Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89059) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Wifi-s hálózat frissítésében kérném a segítségeteket.

Nem lehet vezetékezni, csak a telekomos Routertől max. az 1. számú mesh routerig. 500 net, 2 laptop + TV + 2-3 telefon

Adott a képen látható ház, minden beton és tégla. Meg kellene oldani, hogy a legtávolabbi munkaállomásnál is erős és stabil Wifi legyen. Jelenleg Tp Link jelerősítők vannak használatban, ezt szeretném lecserélni Mesh eszközökre, csak az a kérdés, hogy elég lenne csak 2db router vagy kell a 3db?

A jelzett Routerek között kb. 6m távolság van. A feketére festett falak vastagok, kb. 30cm.

Ha 2db eszköz lenne:
Az 1. számú routert el lehetne vinni a ? -ig, a 2. számút pedig a 3. helyére.

Ha 3db eszköz lenne:
A kép alapján gondoltam az elhelyezésüket.

Mind két esetben a T-s eszköztől az 1. számú routerig lehetne vezeték, de a többi Wifi.

Én ASUS RT-AC57U V3 routerekre gondoltam és ha jól tudom, akkor nincs akadálya a 3db-s AiMesh -nek, mert talán tudna is működni a 3db? Ez árban 47-50e Ft lenne , ha viszont elég a 2db, akkor csak 31-33e Ft.

Lehet ki kellene próbálni 2db-al és ha nem lenne elég, akkor hozzácsapni egy harmadikat?

Ha lenne jobb ötlet, szívesen fogadom :)

Előre is köszönöm a segítséget.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.