Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#801) ladybug válasza Ráczkölke (#800) üzenetére


ladybug
őstag

Jód, géz, aztán csavard be neki a lábát.
A kiscicákat meg itasd meg langyos tejjel.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#802) Ráczkölke válasza ladybug (#801) üzenetére


Ráczkölke
tag

A kiscicákat el tudom látni végső esetben, de azt nem tudom, h a macskám lába eltörött-e? Bekötözzem addig is, mire jön a felmentősereg? :F

(#803) ladybug válasza Ráczkölke (#802) üzenetére


ladybug
őstag

MIndenképpen kösd be neki. Már ha hagyja. De csak lazán.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#804) Tüncy


Tüncy
csendes tag

ő Tücsök. a kedvenc cicám, de nagyon huncut, egyébként a bátyámé (Ráczkölke):DD

Bővebben: link; Bővebben: link

subidubi (L)

(#805) Ráczkölke válasza ladybug (#803) üzenetére


Ráczkölke
tag

Köszi a segítséget...eljött az állatorvos is, és kitisztította, majd összevarrta a sebet. Most alszik éppen. :B

//Egyébként most olvastam kicsit vissza, részvétem a macskádért :(:(:(. Tudom milyen érzés, mert én 2hét alatt 3 kiscicát ástam el a kertben. Én sokkal inkább macskás vagyok, mint kutyás... és még van 9 macskánk, amiből 5 cica még!//

(#806) ladybug válasza Ráczkölke (#805) üzenetére


ladybug
őstag

Örülök, hogy jobban van a macskád. Már érdekelt, hogy mi van veletek.

Köszönöm a részvétet. Én minden állatunkhoz nagyon ragaszkodom, és szörnyen fájdalmas, ha v.melyik ''elmegy''.:(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#807) LeG3Nd


LeG3Nd
tag

Helo, nekem is van egy szobamacsekom, Kobra, most másfél éves. Először csak véletlenül keveredett be a lakásba, de tél óta már velünk él. Alom nem kell neki, kint végzi a dolgát, pedig soha nem tanítottuk rá. Egy hónapja ivartalanítattuk, de azóta teljesen megváltozott. A sznob kandúról egy lótifuti kiskölyök lett. Tényleg ennyire megváltoznának?
Itt van pár kép, sajnos csak mobos: [kép][/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url][/IMG]

Uu, ez kínos [kép] :)

[Szerkesztve]

shorter of breath and one day closer to death

(#808) LeG3Nd válasza LeG3Nd (#807) üzenetére


LeG3Nd
tag

Báhh, elba rontottam a linket, lejárt az időm... naszóval:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link Ez kínos :)

[Szerkesztve]

shorter of breath and one day closer to death

(#809) isapeti válasza LeG3Nd (#807) üzenetére


isapeti
aktív tag

aranyos kis macskusz :)

Ez a szobatisztaság dolog egész hihetetlen, a vérükben lehet vagy nem tudom. A mieink is egybôl tudták, hova menjenek.
Az ivartalanítás sztem ''egyénenként változó'', mert pl. az én két cicám nem sokat változott utána, de hallottam olyanról, hogy +komolyodott a srác ill. mint nálad, elevenebb lett...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#810) fokukac


fokukac
nagyúr

két hete elütötték az egyik cicánkat...

a kis pimasz fekete-fehér foltosat... :O :(

Bővebben: link

szegénykém nem jött haza azóta, és valaki mondta, hogy látott egy ilyen fekete-fehér macsekot elütve a házunktól 30 méterre a sarkon...

szerencsére az egyik kölke megmaradt, és szinte pont úgy néz ki, mint az anyja, de az akkor sem ő... ő pótolhatatlan, hisztis, és rendkívül aranyos macsek volt. Egy igazi egyéniség, sokkal nagyobb, mint a testvére...

Ui. egy hónapja megcsinálták mellettünk az utat, és azóta szeretnek rajta éjjel 100-zal menni bizonyos őrültek. hogy dögölnének meg.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#811) ladybug


ladybug
őstag

Ma vette észre a lánykánk, hogy nincs meg a cica. Jól megsirattuk együtt reggel, és megbeszéltük, hogy mi történhetett vele. Megértette.

fokukac: Részvétem. Egyébként a gyerekek miatt sem szeretem az ilyen gyorshajtókat.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#812) isapeti


isapeti
aktív tag

részvétem mindenkinek :( Nagyon szar ügy ez az autósdi... mi lakótelepen lakunk, és nem engedjük ki a cicákat, ami szintén gáz... nehéz okosnak lenni. Nem vagyok már kisgyerek, de nem tudom, mit csinálnék, ha valami bajuk lenne... (asszony szintúgy).

Fokukac, az a kép, amit linkeltél... tündéri. Kár szegényért :(

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#813) Ráczkölke válasza ladybug (#811) üzenetére


Ráczkölke
tag

hello.

Hallottam, h már ''lefoglaltatok'' egy cicust, de ha kell, akkor mi is tudunk adni nektek. Kettő van, próbálkoznak már maguktól enni, és akár a jövőhéten el is vihetők. (és mint tudjuk, egy macska sosem elég: nekünk 9 is van :Y)

Ha lejöttök Mindszentre, akkor szívesen felviszem nektek bármelyiket.

Jöjjenek a képek (nevet nem adtunk nekik, szval az egyszerűség kedvéért ''X'' és ''Y'' :) ) :

Bővebben: link X, aki harapdálni szokta az orromat :)
Bővebben: link Y, aki mindig alszik
Bővebben: link X bevetés közben
Bővebben: link X nem fél a nagy szőrcsomótól...:DDD

[Szerkesztve]

(#814) kypre válasza Ráczkölke (#813) üzenetére


kypre
tag

nagyon édesek. Az a fehér testű, fekete farkú, egyenesen imádni való :))

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#815) AMD!4ever válasza fokukac (#810) üzenetére


AMD!4ever
őstag

SZIA!!! Hallom mi lett szegény Cicátokkal!! :(:(


Itt egy kép ami hátha felvidít egy kicsit!!!

Bővebben: link

Ugye emlékszel még rá?:)
Ö most a (mostmár volt) barátnömnél lakik és nagyon jól érzi magát. Igazi kis rosszcsont.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#816) _Hunter_ válasza fokukac (#810) üzenetére


_Hunter_
őstag

Sajnálom. :(
Amúgy barátnőmnek meg nekem ugyan olyan kis fehér-fekete pimasz cicánk van. Ha végre lesz digit gép vagy infra akkor tudok felrakni majd róla képeket.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#817) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Szobacicásoktól kérdezem:
- Nálatok mennyi almot fogyaszt a macska egy hónapban?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#818) PeliScan


PeliScan
addikt

5 db tündibündi kisszisza vihető újpestről :)

(3 hófehér, 1 fehér fekete foltos, 1 koromfekete)

(#819) _Hunter_ válasza AlBundy (#817) üzenetére


_Hunter_
őstag

Egy hónapban kb 20-25 kg. Mondjuk mi naponta cseréljük neki az almot no meg akkor amikor éppen a frissba nyom egy szép adagot mint ma reggel. :D
Mi általában a Tecsós változatot vagy a Pennyst használjuk mert árban azok a legkedvezőbbek.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#820) AlBundy válasza _Hunter_ (#819) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Akkor megnyugodtam, mert nekünk 2 kis 5 hónapos rosszcsontunk van, és 30 kg az alap.
Ezek szerint ez a normális.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#821) _Hunter_ válasza AlBundy (#820) üzenetére


_Hunter_
őstag

Szerintem igen. Amikor ketten voltak nah akkor aztán ezek is. Mindig egymást zavarátk az alomba. Mikor az egyiknek kellett akkor a másik odament és ellökte meg verekedni akart vele. nagyon édesek voltak együtt. Most szegényke egyedül van mert tesó mamához került. De még így is igazi kis gézengúz.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#822) _Hunter_


_Hunter_
őstag

BAAAAAAZZZZZZZZ.
Most esett ki egy fehér kölyök cica a másodikról. Végig nyávogott. Kimentem mégegyszer megnézni erre azt látom hogy az első két lába kinvan a és kiesik. Beton lépcső szélére. Nem kelt fel magától. Barátnőm lement gyorsan még él de összetörte magát. Bakker. Ekora és ilyen esést életembe nem láttam. :(:O

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#823) _Hunter_ válasza _Hunter_ (#822) üzenetére


_Hunter_
őstag

Éljen éljen. TÚLÉLTE!!!
Semmi baja csak nagyon megijedt meg gondolom nem volt először képben hogy kiesett. Nem hiszem el. Pedig a gerincére esett. Hál istennek. Anya cica elaludt a kicsi meg kiesett. Gazda meg sehol ablak nyitva. Azért ez elég nagy felelőtlenség. :(((
De a lényeg hogy jól van a kiscica. Most szerintem mi vigyázzunk rá amíg meg nem jön a gazdi.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#824) ladybug


ladybug
őstag

Voltunk az Alföldön, és hoztunk kismacskákat. Nagyon édesek. Félperzsa kiscicák. Az egyik fekete, ez lett édesanyáméké és Fanni névre hallgat. A miénk vörös-fekete foltos, és Sony a neve. Az első két napom abból állt, hogy a bolháktól próbáltam őket megszabadítani. Fürdetés, bolhairtószer tömkelege, de nagyon nehezen akarnak pusztulni azok a dögök. Nyüzsögtek szegény kismacskákban, és azon csodálkoztam, hogy nem szívták ki az összes vérüket. Most már remélem, hogy sikerült kiírtani őket, és nyugodtan élvezhetjük a simogatást.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#825) tildy


tildy
nagyúr

Megkerült elveszetnek hitt Folti cicánk:C Na nem a szürke, hanem volt egy ilyen ''sicc''-szerű cilánk, akit egy hónapig nem láttunk. Na szal ő. Nagyon édes , nagyon bírjuk:D Mindig fenn alszik apu kocsijánk motorháztetején:C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#826) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Nah volt nálunk a cica. Olyan éhes volt szegényke. A miénk meg kicsit féltékenyke volt rá. Erre megjön a gazdája és bakker annyit nem tudott mondani hogy köszi. Nem is érdekelte hogyan esett ki szegény macska. Két pofont kellett volna neki adnom nem a cicát. Öcsém ilyen embernek minek állat. :((

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#827) Bubu79


Bubu79
addikt

Halihó!
Őszinte részvétem minden szomorú (volt)macskatulajdonosnak.
Vidításként megpróbálok linkelni néhány képet a szemünk fényeiről.
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

A képeken a saját cicáink, illetve a bátyámék cicája van. A fehér cica ( Öreglány )már 8 éve van velünk, a szürke ( Picúr ) 5 éve, nagy-nagy örömünkre. Igazi gézengúzok, nélkülük üres lenne a lakás. A szép sziámi a bátyámék cicája ( Lucifer ), már elmúlt 10 éves, sajnos már észreveszi, hogy öregszik, de szertő gazdái igyekszenek mindent megadni Neki, leginkább sok-sok szeretetet. ( Elnézést kérek némelyik kép minősésgéért, nem vagyok igazán profi fotós :B )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#828) Bubu79 válasza Bubu79 (#827) üzenetére


Bubu79
addikt

Hoppá, elírtam, nem sziámi, hanem perzsa :F.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#829) nRu3


nRu3
addikt

A mi két uralkodonk akiket kiszolgálunk kényesztetünk:)
Bővebben: link
Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#830) Bubu79 válasza nRu3 (#829) üzenetére


Bubu79
addikt

Szépek, grat!:D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#831) Integra válasza nRu3 (#829) üzenetére


Integra
titán

de szép ez a vörös macsek!
ilyen kitekat macsekot szeretnék a szőrmókom mellé tesónak

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#832) nRu3 válasza Integra (#831) üzenetére


nRu3
addikt

a legroszabb elég gyáva ha embert látt, ha jönnek vendégek eldicsekednénk milyen szép plüs macsekunk van , de egyböll elbujik a házban vagy a kertben és amig elnem menek a vendégek elő nem jönn:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#833) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Van egy félperzsa macskám. Ha nem Magyarországra születik óriási pácban lenne. Hogy miért, mert ez a kis pofátlan imádja a túrórudit (a piros pöttyöset). Ha mélyen döglik és bontom a csokit egyből felkel és néz a boci szemeivel. Régen frankón letámadott, hogy adjam oda neki a csokit. A múltkor volt az újságban, hogy a macskák genetikailag nem érezhetik az édességet. Ez szerintem egy oltári nagy baromság.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#834) Integra válasza nRu3 (#832) üzenetére


Integra
titán

hm, nekem soha nem voltak félősek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#835) Bubu79 válasza mr.ki (#833) üzenetére


Bubu79
addikt

Nálunk a szürke a nyers tojásért van megzakkanva. Elég ha összekoccan 2 tojás, már jön is kunyerálni, de olyan hangon, mintha 2 hete nem kapott volna enni! Amikor elkezdem neki felverni, folyamatosan nyúlkál, és magyaráz. :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#836) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Mégvalami. Jövök haza a suliból, fölmegyek a szobámba és mit látok? Pupos a paplan. Először én naív azt hittem a paplan alatt van. A paplanban volt. Ezt a mai napig sokszor játsza el.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#837) Integra válasza Bubu79 (#835) üzenetére


Integra
titán

sajna nekem mindenért megzakkan ami kaja..
kezd is úgy kinézni mint a garfield, egy különbség van, hogy nem sárga hanem szürke a dög:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#838) nRu3 válasza Integra (#837) üzenetére


nRu3
addikt

Az én szürkém is aki a képen van most kb 7-8kg garfield kategoria minden tekintetben.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#839) Bubu79 válasza Integra (#837) üzenetére


Bubu79
addikt

A mieink inkább kisportolt jellegűek, na nem ám azért, mert nem kapnak enni, hanem mert kislányok, és mint ilyenek, vigyáznak az alakjukra :D. Egyébként Ők sem csontsoványak, ha simogatod őket, tisztán érezni, hogy nem a csontokat, hanem bizony némi hályat tudsz tapintani, egyszerűen ilyen fajták.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#840) mr.ki válasza nRu3 (#838) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nyáron nem gatyásodik le a kandúrod ? Régen a macskám fia a nyáron csavargott össze vissza és mindig lesoványodott. Persze sddig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. Szegényt elütötte egy autó. Szomszéd látta,hogy nem lassított, hanem gyorsított a szemétláda. Mellesleg nem halt meg azonnal hanem még rosszabb, szilánkosra tört mindkét lába. Azt hittük nincs ekkora baj, de ezt mondta az állatorvos és el kellett altatni. A szemem előtt hunyt el.......:O ,(1X még Marioztunk is együtt)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#841) Bubu79 válasza mr.ki (#840) üzenetére


Bubu79
addikt

Sajnálom. Az ilyen embereket legszívesebben a vonat elé lökném! :(((

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#842) tildy válasza mr.ki (#840) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi macskánk is hasonlóan járt, nyílt t volt egyik lábán. Úgy látszik élni akarása nagyobb volt, sajna állatorvos nem sok jóval kecsegtetett , szerinte csak műtét segített volna rajta, így hazavittük(pont az előbb említett Folti cicust. Szépen begyógyult azóta neki, nem sántikál.Ő ''csak'' valakinek a kerítésébe akadhatott bele vagy valami hasonló. (bele sem merek gondolni, hogy valaki lapáttal esetleg rásózott...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#843) mr.ki válasza Bubu79 (#841) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Az túl kegyes, én szilánkosra verném a térdét egy baseball ütővel, majd 1 hét szenvedés után elaltatnám. (inkább 2 hét, a macskám 1 hetet szenvedett és még ígyis tudott ''mászkálni'', ezért is hittük, hogy max sima törése van a lábainak)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#844) Integra válasza Bubu79 (#839) üzenetére


Integra
titán

a házimacsekom amelyik miután már több mint egy hónapja nincs meg és feltételezem meghalt, 16 évesen is kint aludt sokszor -10 fokban, veszett erős volt, házi macsek mozog.
de ez a szarházi meg ónperzsa, ez alszik meg eszik, mondjuk királyul lehet a pocakjába dörgölőzni, de az is biztos hogy nem húzza 16 évig ezzel az életmóddal:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#845) mr.ki válasza tildy (#842) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nekünk azt mondta a doki hogy a műtét után sem jöhet rendesen rendbe

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#846) tildy válasza mr.ki (#845) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekünk is mondott ilyet, hogy lehet méég az sem segít, írtam valahol itt a topicban. De mint írtam, azóta helyrejött, és imádom a hízelgését, meg a nyágogását. Olyan aranyosan tudja csinálni. Sajnos Mancs Banderas (a szürke) viszont már május óta ninc smeg:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#847) Bubu79 válasza mr.ki (#843) üzenetére


Bubu79
addikt

Igaz, a gyors halál jutalom. Ha belegondolok, hogy hány ilyen, és még sokkal nagyobb barmot tart el az emberiség világszerte, holmi kaptárakban, még a hideg is kiráz! Simán meg kéne szigorítani az állatkínzásról szóló törvényt; kiterjeszthetnék az ilyen esetekre is! :(((

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#848) Bubu79 válasza Integra (#844) üzenetére


Bubu79
addikt

Valamit tudhat ez a macsek! Állítólag a lustaság fél egészség :)) .

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#849) mr.ki válasza Integra (#844) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nöstény macskám egy napja:
02 h körül: felkelt mert éhes(volt hogy közvetlen 10 cm-ről ordított a fülembe)-> megvárom míg teleeszi magát -> kimegy az udvarra territorium őrzésre és a szomszéd macskák (unokái, dédunokái) megregulázása.
7h körül : bejön -> eszik ->fölmegy a szobámba -> kiugrik az ablakba, ha nyitva,ha nincs nyitva természetesen szól, hogy ki akar ugrani az ablakpárkányra -> itt nézi a territoriumot -> elfárad a melóba így megy az erősítő mögé aludni. Ekkor kb.: 9h
17h körül : ismét ablakból területfigyelés -> lemegy kajálni -> limegy egy kicsit regulázni
23h körül bejön aludni vagy bosszantani ->alszik -> kezdődik elölről az egész

Szerencsére szokta színesíteni a napot, ez a standard. Pl.: szokott ''liftezni'' belekapaszkodik a franciaágyba és húzza magát a földön-körbe körbe. Óriási bestia, továbbá nagy az egója, arogáns, akaratos, csökönyös, bosszantó, játékos, de ti is tudjátok milyenek az elkényesztetett dögök:)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#850) Bubu79 válasza mr.ki (#849) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy ezért szeretjük őket?;):)):DDD Mindegyik egy-egy csodálatos egyéniség, biztos, hogy nem találsz 2 egyformát!

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.