Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-27 20:25:28

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93432) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!

2 db AiMesh routert keresek, ket telephelyre, (de lehet, hogy kesobb kell egy 3. is,) es ahogy kell beirtam a felteteleket az Arukeresobe, ami gyorsan kidobta nekem az ASUS RT-AC1300G Plus v3-at. Viszont a velemenyeknel ezt olvastam:
"AiMesh node-nak vettem egy Asus AC66U B1 mellé, sajnos nem sikerült összehozni őket, a párosítási folyamat végén mindig hibaüzenetet kaptam. Végül sima repeaterként állítottam be, úgy jól működik"
Nomost nekem most is fel van teve egy repeater, a kesobbiekben szeretnem azt is lecserelni egy mesh-es eszkozre. (Ez lenne a 3. router. De ha van olcsobb eszkoz, akkor az is jo.)
Kene meg egy switch is, mert a routeren nincs eleg RJ45, meg a falban levo csoben nem fer el az 5 LAN kabel egymas mellett. Ezt neztem ki: ASUS GX-U1051.
Ez mennyire jo szetup?

De, hogy kitoltsem a temaosszefoglalot is.
Telephely 1:
■ Valyog haz, kerben is szeretunk netezni (van repeater, amit kesobb cserelnenk meshesre)
■ WIFI: 3 laptop, 3 telefon, nintendo switch, okos ego; Kabel: okos TV, flip TV set-top box, NAS, 2 xbox,
■ 80/30
■ 20 ezer jo Magyar Forint
■ A gyermek streamel az xbox-rol a laptopjara
Telephely 2:
■ Vasbeton, 30 m2
■ WIFI: 1 laptop, 1 telefon, IoT szarok, vagy 30; Kabel: asztali gep, NAS
■ 30/30
■ 20 ezer jo Magyar Forint

Ja, es ket egyformat szeretnek, mindenkeppen. Akkor konnyebben tudok telefonon segiteni a egyrmeknek a beallitasokban...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.