Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) Integra válasza Bubu79 (#848) üzenetére


Integra
titán

ebből áll a napja:)
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#852) Bubu79 válasza Integra (#851) üzenetére


Bubu79
addikt

Gyönyörű! És mintha hyperaktív lenne, vagy csak nekem tűnik úgy?;) A mieink pontosan ugyanezt csinálják, csak sokszor úgy egymásba gabalyodnak, hogy hirtelen nem lehet eldönteni, hogy melyik láb kié.:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#853) mr.ki válasza Integra (#851) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Látom a tiéd is tud dögleni:). A füzetről jut eszembe. Emlékszem mikor még bioszom is volt , hogy tanulok az ágyon a bioszfüzetből, erre ő odajön és ráfekszik a füzetre, most mint mondjak a tanárnak(gondoltam), ezt úgy sem hiszi el. Persze ez a kis amazon azt akarja hogy a kezemmel felidegesítsem, hogy jól szétszedjen (nem túlzás, ahogy beforrt a sebem újak keletkeztek). Próbáltam kesztyűvel, de úgy az istenért sem akart. A papírgombócok meg nem érdekli annyira sajnos, sem a műlégy.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#854) nRu3 válasza mr.ki (#840) üzenetére


nRu3
addikt

nehezen tudna lefogyni ,kiskora ota geincsérült igy még ugorni semm tud, járkálni tudd de látszik hogy mozgásérült ,ezért mindent megkap amitt akar elis van kényesztetve.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#855) mr.ki válasza nRu3 (#854) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Bocs nem tudtam, egyébként kandúr?

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#856) nRu3 válasza mr.ki (#855) üzenetére


nRu3
addikt

a képen nem látszik hogy bice-boca, kandúr de amikor félévesen elvitük a lehel útra hogy mitt mond a doki mi lehett vele ,nagyábol azt mondta a doki:'' nem fog sokáig élni ez a lány cica műteni nincs értelme jobb ha elaltatjuk'':F érdekes most 11éves ivartalanitott kandúr , többet nem is mentünk a lehel útra.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#857) mr.ki válasza nRu3 (#856) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ennek lehet diplomája? Akárki megállapítja 1-2 hóapos korában, hogy nőstény vagy kandúr! Lehet, hogy csak magából indult ki:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#858) nRu3 válasza mr.ki (#857) üzenetére


nRu3
addikt

Nem akartam elhinni ,de utána már komolytalanak tartotam az orvost , pedig a főorvos volt ő , valamelyik volt sportolo vagy mi volt ő régeben.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#859) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Valamelyikőtök macskája szokott horkólni vagy nyöszörögni álmában? Én ilyenkor mindig felkeltem, mert 1. nem tudok aludni tőle
2. mert rosszat álmodhat. Ezt úgy vettem észre hogy hálásan nyávog és elkezd dorombólni.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#860) ALI_G


ALI_G
veterán

Van kiscicám! Elvihető (egyedül van, majd teszek fel képet ha kell vkinek), Békés és Csongrád megye ahova tudom vinni. 6 hetes, életvidám :DDD játékos, 2 simogatásra dorombol.
Tegnap bejött a kocsmába hajnal 5kor és félrészegen nem bírtam nem hazavinni, főleg, hogy mondták nincs anyja valszeg, mert 1 hete odajár a szegénykém.
Akit érdekel szóljon feltétlen, nagyon aranyos cicus. Mondom majd rakok fel képet ha vkit érdekel. Ja és azért nem kell, mert már van 4 macskánk, többet nem bírunk :(

(#861) Bubu79 válasza mr.ki (#859) üzenetére


Bubu79
addikt

Hali!
Horkolni ugyan nem szokott egyik sem, viszont az idősebbik amikor elhelyezkedik a lábamnál a franciaágyon, olyan szinten kezd el dorombolni, hogy majd' kiszakadnak a rugók a helyükről! :DDD
Nem győzöm csitítgatni.:C

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#862) fokukac válasza AMD!4ever (#815) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát persze, hogy emlékszem! :B ő már régen is kis rosszcsont volt... :)
ő a fia annak a cicánknak, akit elütöttek...

Tudnál küldeni róla még pár képet? :)

köszi!
;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#863) AMD!4ever válasza fokukac (#862) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Persze hogy küldök!!!:)
Sajnos a gazdijával már nem vagyok együtt,de azért képeket kapok meg készitek is néha róla meg a Nagyobbik cicatársáról is.
Jo helyre került ő ,a lakásban most ugyan felujitás van,de szerintem ennek csak örül. Meg a Lány szülei nem szeretik(nemértem miért) és vaditják amikor ott vannak,ennek folyománya képpen megkarmolt a multkor:((( Persze nem rá haragszom....
akkor tehát a képek(némelyik nem a legjobb minőségű,dehát nemmind én csináltam :) )
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Jóbarátok már dörmivel is :D:D
Amugy az ö neve ''Kicsi'':):):) de azért már növöget mint látod.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#864) nRu3


nRu3
addikt

Kiváncsi lennék arra, hogy mi bolondulunk ezekért a szörös zsiványokért mindent megteszünk értük, és ők legalább fele anyira éreznek valamitt a gazdájukért ,vagy elviselnek minkett a kaja+lakás miatt:D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#865) mr.ki válasza nRu3 (#864) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ez pontosan így van, az én szőrmókom mégcsak nem is hízeleg. Na jó nagyon ritkán mikor be van ''kattanva'' vagy amikor dörög az ég és keresi a biztonságot jelentő tömeget. Ha dörög 10 percig akkor elbújik a szekrény alá/mc tartó mellé/mögé és a vihar elmúlta után 2-3 óra múlva jön elő. Volt olyan mikor az éppen mosó mosógép mögé bújt el és nem láttuk 6 órán át. :)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#866) nRu3 válasza mr.ki (#865) üzenetére


nRu3
addikt

Ez a ég dörgés valami tipikus macska nép para:)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#867) mr.ki válasza nRu3 (#866) üzenetére


mr.ki
aktív tag

A macskák tudhatják, hogy nem viszonozzák a mi kedvességünket , lehet hogy a dörgésben Isten haragját vélik felismerni és be vannak szarva:) (viszonozzák, de ki-ki a saját módján. Az enyém megharap és megkarmol, de látszik a szemén és a pofáján hogy csak ökörködik)[elég fájdalmas]:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#868) Bubu79 válasza mr.ki (#867) üzenetére


Bubu79
addikt

Hi!
Nálunk a kisebbik a petárdától tud kegyetlenül betojni. Két éve szilveszterkor kitépkedte a szőrt a mellén egy darabon szerencsétlen. Prersze mikor megláttuk, egyből hívtuk az állatorvost, mert azt hittük, hogy valami bőrbajt kapott szegény, de aztán megvizsgálta a doki, kérdezgette, hogy váltottunk-e tápot náluk ( nem jellemző, mert elég finnyásak ), vagy találkozott-e kutyával:F ( szobacicák :D ). Azt mondta, hogy nem fertőzés ( nem olyan seb ), hanem a stressz miatt tépkedte ki magának. Majd meghasadt a szívünk :( . Egyébként hálistennek már nem zavarja annyira adolog, szerencsére azóta sem csinálta újra. Még mindíg betojik, ha petárdáznak, de most már csak morog, mint egy kutya, és elbújik az ágy alá. Utálom a petárdásokat :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#869) ladybug


ladybug
őstag

Készítettünk pár képet a cicánkról.
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#870) mr.ki válasza Bubu79 (#868) üzenetére


mr.ki
aktív tag

A mi macskánk csak más macskára morog (meg ha eldurvul a játék), ha egyáltalán morog,mert a meglepetésszerű támadásokat részesíti előnyben (szegény szomszéd cicák túl közel jönnek a kerítéshez, persze hiába szólunk a macskánknak:) )

Volt egy eset mikor keresztanyám öreg tacsija meglátot egy macskát, persze kergette kifelé (ne aggódj már nagyon öreg és eséje sem volt utolérni, bár régen sajna sok macskát elintézett, ma már őt kergetik a macskák) a mi cicánk a tuja alatt lapult ''lábatlanul'' (mikor maga alá gyömöszöli mindkét mellső lábát és azok nem látszanak:) ) és meglátta a kuty által üldözött macskát. Cilike, a macskánk átvette a stafétát az öregtől és ő kergette ki a betolakodó macskát, a kutya meg csak nézte. :)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#871) ALI_G válasza ALI_G (#860) üzenetére


ALI_G
veterán

senkinek nem kellenek? :( e-mailben már tudok képet küldeni.

(#872) Bubu79 válasza ladybug (#869) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia!
Gyönyörűszéphatalmasédes! (Ez így egy szuszra szakadt ki belőlem, amikor megláttam) ;):C:C:DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#873) Bubu79 válasza mr.ki (#870) üzenetére


Bubu79
addikt

:D:))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#874) ladybug válasza Bubu79 (#872) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm.:R Tényleg az.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#875) kypre válasza ALI_G (#871) üzenetére


kypre
tag

szia, nálunk van aki érdeklődött utána, küldjél képeket...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#876) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Nálunk is volt szaporulat a macskák között. Ugyan a piciket elég nehéz fotózni, meg nem is nagyon tetszik nekik, de azért itt van pár kép:
Két picur a négy tesó közül (Vodka, Tigris, Kalandor, Joker)
Joker : Bővebben: link
Vodka : Bővebben: link

Ők még a tél vége fele születtek Bővebben: link, most már nagyobbacskák, de itt a képen még kicsik. Uno, Silver, Szepi, Bársony, Zsoldos. Bársony sajnos bekeveredett a kutyáink közé, akik sajnos nem ismertek irgalmat...nem jó dolog kiscicának sírt ásni. :(

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#877) kypre válasza Agostino (#876) üzenetére


kypre
tag

nagyon édessekkedvesek :))
nagyon sajnálom a kicsikét, ami a kutyák martaléka lett.:(

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#878) mr.ki válasza Agostino (#876) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nanyon aranyosak a kis killerek:D. Sajnos tudom milyen vzuális élmény amikor egy kifejlett kutya széttép egy a világot kíváncsian vizsgáló kiscicát. Írdatlan szomorú.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#879) Integra válasza Agostino (#876) üzenetére


Integra
titán

a joker egy igazi zsivány
a vodka meg egy igazi gengszter
:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#880) Agostino


Agostino
addikt

Igzából nem is nagyon értem hogyan tudott bekeveredni oda, mert direkt emiatt bemutattuk őket a kutyáknak. Inkább ijedjenek jól meg kicsi korukban, semmint kiváncsi korukban rosszul járjanak. Ő meg szerencsétlenem mindig is tul barátságos volt, pl anyu tenyerében simán bevágta a szunyát :D. A macskák alapból kicsit ovatosak, nehéz elnyerni a bizalmukat, de nála ez nem volt gond. Aztan ez lett a veszte sajnos. Hál istennek ( a maga módján ) nem tépték szét, csak össze lett roppantva. Nem mintha az jobb lenne, de azért más a kettő.

Integra : Joker meg a Vodka még aránylag nyugisak. A legzsiványabb az a Tigris meg a Kalandor. Tigris eredetileg a ''Csula'' névre hallgatott, mert amikor megfogtam leköpött.:DD Nem is tudom mi a jó szó erre. Megfogtam a kezembe, erre pattintott egyet a szájával, nem raktam le, még egy pattintás. Életembe nem láttam még ilyet. Kalandor meg mint a neve is mutatja nagy világjáró. Nem nyilott ki még a szeme sem, de vagy 1 méterre találtam meg a kuckójuktol, most is imád mászkálni, csak most a kedvenc helye a kocsi kereke alatt van, ugyhogy mielöt kijárok teljes autoátnézés van mindig. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#881) PeliScan


PeliScan
addikt

kiscica senkinek nm?

(#882) Integra


Integra
titán

feltűnési viszketegség.... :)
Bővebben: link
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#883) mr.ki válasza Integra (#882) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Takarót és párnát miért nem adtál neki?:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#884) Agostino válasza Integra (#882) üzenetére


Agostino
addikt

Fel nem foghatom mit szeretnek a macskák annyira a monitorokon. Amikor a gép elött ülök mindig odajön, felmászik a billentyüzetre aztan megsipoltatja a gépet. Amikor ezzel végzett belebujik az ölembe és mint aki jól végezte dolgát horpaszt egyet. Itt éppen azt űzi: Bővebben: link. Persze ilyenkor nem lehet megmozdulni, mert akkor felébred őfelsége. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#885) ALI_G válasza kypre (#875) üzenetére


ALI_G
veterán

oké, dobok fel képeket

(#886) Integra válasza Agostino (#884) üzenetére


Integra
titán

haláli:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#887) Integra válasza mr.ki (#883) üzenetére


Integra
titán

én szoktam őt kispárnának használni:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#888) mr.ki válasza Integra (#887) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Az én macskám ezért szétkarmolná a fejem:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#889) mr.ki válasza mr.ki (#888) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Kipróbáltam egy jobb pillanatában. Szerencsére nem rendezte át az arcomat.:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#890) tildy válasza Agostino (#884) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát én sem értem. Mancs Banderas (az eltűnt szürke) kedvenc foglalatossága volt például végigmászkálni a billentyűzeten, közben a monitorhoz dörgölődve persze. Amikor épp ügyes volt, akkor mindezt olyankro tette , mikor épp valakivel messengereztem, szerintem gondosan ügyelt arra, hogy a keszekusza billenytűlépkedések után gondosan az enterre is rátaposson, ezzel szegény messengertársamnak nem kis fejtörést okozva.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#891) mr.ki válasza tildy (#890) üzenetére


mr.ki
aktív tag

A macskák már csak ilyenek ;] . Ti is szoktatok kerfetőzni a macsekkal?
Este sétálok az udvaron, mert hazajöttem és hátraviszem a biciklit. Visszafelé a kis ravasz már vár a szőlősben arra, hogy elmegyek előtte és akkor kirohan, felugrik a levegőbe, kap egyet a térdem felé, néha nemcsak felé;] és visszafut a szőlősbe. Mindez 0.7 mp alatt. Hiába szíámítok rá, így meg szokott egy kicsit ijeszteni. Persze van mikor tisztán látom az izgatott pofáját és megvárom míg elkezd rohanni felém. Mikor elég közel ér megfordulok és üvöltök egy kicsit. Aztán persze úgy somfordál el mintha ő semmit sem akart volna csinálni, de szegény nem tud jól hazudni, mert látszik a szeméből:). Pont most is volt egy ilyen eset.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#892) tildy válasza mr.ki (#891) üzenetére


tildy
nagyúr

Csináltunk régen ilyet ja. De sajnos, mint írtam , május óta nincs meg. Vagy elvitte valaki, vagy nem tudom, igazi király volt volt őfelsége otthon..
Azóta csak kettő cicus van : Folti és Picasso. Picassót nem igazán komálja se fater se én, olyan butuska, meg olyan számító, meg ilyesmi. De Folti (neki volt nyílt lábtörése) ő nagyon aranyos és kedves, meg érdeklődő meg minden. Mikor megy felé az a ember tündéri hangon mopndja: Nyáááá , jó nagyra tátva a száját.:C És persze rendszeresen a corolla motorháztetején van.:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#893) net84


net84
őstag

Hellosztok!

Friss macskagazdikká léptünk elő a párommal. Egy kis segítség kellene...
Megcsináltam neki az almot (a régi alomból egy rongy bekerült az új alom aljára), de egyelőre nem áll szándékában ''belecsomagolni''. Ha esetleg beletalálna és rászokik, akkor ha utánna módosítom az alom helyét, akkor is megtalálja???

Állítólag narancs illatú légfrissítővel kell befújni azokat a részeket, amiket nem szabad, hogy megrágjon és összekarmoljon... Igaz?

Mire kell figyelni kicsi korában? Oltás?
Szegényem egy kicsit még depis... De már eszeget...
Sacc/kb 5 hetes. Nem tudni a pontos születését, mert mire már rájuktaláltak, szőrösek és nyivákolósak voltak. A szoptatási időszaknak már vége, de néha még egy-ketten bújtak az anyjukhoz...

Köszönettel: net84

Read only...

(#894) ladybug válasza net84 (#893) üzenetére


ladybug
őstag

Mi is egy hete hoztuk el az 5 hetes kismacskát. Úgyhogy hasonló cipőben járunk. :)Segítek, hátha tudok v.mi okosat mondani.
Szóval az alomba, ha belepiszkít, akkor utána is megtalálja, ha elteszed máshová, de mutasd meg neki, hogy hova tetted. Általában evés után megy az alomba, úgyhogy arra figyelj, hogy ne legyen messze tőle ilyenkor. Nekünk ott van szinte mellette. Tedd bele többször az alomba, hogy szokja, hogy oda kell mennie. Én kapartattam is vele az almot, és utána már magától végezte a kis mozdulatokat.
Kaja: A junior menüket adhatod neki, vagy olyan bébiételt, amiben husi van zöldségekkel. A tejet is nagyon szeretik. 6 után ne adj neki enni, csak max tej legyen ott, hogy ne kelljen éjjel kakilnia.
Orvos: Mindenképpen vidd el. Kap féregtelenítőt és oltásokat is.
Egyenlőre ennyi jutott most eszembe.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#895) nRu3 válasza net84 (#893) üzenetére


nRu3
addikt

5hetesen még csak szokja a világot, de szép lassan megtalálja majd magátol az almot is nyugi.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#896) kypre válasza net84 (#893) üzenetére


kypre
tag

Szia...
Az első oltást 8 hetes korában kell kapnia.
Elviekben ha még 5 hetes, akkor kéne neki anyatej, de!!! az semmiképpen nem helyettesíthető tehén tejjel, mert attól beteg lesz.
általános tudnivalók:

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

és ahol minden fontosat megtalálsz:

Bővebben: link

de, én a helyetekben mindenképpen, ahogy csak lehet elvinném orvoshoz, mert sosem lehet tudni, az a biztos, és adhat neki, tápszert, vitamint csonerősítőt, féreghajtót, miegymást.
Nagyon gratulálok, és sok boldogságot nektek!

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#897) kypre válasza kypre (#896) üzenetére


kypre
tag

ja igen, a narancs az az illat amit annyira nem szeretnek, de hatásosabb a narancs (gyümölcs) héja, mert az illatosító az szanaszét megy, és nem elég egyértelmű a dolog, plusz el is illan az illata igen hamar...míg a gyümölcs héja, ott marad, és párolog, még ha már ki is száradt..

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#898) Dirtyz válasza kypre (#897) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nekünk nem jött be ez a narancs téma, teleraktuk a teraszt narancsdarabokkal, hogy ne jöjjenek ide a szomszéd cicák. Másnap persze, hogy az összes a narancsdarabokkal játszott.:)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#899) kypre válasza Dirtyz (#898) üzenetére


kypre
tag

hát az cuki lehetett, igazából nem tudok egységes gyógyírt a rossz helyre tett macskapiszok ellen. Az egyi cicánk, ha dacos, akkor akárhová, pisil, és kalil, csak hogy ''bosszút'' álljon az Őt ért sérelemért, és nem igazán izgatja, semmilyen orr beleveregetés, és leszídás. Ő így tüntet...megjegyzem, nagyon hatásosan. ;]:Y

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#900) Dirtyz válasza kypre (#899) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nagyon meg tudnak sértődni, annyira lehet látni a képükön:)
Szerencsére egyik cicánk sem ilyen ''sarokbakakilokbosszúból''. Ja, 3 cicánk van egy herélt kandúr 3 éves, egy 2 éves exkislány és az Ő kisfiúja aki 4 hónapos.

Védd a fákat, egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.