Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23368) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Több éve streamen nézek amerikai sportcsatornákat. pár napja kb semmilyen stream nem jön be. Vagy az egész oldal full fekete, vagy a vshare pluginért nyekereg, hogy frissítsem. de ha rákattintok, akkor meg azt írja, hogy az oldal nem elérhető. ezt csinálja chrome-nál is, kipróbáltam. Mit csináljak? Kaptam olyan tippet, hogy a flash-el van baja, nem konkrétan a vshare-pluginnel. Felraktam 4-es firefoxot, 8-asat (laptopomon 8.0.1-es van és ott megy) és próbáltam a 9-eset is. Letöltöttem legújabb adobe flash playert és shockwave-et is, minden félét amit találtam, de semmi :S
Előre is nagyon köszönöm!

szerk: hopp közben a full fekete képernyőn simán nem látszik, mert feketével van írva, de pont odakattintottam és kijelölve olvasható a kék hátterű kijelöléssel a következő szöveg:
Warning: Smarty error: unable to read resource: "upgradeIframe.tpl" in /www/html/vshare/include/smarty/Smarty.class.php on line 1093

szerk 2: amikor kéri, hogy frissítsem a vshare-t akkor ott van egy nagy upgrade felirat, ráklikkelek és ezt írja: A kapcsolódás sikertelen :A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) startsear.ch helyen lévő kiszolgálóval.

bocsánat, hogy így csapongok, csak tiszta ideg vagyok, hogy nem tudom nézni a meccset és már lement az első félidő :S

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.