Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1036) Mosómedve válasza rumos14 (#1034) üzenetére


Mosómedve
tag

Woááááá, ez igen... :DD
Itt több kép is van: http://www.designerhy.wo.to/01_design01/d01_work06.html
Sztem egyértelműen a fehér a legjobb, az egyik képen tisztán látszik, hogy MPIO termékről van szó, bár megmondom őszintén, hogy sztem ha nem írják rá, akkor is érezhető a dizájnról...ez a stílus annyira jellemző rájuk, de nekem bejön....
Ha jól értem, akkor az a ''hold'' gomb, hogy elforgatod a középső sort...na, ez mondjuk ötletes, de nem túl praktikus megoldás...az összes csúsztatható mobilnak is az a baja, hogy 1-2 év után a sok csúsztatástól kifáradnak a vezetékek belül és kontakthibásak lesznek...de ezt leszmítva minden tiszteletm a lejátszóé. :R És mivel MPIO, valszeg nem is lesz sz@r minőségű. :C

Más. Kerestem a ''gapless'' menüpontot, de nem találtam ilyet. Olyan van, hogy ''Party mode''. Ez elméletileg folyamatos lejátszást jelent, de több hátránya is van: nincs stop/pause lehetőség, ha kiválasztasz 1 számot, akkor azt csak azután játsza le, hogy a jelenlegit befejzte, ráadásul nem is folyamatos a lejátszás, 1 másodpercre megáll a számok közt... :( A másik lehetőség a crossfade (átúsztatás), na ez már egész pofás, itt már egészen minimális a gap, sztem félmásodpercnél rövidebb...de még próbálom majd keresni a tökéletes ''gapless'' módot...csak annyi opció van, hogy elveszek bennük... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.