Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#40251) asdf_


asdf_
veterán

Még csak teljesen elmélkedés, a méret sincs meg, viszont ezen fennakadtam a kínálat böngészése közben: Fejhallgató kimenet: Nem (és nyilván line output sincs, az lenne az igazi természetesen).
Ez (a hülyeség) mennyire elterjedt? Egy nagy, jó hangú, bőséges méllyel rendelkező CRT-t váltana, így a lapostv vacak kis prüntyögői bárminemű próba nélkül is teljesen egyértelműen kizártak. A heroináron szórt soundbarok is. Házimozi nincs, nem is lesz és külön DAC-cal sem szeretnék szórakozni (meg pénzt költeni rá). A fadobozos, jól szóló aktív hangfal megvan/meglesz, annak kell szólnia és punktum.
Jellemző valamely márkákra a line out és/vagy a 3,5 jack hiánya, esetleg kollektívan beállt emögé a teljes tv ipar? Egyelőre ha jól látom, az LG-k felejtősek.

(#40252) zzztripzzz


zzztripzzz
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Nagyon megtetszett a 75``-os méret, nagyjából 300-350 ezer forint lenne erre a célra. Ebben az árkategóriában szeretném a legjobbat. Főként külső vinyóról menne rajta a filmezés, de lehet egy PS-t is vennék hozzá. A boltban 'Sony Bravia KD-75XG8096B' ez tetszett meg a legjobban, jelenleg ez picit több mint 400. Ha jól tudom hamarosan érkeznek az új sonyk, lehet számítani áresésre?

Előre is köszö nöm!

(#40253) anonimus25 válasza Salex1 (#40209) üzenetére


anonimus25
tag

Kíváncsi vagyok a tapasztalatodra a tv vel kapcsolatban, az általános értékelések alapján kis betekintési szög változásnál is torzulnak a színek. Most én is ezzel a tv-vel szemezek.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#40254) Hzi válasza asdf_ (#40251) üzenetére


Hzi
aktív tag

Bluetooth-os csatlakozás?

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#40255) Rolvik


Rolvik
csendes tag

Sziasztok

abban kernem a segitsegeteket hogy nem tudom eldonteni hogy kell-e a 100 hz tv.
alapvetoen Netflix es Hbo go amit legtobbet nezzuk. Neha foci valamint nagyon ritkan Xbox.
LG55um7450pla
Samsung55RU8000 kozott vacilalok.
2,5-3 m tavolsagbol nezzuk a tvt. (Lehet hogy itt mar 65 ben kellene gondolkodnim)?

(#40256) tkomlosi válasza AL (#40246) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Szia,

Köszönöm válaszodat.Atneztem amiket linkeltel.
Szerintem egy LG 55UM7100PLB lesz a választott.
Remélem nem nyúlok mellé

(#40257) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg mi az alsókategóriában a BestBuy?

(#40258) metrion válasza metrion (#40257) üzenetére


metrion
aktív tag

Elfelejtettem írni, hogy 43"-os méret érdekel.

(#40259) AL válasza tkomlosi (#40256) üzenetére


AL
addikt

Szívesen . Nem ismerem a 7100 - ast, de az előzőhöz hasonlóan IPS - direct led kijelzős.
Itt olvashatsz néhány véleményt róla : [link] , kisfilmek is vannak : [link] [link]
és itt láthatod az adatait : [link]
Ha lehet vegyél hozzá + garanciát. Üdv.

(#40260) bigacsiga962


bigacsiga962
tag

sziasztok 70colos Philips 7304 tv-ről mi a vélemény 300000-ért megéri?

(#40261) Cyrin


Cyrin
addikt

megnéztem öcsém új samsungQ85 tévéjét...
úristen, soha nem akarok ilyet. annyira mű képe volt mintha rajzolt lenne, 8 éves CCFL Sony-m remélem minél később megy tönkre, annál teljesen természetes a kép, úgy aránylik a Q85-höz mint plazma az LCD-hez...
szüleimnél is samsung van, az is QLED, és kb. ugyanez...

(#40262) junior11 válasza Cyrin (#40261) üzenetére


junior11
veterán

Kérdés, hogyan voltak beállítva. Amúgy néz meg egy jobb fajta Sonyt, ott szép, természetes színek vannak. Az én Sonym is lassan 8,5 éves, remélem, még bírja egy darabig...

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#40263) Cyrin válasza junior11 (#40262) üzenetére


Cyrin
addikt

Néztem sony-t is üzletben, ott a samsung q82 volt mellette és az jobban bejött a sötét részek kezelése miatt. de az nem volt teszt, se valós használat. tehát mondhatni a sonyt nem láttam még normál körülmények között.
nemcsak a színekről van szó, hanem valamiféle brazil szappanopera szerű megjelenítése a filmeknek, erőltetett 3D hatás körvonalak, és még a mozgásmegjelenítés is rossz volt.

[ Szerkesztve ]

(#40264) #91720448 válasza Cyrin (#40263) üzenetére


#91720448
törölt tag

Egyébként nektek a régi plazma tévékről mi a véleményetek? Természetesen most a Full HD-s felső-kategóriás plazmákra gondolok. Sok helyen azt olvasom, hogy a mostani LED tv-k elbújhatnak mellette, és a mostani OLED tévékkel van egy szinten képminőségben. Ez mennyire igaz?

[ Szerkesztve ]

(#40265) junior11 válasza #91720448 (#40264) üzenetére


junior11
veterán

Az oled szerintem jobb, de egy Panasonic VT60, ZT60 még ma is nagyon jó képminőségben.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#40266) Cyrin válasza #91720448 (#40264) üzenetére


Cyrin
addikt

én amikor vettem a tv-met kb 8 éve rendesen körbejártam, kipróbáltam az akkori plazmákat Panasonic G és VT széria, haveromnak pedig plazmája van, szintén pana.
Én nem vehettem olyat, mert laptoppal használom sokat, de talán ezek hatására vettem anno a Sony-t, mert az akkori tesztek és a személyes tapasztalatok alapján annak volt a legtermészetesebb képe, a samsungot akkor is kritizálták ilyen szempontból.

most mégsem cserélném el a haver plazmájára, pl. forma1-ben a felratok randán néznek ki LCD-hez képest, ezt pl. már nem szoknám meg.

(#40267) Garsza válasza Garsza (#40250) üzenetére


Garsza
veterán

Senki nincs aki tud segíteni?

(#40268) AL válasza Garsza (#40250) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Legnagyobb különbség a jelölt tévék között a felbontás, van 4K és FHD készülék is .
Az UM betűjelű LG és a Samsung : 4K, a másik 2 LG : FHD.
Az UM betűjelű LG 2019 - es, a Samsung 2018 - as kiadású.
A két FHD is különböző, mert a 6300 - as okos a másik pedig, hagyományos ( nincs okos funkció ).
Itt láthatod az adatokat : [link]
Az árukeresőn több véleményt is olvashatsz róluk : [link] [link]
Tudtommal az EMAG - nál történő vásárlásnak hátránya, hogy hiba esetén nem helyben javítják, hanem külföldre viszik. Ezt érdemes megérdeklődni.
Tartóssága egyiknek sincs garantálva, ezért érdemes + garanciát venni hozzá.
Ha 4K okos tévét választasz, akkor a youtuben sok szép 4K természetfilmet is megtudtok nézni. Üdv.

(#40269) Silious


Silious
tag

Sziasztok!
7 év után, nálam is megérett az új TV vásárlása.
Profi módjára a lehető legnaivabban kezdtem is a dolgot, mekkora fér be max ideálisan :D
Sajnos szembesültem azzal a ténnyel, hogy 60” körül nem valami bőséges a választék, valamint egy média áruházba való séta során rá is jöttem, inkább a minőség, mint a méret…
Pár TV-t ki is néztem a neten, nagyon rég volt már mikor úgymond képbe voltam ezekkel, szerintetek az alábbiak közül, melyik ami igazán jó választás lenne (ár/érték):
Samsung QE55Q65RA
Samsung GQ55Q64R
Samsung QE55Q70RA
Samsung QE55Q82RAT

(#40270) Dzsana válasza Silious (#40269) üzenetére


Dzsana
senior tag

qe55q70ra, ha telekomos vagy, ott most akciós, 240k környéke. A 65-ös csak edge ledes, a 70-es már full háttérmegvilágításos.

[ Szerkesztve ]

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#40271) Pug válasza Dzsana (#40270) üzenetére


Pug
veterán

A 65-os is direct ledes a Q70-es szeeia eseten.

(#40272) Gabesz87 válasza Dzsana (#40270) üzenetére


Gabesz87
addikt

Attól függ, milyen előfizetésed van. Nekünk pl. feleségem előfizujához, Mobil S+6GB net 265K lenne. Enyémre még nem tudok új hűséget kötni. Ha a legdrágább, Mobil XL+Korlátlan net csomagot veszi valaki, úgy 191k a TV. Csak 15k a havi díj. Persze aki marha sokat telefonál, annak jó lehet.

(#40273) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

Magyarországon a TCL TV-k mennyire ajánlottak, ha igen mely típusok? Nekem az alsóbb kategória is megtenné, 43"-50"-55" méretben max.

(#40274) kissj83


kissj83
tag

Üdv!
Már írtam korábban, de kicsit módosult a terv. 49col körüli tv-t vennék, az 55 már kicsit nagy.
Max 200e t szánnék rá de szeretném minél olcsóbban megúszni, szóval ha 170e körül van valami jobb ajánlat, örülnék.
Annyi lényeges még, hogy UHD, okos tv legyen.
Főbb felhasználás youtube, Netflix, HBO Go. Játék most nem lenne, de nem kizárt, hogy ha a gyerek nagyobb lesz, játszanánk is rajta, így jó lenne, ha valamilyen szinten annak is megfelelne.
Mit tudnátok ajánlani most?

(#40275) Pug válasza kissj83 (#40274) üzenetére


Pug
veterán

49-esekbe nem igazan pakolnak ertelmes paneleket. Ha az 55 meg is jarhato ut lenne, akkor RU8002-es, 200 alatt perpill ez a bestbuy.

En is ezt az utat jartam vegig, 49-rol indultam, 55 lett a vege.

(#40276) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Sziasztok ! Én is hezitálok 55" -ös méretű tévéken , a Telekomnál tudnék is venni 360 " kiló" körül lg 55c9pla-t , de valahogy félek az oledek tartósságától/nappaliba használnám , iptv :sd , hd minőségben + netflix/ vagy még a samsung qled modelljein gondolkodom/ q90, q70/. A q70-est most 240-ért lehetne megvenni. Sok cikket és véleményt olvastam oled és a qled tévékről , de még most sem lettem sokkal "okosabb". A tévét nem 2-3évre szeretnék venni , legalább 6 évig ne legyen vele gondom és korszerű is maradjon.Jelenleg egy lg 42lm620s 3d tévét használok idén lesz 7éves / no problem/ és most jött el az idő egy számmal nagyobbat venni.De milyet ?!

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#40277) kissj83 válasza Pug (#40275) üzenetére


kissj83
tag

Akkor ennek RU8002-nek a 49 colos változata rosszabb mint az 55-ös?
Ez volt az egyik amit kinéztem.

(#40278) junior11 válasza kissj83 (#40277) üzenetére


junior11
veterán

A 49"-os változata csak 60Hz-es.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#40279) Pug válasza kissj83 (#40277) üzenetére


Pug
veterán

Igen, a 49-es csak 60Hz-es és ugye nem tud Freesync-et.

(#40280) kissj83 válasza Pug (#40279) üzenetére


kissj83
tag

Köszi!
Jó hogy szóltok, mert gondolkodtam hogy megrendelem.

(#40281) herkulesminusz


herkulesminusz
tag

Sziasztok,
T-nél év eleji akcióban vettem egy LG 65UM7100-at, de mondhatni katasztrófa volt a minősége: jól láthatóan vertical banding-es volt a képe, illetve több helyen is zavaróan bevilágított, fekete nyomokban sem volt fekete, és bár relative olcsó volt (176e), nem bírtam nézni és visszaküldtem 14 napon belül. A régi majd 10 éves Samsung 46C650-em kenterbe verte szinte minden tekintetben.

Viszont a méret és a tudás nagyon hiányzik, ezért a Mediamarkt-ban futó akcióban kinéztem 2 készüléket, ezek között hezitálok, tanácsot szeretnék kérni, hátha:

SAMSUNG UE 65 RU7022 181000HUf-ért
HITACHI 58HK6100 113000HUF...ennek az ára nyilván nagyon csábító, de nem tudom ennyi pénzért mire lehet számítani.

(#40282) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

49" és 55" között keresek valahol TV-t film/sport/konzol felhasználásra. Jól látom, hogy ehhez egy 100Hz-es VA paneles TV jelenleg nem igazán fér be 200K alá?
Ennél többet nem nagyon szánnék rá, de mind az
UE55RU8002
és a
KD-49XG8396
is kicsivel fölötte van. :(
Tudom hülye kérdés, de várható mostanában, hogy beesne valamelyik ára, érdemes kivárnom kicsit? Alapvetően nem lenne sürgős a vétel.

Köszönöm! :R

(#40283) kissj83 válasza woolwich (#40282) üzenetére


kissj83
tag

Az UE55RU8002 két napja még 190e volt az Euronicsban.
Esetleg várhatsz hátha leakciózza valamelyik áruház a közeljövőben. Én is arra várnék. 😀

(#40284) xanax_666


xanax_666
friss újonc

Sziasztok, tv vasarlasa elott allok😁
ki is neztem kettot az egyik egy
lg : https://euronics.hu/termekek/lg-60uk6200pla-ultra-hd-smart-led-tv-/p/223412

a masik egy kevesbe ismert (legalabbis szamomra es sajnos a neten sem talaltam rola erdemi infot)
manta :https://m.emag.hu/manta-65-165cm-smart-uhd-4k-led-tv-65lua79m/pd/D5PC56BBM/

leginkabb tv/sorozat/film nezesre lenne hasznalva macbookrol hdmi-n , illetve ps4 promhoz hasznalnam. Melyik ajanlanatok? Az lg mellett a marka nev szol.. a manta meg csabito a 65”-al.😁 valaszotokat elore is koszonom

(#40285) hyperspale


hyperspale
csendes tag

Sziasztok,
Van egy Samsung ue40d6500-as tv-m ami hibátlanul működik, de kezdek viszketni, hogy le kellene cserélni. A kiszemelt méret 140cm. Ha eladnám a mostanit akkor viszonylag 20-25e ft-os ráfordítással tudnék venni egy UE55H6203-t. Megérné szerintetek, vagy gondolkodjak új tv-ben? Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv!

(#40286) Silious válasza Dzsana (#40270) üzenetére


Silious
tag

Telekomnál elég gyenge előfizetésem van, így sajnos a kedvezmény nem játszik.
Így ár-minőség/értékbe a qe55q70ra lenne a legjobb választás?

(#40287) Dzsana válasza Pug (#40271) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ezt tudjuk, de a kérdező q65-öst kerdezett, nem qe65-öst.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#40288) mzso válasza Salex1 (#40209) üzenetére


mzso
veterán

Hogy vált be? Milyen oprendszer fut rajta?

(#40289) mzso válasza Atikusz (#40235) üzenetére


mzso
veterán

Az miért van, hogy ez 50-es méretben ugyanebben a szériában már csak 50/60Hz-et tud a TV?
És HDMI 2.1 nélkül mi értelme van a 100/120Hz-es TV-t árulni...

(#40290) nagylaci6417 válasza mzso (#40289) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Nekem 49 van 120hz tv.full hd megy a 120 h 2.0 is.szerintem a 4k 120 kell a 2.1

[ Szerkesztve ]

(#40291) kdavid86 válasza Silious (#40286) üzenetére


kdavid86
tag

Szerintem olyannyira a legjobb, hogy en meg kb masfel honapja vettem 300k-ert es egy percig nem bantam meg az arat... :)
Szuper gyors, stabil, gyonyoru kep. A hang az szerintem gyatra(melyik tvben nem?), de en soundbarozok mellette.

(#40292) Jorgi Kormi válasza kdavid86 (#40291) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Szia ! Te a samu q70-re írtad ,hogy megvetted és meg vagy vele elégedve. A betekintési szögek mennyire vészesek?
Légy szíves , ha tudod írd meg a tapasztalataidat a q70-ről. Én samu q70,80, 90 vagy lg oled 55c9pla típusokon gondolkodom. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#40293) kdavid86 válasza Jorgi Kormi (#40292) üzenetére


kdavid86
tag

A betekintesi szoggel semmi problema 20-30 fokos szogben is nezzuk nap, mint nap es szinte semmit nem torzul. Egyeduli hatranya, hogy nemely hangformatumokat nem tamogat es 1-2 filmet nem tudtam igy megnezni, de szerencsere a magyar hangsavok 99%a nem ilyen.

(#40294) Jorgi Kormi válasza grabber (#38096) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

:R

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#40295) anonimus25 válasza mzso (#40288) üzenetére


anonimus25
tag

Itt van egy kis részlet elvileg ugyanez a tv. Kérdés élőben mit mutat. Remélem a forum társ mihamarabb ad infot nekünk.

[link]

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#40296) Milka 78 válasza Jorgi Kormi (#40292) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jobb a betekintési szögem az 55q70-en mint az ips-es 49uh661v-n, pedig azt azzal promózták, hogy hátúlról is látszik :) . Lefordítva konyhanyelvre egy 2.5 méterre lévő tévé előtt lévő majd 3 méteres kanapén, bárhová ülhetek.
Dts hangformátum nem fog menni neki (ritka a torrent oldalakon amúgy is) és a régi divx, xvid formátumtól is fejreáll, de az x265-öt sem eszi meg (dolby vision filmek szoktak ilyen formátumban lenni és kb ez a legfájóbb része a dolognak).
A dts baromi ritka és nem nagy dolog lekeverni AC3 formátumban a hangot (igaz itt némi minöségvesztéssel kell számolni). A divx/xvid meg 2020-ban kb vicc kategória, viszont pár régebbi sori ebben a formátumban van fent torrent oldalakon. Itt érdemesebb x264 formátumban leszedni azt, azzal nincs gondja.
A média lejátszó része, formátum támogatása jobb az lg webos-nek, az kb a flexkorongot is lejátsza, míg a Samu e téren kicsit soványabb a fent említett korlátok miatt, de kis odafigyeléssel, vagy egy külső médialejátszóval ez orvosolható.
Az oled meg über király és bár a q70 egy faja kis tv, vannak színek, fekete és fényerő dögivel viszont az oled e téren veri. Ugyan akkor tagadhatatlan, hogy egy oled kényesebb motyó (tinting, fényerő vesztés) míg e qled egy ezer éves technika, mindenki döntse el melyik a jobb neki.

(#40297) mzso válasza nagylaci6417 (#40290) üzenetére


mzso
veterán

A displayspecification-ön csak 50/60HZ-nek írta. Azt tudom, hogy FHD elég a 2.0 is. Csak hát az ember nem akar pár év múlva csak azért újat venni, mert már lenne 100Hz-es UHD tartalom...

(#40298) xanax_666 válasza xanax_666 (#40284) üzenetére


xanax_666
friss újonc

Sziasztok, tv vasarlasa elott allok😁
ki is neztem kettot az egyik egy
lg : https://euronics.hu/termekek/lg-60uk6200pla-ultra-hd-smart-led-tv-/p/223412
a masik egy kevesbe ismert (legalabbis szamomra es sajnos a neten sem talaltam rola erdemi infot)
manta :https://m.emag.hu/manta-65-165cm-smart-uhd-4k-led-tv-65lua79m/pd/D5PC56BBM/
leginkabb tv/sorozat/film nezesre lenne hasznalva macbookrol hdmi-n , illetve ps4 promhoz hasznalnam. Melyik ajanlanatok? Az lg mellett a marka nev szol.. a manta meg csabito a 65”-al.😁 valaszotokat elore is koszonom

[ Szerkesztve ]

(#40299) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, hogy az alábbi 3 tévé közül melyik érné meg, árban nincs igazán különbség.
az lg az egyetlen, amit az összefoglalóban ajánlott specifikációs oldal tartalmaz

Samsung UE55RU7022
Samsung UE55NU7023
LG 55UM7100PLB

Valamint arról van valahol infó, hogy a tartó lábak milyen szélességüek? tehát, hogy milyen széles bútor kell, hogy elférjen. azt látom, hogy beljebb van, mint a tévé széle, de nekem annak kellene a mérete, mivel a szekrény 100 cm széles

köszönöm

(#40300) hyperspale


hyperspale
csendes tag

Sziasztok,
Van egy Samsung ue40d6500-as tv-m ami hibátlanul működik, de kezdek viszketni, hogy le kellene cserélni. A kiszemelt méret 140cm. Ha eladnám a mostanit akkor viszonylag 20-25e ft-os ráfordítással tudnék venni egy UE55H6203-t. Megérné szerintetek, vagy gondolkodjak új tv-ben? Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.