Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) danih válasza F34R (#22250) üzenetére


danih
addikt

Köszi, de ez amolyan website custom style cuccnak tűnik, nekem pedig a FF tabjaival kéne valamit kezdenem...

(#22252) Fandango válasza danih (#22251) üzenetére


Fandango
veterán

Teljesen rosszul ertelmezed a dolgot, kicsit nezd meg jobban az oldalt! :W

Katt

[ Szerkesztve ]

(#22253) WonderCSabo válasza F34R (#22247) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Aha.

Firefox hírek:

Nightlyban landolt a WebGL élsimítása (anti-aliasing).

(#22254) Zsolteaa


Zsolteaa
csendes tag

A 7es mozilla nem nyerte el a tetszésem lelassult meg volt,hogy már 1 giga memóriát evett.
3.6 os vonalat tettem fel újra ez van.

(#22255) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Azt hiszem most lett elegem a 7.0.1 Firefox hulyesegebel.... 10-15 percenkent kifagy 40-50 masodpercre, addig semmit nem csinal, nezhetem a kurzort.
Aolvasom a neten, hogy nagyon sokaknal elofordul a legutolso frissites ota, sok "megoldast" irtak, de nem hozza a vart sikert....
Vegso mergemben ujratelepitettem a Win7-et, teljesen tiszta rendszerre tettem a Firefoxot, es lam, ugyanaz a problema. Sem addon, sem tema, sem plugin nincs rajta, teljesen szuz FF...
Ha valaki tudja a tuti megoldast, ne kimeljen :-) Nem szeretnek Chrome-t hasznalni, de ez igy nem hasznalhato.
Ha valaki nem talalja a hibat, irja be a googliba: firefox not responding

Thx

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#22256) Youri válasza TwentySix (#22255) üzenetére


Youri
veterán

Én most a 8-as bétát használom, azzal nincsenek ilyen gondjaim. Esetleg te is megpróbálhatod

RTX ON

(#22257) TwentySix válasza Youri (#22256) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Talan bejon a tipped, feltettem a betat, es 15 perce semmi problema....
Azert eleg amator hiba ez a Mozillatol, a hyperthreading tamogatasban keresendo a hiba az okosok szerint, de megoldas nem nagyon van ra....

Koszi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#22258) carr válasza Steelmanus (#21960) üzenetére


carr
őstag

A beállítások ellenére most ismét a yahoo-n keres. Már hányok. :D Valami ötlet urak? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#22259) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Az eheti Fantastic Fan Roland, Budapestről. :)

[ Szerkesztve ]

(#22260) Piloss válasza carr (#22258) üzenetére


Piloss
senior tag

about:config-ban a browser.search.defaultenginename legyen Google-ra állítva.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#22261) Steelmanus válasza danih (#22249) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ahogy (#22250) F34R is irta.
En ezt hasznalom. Elsore a Stylish 1.2.3 telepitese, majd a Firefox 4 - Rounded Tabs telepitese.
Eredmeny:

[ Szerkesztve ]

(#22262) mzx válasza mzx (#22246) üzenetére


mzx
senior tag

up

Emellett van még egy kérdésem: használom a DownloadHelper 4.9.5 addon-t; mi lehet a beállítási probléma, min javítsak, hogy végre képes legyen konvertálva is letölteni?

(#22263) Romeo619 válasza scope2007 (#22235) üzenetére


Romeo619
senior tag

Hát ilyen nincs megint elkezdte a hülyeséget -.- most megint úgy mint anno 10percenként csak 1 kicsit akad be...

(#22264) scope2007 válasza Romeo619 (#22263) üzenetére


scope2007
addikt

nekem hibátlan.... igaz még mindig nem tettem fel egy csomó kieget... alig van pár..
még egyetlen egyszer sem fagyott meg/ki..
ezek szerint 100% hogy valamelyik kieg. sz@ratja meg a rókát

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22265) carr válasza Piloss (#22260) üzenetére


carr
őstag

:R Átírtam, restart, de így is fuck yahoo jön. :s

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#22266) BullZeye válasza scope2007 (#22264) üzenetére


BullZeye
veterán

Bár ilyen egyszerű lenne, de az esetek döntő többségében tapasztalataim alapján több kieg egyszerre okozza, külön külön meg jó, csak hogy ne lehessen debuggolni rendesen :D én már beletörődtem ezekbe a hibákba...

(#22267) Romeo619 válasza scope2007 (#22264) üzenetére


Romeo619
senior tag

1 kieg van fent ez a dvdvideosoftos youtube letöltő most majd leszedem aztán lássuk jön e a róka...nagyon kíváncsi vagyok

(#22268) Fandango válasza Romeo619 (#22267) üzenetére


Fandango
veterán

Miert nem hasznalsz inkabb vmi jobban bevalt YT video letolto addont, mert az amit irsz total ismeretlen kategoria szerintem.

(#22269) Romeo619 válasza Fandango (#22268) üzenetére


Romeo619
senior tag

Hát ha ajánlasz valamit esetleg 1 link szívesen kipróbálom :)
az a baj hogy amikro felrakom kiírja hogy nem kompatibilis tuti ezért okozza az ütközést..

(#22270) Fandango válasza Romeo619 (#22269) üzenetére


Fandango
veterán

Szemely szerint en az IDM-et hasznalom ilyen celra, de ha ajanlani kellene akkor ez a legismertebb talan: Video DownloadHelper

De ha a mozzila addon oldalan rakeresel a YouTube szora talalsz par alternativat.

[ Szerkesztve ]

(#22271) koljano1


koljano1
csendes tag

Nem itt tettem fel anno a kérdést, de volt egy ilyen problémám: [link]

Először az AdBlock-ra gondoltunk, de nem az okozta.
Kikapcsolt Flashblock-kal rendesen jelennek meg az oldalak. Ti tapasztaltatok hasonlót?

(#22272) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

már lehet kérdeztem.. de elfelejtettem:
64bites java csak 64bites böngészőhöz kellene igaz?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22273) WonderCSabo válasza scope2007 (#22272) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igaz.

(#22274) Romeo619 válasza Fandango (#22270) üzenetére


Romeo619
senior tag

Köszönöm szépen kifogom próbálni, mert leszedtem ezt a progi és láss csodát nem akad be:/ :)

(#22275) MaciG


MaciG
addikt

Üdv.

Az mitől lehet ,hogy van 1-2 oldal ami nem jön be valamiért (eddig behozta). Cookikat meg sütiket töröltem, próbáltam másik böngészővel is ,de semmi. Az oldalak amúgy elérhetőek, mert másnál bejön, viszont nálam, de ami még fura, őcsémnél se...

BANZAII

(#22276) netpeti98 válasza MaciG (#22275) üzenetére


netpeti98
addikt

Keresés a a rendszer lemezen a hosts fájlra és megnézni hogy benne van-e az a bizonyos oldal és törölni a bejegyzését.

Üdv netpeti98

(#22277) MaciG válasza netpeti98 (#22276) üzenetére


MaciG
addikt

És ezt hogy is? :F

BANZAII

(#22278) netpeti98 válasza MaciG (#22277) üzenetére


netpeti98
addikt

[link] :)

Üdv netpeti98

(#22279) MaciG válasza netpeti98 (#22278) üzenetére


MaciG
addikt

Így értem, köszi! :R

BANZAII

(#22280) MaciG válasza MaciG (#22279) üzenetére


MaciG
addikt

És ezen kívül lehet még valamit tenni? Mert gyors leírtam, hogy értem, megcsináltam, de ugyanúgy nem okés? :(

BANZAII

(#22281) netpeti98 válasza MaciG (#22280) üzenetére


netpeti98
addikt

Melyiket a kézit vagy az automatát?

Üdv netpeti98

(#22282) Piloss válasza MaciG (#22275) üzenetére


Piloss
senior tag

Hali

A routerben esetleg nem lettek valahogy feketelistára téve?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#22283) MaciG válasza netpeti98 (#22281) üzenetére


MaciG
addikt

Elsőnek az autómatát, aztán a kézit. A gépet is reseteltem.

Piloss: Nem tudom, hogy kell feketelistára tenni, meg nem kutakodtam a routerben, szóval nem hinném.

BANZAII

(#22284) netpeti98 válasza MaciG (#22283) üzenetére


netpeti98
addikt

Van fent vmi kieg?
Vírusirtás már megvolt?

Üdv netpeti98

(#22285) Piloss válasza MaciG (#22283) üzenetére


Piloss
senior tag

Akkor esetleg még szolgáltatóval kapcsolatos gondra tudok gondolni, ha nem akkor kifogytam az ötletekből....

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#22286) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok!

A beágyazott flash videók szaggatnak ->pl. Youtube stb. mi lehet a gond?

(A win 7 em alá új alaplap és proc memó került u.h most picit meg van zavarodva.... :) )

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#22287) Fandango válasza oz82 (#22286) üzenetére


Fandango
veterán

Hat lehet, hogy pont az a baj :K

(#22288) WonderCSabo válasza oz82 (#22286) üzenetére


WonderCSabo
félisten

VGA milyen? Legfrisebb DX + VGA driver fennvan? Flashben be van kapcsolva a hardveres gyorsítás?

(#22289) oz82 válasza WonderCSabo (#22288) üzenetére


oz82
senior tag

HD 6570 most raktam fel a 11.9 drivert. Flahben hol kapcsolom be a hard. gyorst?
Vezrlőpul / flash player vagy hol?

/ Az FF-ben be van kapcsolva/

Fandango: tudom hogy az a gond hogy a win7 alá új harvert raktam, majd újratelepítem ha lesz időm, most ezt a problémát kell megoldani

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#22290) WonderCSabo válasza oz82 (#22289) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#22291) Fandango válasza oz82 (#22289) üzenetére


Fandango
veterán

Hat ez jopofa :DD tudod hogy ez baj, es megis meg akarod oldani :Y amikor lehet, hogy a valos megoldas csak a win7 reinstall lesz :F

Flashben ugy kapcsolod be hogy pl egy videon jobb klikk es settings/display. De amilyen geped van cpubol is mennie kell akadas nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#22292) Kezdő vagyok válasza WonderCSabo (#22290) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Csak azon filozofáltam magamban,hogy sokáig úgy telepítettem újra a Firefox-ot,hogy nem töröltem ki az uninstall után maradt fájlokat.
Ez okozhatott-e valami gubancot a vele még akkoriban letöltött fájlokkal?
Tehát úgy értem,hogy nem tiszta telepítés volt,és úgy használtam fájlok letöltésére.
Lehetnek-e a letöltött fájlok hibásak emiatt?
Sajnos soká találtam meg ezt a topic-ot. :((
Ha tudtam volna,hogyan kell tisztán telepíteni,úgy csináltam volna.
Bocs a hülye kérdésért!

[ Szerkesztve ]

(#22293) oz82 válasza Fandango (#22291) üzenetére


oz82
senior tag

Tudom...

A 2. konfigom az egyébként.(S939 Athlon X2 4200 ról váltottam Athlon II X4 630 ra - Alaplap terén Nfos chipsetesről AMD-s re, nos a WIN7 él és virul, vannak kehéi, de megy. :C ) Kb 2-3 hétig nem érek rá újrarakni az a baj...
:DDD

THX mindenkinek megy a hardveres gyorsítás!

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#22294) WonderCSabo válasza Kezdő vagyok (#22292) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem igazán szabadna gondot okoznia.

(#22295) hodostamas


hodostamas
addikt

Most raktam újra a Win-t. (W7 ultimate sp1 hun)
Felment az FF 7.0.1.
Ha bármilyen exe-t, rar-t töltök le, akkor x sec-re lefagy az FF, mintha vírusellenőrzést csinálna a letöltött fájlon.. régi winen(w7 prof) ezt nem csinálta. Bitdeffendert kilőttem, de akkor is csinálja. Mit kapcsoljak még ki?
(kb semmi nincs még felrakta, vírus ölő pláne, nem is lesz)

[ Szerkesztve ]

(#22296) netpeti98 válasza hodostamas (#22295) üzenetére


netpeti98
addikt

Ritkábban nekem is csinálta.
Próbáld meg a diagnosztikát esetleg új profilt és firefox reinstall.

Üdv netpeti98

(#22297) hodostamas válasza netpeti98 (#22296) üzenetére


hodostamas
addikt

Na most párszor csinálta úgy is hogy nem is töltöttem le semmi, csak úgy magába. Teljesen tiszta telepítés volt, csak ff sync-et toltam rá. wtf? idáig még sose csinált nekem ilyet.
1 magot 100%-ra lefog ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#22298) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

- Landolt UX branchen a New Tab első prototípusa, már kipróbálható. Sajnos jelenleg a miniatűrök nem működnek vele (lsd. kép).
- A Home Tab is landolt, jelenleg a kezdőoldalt nyitja meg.
- Továbbá landolt az In-Content UI Könyvjelzők, Előzmények, Letöltések is. Viszont vmiért nem In-Content nyílik meg a buildben, hanem a régi módon. Így kéne kinéznie.

Yay! :C

(#22299) scope2007 válasza hodostamas (#22297) üzenetére


scope2007
addikt

nekem valamelyik kieg okozta a fagyásokat... most hogy újratettem tökéletes.. sose fagyott ki.. [igaz kiegek 80%akét még nem tettem fel/vissza]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22300) netpeti98 válasza WonderCSabo (#22298) üzenetére


netpeti98
addikt

Mi az az UX? :)

Üdv netpeti98

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.