Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) Tangerine válasza isapeti (#950) üzenetére


Tangerine
senior tag

Halott emberekről nem volt szó cikkben, csak macskákról, meg egyéb négylábúakról.
Halott emberekből max gyémántot szoktak csinálni. Bővebben: link

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#952) mr.ki válasza Tangerine (#951) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Figyu az atomhasadást sem bombákra találták ki:U

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#953) isapeti válasza Tangerine (#951) üzenetére


isapeti
aktív tag

Tudom, elolvastam, én inkább arra reagáltam, amit te írtál... de mivel kicsit fáradt vagyok, nem írtam túl helyénvalót :B bocs :R mindenesetre morbidnak morbid, és nem értek egyet a ''mindent tegyünk pénzzé mindenáron'' szemlélettel.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#954) szumoo


szumoo
senior tag

Sziasztok.
Most csináltunk a macskánkről két új képet! :D
A sorozat:Bővebben: link
Ez a 2 kép nagyon üt: Bővebben: link Bővebben: link. :DD.
Szumoo

A nyúlon túl?

(#955) Agostino válasza G@ben (#270) üzenetére


Agostino
addikt

Hello.

Van valami folyadék, amit pici fiolákban árulnak. Le kell törni a végét, és bekenni vele a cica nyakát, ugy hogy ne tudja elérni. Megmondom őszintén a nevét nem ismerem, de holnapra megkérdezhetem. Azt tudom csak hogy piszkosul drága. 4db van egy csomagban, és valami 3500ft az ára asszem. De azt garantálhatom hogy hatásos. 2-3 nap alatt megszabadította a mi oroszlánjainkat a bolháktól.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#956) Agostino válasza Agostino (#955) üzenetére


Agostino
addikt

Waze most kapcsolok milyen baromi régi hszre válaszoltam. Hiába így jár az aki nem ugrik a topic végére. :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#957) net84


net84
őstag

Hellosztok!

Én nem értem ezeket a macskákat... :DDD Miért nem tud aludni éjszaka úgy, mint napközben? Felkel éjszak fél 11 - 11 óra körül, és min. 30 percen keresztül pörög... Rág bármit amit megtud ''fogni'' (gondolom nő a foga), kapar és a fejem mellé ül a párnára, vagy amire most rászokt, hogy a párom haját rágja vagy nyalogatja... :D
Kinövi az éjszakai bolygóhollandi üzemmódot? A hajnalban való kelést? Egy kicsit idegesíttő, mikor hulla fáradtan próbálok elaludni de folyton rajtam ugrál... Reggel viszont kb. 1 órával később kellene kelnem, mint most, hogy felkelt... :(

Lassan lesznek képek is, csak kb 700 kép van, amit rendeznem kell, hogy hova is tartoznak...

Read only...

(#958) Bubu79 válasza net84 (#957) üzenetére


Bubu79
addikt

Talán csillapodhat a helyzet ( a remény hal meg utoljára :DDD ). A mi kisebb macskánk mániája kiskkorában az volt, hogy a paplan alól kikandikáló lábujjakra vadászott... Többnyire sikerrel... Ha elkapott egyet, először jól megharapdálta, utána megpofozta, és végül körbenyalogatta. Nem is tudom melyik volt a leg kellemetlenebb :DDD. Igazából olyan 1,5-2 éves korára már nagyjából benőtt a feje lágya, de még most is vannak húzós ( zúzós:F ) pillanatai, eszméletlen egy pofa:D. Az éjszakai aktivitás viszont mindkét macsekunkra jellemző még mindíg ( egyikük 8, másikuk 6 éves ). Zacskót, kartondobozt, vágott virágot nem szabad az útjukban hagyni, mert mindíg éjszaka a legjobb buli ezekkel zörögni :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#959) ladybug válasza net84 (#957) üzenetére


ladybug
őstag

A miénk is ilyenkor aktív. A másik időpontja még a fél 5-5 óra.
Este jó nagyot játszunk vele, aztán akkor dorombol egy kicsit a fülünkbe, majd legömbölyödik közénk, a fejünkre vagy a párnára, és elalszik.
A felnőtt macskánk is ilyenkor volt aktív, aztán reggel 6-ig nyugi volt.
Meg kell szoknia a rendet. Türelmes legyél.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#960) tildy válasza szumoo (#954) üzenetére


tildy
nagyúr

Maaaaaaancs:Y:Y:Y
Ez tök olyan cicus mint ő:O:O:O:O:O
Milyen cicus ez? Ilyen kell!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#961) Bubu79 válasza szumoo (#954) üzenetére


Bubu79
addikt

Hi!
Nem kapsz frászt, amikor a macsek az erkélykorláton szambázik?
A mi egyik macskánk is bírná dolgot, ezért kell télen is a szúnyogháló az ablakokra. A szívbaj kerülgetett amíg a legnagyobb szélben is a 2cm-es korláton ácsorogva nézelődött 8 emelet magasan ( a másik viszont majdnem tériszonyos; fél méterről nyújtogatta a nyakát az erkélyrács felé, amíg megtehette :D )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#962) szumoo válasza tildy (#960) üzenetére


szumoo
senior tag

Sziasztok.
Tildy: Fogalmam sincs milyen cica, sajna. :(
De ha sikerül digi gépet vennünk, akkor majd csinálok még róla képeket és belinkelem!!

Bubu79: Ne is mondd! Néha, inkább elég gyakran, amikor ''bekattan'' az egész lakásban rohangál és az erkély a végpont! Száguld mint állat és úgy ugrik fel a peremére! Majdnem átbillen, de azért még fut 2 kört! :D
De azért nagyon bírom a buráját! :DD
Ja és olyan mint egy kutya, pl. eldobsz neki egy madzagot, utána szalad és visszahozza! :DDD.

Ja el is felejtettem írni,h mikor kicsi volt, egyszer a 2. emeletről leesett, de semmi baja nem lett!:Y Csak ült a fűben és nézett, h mi is történt.
Lehet a landolás miatt lett ilyen gyagya! :DD
Szumoo

A nyúlon túl?

(#963) Bubu79 válasza szumoo (#962) üzenetére


Bubu79
addikt

A bátyámék macskája motorius ablakból kieső volt kis korában ( 2x esett ki az ablakon, szintén a 2.-ról; róla linkeltem az utsó előtti képet itt: Bővebben: link), de szerencsésen túlélte a ''gyerekkorát'' :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#964) ladybug válasza Bubu79 (#963) üzenetére


ladybug
őstag

A miénk meg az emeletről esett le. De csak puffant. Én nagyon megijedtem. Ő fel se vette.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#965) Bubu79 válasza ladybug (#964) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerencsére a kicsik jobban bírják. Egy elefántbébi biztosan jobban megérezné...:(:D
De ez morbid volt, bocsi :R

Szerk.:motorius=notorius :DDD nem vagyok egy nagy billentyűvirtuóz

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#966) szumoo válasza Bubu79 (#963) üzenetére


szumoo
senior tag

szerencsére csak egyszer zúgott Márton!
Nagyon helyesek a macsekok, főleg a nyelv mutatós képek tetszettek igazán! :C :D

A nyúlon túl?

(#967) Bubu79 válasza szumoo (#966) üzenetére


Bubu79
addikt

THX! A kicsi szürke a szívem csücske ( iszonyat erős egyéniség ), de persze a többit is szeretem nagyon. :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#968) szumoo válasza Bubu79 (#967) üzenetére


szumoo
senior tag

Lol, mit történt velem tegnap este! Nézem nyugodtan nővéremnél a kész átverés show-t, mellett figyel Márton. Egyszer csak arra leszek figyelmes, h két kicsi tappancs izomból mellbe vág! :D Ez a kis agyatlan azt gondolta, hátha így felhívja a figyelmem egy kis játékra. A figyelem meg is volt! :D Soha nem csinált még ilyet, nem tom miért engem szokott megtisztelni ilyenekkel! :F :DD
Szal totál nem komplett a macsek! :)
Szumoo

[Szerkesztve]

A nyúlon túl?

(#969) ALI_G


ALI_G
veterán

valakinek cica ajándékba?
Bővebben: link

(#970) Bubu79 válasza szumoo (#968) üzenetére


Bubu79
addikt

Hiába, mindíg megtalálják a módját a törődés kiváltásának :D.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#971) Integra


Integra
titán

ezt találtam macsek gps ügyben
Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#972) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Az én macskám régen a lépcsőn aludt nagyon gyakran (főleg télen,mert ott valamiért melegebb van mint máshol) és ugye elfelejti hogy a lépcsőn alszik és próbál megfordulni és bumm, macsek éppenhogycsak, de volt ideje a talpára fordulni. Ez kb.: 20X megtörtént életében. Érdekes ahogy a tv-t nézi az ember és egyszercsak látja elsuhanni a tv előtt a macskát:)).

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#973) Agostino válasza Integra (#971) üzenetére


Agostino
addikt

Én a magam részéről kimegyek a teraszra, aztan elkezdek zörögni egy konzervvel. Olcsóbb is, meg a macskámat így nem kell keresnem, jön az magától is. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#974) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hi!

A macskáknak mikor nyílik a szemük? Mert találtam egy kiscicát a házunk előtt, kb. 15cm + a farka. Alig tud menni + zárva van a szeme (lehet, hogy valami betegség?).

Adtam neki langyos tejet, de mivel nem látta a tálat, ezért az ujjamról akartam lenyalatni vele. Erre akkorát beleharapott a kezembe, hogy azt hittem beszarok:D

Nem tudom mit csináljak vele, lehet elmegy magától...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#976) ladybug válasza Motion_Blur (#974) üzenetére


ladybug
őstag

Kamillateázd be a szemét. Lehet, hogy megfázott, és begyulladt neki.
Langyos kamillateába meríts vattát, és mosd le a szemét vel. Naponta 2-3x.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#977) Motion_Blur válasza Kalandor (#975) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Két kép, de pont nem látszik a szeme:

Mintha össze lenne ragadva:( Biztos, hogy nem lát, mert nekimegy mindennek...

Bővebben: link
Bővebben: link

A kutyám már teljesen megőrült, hogy egy macskával foglalkozok:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#978) Motion_Blur válasza ladybug (#976) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De nagyon agresszív: fújtat, rúg, harap, karmol.

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#979) isapeti válasza Motion_Blur (#978) üzenetére


isapeti
aktív tag

Én asszem elvinném állatdokihoz. Jó vastag törölközövel próbáld megfogni, akkor tán egyben is maradsz, nem tép szét :D
Langyos tejjel sztem óvatosan, meghajthatja. Laktózmentes tej jó a cicáknak úgy tudom.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#980) Motion_Blur válasza isapeti (#979) üzenetére


Motion_Blur
félisten

OK, elviszem;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#981) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#980) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Áhhhh!! Ez a kiscica engem szétszed:D Gondolom fél, nem lát semmit így ez érthető.
Ha lesz kérdésem, majd írok;) Az eddígieket thx:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#982) isapeti válasza Motion_Blur (#981) üzenetére


isapeti
aktív tag

Szegénye :( remélem rendbejön, sok sikert!

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#983) ladybug válasza Motion_Blur (#978) üzenetére


ladybug
őstag

Nyugodt hangon beszélj hozzá, és simogasd.
Ha azt érzi, hogy félsz tőle, ő is félni fog tőled.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#984) ALI_G


ALI_G
veterán

#969?

(#985) Motion_Blur válasza ladybug (#983) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A szomszéd befogadta, megoldódott a probléma;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#986) mr.ki válasza Motion_Blur (#985) üzenetére


mr.ki
aktív tag

És a macsek szemével mi van? Azért informálj!:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#987) Motion_Blur válasza mr.ki (#986) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mittomén. Én alapvetően kutyás vagyok, csak megsajnáltam szerencsétlent:(
Holnap átnézek rá;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#988) kypre


kypre
tag

Sziasztok...tegnap voltunk az orvosnál, és átestünk a cicák miskárolásán. Szegénykék, az egész délutánt, estét, éjszakát végig aludták. Kóvályogtak, botladoztak. Amikor már meg bírták emelni magukat, ösztönösen mentek az alomra pisilni, nehogy magukalá menjen. Nagyon édesek voltak.
Ma már, hál istennek, rendesen ettek, nem hánytak, és a sebük is, szépen gyógyul. Még fogócskázni is rosszalkodni nem volt kedvük, de remélem holnapra, már az is meglesz, és akkor már teljesen a régi önmaguk lesznek.
Benn voltam végig, a műtét alatt..hát embert próbáló volt, de nem volt szivem ott hagyni őket.
Neketek egy-egy műtét után, hány nap telt el mire teljesen renbe jöttek a cicáitok?

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#989) ladybug válasza kypre (#988) üzenetére


ladybug
őstag

A mi kandúrunk kb olyan 2-3 nap után kött rendbe. Utána már lekezelte a sebét, és nem volt vele semmi gond.
A lánycicánknál azért jóval tovább tartott ez a folyamat. Majd 1 hét kellett ahhoz, hogy feldolgozza a műtéti beavatkozást. Sokáig nem evett és nem járt. Csak feküdt és mélabús volt. Aztán miután begyógyult a seb, nem engedte magát simogatni a műtét helyén. Szinte soha nem fordult hanyatt.:(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#990) mr.ki válasza kypre (#988) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nöstény cicánkat 2. ellés után elköttettük. A doki 2X adag altatót adott neki, mert az 1 nem volt elég. Azt mondta, hogy másnap 9-ig (reggel) meg se fog mozdulni. Erre már este kilenckor az elkerített részen valahogy átmászott és botladozott. Szegény olyan volt, mint egy zombi. Nyitott szemmel tuszkolva magát ment a földön. Miután a kötést levettük (azthiszem úgy 1-2nap lehetett) már majdnem a régi volt. Szerencsére a macskák vannak olyan bohócok és kíváncsiak, hogy új erőre kapjanak nagyon hamar.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#991) kypre válasza mr.ki (#990) üzenetére


kypre
tag

igen, én is azt láttam, hogy akárhogy is alig ment nekik a menés, akkor is eröltették, még az ágyra is fel akartak ugrani, de hát nem ment, csak vissza huppantak a földre. Én azt gondoltam, hogy erőszakkal, ösztönösen akartak mozogni, mert kábultak voltak, és ugye az ember is olyan, hogy ha kábult akkor erölteti magát, hogy hamarabb tisztuljon.
Tegnap, még az egyik hányt, a másik csak öklendezett az altatótól.
Az egyik, az vagy 3x kapott altatót, mert csak nagyon kis dózisokat adott az orvos, hogy a lehető legkevesebbet kelljen adni nekei, a másik csak kétszer, valahogy rá gyorsabban, jobban hatott, mélyebben aludt tőle.
Nekem, az volt még nagyon horrorisztikus, hogy ugye ilyenkor nyitott szemmel alszanak, és az orvos bekente kenőccsel a szemüket, hogy ne száradjon ki a szaruhártya...és ottfeküdtek a drágák, fehér üveges szemekkel, teljesen mozdulatlanul...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#992) geot válasza ALI_G (#969) üzenetére


geot
csendes tag

Szia ALI_G!

Írtam egy mélt.:)

Σαγαπώ Krinya

(#993) GaBBoR


GaBBoR
tag

2 fekete kiscica gazdit keres. Vagyis az egyik picit barnás.
Bővebben: link
Bővebben: link
Még csinálok majd képet.

Ő pedig a kandúrunk egy kiadós zuhi után :): Bővebben: link

(#994) geot válasza GaBBoR (#993) üzenetére


geot
csendes tag

Aranyosak. Mennyi idősek? :)

Σαγαπώ Krinya

(#995) GaBBoR válasza geot (#994) üzenetére


GaBBoR
tag

Öszintén szólva nem tudom, de olyan elvihető korban lehetnek, mert az anyjuk már nem hagyja cumizni őket :) Meg megeszik már a macskatápot, és a kutyától is elcsórta a csirkelábat.
Ezeket képtelenség lefényképezni úgy, hogy egyszerre nézzenek a gép felé :)
Bővebben: link

(#996) geot válasza GaBBoR (#995) üzenetére


geot
csendes tag

Köszönöm. :)
Igazából anyukámnak segítek macskát keresni. Továbbítom felé az információkat. :D

[Szerkesztve]

Σαγαπώ Krinya

(#997) DLDKox


DLDKox
aktív tag


Sziasztok, most kapott a cicám egy új házat gondoltam megosztom veletek a képet.

Bővebben: link

(#998) AlBundy válasza DLDKox (#997) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Nagyon fullos. Látom már birtokba is vette.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#999) Bubu79 válasza DLDKox (#997) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszméletlen jó!
Gyönyörű a macsek is :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1000) lapa válasza DLDKox (#997) üzenetére


lapa
veterán

hú egy ilyet vehetnél nekem is :) ja nem hármat, mer egyébként egymást ölnék érte...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.