Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Faterkam válasza netpeti98 (#22749) üzenetére


Faterkam
addikt

Megnéztem, nem oldotta meg, volt clean reinstall, meg hasonló. Ha valakinél működik, akkor nálam a gond, mert összeveszik valami valamivel, csak azt nem értem, hogy eddig jó volt

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#22752) chungee


chungee
addikt

Estét!
Van valami megoldás arra, hogy korlátozzam a letöltés:F 5 megás a netunk és elfelezném. Állandóan megy tesómnál az online filmezés és ez bosszantó. Netlimiter kilőve, mert az ki tudja kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#22753) netpeti98 válasza Faterkam (#22751) üzenetére


netpeti98
addikt

A régi vagy az új youtube kinézetet használod?
Egyébként lehet egy alternatív megoldás után nézni lesz a legegyszerűbb.

Üdv netpeti98

(#22754) rebugra


rebugra
aktív tag

Van olyan kiegészítő a Firefoxhoz, ami ha kijelölsz pl: egy Angol szöveget, és jobb klikk-re azonnal küldi fordítóba?

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#22755) WonderCSabo válasza rebugra (#22754) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#22756) Faterkam válasza netpeti98 (#22753) üzenetére


Faterkam
addikt

A régit használom, de megnéztem az újat is. Lehet tényleg más megoldást keresek...

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#22757) h.adam.92


h.adam.92
őstag

hali

mostanában problémám van a FF8.0-val. a baj csak annyi, hogy amikor bezárom, akkor a folyamatoknál még mindig ott van és nem tudom ott sem leállítani. egyszer újratettem emiatt a gépet, de ismét elkezdte csinálni. egyedül vok ezzel a problémával?

(#22758) Faterkam válasza h.adam.92 (#22757) üzenetére


Faterkam
addikt

Van amikor kikapcsolás után nekem is ott van még kb. fél percig, amíg bezárja vagy leállítja a dolgait.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#22759) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok!

Ha elindítok egy videót a youtube-on azonnal megfagy a Mozilla. Újratelepítettem, próbáltam régebbi verziót, nem segített. Eltávolítottam, majd újra telepítettem a flash player-t az sem segített. Viszont ha feladatkezelőben kilövöm a plugin-container.exe-t ismét működik a firefox egészen addig, amíg egy másik videót nem indítok el. A gépen más böngészőkkel tökéletesen működik a népszerű videós oldal.
Mivel lehet a gond?

(#22760) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

A Mozilla Firefox-nak árt-e,ha kilőjük feladatkezelővel többször?

(#22761) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#22760) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Úgy értem:egyszer egy oldalt nem bírtam volna elhagyni,muszáj volt vele ezt csinálni,másodszor meg úgy lefagyott(Windows 7 Prof.64 bit:azt írta ki:nem válaszol),hogy csak a feladatkezelővel tudtam kilőni,sőt még gépújraindítást is kellett csinálni,mert mindig azt írta ki,hogy a Firefox már fut,de nem válaszol---hiába kattintottam az asztalon levő ikonra kétszer,mindig ugyanez az üzenet fogadott.

(#22762) scope2007 válasza Kezdő vagyok (#22761) üzenetére


scope2007
addikt

hali! van egy nagyon jó kis task manager program.. ingyenes.. itt lehet variálni bárhogyan.. érdemes kirpóbálni.. én mindig felteszem a beépített helyett...
ProcessHacker ezzel tényleg ki tudod lőni.. és géprestart sem kell.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22763) potyi23


potyi23
senior tag

hi.Csereltem rendszert a gepemen,visszatettem a firefoxot,de gondjaim akadtak vele.A konyvejlezoket visszasikerult tennem,de az elottuk levo kep nincs ott,csak egyszurke feher ikon,es eleg zavaro.Masik h hogyan tudom visszateni a jelszavaimat? Lementettem a masiknal,de itt az a menu nem aktiv,csak ha menteni akarnak,de visszahozni akarnam!

(#22764) Kezdő vagyok válasza scope2007 (#22762) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm!

(#22765) BullZeye


BullZeye
veterán

Jó pár hetes tesztelés után kibukott, hogy az AdBlock ami a legdurvább leaket okozza. Anélkül 240mb 1 óra után, adblockkal viszont időnként 2 gigát is megesz. Lehet, hogy csak valamivel összeugrik, majd kitesztelem, hála Mozilla alapitványnak, az közel + 1 hónapba fog telleni ^^

(#22766) Steelmanus válasza BullZeye (#22765) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

A Nightly + az AdBlock Plussz Dev. verzio kombo ez?

[ Szerkesztve ]

(#22767) BullZeye válasza Steelmanus (#22766) üzenetére


BullZeye
veterán

Lehet kicsit elhamarkodott volt, még tesztelek, talán Hypertranslate a ludas, majd írok, ha kiderül. :)

És ja, Dev+Nightly. De egyenlőre úgy néz ki hyper leakel. Sajna néha előjön, néha nem, így 1-1 kieg letiltása után kell vagy 1 napig használni, hogy kibukjon :D

(#22768) F34R válasza BullZeye (#22767) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem ilyen gondom nincs , unixon nem leakel ekkorát csak ha bekapcsolom a hardveres gyorsítást . mondjuk nem olyan sok lappal tolom ~10 -12 .

A könyvtári gépet megfogja rendesen a 6 oldal is , itt is van Adblock +
csa a cerka 1,7 ghz kevés ide.

(#22769) BullZeye válasza F34R (#22768) üzenetére


BullZeye
veterán

Hardveres gyorsítás alap, úgyhogy azt eszem ágában sincs kikapcsolni. Nálam nem az a baj, hogy 10-12 lapnál sok memóriát eszik, hanem hogy nézek oldalakat 1-2 óráig, aztán bezárom őket, ürítek cache-t, és máris 1,5 - 2 giga memóriát elzabál, és csak FF újraindítás után nullázódik.

(#22770) Steelmanus válasza BullZeye (#22767) üzenetére


Steelmanus
addikt

A Hyper-t en is hasznalom, csak meg 8.0.1-en, de nemsokarra valtok en is Nightly-ra.
Ezen a verzion nem leakel, a kepfeltoltes masnal sem mukodik meg a PH-en?

(#22771) F34R válasza BullZeye (#22769) üzenetére


F34R
nagyúr

ürítés után ? :Y az jó dolog én elfelejtem mindig és csak napok múlva jut eszembe.
lehet unixon más a módi azért nem vettem még észre .

(#22772) scope2007


scope2007
addikt

lehet valamit elállítottam itt a cachenél .. nagyon lassú lett az oldalak betöltése :D
valaki megosztaná ezt screenshotban?
about:configban a browser.cache szövegre amit kiad
:C

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22773) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan kiegészítő, amivel csak egy adott képet lehet letiltani, hogy ne jelenítsen meg a böngésző? Nem weboldalt, vagy egy weboldalról származó képeket, hanem kizárólag egy bizonyos képet, a kép linkjének meglétével.

Egy egyszerű jpg képről van szó, ami kitakar egy pár dolgot néha, s ezt akarnám eltakarítani, mivel fix helyen van ez a kép, s zavaró egyes esetekben.

(#22774) WonderCSabo válasza Thome (#22773) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Adblock.

Más:

Firefox kiegészítők reklám. Aranyos. :)

(#22775) Thome válasza WonderCSabo (#22774) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm! :R

(#22776) netpeti98 válasza WonderCSabo (#22774) üzenetére


netpeti98
addikt

Nekem nem tölti be a linkelt oldalt. :(
Talán azért mert nincs facebookom?

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#22777) WonderCSabo válasza netpeti98 (#22776) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor keress rá facebookon az Firefox profiljára, ott van a videóik között.

(#22778) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

JS hírek

(#22779) kiskacz


kiskacz
senior tag

Szerettem a "fastdial" kiegészítőt, mert lapbecsukás után ott voltak a kedvenc oldalaim, "nagyban" (a címsor alatti kiegészítőt (smartest bookm.) használom).
Elég régóta nem kompatibilis az új verziókkal - van valami helyette?

Huawei Mate 8

(#22780) M3oH válasza kiskacz (#22779) üzenetére


M3oH
addikt

Speed dial addon, nagyabol uyganaz.

(#22781) kiskacz válasza M3oH (#22780) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszi - (korábban már olvastam itt róla kipróbáltam), de úgy látszik, nem tudom használni - nem tudtam a beállításokat hasonlóra beállítani. Van valami trükkje?

Huawei Mate 8

(#22782) sesz


sesz
csendes tag

Itt ért valaki a Firefox kiegészítők módosításához?

[ Módosította: 7 ]

(#22783) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Miért nem frissít a FF 8.0-ról 8.1-re?

(#22784) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok az about:configból hogy lehet kivenni a hibás bejegyzést.
elivelg a ~/.mozilla/firefox/profilod/prefs.js benne vannak de ott csak néhányat találtam.

(#22785) scope2007 válasza Kezdő vagyok (#22783) üzenetére


scope2007
addikt

nekem se frissített.. letöltöttem és rátelepítettem..

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22786) WonderCSabo válasza sesz (#22782) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Attól függ mit akarsz módosítani.

(#22787) kertsa


kertsa
senior tag

Szeretném korlátozni a a Firefox-ban a letöltési sebességet, hogy ne foglalja le a max sávszélességet. Hol tudom beállítani?

(#22788) Subimp


Subimp
tag

A Gmail topicba írtam a következő gondomról, ott még nem kaptam választ, itt talán igen:

Biztos egyszerű a megoldása, de nem tudom mi az a köv. problémámra:
több fiókot használok a gépen, de az utolsó FF frissítés óta a az egyik felhasználó név jelszóval együtt jelenik meg a kezdőlapon, azaz nem üresen. Ha az adott fiókba belépek, majd ki, akkor sem üres a téglalap, ki kell törölni a jelszóval együtt. Régebben, ha megnyitottam a gmailt az üres felh.név téglalapra kattintva megjelentek a fiókok és csak ki kellett választanom az aktuálisat.
Valszeg vmi egyszerű beállítási gond van, de nem tudom mi.

A másik problémám viszont a Mozillához kötődik: nem jegyzi meg a már különböző helyekre korábban beírt adatokat, amiket régebben igen. Pl.: gázóraállás elküldésnél az azonosítót.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#22789) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Régebben nem volt képes a Fx a beállítások/könyvjelzők/jelszavak átszippantására Chromeból? Csak a Chrome képes az összes böngészőt kezelni ilyen téren? Csak mert gondoltam visszatérek, kipróbálom, hogy még mindig fagyogat-e, de külön szenvedni az áttelepüléssel nem akarok.

(#22790) WonderCSabo válasza leviske (#22789) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Passwords. A bookmarkokat exportálod Chromeból HTMl-ben, és importálod Fxben.

(#22791) Zaji


Zaji
őstag

Erre van ötlete valakinek?

(#22792) WonderCSabo válasza Zaji (#22791) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Clean reinstallal telepítetted újra (első hsz -> diagnosztikában van leírva, mi az) ?

Subimp: A Diagnoszikát ajánlom Neked is.

kertsa: Firefoxban nem lehet.

(#22793) Zaji válasza WonderCSabo (#22792) üzenetére


Zaji
őstag

Igen azzal, teljesen letöröltem mindent.

(#22794) kertsa válasza WonderCSabo (#22792) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi :O

(#22795) WonderCSabo válasza Zaji (#22793) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Legfrissebb Firefox? Próbáltad a Bétát?

(#22796) Zaji válasza WonderCSabo (#22795) üzenetére


Zaji
őstag

most próbáltam. nem jó:(

(#22797) Kezdő vagyok válasza scope2007 (#22785) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nem lett volna jobb,clean reinstallt csinálni?

(#22798) scope2007 válasza Kezdő vagyok (#22797) üzenetére


scope2007
addikt

gond nélkül rátelepült... egyébként azóta volt C: format.. tehát most már a 8.0.1et tette fel egyből

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22799) Winner_hun válasza kertsa (#22787) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22800) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Eddig volt a gugli kezdő oldalán felül egy fekete csík (elég zavaró), most lett alatta egy kék csík is?!

El lehet ezeket tüntetni valahogy, mert kezd a dolog a TV-re hasonlítani...(minden sarokban valami f@ság!)

?

Köszi előre is a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.