Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) Fandango


Fandango
veterán

Nem ertem miert lehet, hogy ennyi embernek baja van a flashel :F , amiota internetezek ez kb 7 eve nekem soha semmi bajom nem volt vele, semmilyen bongeszo alatt.

(#22202) nggabi válasza Fandango (#22201) üzenetére


nggabi
nagyúr

más helyeken nekem sincs, csak a youtube-nál van ez...

"szenyor dzsíííí"

(#22203) Fandango válasza nggabi (#22202) üzenetére


Fandango
veterán

de ott se volt soha, tehat nem lehet egyertelmuen kijelenteni, hogy a flashben vagy a youtubeon van a hiba, szerintem. :U

(#22204) nggabi válasza Fandango (#22203) üzenetére


nggabi
nagyúr

lehet ez még a firefox, a vírusirtó... a hold állása :D

"szenyor dzsíííí"

(#22205) Fandango válasza nggabi (#22204) üzenetére


Fandango
veterán

Teny es valo, hogy nem art a megfelelo hardware es software kornyezet, ami szerintem sokaknal nagyon nincs rendben.

(#22206) icons válasza nggabi (#22200) üzenetére


icons
addikt

De nekem az a gond, hogy belassul a videó is, és a FF is. Tehát szaggat, olyan mintha ezerrel pörögne a proci (pedig nem teszi :) )

A FF - Flash kombóval van a gond, mert Chrome hibátlanul visz mindent! :) (cserébe azon nem megy a Neptun, meg még anno TeCsőnek is volt valami más problémája! A végén még IE lesz ebből :D (Opera is gagyi volt..))

Az a furcsa, hogy csak néhány videóval csinálja ezt, pl ezzel :D

Fandango: szerintem a hardverkörnyezettel nincs sokaknak problémája :) És ennél a problémánál nem is a felhasználó a hibás (nem magamat akarom mentegetni :) ), ha fent van minden, aminek fent kell lennie, akkor valamelyik szoftverben van a hiba (hogy összeakad egy másikkal esetleg, de ez nekem itt nagyon youtube - FF gyanús. Még a végén összeesküvés-elmélet lesz belőle, hogy Chrome-on megy :D

[ Szerkesztve ]

(#22207) nggabi válasza icons (#22206) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem szerencsére ha egyszer elindul utána jó. nem szaggat, nem lassul...

"szenyor dzsíííí"

(#22208) Fandango válasza icons (#22206) üzenetére


Fandango
veterán

Nagy altalanossagban fogalmaztam nem feltetlen a PH forumozokra gondoltam, mert hallottam mar olyan tanacsokat, hogy rakjon ossze vki gepet hogy a hajam egnek allt, a gazdasagos egybe megveszem gepekrol mar nem is beszelve. :))

(#22209) Romeo619 válasza scope2007 (#22177) üzenetére


Romeo619
senior tag

Felraktam újra a fire-t na most így beakad de hála isten csak 10mp-re :P de hát így is elég gáz -.- sőt bosszantó inkább :)

(#22210) BullZeye válasza Romeo619 (#22209) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem egy másik program akadt be időnként, újra raktam W7-t és tökéletes azóta, mivel ugyanazt a programot használom, nem az ő hibája volt, csak valami betett neki.
Sőt pár hete problémáztam FF miatt is, hogy nagyobb oldalaknál beakad, nem válaszol pár másodpercre majd újra jó, ez is megoldódott W7 újra rakásával.

Hiba kiküszöbölésére próbáltam az ismertebb debug programokat, sőt biztonság kedvéért lefuttattam Avast mellett 2 másik vírus kergetőt, de nem talált sose semmit. Mivel nem telepítek minden hülyeséget, mert 90%-ban setupból kiszedem kellő fájlokat, és úgy futtatom, ezért tényleg nem jöttem rá mi volt a baj.

Neked is ezt javaslom, csak kihagyhatod a több napos hibakeresést, és kapásból újra rakhatod W7-t.

(#22211) Romeo619 válasza BullZeye (#22210) üzenetére


Romeo619
senior tag

Az a baj hogy van pár olyan játékom fent amit nem biztos hogy betudok szerezni sőt vannak olyan mentéseim Multiban hogy nem szeretném elveszteni. Mikor felraktam kiírta hogy nem kompatibilis ezzel meg azzal. Megpróbálom majd FF-t fullra lepucolni a gépről is felrakom előröl de nézek majd hozzá valami frissítéseket mert szerintem a youtube letöltő a ludas.

(#22212) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Az mit jelent,hogy az oldalon a parancsfájl dolgozik,és leállíthatom?
Állítottam éppen befele,hova töltsön le a Mozilla Firefox,akkor írta ki.

(#22213) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#22212) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Valami google chrome szöveget is mellé. :F

(#22214) netpeti98 válasza netpeti98 (#22194) üzenetére


netpeti98
addikt

Erre vki? :)

Üdv netpeti98

(#22215) Kam1kaze válasza netpeti98 (#22214) üzenetére


Kam1kaze
tag

Ha jól emlékszem nálam úgy sikerült, hogy böngészőnél fent jobb klikk, majd bepipálod a "Kiegészítősáv"-ot, utána felrakod ezt a kiegészítőt: Status-4-Evar
Testre szabod, és kész :)

(#22216) netpeti98 válasza Kam1kaze (#22215) üzenetére


netpeti98
addikt

Hát igazából én úgy akarom hogy legyen fix helye de ne legyen ott mikor nem szükséges ezért a kiegsáv kiesett. Tulajdonképpen csak fixálni akarom a bal oldalra. De azért kösz. ;)

Üdv netpeti98

(#22217) Zsolteaa válasza Kezdő vagyok (#22212) üzenetére


Zsolteaa
csendes tag

Írd jobban körül lécc

(#22218) Kezdő vagyok válasza Zsolteaa (#22217) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

"Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Megállíthatja most a parancsfájlt, vagy folytathatja, hátha befejezi a működését."
Valami ilyesmit írt ki az alapértelmezett kezdőoldalnál,amikor belementem a beállításokba,hogy hova töltsön le a Firefox.
A "letöltések"mappa helyett,amit kiválasztottam volna,ezt a fenti szöveget írta ki.
Utána ki kellett keresni újra a "letöltések"mappát,ahova letölteni gondoltam,(mivel az előbb nem bírtam leokézni,mert helyette az előbbi szöveget írta ki,a parancsfájlosat.)
Azóta minden oké vele.

(#22219) BullZeye válasza Romeo619 (#22211) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha Multiban játszol, akkor nem a gépeden van a mentés, hanem szerveren, egyébként minden mentést le lehet szedni, ajánlom szíves figyelmedbe a GameSaveManager-t. Játékokat sem kell törölnöd...és játszható marad 80%a. Maradéknak meg registryből kell kimenteni.

Ha 1 partíciód van, és arra van Windows telepítve, akkor viszont meg is érdemled, hogy elveszíts mindent :P

(#22220) albiosz


albiosz
őstag

Üdv!

Elég kusza kérdésem lenne.
Lehetséges-e az firefox-ban, hogy egy adott honlap (jelen esetben a vatera egyik aukciója), korábbi állapotát (kb. 1 héttel korábbi) megtekintsem? Természetesen 1 héttel korábban is megnyitottam az adott aukciót.
Arra gyanakszom, hogy az eladó átírta a termékleírást.

Az ötleteket szívesen veszem!
Köszönettel!

(#22221) Romeo619 válasza BullZeye (#22219) üzenetére


Romeo619
senior tag

Áhh azt még mikor kezdő voltam beszívtam xD most direkt lecsíptem 100gigát csak játék telepítésekre na jah lassan 2 éve van fent a 7 lehet ráférne 1 frissítés de még a teljesen lekaparom az FF-t dolgot nem próbáltam még ki annak még adok 1 esélyt :) hát ha szerencsém lesz :P

(#22222) scope2007


scope2007
addikt

na még ilyet se csinált... lehet valamelyik kiegészítő megböszmült :D

6GB ? :D

és tényleg elfogyott a 6GB néztem feladatkezelővel, processhackerral is

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22223) w.miki


w.miki
veterán

Helló!

Addon ellenőrzés kikapcsolásban tudtok segíteni?

Ki van kapcsolva a Beállítások > Frissítés > Kiegészítők (pipa kiszedve), mégis, néhány indításnál (nem mindig) a FireFox ellenőrzi, a kiegészítőket.
Letilt belőlük néhányat. :(
about:config-ban vagy valahol ki lehet kapcsolni, hogy ezt se csinálja?

(Az az igazság, hogy van pár régebbi kiegészítőm, ami nem kompatibilis a legújabb FF-vel.
Úgy trükköztem, hogy a fájl .XPI install.rdf-jében átírtam a maxversion-t 99.*-ra. Így elfogadja a kiegészítőket, működnek is, az újraindítás után.
Csak aztán az ilyen ellenőrzésekkor meg újra letiltja. Az a fura, hogy nem mindent, nem tudom, milyen alapon válogat.
De hogy lehet kikapcsolni, hogy ne is tiltogassa le ezeket?)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22224) pete_21 válasza w.miki (#22223) üzenetére


pete_21
addikt

[link]
7-eshez ezt add hozzá:
extensions.checkCompatibility.7.0;false

(#22225) w.miki


w.miki
veterán

:R

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22226) Psytróger


Psytróger
tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan add-ont ajánlani, ami a különböző weboldalakon található nem kattintható e-mail címeket (tehát nincs kékkel aláhúzva, 'linkké" alakítva) kattinthatóvá alakítja? Tehát pl. rákattintok kétszer a köv. szövegre: eszet.lenke@levelem.hu, és az alapértelmezett levelezőprogram (Esetemben Mozzilla Thunderbird) rögtön meg is nyitja az üzenet küldése ablakot tárgyi e-mail-címmel kitöltve a címzett mezőt. Köszi előre is!

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#22227) Watercolour válasza Psytróger (#22226) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Feltelepíted a Greasemonkey-t (vagy a Scriptish-t), majd a következő userscriptet, ez elvégzi neked:

http://userscripts.org/scripts/show/1352

(#22228) Psytróger válasza Watercolour (#22227) üzenetére


Psytróger
tag

Köszi! Úgy emlékeztem hogy van erre "közvetlen" add-on is, de ez a kicsit bonyolultabb megoldás is menni fog azért :)
szerk.: Mégis kifogott rajtam a cucc :) Mit kell tennem az add-on telepítése után? A forráskódot kell beírjam valahova?

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#22229) Fandango válasza Psytróger (#22226) üzenetére


Fandango
veterán

Egy kis kompatibilitasos trukkel ez az addon amit keresel: Linkification

[ Szerkesztve ]

(#22230) mozesapo


mozesapo
tag

Üdv!

Valaki segíthetne, Firefox 7.0.1, flashplayer 11, youtube-os videók, flash cuccok vibrálnak. Van kép, nincs kép másodpercenként. Már agyérgörcsöt kapok ettől a :Y . 6-os firefox előtt nem volt ilyen gondom.

(#22231) w.miki válasza pete_21 (#22224) üzenetére


w.miki
veterán

és ha Aurora-t használok mi a megoldás?
Se a
extensions.checkCompatibility.aurora
extensions.checkCompatibility.9.0
nem működött :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22232) Steelmanus válasza w.miki (#22231) üzenetére


Steelmanus
addikt

Mivel meg nemreg a Nightly volt a 9.x abban pedig mar igy kellett. Probald ki.
Uj Logikai:
extensions.checkCompatibility.nightly False

(#22233) w.miki válasza Steelmanus (#22232) üzenetére


w.miki
veterán

az is ott van, de mégis ellenőrizget :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22234) WonderCSabo válasza mozesapo (#22230) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Csinálj egy flash player reinstallt.

w.miki: Rakd fel ezt.

(#22235) scope2007 válasza Romeo619 (#22209) üzenetére


scope2007
addikt

na én meg tegnap újrahúztam az OSt...
7.0.1es ff fel is ment... egyelőre csak 5kieg van fent... még egyszer se akadt meg, pedig direkt adtam neki :D
szépen egyesével próbálgatom hozzáadni az újabb kiegeket... délután próbálgatom majd... remélem lebukik a kis szemet, melyik fagyasztotta szét az ff-et durván

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22236) Romeo619 válasza scope2007 (#22235) üzenetére


Romeo619
senior tag

Használsz dvdvideosoftot? tudod azzal lehet letölteni youtube-ról. Nekem nagyon nagy a gyanúm hogy az a lúdas de még nem éreztem magamban elég erőt hogy szórakozzak vele. LE fogom szedni az a kiegészítőt aztán felrakom újra a legrégebbit :P vagy megvárom a 8.0t :D de ha van valami írj hogy mi volt az.

(#22237) scope2007 válasza Romeo619 (#22236) üzenetére


scope2007
addikt

azt nem ismerem.. nekem yt video hd kieg volt ami magától a legjobb minőségbe teszi.. de majd írok, még nem tartok ott :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22238) Kezdő vagyok válasza WonderCSabo (#22234) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Erre szeretnék választ kérni!
(#22212)
Köszönöm!
+Találkoztam egy olyan oldallal,ami nem vírusos a NOD 32 szerint,de a feladatkezelővel kellett kilőni a Firefoxot,amikor a rajta levő mindhárom videót elindítottam,mert folyamatosan kérdezte,hogy maradok-e az oldalon,vagy elhagyom+feljött egy "Ön nyert!"feliratú ablak,amivel nem tudtam mit kezdeni,hiába okéztam le,nem bírtam elhagyni.
Nem tudom,belinkelhetném-e?

[ Szerkesztve ]

(#22239) Romeo619 válasza scope2007 (#22237) üzenetére


Romeo619
senior tag

http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm ez volt fent msot leszedtem azóta nem akad be még jelentkezek :D

(#22240) Romeo619 válasza Romeo619 (#22239) üzenetére


Romeo619
senior tag

jelentem le szedtem revoval a cuccokat ff-t meg ezt a cuccot felraktam FF-t 30perc elteltével semmi baj!

(#22241) mozesapo válasza WonderCSabo (#22234) üzenetére


mozesapo
tag

Már csináltam mindent. Úgy sz.r az egész ahogy van.

(#22242) WonderCSabo válasza mozesapo (#22241) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Más NPAPIT használó böngészőben jó? (chrome, opera?)

(#22243) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

A New Tab design terve
Paul Rouget nemrég posztolta ezt a képet: "New UI, work in progress (notice the background tabs)

(#22244) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

sziasztok,

A probléma a köv.:

A firefox azt csinálja hogy folyamatosan kilépte az oldalakról. Beloggolok egy oldalon, az elnavigál máshova, és ha onnét van visszanavigál, akkor úra be akar léptetni. És szinte minden oldallal ez van. A PH-ra is állandóan be kell jelentkeznem, holott bekapcsolgattam a pipákat h aradjak belejentkezbe stb. Ebay-en 3-4x kell bejelentkeznem egy böngészés/fizetés alatt. És emiatt nagyon sok funkciót elveszik. Pl nem tudok dolgokat végrehajtani oldalakon mert mindíg újra be akar léptetni.

Ötlet?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#22245) netpeti98 válasza kenesei1982 (#22244) üzenetére


netpeti98
addikt

Sütik/előzmények/belépési adatok törlése.
Ha ez nem jön be első hsz>diagnosztika.

Üdv netpeti98

(#22246) mzx


mzx
senior tag

Csajok, srácok, a pinger addon nem 100% működik jól, tudtok javasolni vmi tutit ehelyett, link checker gyanánt?
Köszi előre is, üdvi. :)

(#22247) F34R válasza WonderCSabo (#22243) üzenetére


F34R
nagyúr

nah e qrva jó legalább már nem kell speed dial. , fx8-ban már benne lesz a tabmozgatás animáció ?

(#22248) mzx válasza kenesei1982 (#22244) üzenetére


mzx
senior tag

Gondolom a Mozilla beállítás menüt alaposan végignézted, de ha nem, esetleg... Mittudomén, javascript engedélyezve van-e, "képek automat.betöltése" ki van-e pipálva, ki szerepel a kivételekben, mi nem, javasrcipt/haladó, aztán pl. az alkalmazások almenüben mi van megadva a média elemekhez app indítónak, bejelentett hamisított/támadó webhelyek blokkolása, ott a kivételekben mi található, van-e proxy beállítva, kell-e, vagy ponthogy gátol, protokoll, tanusítványkezelő...

Bár, gondolom, ezeket végignyálaztad már(?)...

(#22249) danih


danih
addikt

Hogyan lehetne az FF7-ben a felső tabsor magasságát kicsit kisebbre venni? Mondjuk akkorára, mint a bal felső firefox gomb maga?

(#22250) F34R válasza danih (#22249) üzenetére


F34R
nagyúr

ccs-el biztos lehet , amihez majd kell a Stylish kiegészítő, itt nézelődj

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.