Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) HZoli87 válasza netpeti98 (#22600) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi.

(#22602) xabolcs válasza Prof01 (#22574) üzenetére


xabolcs
őstag

szia!

azert, mert nem fut rendesen a javascript az oldalon.
pont a leirasodnak megfeleloen viselkedik az oldal, amikor noscripttel jarom be. :K

ha nincs mindenfele kiegeszitod, akkor egy cache torles es egy ujrabetoltesnek meg kellene oldania a hibat.
esetleg eszkozok / beallitasok / tartalom / javascript engedelyezese -t leellenorizheted.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#22603) Prof01 válasza xabolcs (#22602) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, ez volt a gond, köszi! :R :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22604) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Üresjáratban, amikor nem csinálok semmit a Firefox-xal, elkezdi keregtetni a gépem. Csinál valamit, csak azt nem tudom hogy mit. kb 20%-on eszi procit, ha bezárom abbahagyja. Valaki tudja, mi ez illetve hogy lehet kikapcsolni?

Semmilyen adatot nem engedélyeztem a böngészőnek továbbítani, a frissítés se automatikus, vírusok meg hasonlók kizárva...

Tehát mit csinál?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#22605) WonderCSabo válasza Inv1sus (#22604) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sok mindent csinálhat, pl. Garbage Collection, Cycle Collection. De abba is kéne hagynia. Nézd meg az első hsz -> diagnosztikát.

(#22606) Inv1sus válasza WonderCSabo (#22605) üzenetére


Inv1sus
addikt

oké, köszi. Meglesem. :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#22608) WonderCSabo válasza HZoli87 (#22607) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sajnos az nem derül ki, mennyire releváns a teszt, de mindenesetre az látszik, hogy mennyire nem érdemes 64 bitest használni. Plusz ugye azzal nem megy sok bővítmény és kiterjesztés...

(#22609) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Van-e olyan menüpont,vagy lehetőség a Firefox-ban,hogy pl.ha belemegyek az eszközök/letöltések-be,akkor olyan méretű legyen az ablak,mint mielőtt még megváltoztattam volna?
Tehát ott dobja fel az ablakot és olyan méretben,mint ahogy a friss telepítés után volt a Firefoxban?
Ne nekem kelljen megváltoztatni a méretét.

Hasonló az eset,ha pl. lementenék valami fájlt,és hogy ez a "fájl mentése"ablak ott jelenjen meg,mint minden változtatás előtt?
Bocsánat,ha bonyolult voltam. :B

[ Szerkesztve ]

(#22610) lck válasza WonderCSabo (#22608) üzenetére


lck
senior tag

Ha kiveszed a 11-es Nightly eredményeket -- mert mért is kellene bent lenni egy prebéta verziónak ? -- és csak a 8-asokat hasonlítod össze igen is van értelme a 64 bitnek. Majd ha lesz 11-es végleges akkor a 64 bites is gyorsabb lesz vele.

A memória használat meg aztán rohadtul nem számít, mert ugye azért van a RAM. / ez régi beidegződés mikor még csak 256 volt /

17 kiegészítőm van fenn mindegyik működik. Ezeket használtam a 32 bitesen is.

(#22611) Steelmanus válasza lck (#22610) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Csak arra lennek kivancsi hogy a 64 bites FireFox ala 64 bites Java-t is telepitettel, es a Flash player is 64 bites?

(#22612) lck válasza Steelmanus (#22611) üzenetére


lck
senior tag

Igen.

(#22613) Steelmanus válasza lck (#22612) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonom.

(#22614) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Hali Mindenkinek!

Olyan problémám lenne, hogy nem akar menni a Firefox alatt a Youtube. Ahol a videónak kellene mennie, ott csak a fekete képernyő van. Nem hozza be a "felugró lejátszósávot" és semmit sem, csak a fekete képernyőt! Ahogy elnéztem a shockwave flash omlik össze alatta, de azt is frissítettem 11-es verzióra és ugyan az maradt minden. Én 3.6-os fox.ot használok. Mi lehet a hiba?

Bj

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22615) WonderCSabo válasza Bj Brooklyn (#22614) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Flash playert is frissítetted?

(#22616) Bj Brooklyn válasza WonderCSabo (#22615) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Igen, erre: Adobe Flash Player 11.1.102.55

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22617) WonderCSabo válasza Bj Brooklyn (#22616) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor uninstalláld, és tedd fel újra.

(#22618) Bj Brooklyn válasza WonderCSabo (#22617) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Már az is megvolt.

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22619) WonderCSabo válasza Bj Brooklyn (#22618) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Más NPAPIs böngészőben megy (Chrome, Opera) ?

(#22620) Bj Brooklyn válasza WonderCSabo (#22619) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Csak IE próbáltam és ott megy.

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22621) WonderCSabo válasza Bj Brooklyn (#22620) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az nem érdekes, mert egy másik, ActiveX-es Flash-et asznál.

(#22622) Bj Brooklyn válasza WonderCSabo (#22621) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

A Chrome-ot most telepítem.

Igen megy a Chrome-on a youtube minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22623) WonderCSabo válasza Bj Brooklyn (#22622) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja, igen a Chrome-nak meg saját Flash playere van szóval az sem releváns, bocsi... :B Első hsz -> diagnosztika.

(#22624) Bj Brooklyn válasza WonderCSabo (#22623) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Ok! Megnézem!

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22625) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Az Electrolysist felfüggesztették, ~helyette elindult a Snappy projekt. A Firefox reszponzibilitásának növelését célozza meg.

(#22626) HZoli87 válasza WonderCSabo (#22625) üzenetére


HZoli87
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy hol fog megállni a Firefox "zuhanása" és mikor fognak újra magukhoz térni és növelni a piaci részesedésüket. Amit az elmúlt pár hónapban csináltak, az öszintén szólva is kevés, főleg amikor ennyire nyomul a konkurencia. Néha elgondolkozom azon, hogy jó lenne lecserélni, de mindig arra jutok, hogy az Opera nem tetszik, a Chrome akár jó is lehetne, ha a kiegészítők minősége hozná azt a szintet, amit én elvárok. Plusz pár beállítást még hiányolok belőle. Kövezzetek meg, de nekem még az IE9 tetszik a "legjobban", kellemes és jó érzés a használata, ha lenne pár kiegészítő hozzá (mondjuk amit a Firefoxhoz telepítek), akkor lehet ezt használnám.

(#22627) BullZeye válasza WonderCSabo (#22625) üzenetére


BullZeye
veterán

Csak az a baj, hogy egy régebbi 4 magoson elég gyakran van 100%on egyik mag betöltés közben, emiatt másodpercekkel lassabban jönnek be a durvább oldalak (plusz sok kieg miatt is) mintha kihasználná mind a 4 magot. És hiába jobb a válaszideje kezelőfelületnek, ha amiatt lassú, mert proci limitbe ütközik. Lassan, de biztosan érik a Chrome nálam. :\

Már 1 hete próbálom kiszűrni mi okozza a memory leaket, és mi miatt megy néha 1.9 giga fölé, de sehogy se jön elő állandóan, csak időnként. Miért nem terveznek valami diagnosztizálót?

(#22628) WonderCSabo válasza BullZeye (#22627) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Már leírtam a felfüggesztésről a véleményemet.

Más: sokat szívtam azzal, hogy amikor vmelyik programban URL-ra kattintok, akkor a Firefox a stabil profilommal induljon el, ne nyissa meg először a profilemanagert. Itt sikerült megoldanom a problémát. Csak leírtam, hátha vki más is szív ezzel.

(#22629) Met


Met
nagyúr

Firefox-ból hogy tudom átvinni a jelszavakat Safariba?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22630) roltaylor válasza netpeti98 (#22532) üzenetére


roltaylor
csendes tag

Bepróbálkoztam a feladat kezelővel, egyenlőre működő képes :C , bízom benne, hogy az is marad és nem kell a közeljövőben telepítenem! Köszönöm a tippet! :R
Üdv.: Rol

(#22631) WonderCSabo válasza Met (#22629) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#22632) Met válasza WonderCSabo (#22631) üzenetére


Met
nagyúr

A könyvjelzőkkel nem mentődnek a jelszavak :U
de már mindegy is

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22633) WonderCSabo válasza Met (#22632) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bocs, félreolvastam.

(#22634) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Csak nekem szaggat még mindig a youtube, bekapcsolt hardveres gyorsítás mellett, magas felbontásban?

(#22635) Steelmanus válasza Gézengúz (#22634) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Egy Zafir 4670 ami nem egy tul eros kari, Catalyst 11.11, FireFox 8.01, Adobe FlashPlayer 11.1.105.55 W7 64 bit alatt siman mennek az 1080p-s videok szaggatas nelkul.
A FireFox alatt a Greasemonkey, es az alatelepitett flash-t segito szkriptek tiltva vannak, vagyis a proba erejeig letiltasra kerultek. Elobb a skriptek, majd a GM is.
Ezt a videot probaltam ki. Iron Man 2 Trailer

[ Szerkesztve ]

(#22636) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy az egyes oldalaim néha másodpercekre lefagynak. Ilyenkor a lap teljesen jól megjelenik, de semmit sem lehet rajtuk csinálni. Például még karaktereket sem tudok beütni egy input mezőbe.

Azt vettem észre, hogy olyan oldalaknál fordul elő, ahol flash-es tartalom van.

Ha előfordul, akkor vagy várok egy kicsit, és megjavul a helyzet. Vagy bezárom a fület, újra betöltöm az oldalt. Ilyenkor néha azonnal működik, de van, amikor még egyszer be kell zárnom, és újrahívnom az oldalt.

Már újrainstalláltam a Firefox-ot - igaz, hogy a személyes adatokat és a kiegészítőket fent hagytam -, de nem segített.

(#22637) laszlohu válasza Steelmanus (#22635) üzenetére


laszlohu
addikt

A flash playered verziószáma tényleg ez :
11.1.105.55 ?

Akkor ez valami béta?
Mert a stabil :
11.1.102.55

(#22638) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Google keresőnél mindig a http://www.google.hu/firefox használtam. Ennél az első keresést mindig megjegyezte a böngészőm, ami számomra hasznos volt. Mától kezdve viszont ez a funkció eltűnt, és a mások által sokat keresett találatokat dobja ki.
Még a 7.0.1-es verzió van fent, amikor kijött hivatalosan, akkor tettem fel, semmi módosítást nem csináltam a napokban, hogy emiatt lenne ez a jelenség.
Van erre valami megoldás, vagy ez a google újítása?

(#22639) netpeti98 válasza Kam1kaze (#22638) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez újítás. Nálam is így van.

Üdv netpeti98

(#22640) Steelmanus válasza laszlohu (#22637) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igazad van, csak elirtam, tehat 11.1.102.55 volt fent a beta is csak az a flashvideora kiirta a Buld szamot, ezert leszedtem. Koszonom hogy szoltal es kijavitottal.

(#22641) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#22642) Steelmanus válasza WonderCSabo (#22641) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igazsag szerint engem mindig is a hazai allas erdekel, mert egyszer eljon az az ido is amikor a Chrome is eler egy szintet es stagnalni fog. Ugyan nem hasznalom a Chrome-ot, viszont olvasom a topikjat es ott sem minden fenekig tejfel. Engem mar nemigen erdekelnek a tesztek ill. a gyorsasag, viszont van egy szuk barati reteg akiknek karbantartom a gepeiket, es azok ismeroseinek rokonaiknak, sok kozulluk a Sulinetes, es azokon bizony altalaban XP fut. Ritkan megkernek hogy rakjak ossze uj gepet.
De mindig megkerdem hogy milyen bongeszot tegyek fel, vagy ha javitok - ha lehet - mentem a bongeszot leveleket stb, bizony kapasbol a FireFox-ot kerik mert azt szoktak meg.
Sokan meg a 3.x-et hasznaljak, kerdem en ki az aki visszateszi a Chrome 2.x-et peldaul.
A megszokas nagyur, nemreg 3 gepen frissitettem a FF8-ra, es nagyon orultek hogy gyorsabb lett mint a regebi verzio. Ok egyszeru felhasznalok sok kozottuk holgy, Őket nem erdekli az Electrolysist, csak bongeszhessenek.
Nagyjabol ugy nez ki a helyzet mint magaval az op.rendszerekkel a felhasznalok tulnyomo tobbsege azt sem tudja hogy mi fut a hatterben es mit csinal, a lenyeg hogy tudjon dolgozni jatszani bongeszni rajta, ha hiba van segitseget kernek.

(#22643) WonderCSabo válasza Steelmanus (#22642) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A megszokás nagy úr, de sokszor már betelhet a pohár. A Firefox alapjában véve egy nagyszerű böngésző (nekem, és sztem a legjobb), de nagyon súlyos problémái vannak. Az időszakos kifagyogatások, a meglehetősen rossz válaszidő sok embernél könnyen kiverheti a biztosítékot. Régen a Firefox hyepolt menő böngésző volt, most már nem az. A mai "guruk" mindenhova Chrome-ot telepítenek. Persze ezzel semmi baj, mindig is lesz egy hypeolt böngésző, csak én a Firefoxot nagyon sajnálnám elveszni a süllyesztőben.

Sajnos jelenleg én látok sok javulást. Az újonnan bevezettet modell bár hanarabb eljutattja a featureöket a felhasználóhoz, de ezek száma eddig annyira minimális volt, és súlya jelentéktelen, hogy szinte felesleges kiadni miattuk új verziót, Pluszban sok embernek macera frissítgetést, a kiegészítőket meg hazavágtak az inkompatibilitással. (Végre elkezdték megoldani a helyzetet...). Az Electrolysis szüneteltetése meg számomra érthetetlen, és megint a Mozilla alapvető hibájára mutat: erőforráshiány. Most elkezdték ezt a Snappy projektet, ami az egyszálú architektúra mellett próbálja vhogy javítani a válaszidőket, meglátjuk mi sül ki belőle, egyelőre én pesszimista vagyok vele kapcsolatban.

Szerk.: Egyébként nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre ezzel az egésszel kapcsolatban. :)

[ Szerkesztve ]

(#22644) Fandango válasza WonderCSabo (#22643) üzenetére


Fandango
veterán

Szemely szerint teljesen elegedett vagyok a Firefox-al, az hogy milyen fejlesztes kerul bele es mikor az nekem nem elsodleges szempont, amit most tud szamomra teljesen eleg. Csak stabil verziot hasznalok belole igy addon problemaim nem igazan szoktak lenni, legalabb fel eve nem is raktam fel uj addont mert nincs szuksegem masra, az hogy az UI lassu lenne valahogy nekem nem tunik fel, es azzal a problemaval sem kuzdok hogy megall a bongeszo egy idore mintha lefagyna. Probaltam Chromet (pontosabban Comodo Dragont, SRWare Iront) de nem tudott megfogni, regen Operaztam eszembe nem jutna ujra hasznalni pedig akkor semmi bajom nem volt vele. IE regen fapados, biztonsagi problemakkal kuzdo browser volt, ez mara mar megvaltozott megse hasznalom.

(#22645) laszlohu válasza WonderCSabo (#22643) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam pl. ugyanez a helyzet, csak ellenkező előjellel. Már nagyon megszoktam a
Chrome - ot és nehezemre esne visszatérni a Firefox - hoz.

Az örömteli, hogy pl. nálam a GPU kezelés probléma megoldódott
( 10.2, 10.3 -as flash player probléma, a 11 - esekkel jól működik ), de nem mindenkinél.

Ezenkívül böngészőfüggő, hogy a különböző videókártyákat(GPU) melyik,
milyen sikerrel támogatja a flash playertől függetlenül.

Ez persze a videókártya driverektől is függ

Szerintem nincs sok különbség a 2 böngésző között.

[ Szerkesztve ]

(#22646) Syl válasza Fandango (#22644) üzenetére


Syl
nagyúr

Szóról szóra ugyanez a véleményem! :K
Annyit még hozzátennék, hogy az általam használt pár kiegészítőnek, bár van Chrome meg IE változata is, valahogy azokon nem olyan jól működik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22647) Poiro7


Poiro7
aktív tag

A Easy YouTube Video Downloader Firefox 8.0 alatt csak nekem nem működik?

(#22648) M3oH válasza WonderCSabo (#22643) üzenetére


M3oH
addikt

Hat a pohar betelik. Engem az inditaskor fel-egyperces nem valaszol, es neha 5-10mp fagyasok, ill a mem.zabalas vett ra (nehany addon okozta, de azokat szeretme volna megtartani), hogy mast is kiprobaljak tobb ev FF utan. Par hetig opera, nem rossz, de vhogy mindig volt vmi aprosag, ami zavart. Igy kiprobaltam a Chromet is. Engem meggyozott, es azt hasznalom kb. 1,5honapja. Nekem az addonok mukodnek, a bongeszo sokkal gordulekenyebb. Eszement gyorsabbnak nem erzem, a tesztek meg nagyon nem erdekelnek. En otthon bucsut mondtam az FFnek, de ceges gepen azt hasznalom.

(#22649) Steelmanus válasza Poiro7 (#22647) üzenetére


Steelmanus
addikt

En nem hasznalom az Easy YouTube ... kieget, helyette ajanlanam a NetVideoHunter-t. Egy masik topikban olvastam rola, vagyis valaki csak emiatt hasznalja a FireFox-ot egy masik bongeszo mellett, mert szinte minden videot es nem csak a YouTube hanem szinte minden mas oldalrol is letudja szedni a videokat ill. az mp3-at.

(#22650) Steelmanus válasza WonderCSabo (#22643) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hogy szo ne erje a haz elejet, ezert feltelepitettem a Chrome 15 stabil valtozatat W7 64 bit ala a FireFox 8.01 melle mert elotte a 9.0b2 volt de visszatettem a stabil valtozatot.
Mint lathatod mar hajnal van amikor irok, mert eddig birtam a hasznalatat.
Megkerestem azokat a kiegeszitoket amiket az FF alatt is hasznalok szoval a telepitese es kiegek megkeresese es telepitese nagyjabol 1 orat vett igenybe, mert nem hasznalok sok kiegeszitot, csupan ennyit, + 6 db szkriptet, ami el is arulja hogy egy atlag user vagyok.

A FireFox-ot a kezdetektol hasznalom ha jol emlekszem 0.97 volt a verzioszam, az Opera akkori verzioszamaval parhuzamosan, pontosabban az Operat elobb hasznaltam mint az FF-ot es annak hasznaltam a 16 bites valtozatat is amikor meg nem volt szelessavu netem es az ujsagok melle adott lemezeket bongesztem vele. Kiprobaltam az akkori IE-t is + Maxton mert az IE igen fapados volt. Ma mar akarhogy is javitjak az IE-t sosem fog meggyozni, mert amit hat ev alatt nem fejlesztenek az nem is erdekel, elvesztette a bizalmamat es sosem fogja visszaszerezni, igy errol tobbet nem is irok.
Az Operat mar szamuztem, nem mintha nem lett volna benne sok szeretni valo, de mar nem erdekel. Mondjuk az mindig zavart hogy diszkriminaltak, vagy meg ma is, ezt nem tartottam sosem spotszerunek, de biztos megvoltak az okai gondolom webfejlesztoi szemmel vagy csak siman lustasagbol. Mondjuk a bongeszovalasztos mizeria miatt amugy is megharagudtam rajuk.

Szoval most itt allok egy stabil FireFox 8.01-al, es szemben a Chrome 15 stabil verziojaval ám sehogy nem tudom magam meggyozni hogy valtsak.
Egyszeruen nekem idegen, nem tetszik, sokkal nem gyorsabb, sot mindket bongeszoben kikapcsoltam a Flashblock-ot es megnyitottam 40, kilepeskor elmentett fulet.
Amelyik oldalon sok volt a flash ott bizony a Chrome sem vitezkedett sem a sajat flash lejatszojaval sem pedig az Adobe cuccaval sem, viszont a memoria igenye nagyobb volt mint az FF-e, Hozzatennem meg, hogy regebben egyszer mar kiprobaltam a Chrome 2.x-et majd a 6.x-et, probalkoztam megbaratkozni vele de nem ment.
Azt sem lehet ram mondani hogy nem vagyok bevallalos, mert hasznaltam a Beta-t, Aurora-t, Nightly-t, az ebben a topikban olvasottakra tamaszkodva, es a sok segitsegre.
Hasznaltam parhuzamosan is a ProfilManager-el is oket.
Ja, egyszer a Safarit is kiprobaltam hogy ne maradjon ki a sorbol az sem.
A szakmai kritikaddal ha fogalmazhatok igy, en mint atlag felhasznalo, csak egyeterteni tudok, viszont az Electrolysis engem hidegen hagy, mert barmelyik stabil bogeszot hasznaltam a FireFox-bol jo ha egyszer lefagyott 1x-2x egy evben ez nalam belefer.

Leginkabb (#22626) HZoli87 irasaval tudok azonosulni, kiveve az IE-t :) de egybol nem adunk fel semmit, igy egy darabig meg fenthagyom a Chrome-t, viszont mar ki van keszitve a DVD amivel egy Chrome nelkuli image fajlt visszatudok allitani :D

Osszegezve, nem vagyok egy elvakult FireFox fan, de szeretem ezt a bongeszot mert ad egy egyfajta firefoxos erzest, mert a sajat igenyemre tudom alakitani, jobban tetszik mint a tobbi, a bongeszesi szokasomnak tokeletesen megfelel, attol nem felek hogy eltunik a sulyesztoben, ha pedig a fejlesztesek elmennek egy altalam megitelt rossz iranyba, akkor megtartom az utolso meg nekem tetszo verziot es annyi.

Elnezest, kicsit hosszura nyult ez a hsz.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.