Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#779) pancelos válasza lorenzo1 (#776) üzenetére


pancelos
tag

:)
A Kilencvenes évek eleje, az Amway színre lépése óta erősödött fel ismét a kifejezés negatív kicsengése, hogy "beszervezni".
Pedig beszervezünk az iwiw-be, MyVIP-re, stb. amikor meghívót, regisztrációs linket küldünk. Utóbbinak is van flottája, a MyVIP DJuice csomagosok egymással ingyen beszélnek. De az IWIW is nyújt kedvezményes tarifát és persze számos szolgáltatást, mint társkereső, album kezelő, persze marketing eszközként sem utolsó, mégsem frusztrál egy meghívót elküldeni. Itt vajon miért?
Mert van visszatérítés az ajánlói hálózat forgalma után? Mondjak le róla? Titkoljam el? Szégyeneljem, hogy keresek valamivel, amire időt, energiát szánok?
Tipikus magyar mentalitás: "Neked mi jó ebből, mennyit keresel utánam....?"

Azon túl, hogy körbezavartam egy körlevelet, megosztottam az infót a Facebookon és jelen vagyok ezen a fórumon nem sok mindent teszek, mégis napi 5-10 fővel bővül az ajánlói hálózatom, immár 211 fő, 4 mélységben. Bár nem vállalkozásként, jövedelem-szerzés célzattal, hanem csak magánszemélyként, megtakarítás reményében regisztráltam, rá kell jönnöm, ez igen is jövedelem kiegészítést, akár komoly bevételeket is rejthet magában.
Annak pedig oka van, hogy így épül a hálózat. Családi, baráti közösségek, egyesületek, klubok, stb., akik itt egyszerűen kihasználhatják az ingyenes beszélgetés lehetőségét anélkül, hogy a számlázással járó plusz adminisztrációs feladatokat és a díjfizetés felelősségét bárkinek fel kellene vállalnia.

A CSEP gyakorlatilag nem is igazán a klasszikus flottákhoz hasonlít, hiszen nem kell senkivel szerződni, nincs tagdíj,... A CSEP leginkább egymástól teljesen független, egyéni előfizetők közössége, akik - egy egyszerű, ingyenes regisztrációnak köszönhetően - ingyen beszélgetnek egymással.

Remélem ezzel sikerült pár dolgot megvilágítani.
Az összehasonlításnál - ha már matekolunk - túl kell lépni a percdíjakon, lebeszélhetőségi paramétereken és a bővíthetőségen kívül figyelembe venni a díjvisszatérítésekből adódó jövedelem opciót! Az én példám, hogy nem nagyon kell tenni azért, hogy akár széles rétegek lépjenek az ügyben, olyanok, akiket nem is ismerek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.