Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) KoNZoLik@ válasza belan (#65850) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pedig nem, legalábbis a felső kategóriára ez nem jellemző! Az biztos,hogy Samu mindig is élénkebb harsányabb színekkel operált, de hát erre van a rengeteg képi beállítás, hogy ezt lehessen orvosolni akit ez zavar👍 Én kifejezetten ezért vettem mindig Samut, mert nekem pont ez tetszik! Szeretem a színes szagos dolgokat😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 825 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#65852) KoNZoLik@ válasza fulton (#65847) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

De ha se nem Oled se nem NeoQled vagy Qled, akkor mit veszel végül is, egy sima mezei Sony LCD akkor ezek szerint jobban tetszik és az a befutó? Ezt nem tudom elhinni/megérteni ne haragudj, de nem is akarom már, így több napi agónia után amit csináltál :N

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 825 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#65853) fulton válasza KoNZoLik@ (#65852) üzenetére


fulton
addikt

nem mindnekinek tetszhet a samsung, ez ilyen dolog. egyszerűen nem tetszik amit kapok a samsungon át. ennyire egyszerű. nem leszólás , sem más, ez szimplán a véleményem. azok a színek, kicsit olyan érésem volt mintha erőlködne a feketétől kezdve mindenben, hogy de jó akarok lenni. és nem. hát nem tudom, nézze meg mindenki azt javaslom aki ennyi pénzért vesz. annyit biztos nem ér nekem amennyiért adják azokat a qledeket.
az lg-nek kellemes összeképe volt igen, még ha kisebb is a kontraszt. egyébként meg jóformán egyiknek sem tökéletes a fekete, ha az kell nyilván oled.
a sony összképe is tetszett nekem.

megj: a párom is ezen a véleményen volt. szal nem egyedi vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#65854) belan válasza fulton (#65847) üzenetére


belan
addikt

Hu hat neoQled volt most már tuti a oled meg rendelted vagy mi és végén egy Sony lesz ami nem Mini LED-es igaz jól kezeli a zónákat persze jó választás egy 65,75 x90J de ettől meg kímélheted volna magad én mikor mondtam már ezt vedd meg neked ez lesz jó . :U :F 65851: én is szeretem Samsung színeit a tv-be .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#65855) fulton válasza belan (#65854) üzenetére


fulton
addikt

most Te miről beszélsz ?
kibeszél itt arról hogy sima led lesz. írtam Neked hogy oled sony 77 A83j lesz. :)
azt is írtam hogy várom hogy beérkezzen a raktárba a központból , és már nagyon várom :)

[ Szerkesztve ]

(#65856) belan válasza fulton (#65855) üzenetére


belan
addikt

Hat 68852: olvastam és azt érzékeltem hogy most meg gondoltad magad és Sony led LCD tv lesz most végleges befutó vagy mi bele kavaródtam sok tv variánsba . ;] Bocsika a félreértésért .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#65857) fulton válasza belan (#65856) üzenetére


fulton
addikt

nem nem :) ez kiforrott dolog már bennem.
már a konzolon agyalok hogy lehet erre kéne feltenni, jó lenne ez neki. a most kapható 75 kg sem tűnik erősebbnek sőt..ez tiszta vas, az meg..hát nem tudom miből csinálják de elég hokika vékony cucc. persze ettől még lehet..

[ Szerkesztve ]

(#65858) belan válasza fulton (#65857) üzenetére


belan
addikt

Hány kiló lesz a tv ?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#65859) fulton válasza belan (#65858) üzenetére


fulton
addikt

28 kg. Az allvany talpa 900x490 széles. Korábban egy plazmát tettem rá az 26kg volt. A mostani lg meg 19 kg. Ismerve magam biztos olyan állványt választottam ami nem pont 30 kilót bír. Csak olyan kis vékonynak tűnik a nyaka
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#65860) rainman72 válasza fulton (#65855) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Azzal nem lősz mellé (A83J) :C
Plus még a méret is.
De ha a legelején azt mondod h 1 milla,már régen otthon lenne ez a tvd :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#65861) fulton válasza rainman72 (#65860) üzenetére


fulton
addikt

Jól van így, ki kellett forrja magát bennem erre pedog idő kellett es sok olvasat:)
De már nem lesz hiányérzetem :) Az 55lg után amit elóvatoskodtam a (nehogy zavaró legyen a sima tv adás 3.2 métérről alapon vettem méretileg) nagyon bennem volt az évek alatt hogy nagyobbat kellett volna. :D (ott nem mentem élőbe nézegetni.)
Amúgy elárulom Nektek ott a Media Marktba némi tesztelgetés utána azt mondtam Hát ez a tévé nem is nagy :D

(#65862) rainman72 válasza fulton (#65861) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Hát ez a tévé nem is nagy :D
Persze hogy nem nagy tudom.Van/volt 75s tvm a projektor vásznam meg 120",az már nagy :D

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#65863) belan válasza rainman72 (#65860) üzenetére


belan
addikt

65 col is már egy jó méret de 77 vagy 83 col mennyország . :C

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#65864) fulton válasza rainman72 (#65862) üzenetére


fulton
addikt

Am erdekes egy 75 col volt mellette es az nagyobbnak tünt :)
Hozzá teszem a 77 colt lentebb volt de egymás mellett.
A 83 colt is láttam az már émelygős volt nekem ilyen tavról :D
A 77 az pont az "ideális meret " pici ráadással a moziélményért. Egy ilyen tavra na meg szobába 4.2x4.2 es.

(#65865) fulton válasza belan (#65863) üzenetére


fulton
addikt

Így van. Azt mondanám a 65 col ilyen távra a tv. Viszont moziélmenyért és ha ki szeretnéd élvezni a nagy felbontás részleteit akkor kell ez a 77 coll. Ami még pont jó tv adásokhoz is. Hála a jó képfeldolgozásnak. Mondjuk ki nem próbáltam tv vel ugye, de youturól néztem HD hiradós adást.
Volt egy elég ramaty divix filmem amit csekkoltam, azért itthon az 55 lg n szebb volt képe ilyen távról. Nem azt mondom válalhatatlan volt a sony 77 colján, de az tényleg olyan éppenhogy érzés volt. A többi divix meg xvid és társaival abszolút elégedett voltam. (Rengeteg filmem van divix ben is)

[ Szerkesztve ]

(#65866) fulton válasza belan (#65863) üzenetére


fulton
addikt

Azok a színek a kontraszt a melysége a kepeknek. Ah. A szobában van egy filmezésre nagyon jó 9.1 hangrendszer ezzel a kombóval sötét szobában tényleg egy élmeny faktor.
Remélem fog úgy kinézni a kép mint a kiállított darabon. Kop kop kop

[ Szerkesztve ]

(#65867) belan válasza fulton (#65866) üzenetére


belan
addikt

Ne izgulj oled úgy néz ki ahogy a boltban van ugyan azt képet kapod ,a led LCD az más tészta már ott jól be van állítva és ha haza viszed más képe lesz persze nem összes LCD tvre igaz , nekem 65 col bőven elég 2,5 méterről .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#65868) alaves válasza fulton (#65865) üzenetére


alaves
addikt

Célszerű lesz lecserélni a filmtáradat legalább 1080p (lehetőleg remux) filmekre (amiből van 2160p HDR/DV akkor az), hogy érvényesüljön a 77"-es méret. (Veheted a 12 TB-os HDD-ket :B ). Előfizethetsz netflix és társaira, de ott csak az értékes filmek egy részét találod meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#65869) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Szerintetek van értelme várni a vásárlással az ár miatt?
Tudom senki sem jós csak tapasztalat alapján!
üdv

(#65870) Kaba válasza nagyfejü (#65869) üzenetére


Kaba
veterán

Az árak drágulóban vannak(energia,chiphiány,bérek,forintgyengülés stb.)
Amennyiben nem sürgős,akkor valamikor kifoghatsz egy elárazást,vagy egy különleges akciót,de erre sincs nagy esély.

(#65871) fulton válasza alaves (#65868) üzenetére


fulton
addikt

Hát lecserelve nem lesz jó darabig. A nasban csak 4 TB os ak vannak. Össz 8 TB használható. Ide karcsu. Majd ami olyan film uhd ban szedem le, de inkabb 720 vagy FHD. Azok is nagyon szépek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#65872) fulton válasza nagyfejü (#65869) üzenetére


fulton
addikt

Szerintem fognak elnézve a ft ot. Kb egy 1- 100.000 közt.
Én nem jatszom erre. A mostani sony arak rendben vannak eredeti áraikhoz képest. Lehet nyernék még egy 50k t de jol van igy.

[ Szerkesztve ]

(#65873) kőbaltás


kőbaltás
tag

Üdv mindenkinek!
Továbbra is egyedül próbálkozom eligazodni az új tv vásárlásban, mivel előző kérdésemre (#65669) nem kaptam semmilyen segítséget.
Most mást szeretnék kérdezni.
Az LG nano cell tv-k miért olcsóbbak, mint ugyanakkora QLED OLED, társai (és nem csak az LG)!?
Előre is köszönöm szépen, ha van aki segít. 😃

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#65874) Saccco válasza kőbaltás (#65873) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mert olyanok. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65875) fulton válasza kőbaltás (#65873) üzenetére


fulton
addikt

Ha meglesed pl az MM ben azonnal rá fogsz jönni. A qled nanocel lényegében a régi LCD továbbfejlesztése annak korlátaival, az oled merőben mas. Nagyon röviden végtelen kontraszt mivel nincs hattervilagitas mint a sima led eknél. Emiatt totál fekte a fekete. Jobb árnyalat megjelenítés. És természetesebb színek. Picit kevesebb fényerő izonyos helyekre. Nézd meg mindenképp ha veszel. Persze az oledek onnan indulnak h 450 500k. Illetve vannak dolgok amire oda kell figyelni re:. Összefoglaló
Az lcd kel talán nyugodtabban tv zhetsz es több evre kalkulálhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#65876) fulton


fulton
addikt

Nem tud valaki olyan fali konzolt, ami nem csak oldalra és dönthető irányba mozgatható, hanem le fel is. tehát mit tudom én fel van rögzítve mondjuk 2m magasan, de én lentebb hozhatom mondjuk 50 cm el az egész tv-t vagy fentebb akár. Gondolok egyet, és feltolom az egész tv-t 50 cm el és meg is áll, mindenféle utánhúzás nélkül. Van ilyen ?

[ Szerkesztve ]

(#65877) fulton válasza fulton (#65876) üzenetére


fulton
addikt

Találtam, de ha van ötlet szívesen fogadom.

(#65878) bnorci71 válasza rainman72 (#65862) üzenetére


bnorci71
addikt

nagy még a 40" is, rakd csak magad elé egy íróasztalra :))

#65869nagyfejü
1 hónapja 40e drágábban vettem a Philips 55Oled706, de ki tudja mennyi van raktáron, mikor áll le a gyártás és csak a 2022model lesz polcon raktáron, mert az biztos drágább lesz.
A holnapi időjárást könnyebb megmondani szerintem.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#65879) rainman72 válasza kőbaltás (#65669) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Átolvastaltam a régebbi hsz-d.
Létezik Pana+android ez a tavalyi
JX800 series többféle méretben.De ez nem közép talpas és elég drága is.
Ami még jó lehetne neked a Philips 58PUS8506 ami most 240ezer és 3év garival van. [link]
VA panel,android plus még ott az ambi is.
Ránézve a Pana árakra a 65s drága de az 58" annyi mint a Philips,szóval veheted [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#65880) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy, ha a telekomtól veszek LG készüléket, akkor arra lehet valami úton módon kiterjesztett garanciát venni?
Illetve, hogy mennyibe kerül a mediamarktos silver gari?
Egy 48-as c1-ről lenne szó.
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#65881) Kaba válasza H.Kornél81 (#65880) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet,de csak a vásárláskor,utólag már nem.

(#65882) H.Kornél81 válasza Kaba (#65881) üzenetére


H.Kornél81
tag

Rendelem!
Ez azt jelenti, hogy ahogy meghozza a futár, akkor? Mert ugye maga a rendelés az előbb történik és gondolom az ügyintéző nem fogja tudni, hogy mi a készülék sorszáma.
És hol lehet ilyet intézni?

(#65883) Kaba válasza H.Kornél81 (#65882) üzenetére


Kaba
veterán

Nem a szállítás után,hanem a rendelés leadásakor.
Kérdezz rá a 1414-en.

[ Szerkesztve ]

(#65884) H.Kornél81 válasza Kaba (#65883) üzenetére


H.Kornél81
tag

Értem, köszönöm!

(#65885) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Na megkérdeztem őket.
Ugye kb. 340-re jön ki a tv kedvezménnyel, de csak biztosítás van kiterjesztett garancia címen és azt az első perctől kell fizetni, ami havonta 2890 forint. Hát azta..... Életbe!
Az 173400 forint 5 évre!
Akkor marad a Mediamarktos +2 év kiterjesztett garancia....., ami nem tudom mennyi lehet....

[ Szerkesztve ]

(#65886) Eagl3 válasza H.Kornél81 (#65885) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem kell öt évig fizetned, bármikor lemondhatod. Igazából a T-Mobile biztosítása inkább a sérülésekre, túlfesz esetén meghibásodásra szól szerintem.

(#65887) H.Kornél81 válasza Eagl3 (#65886) üzenetére


H.Kornél81
tag

Tudom, hogy akár azonnal lemondható, de magyarul nincsen a klasszikusnak nevezhető kiterjesztett garancia.

(#65888) Gömbike válasza H.Kornél81 (#65885) üzenetére


Gömbike
senior tag

A google a barátod. Csak be kell írni a kérdést: [link]

Nekem kimondottan jó tapasztaltom van a MM biztosítással, ha kicsit visszaolvasol, meglátod.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#65889) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

1. Tévére szánt összeg, forintban?
150k körül.
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
filmezés, tévézés, tartalomfogyasztás
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
43 col max.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
sötét, többnyire este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
smart, cast lehetőség stb.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
USB, HDMI kívül nincs más
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
-
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
-
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
4K és HDR lehetőség szerint.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
új

Köszönöm előre is a segítségeteket! :B

(#65890) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok !

Tévét szeretnék venni el is döntöttem csak LED kell nem kell oled majd a következő oled lesz ,de most biztosan nem .

Ezt a két készüléket neztem ki :
Valamelyik biztosan meg lesz véve.

Sony Bravia XR-65X90J
Panasonic VIERA TX-65JX940E

Melyik lenne a jobb választás?
Három méterről neznénk a készüléket , esetleg belefér ebbe a távolságba a 75 col vagy már az nagy lenne?

Előre is köszi a segítséget :R

(#65891) rainman72 válasza jocoka75 (#65890) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A FALD VA Sony sokkal jobb választás mint az IPS edge ledes Pana jó drágán. [link]
Szinte minden a Sony mellett szól,magas kontraszt,nagyon jó fekete szín,magas fényerő HDR-hez,android op.rendszer már csak az
HBO GO/MAX miatt is,plus sok minden.
A háttér világítása is egy komolyabb megoldást használ a Pana alapnak mondható edge ledével szemben.
3m-re elég lesz a 65",sztem sok a 75",ki van próbálva :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#65892) jocoka75 válasza rainman72 (#65891) üzenetére


jocoka75
tag

Köszi szépen a segítséget :R
Igazából ên is a Sony ra gondoltam .
Nem is keresgélek tovább nincs értelme .
Szerintem tökéletes választás aki nem akar oledet .

(#65893) falabu88


falabu88
aktív tag

Na, feladta a Samsung a 55Q80A-t a tegnapi elrontott árazással (251ezer) :D Köszi mégegyszer a tippet!

Érdemes valamit a hibás pixelek keresésén és a panel típus kiderítésén kívül átnézni? Van esetleg valami előforduló széria hiba? VA panelest szeretnék, de nyilván ha ASD-t kapok és tetszik akkor sem küldöm vissza. Megvan még a 55tu8502, úgyhogy össze tudom legalább hasonlítani a kettőt egymás mellett.

(#65894) Bubicica


Bubicica
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos síkhülye vagyok a tévékhez, a pici hálószobánkba keresünk egy picit nagyobb és "okosabbat", mint a régi.

1. Tévére szánt összeg, forintban?
Max 140.000 Ft
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Filmnézés, streaming szolgáltatások, esetleg Youtube
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
43", kb 4-5 méterről lenne nézve
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
A szoba alapból sötét, és inkább este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Szemből, főleg 2 - 3 személy.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, HBO Go, Wifi (nem létszükség, ha van ethernet)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Semmi különös, USB, HDMI, Ethernet
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Nincs ilyen, ha van "budget" kevésbé ismert, az is jöhet
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
4K, hülye "követelmény" tudom, de jó lenne, ha kapható lenne edigital / emag-nál, vagy media marktban (ezek bizonyos ajándékutalvány elfogadó helyek)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak új

Előre is nagyon köszönöm, ha van javaslat!

(#65895) zazenke válasza falabu88 (#65893) üzenetére


zazenke
őstag

a dolby vision tartalmak nem érdekeltek téged ? Én azt látom hogy torrenten is egyre több ilyen tartalom van . Azt jósolják hogy hamarosan egyeduralkodó lesz sőt állítólag már most is elterjedtebb. Lesz egy új tévéd és nem fogod tudni kihasználni sőt le fog maradni tartalom kompatibilitásban.

(#65896) falabu88 válasza zazenke (#65895) üzenetére


falabu88
aktív tag

Éppen érdekelhetne, de amúgy 80%-ban sima tv adás megy nálunk,10% foci, 10% minőségi film/sorozat. Nekem már a HDR is elég bőven minőségben, ahogy olvastam a dolby vision esetén is megkapom HDR-ben a tartalmat. Sajnos a soundbar-om is csak HW-T650, úgyhogy Atmos-t se tud a rendszer.
Szinte nem is kellett volna lecserélni a TU8502-t, de nagyon zavart meccseken a labda szaggatott mozgása (meg más tartalmaknál is a minimális szaggatás), plusz szerettem volna egy kicsit sötétebb feketét. C11 lett volna az igazi, de ez az ár olyan jó, hogy letettem róla. Illetve még nem teljesen, mert ha ADS panelt kapok, és nem fog tetszeni, akkor visszaküldöm, és lehet Vodás C11 lesz a befutó.

(#65897) Bander78 válasza belan (#65834) üzenetére


Bander78
tag

Hajlok az X90J Sony felé, ma megpróbálom megnézni élőben. Ami zavaró volt az rting-es tesztnél, hogy a betekintési szögei nem jók. Nálam a nappaliba kerülne, így ez is számít. Erről van tapasztalat?

(#65898) Saccco válasza Bander78 (#65897) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ne aggódj jó lesz az! :K
Ez nem alsó polcos VA TV.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#65899) jocoka75 válasza Bander78 (#65897) üzenetére


jocoka75
tag

Nekem is ez a tv lesz és úgyanugy nappaliba .
A betekintési szöget meg hagyjuk .Ki nézi teljesen oldalról a tvt ? Nalunk is max 40 fokos szögben lesz nézve ,de mindig szemből nézzük.
Szerintem nagyon jó választás.

(#65900) stilo18 válasza Bander78 (#65897) üzenetére


stilo18
addikt

Legalább jobb kontrasztot kapsz. ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.