Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3001) Orsyka válasza zeoos (#2998) üzenetére


Orsyka
tag

Tudom, elég fájdalmas lehet, azért gondolom nem úgy harap mint egy kiscica. Amúgy egy idő után nem azért félelmetes, mert nagy fogai meg karmai vannak, hanem mert tiszteletet panacsol. Gyönyörű állatok, és ha lenne lehetőségem egyszer egynek a közelébe kerülni, hogy hozzáérhetnék egy pillanatra is, megtenném.
Még anno' láttam az Animal Planeten egy csávót, akinek otthon tigrisei vannak. Ő mondta, hogy a tigrisek "töfögve" köszönnek. Ha meg nem köszönsz nekik vissza, akkor egy bunkó vagy a szemükbe, és onnantól féljél :D De ha visszaköszönsz neki, akkor annyira már nem kell tőle tartanod, hacsak olyat nem teszel, ami feldühíti. Nem tudom mennyi igaz belőle és mennyi nem, de érdekes volt, hogy mutatták, a tigris tényleg kiadott egy ilyen hülye hangot, mind amikor a hapsit meglátta vagy a többi tigrist :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3002) copin


copin
őstag

Breaking news!

Bevezetik a tankötelezettséget a macskáknál is!

rejtett kamerás felvételek

(#3003) Kidus válasza zeoos (#2995) üzenetére


Kidus
őstag

Honnan lett neked tigrised?

Assuming Control

(#3004) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Az én macskám meg mióta bejött a hideg idő a gépemet használja alvóhelynek, mondjuk jó meleg is a gép :-)

[link]

(#3005) Orsyka válasza DLDKox (#3004) üzenetére


Orsyka
tag

Nagyon szép macs! Olyan Ő is, mint egy plüss :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3006) copin válasza DLDKox (#3004) üzenetére


copin
őstag

Jó ház! Eredeti, vagy replika?

(#3007) DLDKox válasza copin (#3006) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Raidmax Ninja ház.

(#3008) ladybug válasza DLDKox (#3004) üzenetére


ladybug
őstag

Ej, de szép macsek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3009) cherilady válasza DLDKox (#3004) üzenetére


cherilady
tag

Azta!! Sheba macska! :DDD
Gyönyörű!!! Olyan jól megtudnám dögönyözni :DDD
Szép cica nagyon. :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3010) copin


copin
őstag

A sheba táp reklámban nem orosz macska volt? [link] Nem értem, hogy ezt a fajtát miért nem fedezték még fel a reklámokhoz itthon.

(#3011) MaciG válasza DLDKox (#3004) üzenetére


MaciG
addikt

Nagyon cuki cica, teljesen beleolvad a környezetébe :D

BANZAII

(#3013) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a dicséreteket, tényleg gyönyörű és hatalmas macska Ricsike 7kg.
Brit kék rövidszőrű macska amúgy, régebben nyertünk vele versenyt is.
Ha valakit érdekel itt van róla még 1 csomó kép: [link]

(#3014) Orsyka válasza DLDKox (#3013) üzenetére


Orsyka
tag

Milyen élvezettel a fején eszi azt a süteményt :D
Tényleg nagyon szép cica, gratulálok a győzelemhez vele! :C

copin: reméljük, hogy ami késik, nem múlik :)

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3015) copin válasza DLDKox (#3013) üzenetére


copin
őstag

Nekem a britről más ugrik be, de biztos igazad van.

(#3016) cherilady válasza DLDKox (#3013) üzenetére


cherilady
tag

Látom ő is szeret az asztalra és a pultra mászni. AZ enyimek is ezé fertőtlenítem folyamatosan a lakást. :D
Nekem szegény Dagi volt 7kgos. :(
Rozsdi csak 4kg de több rajta a szőr mint a háj sztem. Bár a franc tudja mert ha leül akkor akkora segge van mint a ház és ha ezt megjegyzem neki akkor megsértődik :DDD
Gerzsi meg tök girnyó pedig eszik rendesen.
Nekem mind a 2 házi cica bár Rozsdiban van vmi beütés a doki szerint mert túlságosan is nagy szörű.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3017) zeoos


zeoos
tag

Macskaőrületknek :) íme itt egy kis "érdekesség": ideKLIKK :D

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#3018) zeoos válasza Kidus (#3003) üzenetére


zeoos
tag

TESCO-ban vettem akciósan, a csíkoshátúak polcok között lehetett megtalálni :DD

De komolyra fordítva a szót, egy ismerősnek született és onnan vettük át (amúgy cirkusz volnalon gondolkodj, nem házikedvenc)

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#3019) Orsyka válasza zeoos (#3017) üzenetére


Orsyka
tag

Szegény macsok, ezeket úgy sajnálom :(
Egy biztos: ha ezek után a westie magasságú 7 kilós macskám valaki leszólja hogy kövér, azt fel fogom rúgni :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3020) Orsyka


Orsyka
tag

Nálatok mit kaptak a macsok karácsonyra? :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3021) radi8tor válasza Orsyka (#3020) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálunk egy Muscat-os csipogó egér-madár hibrid rugós pofozót.

⭐ Stella

(#3022) zeoos válasza radi8tor (#3021) üzenetére


zeoos
tag

Nálunk a macskoszoknak egész évben karácsony van :)) de azért az már túlzás, hogy még az ünnepi kajám nagyobb részét is ők kunyizzák el :DD ... utána meg ott punnyadnak a radiátor környékén és úgy néznek ki, mint egy jóllakott napközis :C

De lennék a saját macskám :D

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#3023) zeoos


zeoos
tag

Amúgy azt tudtátok, hogy maga a KARÁCSONY egy szláv eredetű szó és a téli napfordulóra vonatkozik. Kvázi ezzel az ünneppel valójában a fény eljövetelét köszöntjük globálisan és csak a többi (sokféle) adventi-hanuka-hálaadás és miegymás dolgok köthetőek a különböző vallásokhoz és kultúrákhoz világszerte. Ezért valójában részletkérdés, hogy a Mikulás avagy a Jézuska hozza az ajándékot.
Egy a lényeg, hogy a téli napfordulótól rövidülnek az éjszakák ... egyre kevésbé fogunk sötétben indulni a reggeli tennivalónkra és szerencsére már a hazaúton is egyre világosabb lesz mostantól. Az új-nap eljövetelével pedig ismét elkezdődik egy következő és reményteljes időszak, de még a természet is lassan újraéled.
A karácsonyi ajándékozást pedig nyugodtan fellehet fogni "áldozati bárányként", amivel megköszönjük az elmúlt - és üdvözöljük a következő naptári évet és magával az ajándékkal adózunk a szerencsének. (ha gazdag évünk volt sok az ajándék, ha gyengébb periódust zártunk akkor is szeretettel viseltetünk ilyenkor minden és mindenki iránt)
Erről szól az egész év végi ünnephalmazok összessége. Lezárunk egy ciklust, számot vetünk az ereményeinkkel, lerójuk adóinkat és az ünnepekben feltöltődötten nekivágunk az új feladatainknak.

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#3024) cherilady


cherilady
tag

Nah nálunk is lezajlott a karácsony! A fa diszítésénél Gerzsi segített nekem elvini pár díszt megrágni egy boát és kivenni a dobozából egy gömböt és pofozta! :DDD
Most meg hülyét csinál belőlem h egyszer kimegy egyszer bejön!!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3025) Orsyka válasza cherilady (#3024) üzenetére


Orsyka
tag

Nálunk nem voltak ilyen gondok hála égnek, pedig égetni való ördögök :D mind a ketten befeküdtek a fa alá és ott aludtak, míg díszítgettünk :)

Utána megkapták az ünnepi ebédet, ami valami marha drága húspástétom volt, és 5 mp volt míg befalták :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3026) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Pár kép, a minimacska már nő mintha nyújtanák.:D

[csak akkor nyugodt ha alszik]
tartják a távolságot
[most elvan]
másik nagymacsek, kissé stresszben a minitől
támad:D
segít nekem szerelni

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3027) SystemRoot válasza rii (#2969) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát én biztos hogy átmentem volna és halálosan megfenyegettem volna azt a szomszédot legyen nő/férfi öreg/fiatal.
Megmondtam volna neki hogyha kiderül hogy ő ölte meg a macskát, akkor kezdhet csomagolni a kórházba mert egy darabig ott lesz.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3028) Mawyx válasza SystemRoot (#3027) üzenetére


Mawyx
senior tag

Volt szomszédunk is ilyen volt, de azóta már nem él.

Nem én nyírtam ki :DDD

Megvolt az ivartalanítás, azóta csak kis disznósajtomnak hívom, mert úgy össze van varrva a hasa, mint ahogy a disznósajtot szoktuk. Sokáig tartott sztem, másfél óráig odavoltunk a dokinál. Elég rossz bőrben volt utána, rossz volt nézni, ahogy rángott meg vánszorgott az altatótól, nyitott szemmel aludt...Már jól van, élénk, játszik újra, majd varratszedés lesz pár nap múlva.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3029) cherilady válasza SystemRoot (#3026) üzenetére


cherilady
tag

Nagyon édesek a cicák! :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3030) cherilady válasza Orsyka (#3025) üzenetére


cherilady
tag

Ez nálunk is így szokott lenni, de én most csak ilyen DMes macskakaját vettem nekik de az is hamar elfogyott :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3031) Vandit.


Vandit.
addikt

Most van sérvműtéten+kasztráláson szegénykém, remélem hamar kiheveri. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3032) radi8tor válasza Mawyx (#3028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Másfél órás műtét volt? Az én nőstény cicumnak megvolt 20 perc alatt, a végén meg is mutatta nekem a doki a kivett petefészkeket :)

⭐ Stella

(#3033) Traxx


Traxx
őstag

Na belépek én is a klubba egy befogadott macskusszal...fogadjátok szeretettel Tigrincset :D

[link], [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3034) Orsyka válasza radi8tor (#3032) üzenetére


Orsyka
tag

Hát ha nekem megmutatta volna, tuti a nyakába kapta volna az ebédem :( :D

Traxx: ari:)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#3035) Mawyx válasza radi8tor (#3032) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kérdezte megnézem-e, de valahogy nem akartam megnézni :D
20percig csak a hasát borotválta, már azt hittem rég műtik, félve odanéztem és láttam, hogy még csak itt tart.

Orsyka: Én is ezt mondtam, hogy OK, a macskának nem szabadott enni adni egy napig, hogy ne hányjon, de én nem koplaltam, úgyhogy nem óhajtok asszisztálni a dokinak :D

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3036) cherilady válasza Traxx (#3033) üzenetére


cherilady
tag

Nekem is van egy befogadott macskám Nagyállatnak hívom! :DDD
Rozsdi meg itt sasolja az asztalon a monitort, meg ábrándosan bámul kifele az ablakon! Nagyon hideg van odakinn, éppenhogy csak kirohannak elvégezni a dolgukat és rohannak is vissza. Fázik a seggük! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3037) Lenry


Lenry
félisten

Bogyó új társat kapott, sajnos a többiek eltűntek... nem tudjuk hova... biztos Bogyónak van kiállhatatlan természete...
na mindegy... A Kis Maszatosorrú még jól bírja, csak fénykép nincs róla ezen a gépen :)

Bogyó szeret velem birkózni, csak néha harap... nem nagyot, csak olyan játékosan

Barátnőm ölében... királynői mosollyal

és ő a kakkukktojás: Huba

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3038) stangli


stangli
senior tag

(#3039) cherilady válasza stangli (#3038) üzenetére


cherilady
tag

Jézus! Ez aztán nem semmi! Csoda h nem törte ki a nyakát. Szegény cica!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3040) cherilady válasza Lenry (#3037) üzenetére


cherilady
tag

Tiszta Gerzsi, az én cicám is majdnem ugyan így néz ki csak a szeme kicsit más Gerzsinek inkább olyan gomb szeme van :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3041) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Lassan elszabadul a pokol... Mindenkinek Kívánok Boldog Új Évet, és a házi-kedvenceket mindenkinek otthonra a saját gazdijaikhoz reggelre!!! :U

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3042) cherilady


cherilady
tag

BÚÉK!!! :)
Nah elmúlt a sok durrogtatás! Szegény cicák nem tudtak hova menekülni! Nagyon féltek! De hál ég túlélték és most már nyugodtan szunyokálnak tovább a helyükön! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3043) radi8tor válasza cherilady (#3042) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az én kis cukorfalatom, befeküdt a hordtáskájába, ezek szerint ott biztonságban érzi magát.

⭐ Stella

(#3044) cherilady


cherilady
tag

Ezt a gázt! Szomszédék elmentek hosszúhétvégére és a macskát meg itt hagyták kicsukva.
Szegény cica hozzánk jött át kaját kérni me az okos szomszédék nem raktak ki neki elég kaját. Próbáltuk behívni h ne fagyoskodjon odakinn de nem volt olyan bátor h bejöjjön, simogatni se nagyon ahgyta magát kicsit félt. Viszont a kaját mind megette szegény farkas éhes volt.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3045) Mawyx válasza cherilady (#3044) üzenetére


Mawyx
senior tag

De barmok :(((
Adj neki többször enni, hátha megszelídül. Be tud menni valahová? Disznóól, kazánház, valami melléképület...?
Ha szobacica az megfagy kint, nem?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3046) cherilady válasza Mawyx (#3045) üzenetére


cherilady
tag

Hál ég már hazajöttek a gazdik! Nem is volt a macska. De legalább 4 napig nem voltak itthon. Nem tudom hova tudhatott elbújni, de nem fagyott meg így biztos volt vmi menedéke.
SZegény cica szeretne szoba cica lenni, de be se engedik a lakásba a cicát csak nagyon ritkán. Ott nyávog az ajtó előtt és az ablakban h engedjék be, de a gazdik basznak rá. Nekem szakad meg a szívem h szegény macska úgy sír h beakar menni. Én meg hiába szólok neki h jöjjön ide, sajnos fél. De úgy is ideszoktatom majd ;]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3047) Vicoo


Vicoo
senior tag

Na most először rakok fel én is képet a cicámróól: Marci 1
Marci 2

Egyelőre ennyi :))

(#3048) cherilady válasza Vicoo (#3047) üzenetére


cherilady
tag

Nagyon édes! :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3049) stangli


stangli
senior tag

Szilveszteri macsek :D

[

(#3050) radi8tor válasza stangli (#3049) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A mienk nem tűrte azért ennyire, kb 10 mp után letépte magáról heves forgolódás közepette.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.