Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) WonderCSabo válasza Steelmanus (#22650) üzenetére


WonderCSabo
félisten

csupan ennyit, + 6 db szkriptet, ami el is arulja hogy egy atlag user vagyok

Egy átlag user azt sem tudja mi az a szkript.

(#22652) Poiro7 válasza Steelmanus (#22649) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Köszi, de nekem olyan progi kell ami képes egy youtub videóból csak az mp3-á alakított hangot letölteni, vagy a videofájlt átkonvertálni pl.:wmv formátumra. :R

(#22653) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Egészen véletlenül nem lehet a firefoxal megjegyeztetni, hogy egy bizonyos címen lévő oldalt mindig a kiválasztott karakterkódolással jelenítsen meg? Mert akármennyit kattintok az oldalon (ráadásul az egy fórum), mindig át kell állítanom nézetből, és ez baromira idegesítő. :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#22654) Kam1kaze válasza netpeti98 (#22639) üzenetére


Kam1kaze
tag

Köszi.

(#22655) WonderCSabo válasza A_ScHuLcZ (#22653) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fx8-al nincs ilyen problémám, megjegyzi.

(#22656) Steelmanus válasza WonderCSabo (#22651) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igazad van de en is csak azota tudok valamit amiota szelessavom van nagyjabol 4 eve, es regisztraltam a Prohadverre, es olvasom ezt a topikot is.

(#22652) prohardver27 Ezzel mit kell csinalni? Turbo Elvileg ingyenes, de ezt is fel kell tenni, ill. Te hasznalod ezt a funkciot is?
Ez az Easy YouTube Video Downloader 5.7 teszki valahova ikont vagy valamit mert nalam nem latni semmit, sot meg beallitasi lehetoseg sincs talan mert nem mukodik?

[ Szerkesztve ]

(#22657) Steelmanus válasza Poiro7 (#22652) üzenetére


Steelmanus
addikt

Na csak kiprobaltam, mukodik az FF 8.0.1 alatt mint a film letotes, mint a Grabbing Video.
easy_youtube_video_downloader-5.7-fx.xpi + BestVideoDownloaderSetup-TurboUpgrade.exe

(#22658) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok ! A segítségeteket szeretném kérni, hogy a ff file mentésekkor lefagy az egész hiba várok perceket nem kezdi el a mentést, pl feliaratok, kilépni sem tudokcsak ha az eszközkezelőben is leállítom a programot, ennek ellenére, néha a mentés végrehajtódik, de a ff meghal?

(#22659) WonderCSabo válasza szaboger (#22658) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> diagnosztika.

(#22660) Poiro7 válasza Steelmanus (#22657) üzenetére


Poiro7
aktív tag

THX :R

(#22661) Krystal_s válasza Steelmanus (#22650) üzenetére


Krystal_s
addikt

:) Én is hasonlóan érzek...jó pár böngészőt használtam már korábban, de mégis a "Foxi" Firefox lett számomra a megfelelő.
Amikor valamelyik kiegészítő miatt belassult a böngésző, vagy akadozott az oldalak görgetése olyankor sokszor megfordult fejemben ,hogy váltanom kell és mikor elegem lett és feltettem a Chrome-ot, szépen beállítottam...skin+ fontos kiegészítők mégsem éreztem azt a nagy gyorsulást ,ami miatt olyan sokan ajánlották és hiába volt fent inkább a foxit használtam és bíztam benne, hogy majd lesz egy frissítés, ami után ismét jó lesz :) Lekopogom most nincs vele gond.

Netes videók különböző formátumba letöltéséhez én pl ezt az oldalt szoktam használni.
mindent tud :) vágni, konvertálni és mégsem kell telepíteni. Sokszor kényelmesebb lenne egy kiegészítő, de mivel sajnos azok többsége is lassít :\ ,ezért igyekszem csak a fontosakat feltenni.

(#22662) Sátán44


Sátán44
addikt

Pár napja jártam úgy a 8.0-ás verzióval, hogy youtube videót néztem és egyszer gondolt egyet az FF és elkezdte felzabálni a memóriám, mire észbe kaptam a 2gb ramomból 250mb maradt szabadon.Bezártam az FF-t, majd újraindítottam ezután semmi gond nem volt. Ilyet még nem csinált!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#22663) Steelmanus válasza Poiro7 (#22660) üzenetére


Steelmanus
addikt

OK, regebben hasznaltam en is csak leszoktam rola, es azt a Turbo modot nem is ismertem.

(#22661) Krystal_s Igen, pontosan ezt erzem en is, amit meg is fogalmaztam, hogy nekem idegen a Chrome formavilaga, pl.: en a Felul elhelyezett fuleket sem szeretem igy mindig kiveszem a pipat elole.
Engem a Chrome sebessege nem izgat, raadasul a FireFox-hoz minden altalam hasznalt letezo cucc, link stb. el van mentve egy mappaba 3.x-ig visszamenoleg.
Most kezdjem elolrol a Chrome-al kapcsolatban is? Nem.
Valahol olvastam hogy felmerest keszitettek a bongeszes kozbeni sebessegrol tehat nem a hideginditasos +30 lap megnyitasa egyidoben modszerrol, hanem arrol amikor is tenylegesen hasznalja az ember a bongeszot, es abban semmivel sem jeleskedett jobban a Chrome a FireFox-hoz kepest. Es van meg valami amiben még nem tudja megverni semmi a FireFox-ot, az pedig a hűség. Aki regota hasznalja a bongeszot, az mar sok mindenen keresztul ment jokon es rosszakon egyarant, mergelodott vagy eppen megelegedessel nyugtazta hogy vegre javult kedvence, es emiatt szerintem sokan inkabb elnezik a gyengesegeit mint hogy valtsanak.
Jelenleg meg fent van a Chrome 15 de mar nem hasznalom, remelem senkit nem bantottam meg akinek a Chrome jobban bejon, mert nem allt szandekomban, csupan egy velemenyt fogalmaztam meg ami a sajatom.
Es vegul Köszönöm a linket, el is mentettem mert barmikor jol johet.

(#22664) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok van valami alternativa erre a kieg.re ?
[link]

volt valami oylasmiről szó hogy az ikon amit kirakok a címsorba az úgy viselkedik hogy ki/be lehet kapcsolni (elrejteni )

nekem ilyesmi is elegendő lenne .

áhh meg is találtam .

mod: Chrome-ot sosem használnék , Operát és Firefoxot használok csak , az opera is elkezdte a faszságai azért hagyatm fel vele.

[ Szerkesztve ]

(#22665) drr válasza F34R (#22664) üzenetére


drr
őstag

Ez nekem is nagyon bejön! Jó lenne, ha lenne ilyen kiegészítő :R

(#22666) kata28


kata28
csendes tag

sziasztok.lenne egy kérdésem,Mozilla firefox böngészőről hogyan lehet hirdetéseket törölni?hogy ne jelenjen meg..

(#22667) netpeti98 válasza kata28 (#22666) üzenetére


netpeti98
addikt

Milyen hirdetéseket? Ami a weboldalon van, vagy a böngésző csak úgy kirak hirdetéseket?

Üdv netpeti98

(#22668) drr válasza kata28 (#22666) üzenetére


drr
őstag

Szerintem ERRE gondoltál ;)

(#22669) kata28 válasza netpeti98 (#22667) üzenetére


kata28
csendes tag

pl.be írom az e-mail címet a googlébe és ki dobja hirdetéseket..de maga a hirdetés törölve lett..

(#22670) kata28


kata28
csendes tag

:(

(#22671) Dluinet válasza kata28 (#22670) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Egy kompetens válaszra, lehet hogy egy napot is várnod kell.

Biztos vagyok benne, hogy te elég türelmes vagy hozzá. :K

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22672) WonderCSabo válasza kata28 (#22666) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy screenshotot posztolj nekünk légyszíves, hogy egyértelmű legyen, mire gondolsz.

(#22673) szaboger válasza WonderCSabo (#22659) üzenetére


szaboger
tag

Kedves WonderCSabo . végigpróbáltam az ott felsoroltakat, de valamiért a problémám ugyanaz, file mentésekor kifagy, eszközkezelővel kikapcsolom, majd egyből visszaés ha kicsi a file az eredeti letöltéshelyen meglelem leszedve, vagy folyamatban egy part kiterjesztéssel, viszont az FF haszálhatalan, esetleg még valami ötlet?

(#22674) WonderCSabo válasza szaboger (#22673) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mindent kipróbáltál? FF clean reinstall? (le van írva hogy kell)

(#22675) netpeti98 válasza szaboger (#22673) üzenetére


netpeti98
addikt

Próbáltál már letöltő plugint?

Üdv netpeti98

(#22676) szaboger válasza WonderCSabo (#22674) üzenetére


szaboger
tag

már azt is megcsináltam, másik filenévre instaláltam, profilt töröltem, kiegészítés bővítmény semmi sincs engedélyezve

(#22677) kukinyo


kukinyo
addikt

A Firefoxnak van email figyelő kiegészítője amiben több fiókot is be lehet állítani?

(#22678) WonderCSabo válasza kukinyo (#22677) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#22679) kukinyo válasza WonderCSabo (#22678) üzenetére


kukinyo
addikt

Kipróbálom
Köszönöm :R

(#22680) trémobil


trémobil
tag

Üdv mindenki!

Mitől lehet az, hogy a Firefox-om nem jegyzi meg a jelszavaimat az Istenért se? Most raktam újra a Win-t (eddig xp 32bit volt, most win7 64bit)???
A jelszavak mentése be van kapcsolva...

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#22681) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Üdv!
Régebben kérdeztem, hogy hogy lehet átlátszóvá tenni a böngésző eszköztárat és a könyvjelző eszköztárat. Adtatok is egy faxa kis kiegészítést, de újratelepítettem és nem tudom mi volt az. Betudjátok még egyszer linkelni? :)
Más: Ha megnyitok egy új lapot, vagy éppen frissül miközben nem azon a lapon vagyok, akkor a fülben piros dőlt lesz a betű. Nagyon idegesítő. Hogy tudom normalizálni?

[ Szerkesztve ]

(#22682) BullZeye válasza kata28 (#22669) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezt sehogy leginkább. Google-t kell megkérned, hogy a törölt találatokat szüntesse meg 1 órán belül :D amire nincs forrásuk ez tuti ^^

(#22683) WonderCSabo válasza trémobil (#22680) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> diagnosztika.

(#22684) F34R


F34R
nagyúr

WonderCsabo

erre valami ? [link]

(#22685) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, most váltottam 3.6ról 8as ff-re, és lenne két kérdésem.

Meghagytam a régi profilomat, azt szépen be is töltötte, de: a régibe nekem úgy volt, hogy a gyakori könyjelzőim a teljes felső sort befedték, most viszont a jobb szélén megjelent egy kis négyzet egy csillaggal és mellette a könyvjelzők felirat, ezért az utolsó két könyvjelzőm csak a nyílra való kattintással jön elő.
El lehet ezt a könyvjelzők feliratot tüntetni, hogy a többi két könyvjelzőm újra kiférjen?

Illetve most van nekem a bal felső sarokban egy narancssárga firefox feliratú eszköztáram, amire nem igazán lenne igényem, és eléggé zavaró is, ezt el lehet vhogy tüntetni?

Itt egy kép a két dologról.

Előre is köszi!:R :)

Szerk: ja igen, meg azt hol tudom beállítani, hogy ha a címsorba írok, akkor is a google-al keressen?
Mert most nekem az aol-al keres..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22686) WonderCSabo válasza Zirowe (#22685) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jobb gomb -> Testreszabás -> a csillagos gombot belehúzod a felbukkanó ablakba (nem baj, ha összemegy előtte).

Illetve most van nekem a bal felső sarokban egy narancssárga firefox feliratú eszköztáram, amire nem igazán lenne igényem, és eléggé zavaró is, ezt el lehet vhogy tüntetni?

Ez nem eszköztár, ez a Firefox gomb. Első hsz.

about:config -ban a keyword.URL változóra jobb gomb -> visszaállítás.

F34R: Passz.

[ Szerkesztve ]

(#22687) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, az imént néztem egy cikket itt ITCafén amikor az egyik csatolt videó megakasztotta böngészőt ugyebár a plugin-container.exe-t de valamiért beragadt feladatkezelőből sem tudom leállitáni nem reagál semmit, gépet most meg nincs kedvem újrainditani meg minden programot beröffenteni megint :F
FF6
Win7
Vagy nem menekülök a restart elől? :)
Előre is köszi

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#22688) F34R válasza WonderCSabo (#22686) üzenetére


F34R
nagyúr

tudtam hogy valamit rosszul linkeltem

[link]

bocs :R

(#22689) netpeti98 válasza erikke17 (#22687) üzenetére


netpeti98
addikt

Már van FF8 is. :)
De szerintem indítsd újra az a legkönnyebb.

Üdv netpeti98

(#22690) Zirowe válasza WonderCSabo (#22686) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszönöm szépen!:R:R:)

Esetleg még a címsori böngésző átállításával tudnál segíteni?:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22691) WonderCSabo válasza F34R (#22688) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megtaláltam a referált hszt, és arra válaszoltam, sajnos.

Edenyke: Mármint a google keresés a címsorból? Írtam az about:configos.
Admiral Adamanak bmikor. :)

[ Szerkesztve ]

(#22692) erikke17 válasza netpeti98 (#22689) üzenetére


erikke17
őstag

Dobtam egy restartot... :)
Megmondom az igazat mostanában nem nagyon foglalkoztam firefox verzióival csak használom :)

Szerk:
WonderCSabo - De tudom miért, mert régebben kivettem a pipát hogyne figyelmeztessen valamiért, aztán azóta is úgy van :) Egyébként tisztába voltam vele hogy van hatosnál újabb csak úgy mindig kimegy fejemből az egész... :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#22693) WonderCSabo válasza erikke17 (#22692) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezzel semmi gond nincs, viszont azzal van, hogy az Fx nem szólt a frissítésről. Vagy azzal sem foglalkoztál? :)

(#22694) Steelmanus válasza erikke17 (#22692) üzenetére


Steelmanus
addikt

(#22695) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

- Legújabb JS hírek
- aki picit is vállalkozó szellemű, próbálja ki az új natív Android UIs Firefox Mobilet

(#22696) Matthewus


Matthewus
őstag

Ilyen történt e már valakivel: Privát módban kifagyott a Firefox, feladatkezelőből kellett kilőni, utána elindítottam a Firefoxot, és a rendes munkamenetben lévő 40+ lap + lapcsoportjaim eltűntek és visszaállított összesen 3 oldalt, és ilyenkor még véletlenül se lehet visszaállítani a korábbi munkamenetet... Feltettem a Session Manager nevű add-ont, ez tud menteni több korábbi munkamenetet is.

Más kérdés: Még mindig nincs egy normális Firefox developer blog, amin össze vannak gyűjtve az egyes fejlesztők bejegyzései?

(#22697) Imi Csabi válasza WonderCSabo (#22693) üzenetére


Imi Csabi
tag

Üdv.

Nálam hiába van bekapcsolva, hogy automatikusan frissítse a böngészőt, most sem jelezte, hogy lenne elérhető frissítés (8.0 -> 8.0.1). Mint ahogy arról sem szólt, hogy annó megjelent a 8-as verzió.
Lehet ezzel a jelenséggel valamit kezdeni, azontúl hogy letöltöm a legfrissebb verziót és felteszem?

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#22698) F34R válasza WonderCSabo (#22691) üzenetére


F34R
nagyúr

mondjuk ha ez a gomb ki be kapcsolná a letöltési ablakot , windowson még elmegy de linuxon ahol tilling wm-van nem mutat jól.

(#22699) WonderCSabo válasza Imi Csabi (#22697) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem se jelzi, valszeg gáz van a frissítőszerverrel.

F34R: Mondom, én nem ismerek ilyen kieget, ami ezt tudja.

(#22700) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Firefox 8.0.1-nél milyen beállítással lehet megoldani, hogy a program bezárása és újbóli megnyitása után az összes bezárás előtti lap ugyanúgy megjelenjen? Úgy emlékszem, amikor első alkalommal futtatja az ember, és így kilép belőle több lap használata esetén, akkor felkínálja a lehetőséget egy kis ablakban benne egy "Mentés és kilépés" opcióval, de itt én ezzel nem találkoztam.
A választ köszi előre is!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.