Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66501) mlado válasza rainman72 (#66489) üzenetére


mlado
csendes tag

Tehát akkor melyik készüléket ajánlod?😀Szempont a nappali tévézés,a kép minőség,és az ár érték arány.Azt sajnálom nem a philips lesz ott,a tévé mögött bontott tégla falat csinálok,vagány lenne ha megvilágítja este😀De tényleg nagyon világos a szoba .

(#66502) alaves válasza Mr. Csonti (#66500) üzenetére


alaves
addikt

LG OLED65C1

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#66503) rainman72 válasza mlado (#66501) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem tudom,nagyon fényes helyen nem volt tv-m eddig,vagy lehetett sötétíteni.
Az ajánlás ilyen helyre ips-t mond.
Plus ha a Philipsnél maradnál akkor a 65PUS8506-os model.
Nem akarom a TCL-t lehúzni mert jó tv,de tud az is tükrözödni hasonlóan mint az én jelenlegi Lg-m.Volt erről kép a topikjában(C728).

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66504) rainman72


rainman72
Topikgazda

Hahó emberek hol vagytok? :D :D

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66505) dj79 válasza rainman72 (#66504) üzenetére


dj79
senior tag

Várnak az akciókra. :D

(#66506) eisento válasza dj79 (#66505) üzenetére


eisento
addikt

Pon-to-san :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#66507) Saccco válasza rainman72 (#66504) üzenetére


Saccco
nagyúr

Közben rájöttem, hogy a Philips-ék mekkora zsiványok ezzel az ambilight-tal... bias fény, javul tőle az IPS kontraszt is. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66508) johnny82


johnny82
őstag

Aki esetleg tv vásárláson töri a fejét: újracsomagolt Philips 55oled706/12 315K. Csak olvasgatom a opikot, de ha most venni akarnék, rápróbálnék. Ha nem jó, vissza lehet küldeni. Egy próbát megér szerintem.

(#66509) AxBattler válasza johnny82 (#66508) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, 58PUS8506-osból is újracsomagoltak egyet, 206k HUF-ért. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." ELADÓ: RX6600 ITX, RTX 3050 StormX (GA107), RTX 4060 StormX, Corsair 32GB DDR4 KIT 3600MT CL18

(#66510) De4d


De4d
őstag

Üdv. Alsó kategóriában milyen tv-t érdemes venni? Márka típús?
Nagy elvárásaim nincsenek, semmi extra funkcióra nincs szükségem lehessen pc-vel összekötni, árához képest jó képet adjon, lehessen külső winyót vagy pendriveot rákötni.
Tényleg alsó kategóriában nézelődnék olyan 50e ft környékén 80cmes kijelő bőven elég ami most van 60as az is majdnem elég de egy 80as jobb lenne. Nem nagyon ismerem a mai tvket sok extra dolog tényleg nem kell. Hd felbontás elég.

Már korábban azt vettem észre ha "dvd" filmezek pendriveról akkor elkezdett olykor szétesni a kép, tv műsoroknál nem. Viszont ma bekapcsolva már a tv adás is szakadozik csúszik a kép pár másodpercenként, ez gondolom a tv hattyú halálát jelenti lassan. Elég öregecske már.

Minden jó, ha a vége jó!

(#66511) De4d válasza De4d (#66510) üzenetére


De4d
őstag

Esetleg ez a kép hang akadás lehet szolgáltató probléma is?

Minden jó, ha a vége jó!

(#66512) Gömbike válasza De4d (#66510) üzenetére


Gömbike
senior tag

Sajna az a keret nem lesz elég. A forintunk romokban, az áfa nálunk a legmagasabb a Föld nevű bolygón, stb.

Inkább használt, vagy újracsomagolt termékek között kellene nézelődnöd, a google keresője ebben sokat segít.

Talàn ez az egyik legolcsóbb tv, [link] .
Viszont Hd ready tv- t meg most megvenni olyan, mintha Zsaporozecet szeretnèl használni VW-n helyett. Retrónak elmegy, de a használati értéke nulla.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#66513) rainman72 válasza Saccco (#66507) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Igen?
Nem mondod :D :D :D :D
Egy idő után viszont már nem elég ez a turpisság :DDD

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66514) zazenke válasza johnny82 (#66508) üzenetére


zazenke
őstag

360 a médiába . 46 ezer különbségért ilyen értékű tvnél rossz ötlet kockáztatni

(#66515) Zooley79


Zooley79
csendes tag

Sziasztok!
55-ös átmérőben gondolkodom.
Mennyivel tudhat többet a Q70A a Q60A-tól?
Megéri kb. az a plusz 36 ezer forint? Árban nem nagyon akarok elszállni.
Sötétebb szobában néznénk, enyhén oldalról. Leginkább tévézés, majd film és legkevésbé játékra használnám.

(#66516) johnny82 válasza zazenke (#66514) üzenetére


johnny82
őstag

Csak segíteni szerettem volna másnak. Ha bármilyen okból nem tetszik, visszaküldöd! Mondd el, szerinted mi benne a kockázat?

(#66517) rainman72 válasza Zooley79 (#66515) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[Ennyi]
Panellottó :DDD
Van difi,meg azért olvass bele a Samu topikba is :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66518) Kiskutya válasza zazenke (#66514) üzenetére


Kiskutya
veterán

Simán be lehet próbálni nem lehet tudni miért küldték vissza. Én a gyerek szobába egy tcl 43p615 tv-t vettem újracsomagoltat. A legolcsobb netes ár 130 volt akkor 77be vettem. Sehol egy pixel hiba egy bevilágítás és azóta is tökéletesen megy. 14 nap visszaküldés ugyan úgy érvényes.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#66519) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Összefoglaló táblázatban írtátok, hogy az 55" Samsung Q80TA mindenben tuti. A tavalyi Q80A mennyiben lehet jobb/rosszabb mint az a TV? Vagy esetleg érdemes megvárni a 2022-es modelleket?

>> Szép Huawei Watch GT Runner - Fekete adatlapomon <<

(#66520) zazenke válasza johnny82 (#66516) üzenetére


zazenke
őstag

az én ismerősöm úgy járt hogy egy rejtett hibája volt a tvnek és kifutottak a 14 napból. csakhogy a cég nem igazán akart fizetni vissza és fogyasztóvédelemig jutott az ügy és rengeteg ideget megevett az ismerősöm mire a pénzéhez jutott. Pedig ismert nagy cég volt. Én 45 ezerért nem mennék bele semmi olyanba amiben az átlagosnál több a kockázat. Máskérdés lenne ha a termék árának 40-50% a lenne elengedve. Arra már azt mondom vágjunk bele de itt gyakorlatilag 1/9 nyereségről van szó. Persze ez csak a saját véleményem

(#66521) zazenke válasza Kiskutya (#66518) üzenetére


zazenke
őstag

az azért más helyzet majdnem félárban vetted. én is belementem volna

(#66522) LaCeeN


LaCeeN
tag

Sziasztok,

Egy uj lakasba szeretnenk TV-ket vasarolni. Korabban sikerult mar megegetni magunkat kb. mindegyik gyartoval. Tul nagy a kinalat, hogy az ember jo dontest tudjon hozni.

Mit tudnatok ajanlani az alabbiak alapjan? :) Elore is koszonom!

Nappali
1. Tévére szánt összeg, forintban? ~300-400 ezer
2. Mire használnád leginkább? Filmnezes es jatek (XBOX Series S)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? kb. 2.8m-3m, 75"-re gondoltam
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Valtozo, kozvetlen napfeny nem eri
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szembol
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? YouTube, Netflix, DLNA
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? HDMI azert legyen rajta :D
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Fali konzollal lesz felszerelve
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Gyors,akadasmentes menu, nincs gyartoi preferencia
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? A falon van egy kis meretu radiator a baloldalon, jobbra egy elvalaszto fal van. A 75"-es TV mellett kb. 10-10 cm hely maradna. Lehet a 65" is eleg lenne.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet? Csakis uj

Haloszoba
1. Tévére szánt összeg, forintban? ~200 ezer
2. Mire használnád leginkább? Filmnezes
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? kb. 3m, valamivel tobb, 65"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Csak este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szembol
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? YouTube, Netflix, DLNA
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? HDMI azert legyen rajta :D
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Fali konzollal lesz felszerelve
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Gyors,akadasmentes menu, nincs gyartoi preferencia
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? -
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet? Csakis uj

(#66523) bnorci71 válasza zazenke (#66520) üzenetére


bnorci71
addikt

és a rejtett hibára a garancia nem vonatkozott?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66524) N0rbisan válasza alaves (#66332) üzenetére


N0rbisan
csendes tag

Na beruháztam egy 55"-os C1-re. Három év garit látom a papírokon, minden rendben van ahogy látom. LG magyarország Kft az importőr és az EMAG a forgalmazó. Van Garancia jegy pecséttel mindennel.

Erről a méltányossági garanciáról tudnál kis infót adni? Hogy működik ez? Nem találok róla semmit.

(#66525) Zooley79 válasza rainman72 (#66517) üzenetére


Zooley79
csendes tag

Köszi, ezt néztem, csak gondoltam esetleg valakinek személyes tapasztalat.

(#66526) falabu88 válasza Zooley79 (#66525) üzenetére


falabu88
aktív tag

Menj el nézd meg élőben őket. Én Q70A-t akartam venni (szerintem a 120Hz kell, pl szeretem ha a labda nem szaggat a focimeccseken..), elmentem az Euronics-be, megláttam a Q80A képét, az tetszett a legjobban, így az lett a cél. Végül szerencsém volt, elárazta a hivatalos Samsung oldal, így 252ezerbe sikerült megrendelni. Szuper tv, szeretem (van minimális dirty screen effect, de szinte csak meccseken látható ha nagyon figyelem)

Nem tudom hol nézted az árakat, Euronics-ben most 270e a Q70A, 280ezer a Q80A. Nagyon jó ár érte. Több évre vesz az ember TV-t, úgy nézve nagyon minimális a felár.

[ Szerkesztve ]

(#66527) Kiskutya válasza bnorci71 (#66523) üzenetére


Kiskutya
veterán

Garancia ugyan úgy érvényes az emagnál tuti mert rákerdeztem mielőtt megvettem.

hmm...

(#66528) alaves válasza N0rbisan (#66524) üzenetére


alaves
addikt

A méltányossági elbírálás elsősorban a 2 év ---> 3 év gyári garancia átmeneti időszakában volt jellemző, hivatalos dokumentumot ne is keress. LG szervizes tájékoztatása szerint, ha letelik a 3 év és beégést vagy egyéb hibát tapasztalsz, részletesen leírod és méltányossági garanciális javítást kérsz, amely alapján az LG nagy eséllyel megadja (OLED topicban is volt ilyen ha jól emlékszem).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#66529) Vistaboy válasza Vistaboy (#66403) üzenetére


Vistaboy
veterán

Üdv mindenkinek!

Megjött végre a kicsike:

Sajnos még nem nagyon volt időm próbálgatni, de az már most látszik, hogy sötétben tényleg szebb a képe, mint a QLED-nek volt. Kíváncsi leszek rá nappal is, bár valószínűleg hétvégéken kívül aligha fogok rajta napközben filmet nézni. Megmondom őszintén, az Ambilight engem kimondottan zavar, legalábbis eddig, bár még csak asztalon próbáltam, talán majd a falra feltéve jobb lesz, mindenesetre eddig sötétben nagyon zavaró a változó színű és fényű világosság a TV mögött.

Az OLED topikban hamarosan jelentkezni fogok, hogy a beállításokat miként érdemes belőni, egyelőre még minden automata és alap. Csak kicsit még szokni kell, mert elég fura a távirányító a smart remote után, és a menü is más, mint amit megszoktam eddig.

Még egyszer köszi mindenkinek a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#66530) belan válasza Vistaboy (#66529) üzenetére


belan
addikt

Egy értelmű szebb képe mennyi volt ? Gondolom olcsóbb mint c1 azért nem azt választottad .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#66531) Csabanester3


Csabanester3
újonc

Sziasztok!
A Telekom-tól tervezek beszerezni egy 4K-s TV-t.
Azt tudom hogy mivel eddig is LG volt, akkor most is ezt választanám. 43"-os kellene.
A nagy kérdés hogy érdemes-e Nanocell -t venni?
A cél az hogy szinte csak filnezünk külső tárolóról ilketve Netflix.
Illetve érdemes-az UHD helyett az UHD HDR-t választani?
Köszönöm! :R

(#66532) Kiskutya válasza Csabanester3 (#66531) üzenetére


Kiskutya
veterán

Anyáméknak vettem ott a 43up78003-at nem volt sok időm tesztelni de egész jónak tűnik. Közép talpas jól összeszerelt direct ledes tv. Bevilagitas, pixel hibát nem láttam. Web os rendszer, magec remot. 146300 volt de ha előfizetés mellé veszed olcsóbb is lehet.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#66533) xLt`


xLt`
tag

Sziasztok!
Első tv vásárlás előtt állok. Nézegettem itt a fórumon. Sokan ajánlotok tcl tvket.
Amik eddig megfogtak Samsung qled, vagy lg nanocell.
Tvzés néha film esetleg játékra lenne használva.
Ami fontos hogy legyen bluetooth is.
Méret 40-55 col között. Keret max. 170k lenne rá.
Ajánlot listában pl nincs benne lg nanocell ami kapható úgyhogy nem tudom mik a vélemények róla.
Köszönöm előre is a választokat😉

(#66534) rainman72 válasza xLt` (#66533) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem lett mostanában frissitve az ajánlott modelek rész.
Ha nanocell-t szeretnél ez fér bele a keretedbe [link]
55"-ba meg ez 2 model [link]
A legolcsobb az 43" és 180e.
Inkább a nagyobb méretet vinném.
Olcsobb nem qled a Samsung 55TU7022.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66535) xLt` válasza rainman72 (#66534) üzenetére


xLt`
tag

Mennyire ajánlott ez az lg? Eleve mennyire bejövős a nanocell?
Illetve a másik két példány mivel tud többet/kevesebbet?
Köszönöm :U

(#66536) rainman72 válasza xLt` (#66535) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nekem van egy 65Nano753 ips panellel.
Nagy csodát azért nem kell várni tőle,nem ad azért olyan nagy plust a képminőséghez.Ezt így leírva nem lehet érzékeltetni,főleg ha első tv-d,ezt csak ugy látod ha volt már több márka modele nálad.
Az Lg op.rendszere elég kiforott,jó a magic remote táv,aránylag meg vannak rajta a fontosabb app.-ók,van BT vagy airplay az iphonek-hoz.Szóval ilyen mindenes tv.
A Philips a legolcsobb,ott szegényesebb a felhozatal,alapjában Nflix meg youtube van csak,(BT- meg kell néznem,nincs benne szerk.)amugy azon az áron jó vétel.Samsung rendszere hasonló az Lg-hz tulajdonsàgokban.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66537) rainman72 válasza Csabanester3 (#66531) üzenetére


rainman72
Topikgazda

"Illetve érdemes-az UHD helyett az UHD HDR-t választani?"
Igy külön nincs minden UHD tv tud
HDR-t,ha már az Lg-nél maradunk.
Ha nincs nagy difi az árban akkor vedd inkább a nanocellt.De ha nincs tapasztalatod akkor nem igazán fogod tudni mit is nézz,mivel jobb ha jobb egyátalán.Ezeken a tvk-n meg amugy se látványos a hdr megjelenítés az alacsony fényerő miatt,max kicsit élesebb színesebb lesz a kép.
Szóval vagy a 43UP77-78 vagy a 43Nano753.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Lg 65UR73003 Fire tv 4K MAX

(#66538) Vistaboy válasza belan (#66530) üzenetére


Vistaboy
veterán

490K volt a Philips 65" méretben, az LG C1 pedig 570K lett volna ugyanekkorában. Az már túl van az 500K maxon, amit TV-re szántam.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#66539) belan válasza Vistaboy (#66538) üzenetére


belan
addikt

490 jó vétel volt 65 be . Gratula 65 col oled alom mozi .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#66540) AxBattler válasza Vistaboy (#66538) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor ez a 706-os modell? Grats, jó vétel volt!:C
Ambilight-ot nagyon gyorsan meg lehet szokni...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." ELADÓ: RX6600 ITX, RTX 3050 StormX (GA107), RTX 4060 StormX, Corsair 32GB DDR4 KIT 3600MT CL18

(#66541) Csabanester3 válasza rainman72 (#66537) üzenetére


Csabanester3
újonc

Nincs nagy tapasztalom a TV vásárlásokban, nem igen gyakran vesz az ember TV-t....
Most egy LG 42LM620S van használatban, és ez mellé lenne az új.
Lényegében bármelyiket is venném, ettöl ami most van tuti jobb lenne...
Szóval amit ajánlottál, mind a kettö jó, söt a nano-t vennén, de sajnos abban nincs PVR funkció. Igy most itthon vita tárgyává vált hogy melyiket is...

(#66542) Vistaboy válasza AxBattler (#66540) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi mindkettőtöknek, de végülis ti (is) segítettetek a döntésben. :R

Az Ambilight egyelőre nem jön át annyira, mint ahogy mások mondják, de lehet, hogy hamarosan én sem fogok tudni majd nélküle élni. Kiderül. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#66543) hunaqua


hunaqua
addikt

55'-ös tv
Gyakorlatilag tévénézésre,vegyes fényviszonyok mellett a nappaliban.
150-200 között mi most ami vállalható készülék?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#66544) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Mire kell figyelni TV vásárláskor? Arra gondolok, hogy még mindig van-e olyan, hogy törötten érkezik, aztán nem hajlandóak kicserélni... Vagy már megbízható a házhozszállítás? Gondolom azért érdemesebb elmenni érte.

:R

(#66545) Kaba válasza erahurka (#66544) üzenetére


Kaba
veterán

A kicsomagolást feveszed videóra.(Van olyan futár is aki engedi kicsomagolni).

[ Szerkesztve ]

(#66546) erahurka


erahurka
félisten

21 ms input lag nagyon gáz játékra? :Y Megtetszett a tévé (43PUS8506), de ez most elvette kicsit a kedvem :(

(#66547) Kiskutya válasza erahurka (#66544) üzenetére


Kiskutya
veterán

Emagnál vásárolt terméket kötelező a futárnak megvárni hogy kibontsd ha szeretnéd. Egyébként meg érdemes videóra venni a kibontás pillanatát. Én azt ajánlom visszaküldés esetén is érdemes futár előtt visszacsomagolni mert pont most volt egy törött tévés sztori és csak ezért ismerte el a futár cég hogy ők hibáztak!

hmm...

(#66548) dj79 válasza erahurka (#66546) üzenetére


dj79
senior tag

Hdmi bemenetnél ha átállítodszabványosról optimális (automatikus játék üzemmód)-ra, akkor szerintem nem lesz annyi. Teljesen jól megy a 8546-on az xbox.

[ Szerkesztve ]

(#66549) erahurka válasza dj79 (#66548) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet fixen játék módra rakni a bemenetet?

(#66550) dj79 válasza erahurka (#66549) üzenetére


dj79
senior tag

Meg monitorra is.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.