

Ez nem minden dokira igaz :(((

Assuming Control

(#527) Agostino


Agostino
addikt

Hi all.

Felpakoltam a család 2 kedvenc macskájának a képét:
Brümi:Bővebben: link
Néró:Bővebben: link

A képek egy kicsit nagyok.:B

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#528) nRu3 válasza isapeti (#525) üzenetére


nRu3
addikt

Isten mencs ha komplikáció lesz akkor többet keress. Sajnos tapasztalatam, több állatorvos kezelte a házi kedvenceinket rosszul félre és jó fejek voltak:(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#529) isapeti válasza Agostino (#527) üzenetére


isapeti
aktív tag

Néró kiköpött mása Marcinak, az én nagyobbik macsekomnak :DD Brümi is jó arcnak tűnik :)

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#530) Agostino válasza isapeti (#529) üzenetére


Agostino
addikt

Néró az most nagyon ifjonc, mindent meg akar ismerni, nem tud egy percig sem nyugton maradni, Brümi meg olyan mint egy szőrös kő. Odébbrakom fel sem érbred.
Közben feltöltöttem még kettő képet.
Néró tapasztalatlan fejjel bunyót kezdeményez : Bővebben: link
Két kiscica akiket befogadtunk.Bővebben: link Sajnos mindekettő elpusztult. Auto valamint betegség miatt :(

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#531) cornfake válasza Agostino (#530) üzenetére


cornfake
aktív tag

de mien szepek:))
nalunk is beke van,bezabaltak,es alszanak:)))))

I'm what's left, I'm what's right..

(#532) ABnormal


ABnormal
őstag

ma megszülettek a kiscicák!!! :D sajnos még nem tudom,hogy 4 vagy 5 mert nem látni őket rendesen a nagy (1 éves) anyuka alatt :D olyan kis aranyosak....
kell valakinek kiscica? majd készítek képeket ha már van látnivaló :)

(#533) kypre válasza ABnormal (#532) üzenetére


kypre
tag

Szia, először is gratulálok! :R:)):R

másodszor milyenek a cicusok?

Még nem biztos, delehet hogy nekem igen, a részleteket majd megbeszéljük, ha már aktuális lesz...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#534) Agostino válasza cornfake (#531) üzenetére


Agostino
addikt

Akkor a legjobbak amikor kidől a fenekük a sok kajától. :)
Nálunk minden macska el van kényeztetve, nagyon jó sorsuk van, egy szavuk nem lehet. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#535) cornfake válasza Agostino (#534) üzenetére


cornfake
aktív tag

jah,ember is azt mondja,hogy seggnehezek:DD:DD

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#536) Kidus


Kidus
őstag

Nah hogy is mondjam :)

Szeretném, ha a macskámnak lennének kölykei, mert már nagyon nem bír magával. Úgyhogy alkalmi kandúrt keresek neki, bármilyen ötletet szívesen veszek. Jó lenne, ha egy kandúrgazdi tudna segíteni :)

Assuming Control

(#537) Integra válasza Kidus (#536) üzenetére


Integra
titán

segítenék én, de nekem mindkét macsek ivartalanított :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#538) Type-R válasza Kidus (#536) üzenetére


Type-R
őstag

Az én macskám keresett magának, és most itt van 4 kölyök a nyakunkon.:((

(#539) Kidus válasza Integra (#537) üzenetére


Kidus
őstag

Utána vele is az lesz sztem, de egyszer megérdemli :)
So, mindenképp várok egy vállalkozó szellemű kandúrt :D

Assuming Control

(#540) Type-R válasza Kidus (#539) üzenetére


Type-R
őstag

Lehet neki adni fogamzásgátló tablettát, akkor nem kell megműteni, mi is most ezt adjuk neki, mert az előző cicusnál is bevált.

(#541) Kidus


Kidus
őstag

Nah, nem hiszem el, sehol egy férfi? :D

Assuming Control

(#543) master bud válasza Kidus (#541) üzenetére


master bud
tag

Fogj egyet az utcán. Van mindenféle, a téglavörösek tűnnek a legellenállóbb vérvonalnak (még egyet sem láttam elütve) :F

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#545) master bud válasza Kalandor (#544) üzenetére


master bud
tag

Most luftot rúgtál :DDD

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#546) Agostino


Agostino
addikt

Mik ki nem derülnek, cöcöcö :))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#547) Xantomas


Xantomas
őstag

Az én macskám egy bűdös éhenkórász. 11, lassan 12 éves, imádja a csilis babot, és reggel ha nincs betakarva a lábam, szeret beleharapni, vagy nyalogatni.
Nagyon kíváncsi természet, órákig képes az akváriumot nézni, sőt a karácsonyi halat is, mikor a kádban gubbaszt. Különben, ha bemegy valaki zuhanyozni, akkor úgy rohan kifele, hogy a parkettát is rendszeresen fölkarcolja.
Minden nap pontban 6:15kor ébreszt, vagy úgy hogy felugrik az ágyamba, a fejem mellé mászik, és ordítva nyarvog, vagy csak egyszerűen az arcomra fekszik. Mikor hogy. Ebben a nagyon szép időben, mikor napozhatna, csak döglik a lakásban és őrzi a kamrát, ahol a kajája van.
Van a hazban egy fehér galamb. Az egyik lakóé. Ha látja rázendít valami hülye hangú nyávogásra, mintha beszélgetne vele.
Ugyanennek a szomszédnak a hófehér kutyájával haverkodot össze, de annyira, hogy egymáson feküdtek. Ami mondjuk egy 10-en éves kutyától, és 6-7 éves macskátol nem semmi.


A legfontosabb kimaradt: ivartalanított nőstény. Keverék, és a legszebb, hogy a füle hegyén levő hosszú szőrök arra utalnak, hogy vadmacska vér is lehet benne.

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#548) Kidus


Kidus
őstag

:U

Nézzen már ide egy pesti macskagazdi :)
Utcáról nem fogunk, a leendő kölykök már most el is keltek amúgy, kivéve ha 5-6 lesz, de első ellésnél ez nem túl gyakori.

Assuming Control

(#549) Xantomas válasza Xantomas (#547) üzenetére


Xantomas
őstag

Így néz ki ha egy állat lopja a kajádat. 10 percre maradt magára. Már kilopta a túrós derejét és nudlit.

[kép]
Ma délután, ebéd közben elmentem pár percre, mert szólt a telefon aztán a postás érkezett meg. Kavarodásomban letettem a tányért a konvektorra. Ez lett az eredménye.:DDD

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#550) nRu3 válasza Xantomas (#549) üzenetére


nRu3
addikt

Hát van neked szived hogy szegény állatnak már csak túrós dereje és nudli jutt az asztalról:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.